BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
22.10.2019 - 09:30René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 92 x

Brno v pauze porazilo bratislavského mistra a chystá se na Pardubice

Brno - Už šest bodů v tabulce Superligy malého fotbalu dělí vedoucí Brno a třetí Pardubice. O větší rozestup se obhájce titulu pokusí v úterý od osmi hodin večer, kdy na domácím hřišti v areálu Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem přivítá právě východočeský výběr.
 
Pardubice naopak chtějí rozdíl mezi oběma týmy zmenšit, navíc mají utkání k dobru. „Musíte si dát pozor na Brno jako celek. Jedeme si svým směrem a chceme bodovat,“ vyhlásil pardubický kouč Miroslav Kaluža.
 
Jenže Brno v aktuálním ročníku pokračuje v cestě, kterou započalo loni. Pět utkání a v nich pět výher. „Pardubice mají kvalitní mužstvo, které hraje velmi organizovaně a zodpovědně. Také mají několik výborných individualit. Očekávám špičkové utkání a věřím, že potvrdíme naše letošní výkony,“ vyhlížel souboj brněnský trenér Zdeněk Táborský.
 
Loňský ročník se Pardubicím nevyvedl, obsadily šestou příčku, ovšem v závěru jara se mužstvo zvedalo. A na podzim vyhrálo tři ze čtyř duelů. „Na jaře jsme uhráli víc bodů než na podzim. V jarní části jsme zkoušeli nové hráče a teď si to teprve sedá,“ přemítal nad zlepšením Kaluža.
 
Obě mužstva zasáhnou do superligového kolotoče po měsíci, reprezentační přestávku vyplnil každý výběr jinak. „Pauza už byla dlouhá, naposledy jsme hráli před měsícem v Plzni. Sehráli jsme přípravné utkání a taky jsme měli trénink. Těší mě hojná účast hráčů,“ lebedil si Táborský.
 
V přípravném střetnutí jeho svěřenci zdolali 7:4 úřadujícího bratislavského mistra, tým Papalalulu. „Utkání mělo velmi dobrou úroveň a poskládali jsme silné mužstvo, přestože nám chybělo dost hráčů, ať už proto, že reprezentovali Českou republiku na mistrovství světa v Austrálii nebo ze zdravotních důvodů. V zápase jsme si ověřili výkonnost hráčů, kteří zatím neměli možnost se tak často prezentovat v Superlize,“ poznamenal brněnský kouč.
 
Pardubice se obešly bez přípravného utkání. „Hráči se hlavně věnovali rodinám, přítelkyním a povinnostem ve svých klubech. Z pozice kouče jsem si zkontroloval, jak jim to jde ve velkém fotbale,“ uvedl Kaluža.
 
- Jaroslav Kára -

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382