29.10.2018 - 13:04René Pazdera
Zobrazeno: 139 x

STAROBRNO Univerzitní liga: po 3. kole zůstává stoprocentní Agrostroj a Hertha Zevlín

Po 3. odehraném kole se začínají rýsovat tabulky jednotlivých soutěží. V 1. lize potvrzuje své kvality jediný stoprocentní tým – Agrostroj, 2. liga má zase nejvyrovnanější průběh a minimální rozdíly mezi týmy v první polovině tabulky. V 3. lize o sobě dává hodně vědět Hertha Zevlín, která zvítězila ve všech zápasech a má zároveň jednoznačně nejlepší skóre.

1. STAROBRNO Univerzitní liga:

FK Tatran Kedluben – Agrostroj 0:4 (0:3)
10., 11. a 12. Hájek, 29. Blažíček
Jediným stoprocentním týmem v 1. lize zůstává Agrostroj, který naopak k první ztrátě bodů odsoudil Tatran Kedluben. Utkání rozhodl skvělý kousek hostujícího Hájka, který v rozmezí tří minut prvního poločasu nastřílel hattrick. Pojišťující branku přidal po změně stran Blažíček a po hladké výhře 4:0 odskočil Agrostroj svým pronásledovatelům na rozdíl tří bodů.
Sestřih z utkání:

Gottwaldoff – Tak určitě 0:4 (0:2)
7. Kolčava, 23. Pchálek, 37. a 44. Švec
Na opačném konci tabulky i nadále zůstává Gottwaldoff, který bodový půst neukončil ani proti Tak určitě. To si naopak připsalo druhou výhru sezóny, když si čtyři vstřelené branky rovnoměrně rozdělilo na oba poločasy a díky třem bodům se vyšvihlo na průběžné druhé místo tabulky.

FC Protest – The Invincibles 0:4 (0:1)
20. Beko, 34. Vacuška, 42. Burda, 47. Marušinec
Na chlup stejný výsledek jako předchozí dvě utkání přinesl i třetí zápas nejvyšší soutěže. The Invincibles začínají napravovat nepovedený vstup do soutěže a zaznamenali druhou výhru, to Protest si místo prvních bodů připsal třetí porážku a dvě červené karty.

RBSS – Sparta 3:3 (3:0)
8. Konečný, 9. Gvizd, 16. Bukovský – 29. Gergeľ, 31. Halaša, 38. Zvolánek Michal
Poslední utkání nejvyšší soutěže přineslo největší drama a zcela rozdílné poločasy. Zatímco ten první vyšel na jedničku domácím RBSS, kteří po trefách Konečného, Gvizda a Bukovského vedli 3:0, po změně stran zabrala Sparta a taktéž třemi góly v podání Gergeľa, Halaši a Michala Zvolánka dokázala nepříznivé skóre dorovnat. Oba týmy díky získanému bodu zkompletovali prozatímní bilanci jedné výhry, remízy i prohry a zůstávají uprostřed tabulky.

2. STAROBRNO Univerzitní liga:

Lazio fakultas – Pozdní sběr 0:3 (0:0)
27. Sedláček, 35. Štěpánek, 49. Svoboda
Pozdní sběr splnil roli favorita a soupeři nedovolil vstřelit ani branku. Po bezgólovém prvním poločasu se Pozdní sběr po změně stran trefil hned třikrát a díky třem bodům a dobrému skóre se posunul do čela 2. ligy. Lazio fakultas naopak zůstávají bez bodu před poslední, v sezóně navíc stále nevstřelili jedinou branku (mají přitom odehraný o zápas méně).
Sestřih ze zápasu:

Paralympiakos – Pobrežie liehoviny 3:1 (1:0)
7. Mikla, 30. a 50. Hladík – 48. Hadraba
Na vítěznou vlnu se vrátil Paralympiakos, který se dostal do vedení už v úvodu zápasu. Po změně stran jej navýšil, a ani kontaktní branka Pobrežie liehoviny ze závěru zápasu zvrat nepřinesla. V úplném konci se naopak ještě pojišťující trefy dočkal Paralympiakos, který si tak připsal druhé vítězství v sezóně.

FC Premrhané talenty – Valašští dřeváci 1:1 (1:0)
10. Suchánek – 27. Maňák
Premrhané talenty se tentokrát vzepřely svému názvu a obraly o body dosud stoprocentní Valašské dřeváky. Domácí se dostali po deseti minutách do vedení zásluhou Suchánka, krátce po změně stran ale srovnal Maňák. Další branky už utkání nepřineslo a oba týmy tak zůstaly neporaženy. Dřeváci jsou jen díky horšímu skóre se sedmi body druzí, Premrhané talenty jsou s pěti body na čtvrtém místě.

FK Bez nás nezačnou – Drtiči 2:4 (1:3)
21. a 41. Válek – 12. Andrýsek, 14. a 36. Figala, 19. Molek
Souboj týmů, které měly na kontě nula bodů, vyšlo lépe hostujícím Drtičům. Ti si třemi brankami v rychlém sledu vypracovali klíčový náskok, na který sice domácí odpověděli gólem ještě před pauzou, po změně stran si ale vedení pohlídali a utkání dovedli do vítězného konce. Získali tak první body do tabulky, FK Bez nás nezačnou naopak zůstávají bez bodu poslední.

3. STAROBRNO Univerzitní liga:

FC Cokoliv – Goal Diggers 1:2 (1:1)
1. Dvořák – 17. Tichavský, 35. Nováček
Dva týmy ze spodku tabulky, které ještě nevyhrály, otevřely 3. kolo 3. ligy. FC Cokoliv vstoupili do zápasu nejlepším možným způsobem a hned v první minutě se ujali vedení. Jenže to od nich bylo vše, naopak Goal Diggers dokázali skóre dvěma brankami otočit a připsat si první výhru sezóny. FC Cokoliv naopak zůstávají nadále bez bodu.

Dopijem a pudem – Ad-hoc 5:1 (2:0)
10. Špaček, 18. a 28. Fandl, 37. Malyjurek, 50. Vondrák – 35. Shpak
Také druhý zápas přinesl měření sil celků, které se ještě neradovaly z vítězství. Neblahou sérii ale Dopijem a pudem ukončili hodně rázným způsobem, když si díky pěti brankám připsali hladkou výhru. Ad-hoc si naopak budou muset na první výhru i první body počkat.

Lover Boyz FC – Tykadla 1:1 (0:1)
48. Kelar – 22. Zachar
Souboj dosud stoprocentních týmů s dvěma vítězstvími na kontě skončil dělbou bodů. Už to přitom vypadalo, že Tykadla zůstanou stoprocentní a Lover Boyz poprvé padnou. Tykadla vedla díky gólu Zachara a utkání dohrávala v přesile po červené kartě Krumpholce, i v početním deficitu však dokázali Lover Boyz vybojovat bod díky gólu Kelara.

Patriots Brno – Stredoslováci 3:5 (1:2)
3. Pyšík, 28. Plička, 33. Bumba – 7. Fúdor, 20. a 50. Mozola, 31. a 40. Fúdor
Patriots měli na bodovém kontě nulu, přesto do zápasu se Stredoslováky vstoupili na výbornou. Od 3. minuty vedli, hosté však dokázali ještě do poločasu skóre otočit. Po změně stran Patrioti dokázali dvakrát dorovnat soupeřovo vedení, Stredoslováci se ale i potřetí v zápase dostali do vedení a dalšími dvěma brankami rozhodli o své druhé sezónní výhře.

Boca Juniors – Hertha Zevlín 1:3 (0:1)
28. Matoušek – 16. a 34. Holub, 40. Kundrát
Jediným stoprocentním týmem v 3. lize zůstává Hertha Zevlín, která v bitvě těžkých vah dokázala porazit Bocu Juniors. Herthu poslal do vedení Holub, na jehož branku po změně stran odpověděl Matoušek, Holub však druhou trefou rozhodl o třetím vítězství, které ještě v závěru stvrdil Kundrát. Boca Juniors si připsala první porážku.