BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
19.06.2019 - 09:54René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 45 x

BSMK uspořádal druhý ročník Letního turnaje základních škol v rámci projektu Miř na správnou branku

První červnový pátek, tedy 7. 6. 2019 se uskutečnil Letní turnaj v malém fotbale dětí na ZŠ Kneslova v Černovicích jako vyvrcholení projektu „Miř na správnou branku“, v rámci kterého realizuje BSMK tréninky dětí na základních školách v Brně.
 
Jde o projekt na podporu sportu pro děti mladšího školního věku, tedy 1. - 4. tříd ZŠ. Zaměřuje se na rozvoj pohybových aktivit s důrazem na malý fotbal. Děti trénují v odpoledních hodinách, tedy v čase, který tráví v družinách. K dispozici mají kvalitní trenéry, jak z řad studentů FSPS MU, tak třeba z řad hráčů výběru Brna v rámci Superligy malého fotbalu.
 
Letošní turnaj na ZŠ Kneslova byl opět výstavní skříní dovedností mládežnického fotbalu. Hrálo se naplno a dle vyrovnaných výsledků a minima vstřelených gólů (i přes velkou spoustu příležitostí) je zcela evidentní, že hráčská kvalita u dětí v projektu MNSB je stále na vzestupu. Dvě utkání se musela posouvat až do penaltového rozstřelu, to semifinálové končilo až po 8. kole penalt. Stejně tak i ve finále se šlo na penalty. K vidění byla spousta krásných akcí, dobrá práce brankářů, obrany ale i nacvičené útoky.
 
Konečné pořadí týmů:
1. místo – ZŠ Kneslova 
2. místo – ZŠ Řehořova
3. místo – ZŠ Bakalovo nábřeží
4. místo – ZŠ Tuháčkova
5. místo – ZŠ Přemyslovo náměstí
6. místo – ZŠ Jihomoravské náměstí
 
Všem účastníkům turnaje děkujeme, vítězům gratulujeme a jedno velké díky patří ZŠ Kneslová. Jmenovitě pak paní učitelce Vladimíře Kyselové a jejím kolegyním z družinového pedagogického sboru ZŠ Kneslova, který jako vždy přichystal fantastické zázemí a odvedl skvělou pořadatelskou práci.
 
Projekt MNSB má pro letošní školní rok odtrénováno a děti mají před sebou zasloužené prázdniny. Od toho nového bude v projektu řada změn a vedení BSMK pevně doufá, že tyto změny budou k lepšímu a povedou celkovému rozvoji sportu pro děti nejen v ZŠ po celém Brně.
 
Fotogalerie: http://malakopanabrno.cz/fotogalerie/76-letni-turnaj-deti-2019
 
- Ondřej Nedoma -

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382