BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
14.12.2018 - 10:05René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 110 x

STAROBRNO Univerzitní liga: Dopijem a pudem půlmistrem 3. ligy, v prvních dvou ligách jsme vyzpovídali vybrané hráče, aby zhodnotili podzimní část

Také 3. STAROBRNO Univerzitní liga ulehla do zimního spánku poté, co byly v posledním listopadovém týdnu sehrány zbývající utkání. Rozhodovaly o tom, kdo se stane pomyslným půlmistrem soutěže a rozuzlení přinesl až vůbec poslední zápas podzimní části. Zuby si přitom brousily hned čtyři celky, z nichž měla nejlepší výchozí pozici Tykadla. Jenže ta tíhu okamžiku nezvládla. Naopak až třetí v pořadí – Dopijem a pudem, zvládli obě utkání vítězně a vyšvihli se na úplný vrchol tabulky.

 
Dohrávka 7. kola

Tykadla – Goal Diggers 1:2 (1:0)
10. Fireš – 32. Balcárek, 46. Szotkowski
Na Tykadla čekal zdánlivě jednoduchý úkol a proti sedmým Goal Diggers se po deseti minutách dostala do vedení. Nejtěsnější vedení přetrvalo i do druhé půle, ta ale nakoenc přinesla Tykadlům hodně nepříjemné okamžiky. Nejprve se totiž parádně do horního růžku trefil z přímého kopu Balacárek a čtyři minuty před koncem se do stejného místa trefil také Szotkowski. Tykadla odpověď nenašla, a při pomyšlení na titul půlmistra mohla doufat v málo pravděpodobná zaváhání svých soupeřů. Goal Diggers si upevnili sedmé místo tabulky.
Sestřih z utkání:
https://sport.video/bsmk/3-starobrno-univerzitni-liga-518000113/tykadla-vs-goal-diggers-904001843/3952ef16-c1e0-41f1-b607-e30bf9ac292d
 
8. kolo

FC Cokoliv – Lover Boyz FC 0:7 (0:4)
3., 20. a 30. Ondráček, 15., 19. a 38. Krumpholc, 32. Kelar
Také čtvrtí Lover Boyz mohli v koutku duše pomýšlet na titul podzimního šampiona, jejich šance ale byly hodně teoretické. I tak Lover Boyz neponechali nic náhodě a doslova si s předposledními FC Cokoliv pohráli jako kočka s myší. Výrazně jim k tomu dopomohli tříbrankoví Ondráček s Krumpholcem, jak se později ukázalo, ani tato kanonáda Lover Boyz posun v tabulce nepřinesla a ti tak skončí čtvrtí.
Sestřih z utkání:
https://sport.video/bsmk/3-starobrno-univerzitni-liga-518000113/fc-cokoliv-vs-lover-boyz-fc-904001824/35c79a17-1304-4211-a789-42fbf257f159
 
Dopijem a pudem – Patriots Brno 2:1 (1:1)
12. Fandl, 35. Grůza – 23. Saučuk
Už před tímto zápasem bylo všechno jasné. Dopijem a pudem měli situaci ve svých rukách a v případě, že by zvládli toto utkání a následně i dohrávku, stali by se podzimním mistrem. Patriots však byli soupeřem víc než nepříjemným a jejich 6. místo bylo zapříčiněné zpackaným vstupem do sezóny. Predikce se naplnily a utkání přineslo hodně tuhý boj. Jako první se prosadili domácí zásluhou Fandla, tři minuty před koncem poločasu ale bylo srovnáno po trefě Saučuka. Po změně stran nakonec všechno rozhodla jediná branka. Postaral se o ni domácí Grůza, díky němuž Dopijem a pudem zvládli první důležitý krok v cestě za titulem.
 
Ad-hoc – Tykadla 0:5 (0:1)
2. a 45. Hánl, 35. Papaj, 47. a 50. Düreš
Byť Tykadla na nejvyšší příčku dosáhnout nemohla, ve hře stále byla stříbrná pozice. Domácí do zápasu s posledními Ad-hoc vstoupili nejlepším možným způsobem a už po dvou minutách vedli, zbylé minuty první půle ale další branku nepřinesly. Ještě v 35. minutě Tykadla vedla nejtěsnějším rozdílem, v závěrečné čtvrt hodině ale přece jen přidala další čtyři branky a potvrdila roli favorita. Po výhře 5:0 si Tykadla spravila chuť a čekala, jak dopadne zápas Herthy Zevlín.
Sestřih z utkání:
https://sport.video/bsmk/3-starobrno-univerzitni-liga-518000113/ad-hoc-vs-tykadla-904001865/7f6f4f15-800d-44d2-bedc-008a8f0c1fb1
 
Boca Juniors – Stredoslováci 1:2 (1:0)
18. Těžký – 42. Böhmer, 47. Mozola
Hodně za očekáváním na podzim zůstala Boca Juniors a ze svého stínu nevytoupila ani v posledním zápase. Po první půli přitom vedla zásluhou Těžkého, pátí Stredoslováci ale předvedli skvělý finiš. Nejprve v 42. minutě srovnal ránou pod břevno Böhmer, aby v 47. minutě Stredoslováci předvedli pěkný ťukes až do kuchyně, který zakončil Mozola. Stredoslováci si díky třem bodům upevnili pátou příčku, Boca Juniors přezimuje až osmá.
Sestřih z utkání:
https://sport.video/bsmk/3-starobrno-univerzitni-liga-518000113/boca-juniors-vs-stredoslovaci-904001864/0fdd36e7-caa6-449e-9d50-9ddd141d3e46
 
Hertha Zevlín - Goal Diggers 7:1 (2:0)
4. Petřkovský, 28. Černý, 35. Jakeš, 45. Kundrát, 49. a 50. Horák, 50. Zuzaňák
Hertha Zevlín veděla, že v případě vítězství neskončí hůře než druhá. Zároveň museli její hráči myslet na to, že Goal Diggers už před pár dny rozbili myšlenky jednoho favorita na pozimní titul. Avšak historie se tentokrát neopakovala, a to zejména proto, že Hertha Zevlín znovu ukázala, kdo je nejofenzivnějším týmem ligy. Soupeři zasadila sedm branek, inkasovala přitom jedinou, a díky třem bodům se vyšvihla na čelo tabulky. Z něj Herthu mohla sesadit výhra Dopijem a pudem v posledním zápase podzimní části.
Sestřih z utkání:
https://sport.video/bsmk/3-starobrno-univerzitni-liga-518000113/hertha-zevlin-vs-goal-diggers-904001911/48c41219-8b98-4be8-9512-9ebea835c6d5
 
Dohrávka 9. kola

Stredoslováci – Dopijem a pudem 1:4 (0:1)
49. Fúdor - 17. a 37. Alexa, 34. a 38. Malyjurek
Stredoslováci měli jistotu pátého místa, naopak Dopijem a pudem čekal velký zápas. Před ním byli Dopijem a pudem třetí, avšak po závěrečném hvizdu už mohli pořádně slavit. Díky sedmé výhře za sebou, pod kterou se největší měrou podepsali dvougóloví Alexa s Malyjurkem, se Dopijem a pudem vyšvihli do čela 3. STAROBRNO Univerzitní ligy a stali se jejím podzimním šampionem.
Sestřih z utkání:
https://sport.video/bsmk/3-starobrno-univerzitni-liga-518000113/stredoslovaci-vs-dopijem-a-pujdem-904001914/13259a2f-9ad7-43cf-b34e-abd70a31f513

 

Rozhovor se zástupcem týmu 1. STAROBRNO Univerzitní ligy

Petr Kolík (FC Protest)
Jak bys v krátkosti zhodnotil Vaše představení v podzimní části, po které Vám patří 5. místo? Nepomýšleli jste na víc?
"Určitě jsme pomýšleli na víc. Přeci jen jsme šli do ligy jako druhý nejvýše nasazený tým. Našim předsezónním cílem bylo pokusit se bojovat o medailová umístění. Pokud bych měl naše 5. místo po podzimu zhodnotit, hodnotil bych ho asi jako spravedlivé, protože jsme ze sedmi zápasů prohráli čtyřikrát, a to právě s týmy, které jsou v tabulce nad námi. Naopak jsme porazili ty, kteří jsou v tabulce za námi."
 
Poprvé jste bodovali až v 4. kole, kde byl kámen úrazu v prvním třech zápasech?
"Řekl bych, že to bude především tím, že nedáváme góly. Nemůžeme se spolehnout na nějakého gólového tahouna, kterými byli v posledních dvou sezónách zejména Petr Antl a David Kučera. První jmenovaný odehrál jen jeden zápas a druhý, tuším, jen o zápas více. Takže bych řekl, že největší deficit cítím v té gólové produktivitě, protože v žádném zápase jsme nebyli vyloženě horším týmem, bohužel ale bez gólů vyhrávat nejde."
 
Dokázal bys na podzimní části najít nějaká pozitiva?
"Asi to, co jsem zmínil v předchozí odpovědi. Nemyslím si, že jsme v nějakém zápase vyloženě herně propadli. Hrajeme dobře, jedná se o velmi vyrovnané zápasy, kde rozhodují góly, které zatím (s výjimkou posledního zápasu) nedáváme."
 
Na čelo ztrácíte deset bodů, na třetí místo bodů pět. S čím budete do druhé půlky sezóny vstupovat? Vidíš jako reálné bojovat o medaile?
"Tak určitě! Jak jsem zmínil, nemyslím si, že hrajeme špatně. Když zabereme a začneme bodovat i s týmy nad námi, určitá šance tam alespoň na 3. místo je. Třeba se nám podaří posilnit o nějakého střelce, nebo začnou chodit kluci, které jsem zmiňoval. Navíc si myslím, že každý tým může porazit každého, takže nám můžou k lepšímu umístění pomoci i výsledky soupeřů. Aktuálním hlavním cílem, který jsme si nově určili v průběhu sezóny, je udržet se v 1. lize."
 
Univerzitní liga před letošní sezónou prošla razantní změnou v systému soutěže, jak ji po půl roce hodnotíš?
"No, změnu hodnotím převážně pozitivně. Splňuje očekávání, že zápasy minimálně v 1. lize jsou na vysoké úrovni, jelikož proti sobě hrají převážně nejlepší týmy posledních sezón, které UL ještě hrají. Jediné, co mi občas chybí, je nějaký ten odpočinkový zápas, těch se v první lize tolik nenajde. Všechny týmy jsou dobré a chtějí zápas vyhrát. Podle toho k zápasům musíte také přistupovat a hrát neustále naplno."

 
Rozhovor se zástupcem 2. STAROBRNO Univerzitní ligy

Robert Opatřil (FC Premrhané talenty)
Jak hodnotíš podzimní část sezóny? Jste po ní první, počítali jste s tím, že by se Vám něco podobného mohlo podařit?
"Hodnocení je samozřejmě pozitivní, protože jsme na prvním místě s pěkným nåskokem. Pred sezonou jsme si řekli, že bysme se mohli umístit do první trojky."

Jako jediní jste v soutěži neprohráli, co byla Vaše nejsilnější zbraň, díky které se Vám tolik dařilo?
"Asi týmová souhra a to, že jsme zbytečně neprohrávali zápasy, což se nám dříve stávalo."

Který zápas byl na podzim nějtěžší, kdo Vám dal nejvíc zabrat?
"Určítě s Valašskými dřeváky. Zaprvé kvůli jejich zbytečně tvrdé, nefotbalové hře a zadruhé byl zápas ovlivněn velmi špatnými výroky rozhodčího."

Univerzitní liga před letošní sezónou prošla razantní změnou v systému soutěže, jak ji po půl roce hodnotíš?
"Dobře je, že se týmy srovnaly a hrají se vyrovnanější zápasy. Co se týče změny ve formě klasické soutěže bez play off, tak by to bylo lepší zhodnotit až po celé sezóně."
 
- Martin Chroust -

Komentáře

1. zzyytt 11/01/2019 07:07

kd 11

fake rolex

ferragamo belts

hermes handbags for sale

golden goose

kyrie irving shoes

michael kors handbags

kobe 9

harden shoes

hermes bags

yeezy shoes

nfl jerseys

rolex replica

cheap jordans

air yeezy

yeezy boost

nike air max

nike max

baseball jerseys

christian louboutin

chrome hearts

nike air force 1

hogan outlet online

off white hoodie

adidas nmd

air max 90

fila

fila shoes

curry 5

golden goose outlet

birkin bag

yeezy boost 350 v2

off white

converse outlet

asics shoes

golden goose

kobe basketball shoes

chrome hearts

links of london

adidas superstars

kevin durant shoes

adidas ultra boost uncaged

vans shoes

chrome hearts online

air max 2018

supreme hoodie

yeezy boost 350 v2

stephen curry 5

golden goose outlet

michael kors

off white clothing

fila shoes

golden goose sneakers

nike air max

curry 5

golden goose outlet

michael kors handbags

kyrie 4

cheap nba jerseys

nike roshe run

lebron 16

jordan 6

jordan shoes

air jordan 13

reebok shoes

lebron 16 shoes

lacoste polo shirts

adidas ultra

balenciaga

vapormax

adidas yeezy

michael kors outlet online

nike sneakers

goyard

michael kors handbags

adidas pure boost

Kanye West shoes

retro jordans

coach outlet online

pandora jewelry

nike air huarache

moncler jackets

cat boots

kyrie shoes

nike polo shirts

fake rolex

kobe 11

red bottoms

balenciaga triple s

moncler jackets

jordan sneakers

lebron 16

nike epic react

longchamp outlet

off white clothing

lebron shoes

adidas stan smith sneakers

yeezys

birkin bag

cheap jordans

ferragamo belt

adidas yeezy boost

nike basketball shoes

lacoste polo

nfl store

kyrie 4 shoes

goyard bags

birkin bag

supreme clothing

adidas yeezy

adidas tubular

yeezy boost

jordan 11

hermes online shop

louboutin shoes uk

nike shoes

kate spade handbags

tory burch

jordan 4

adidas outlet

curry 4

hermes handbags

goyard handbags

adidas nmd runner

lebron james shoes

yeezy boost

ralph lauren uk

air jordan

kobe byrant shoes

golden goose outlet

adidas ultra boost

nike polo

nike air max

coach outlet sale

coach factory outlet

yeezy boost 350

yeezy boost 350 v2

off white hoodie

lacoste outlet

ultra boost

yeezy boost 350

fitflops

yeezy boost 350

yeezy 500

hermes belt

air max

jordan retro 12

adidas outlet online

balenciaga

nmd

valentino shoes

ysl

air max 2019

lacoste polo

nike air max 2018

gucci belt

links of london outlet store

off white nike

yeezy shoes

cheap jordans

vans outlet

nike vapormax

nike shox for men

michael kors

off white

lebron shoes

polo ralph lauren

goyard handbags

tory burch shoes

adidas nmd

jordan shoes

fila shoes

paul george shoes

adidas zx flux

curry 4

michael kors outlet online

balenciaga shoes

coach factory outlet

michael kors outlet

lebron 16 shoes

valentino

stephen curry 5

lebron 15

coach outlet

reebok outlet

nba jerseys

yeezy boost

yeezy 500

off white x jordan 1

replica rolex

hogan outlet

adidas yeezy

jordan 12

hermes handbags

yeezy boost 350

hermes belts for men

golden goose sneakers

fila shoes

goyard wallet

ysl handbags

canada goose jacket

nmd

nike flyknit racer

asics running shoes

ferragamo belt

lacoste polo

chrome hearts online

golden goose

michael kors outlet online

michael jordan shoes

cheap nba jerseys

pure boost

adidas stan smith shoes

fila

mbt shoes outlet

yeezy boost 350 v2

fila sneakers

ralph lauren uk

jordan shoes

air force 1

yeezy boost 350 v2

tory burch outlet

golden goose

adidas tubular

kyrie 3

michael kors outlet

calvin klein outlet

fila

yeezy

yeezy boost 350

fila disruptor

nhl jerseys

mlb jerseys

hermes belt

nike lebron 16

mbt shoes online

yeezy shoes

hermes handbags bag

nike cortez

nike air max 2019

yeezy

gucci belts

pandora bracelet

adidas stan smith

air jordan

golden goose

nike hyperdunk

nike shox

bape hoodie

longchamp

michael kors outlet

converse outlet store

offwhite

yeezy

fitflops sale clearance

goyard handbags

westbrook shoes

yeezys

nike air max 2017

adidas gazelle

michael kors factory outlet

caterpillar boots

coach outlet

nike kd 11

goyard bag

nike cortez men

nike huarache

balenciaga sneakers

yeezy boost 350

kd 11 shoes

coach outlet online

moncler jacket

michael kors outlet

adidas ultra boost

hermes outlet online

james harden shoes

lacoste online shop

100% real jordans for cheap

retro jordans

lacoste outlet

nike jordans

tory burch sandals

chrome hearts

adidas yeezy

yeezy boost 350

adidas tubular shadow

michael kors handbags

ferragamo belts

goyard

yeezy boost 350

kd shoes

michael kors purses

yeezy boost 350 v2

adidas eqt

air jordans

yeezy 700

adidas nmd r1

kobe 9

longchamp bags

cheap nfl jerseys

off white jordan 1

nike epic react

birkin bag

longchamp handbags

louboutin shoes

jordans

nike huarache

crazy explosive

goyard bag

adidas stan smith

lebron 10

cheap mlb jerseys

michael kors handbags

jordans

adidas eqt support

nike react

curry 4 shoes

nike foamposite

nike air force

air max 270

michael kors handbags outlet

kobe shoes

michael kors handbags

cheap jordans

jimmy choo shoes

russell westbrook shoes

jordan shoes

nike air max 90

hermes birkin

nike air max

yeezy boost

red bottom shoes

lebron 11

air jordan 4

nike sneakers for men

canada goose

zx flux

off white

timberland boots

goyard st louis tot

balenciaga

kobe sneakers

balenciaga shoes

fake rolex watches

fila

timberland outlet

lacoste

michael kors outlet

yeezy boost 500

iniki

adidas tubular

nike sneakers for women

off white clothing

golden goose sneakers

jordan 13

golden goose

basketball shoes

coach outlet

golden goose outlet

nike roshe

adidas nmd

lebron 15 shoes

jordan retro 6

adidas shoes outlet

hermes belt

calvin klein outlet online

nike air max 270

moncler outlet

yeezy shoes

coach outlet

adidas crazy explosive

kd shoes

michael kors outlet

jordan retro

yeezy shoes

adidas shoes online

adidas shoes

jordan shoes

yeezy shoes

adidas iniki

adidas superstar

off white shoes

yeezy boost 350

kd 10

yeezy boost 700

yeezy boost

coach handbags

nike react

jordan 11 retro

coach outlet sale

yeezy boost

red bottom heels

goyard bags

lebron 16

balenciaga shoes

michael kors uk

mbt shoes

kobe shoes

off white shoes

kd shoes

bape hoodie

golden goose sneakers

kd 11

supreme hoodie

nike flyknit

chrome hearts online

kobe 11

jordans

yeezy shoes

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382