BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
30.01.2020 - 11:40René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 60 x

BSMK uspořádal čtvrtý ročník Vánočního turnaje ZŠ

V roce 2016 vznikla myšlenka zavést pravidelný zimní turnaj v malé kopané základních škol, resp. dětí na prvním stupni (od roku 2018 se k němu přidal i letní turnaj). Vzhledem k tomu, že se každoročně konal v prosinci, dostal přídomek „vánoční“. Letos poprvé se konal v lednu, konkrétně v pátek 24. 1. 2020 a celkově šlo tedy už o čtvrtý ročník. Turnaje, který se tradičně konal na ZŠ Kneslova v Černovicích, se zúčastnilo šest základních škol. Hrálo se ve dvou skupinách po třech týmech s následným play-off a zápasy o umístění.
 
Kompletní výsledky a tabulky turnaje:
ZŠ Jihomoravské náměstí - ZŠ Přemyslovo náměstí 0:0
ZŠ Bakalovo nábřeží - ZŠ Řehořova 9:1
ZŠ Tuháčkova - ZŠ Jihomoravské náměstí 0:4        
ZŠ Kneslova - ZŠ Bakalovo nábřeží 0:1
ZŠ Přemyslovo náměstí - ZŠ Tuháčkova 1:1
ZŠ Řehořova - ZŠ Kneslova 0:0
 

 
Vítězem se tedy stala ZŠ Jihomoravské náměstí, která ve finále porazila ZŠ Bakalovo nábřeží, kterou vedl hráč superligového výběru Brna Čeněk Cenek, jenž na „Bakalce“ již několik let děti trénuje. Domácí ZŠ Kneslova nakonec skončila bez medaile, o čemž rozhodly až pokutové kopy.


 
Nejlepším střelcem turnaje se stal Mounir Terkawi ze ZŠ Bakalovo nábřeží, který nastřílel 6 gólů. Nejlepším brankářem turnaje nebyl brankář, ale brankářka ze ZŠ Kneslové - Kateřina Barešová!


 
Katka nebyla zdaleka jedinou dívkou na turnaji. V týmech se představilo hned několik děvčat a nutno říci, že za chlapci nijak nezaostávala, naopak. Vůbec se zde letos sešla spousta talentovaných hráčů a je vidět, že turnaj si již získal určitou prestiž. Při zápasech byla tradičně bouřlivá atmosféra a zaplněné ochozy, zejména při utkáních domácího výběru.


 
Všechny děti byly odměněny dárkovými taškami plnými sladkostí a ovoce, nejlepší tři týmy si rozdělily také poháry a medaile, vítěz pak dostal navíc ještě dárkový poukaz na odběr sady dresů. Ceny předal bývalý prvoligový fotbalista Luboš Kalouda, se kterým spolupracujeme právě při práci s mládeží. Luboš k cenám přidal podepsanou kartičku pro každého účastníka turnaje.


 
Závěrem bychom rádi poděkovali úžasnému kolektivu na ZŠ Kneslové za tradičně výbornou spolupráci při organizaci turnaje a již teď se těšíme na další ročník. Mezitím nás ale čeká ještě letní turnaj, který plánujeme předběžně na červen, a přestávka pro děti nebude snad tak úplně dlouhá :-)

Fotogalerie z turnaje: http://malakopanabrno.cz/fotogalerie/80-vanocni-turnaj-deti-2019

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382