BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
16.10.2018 - 14:15René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 322 x

STAROBRNO Univerzitní liga odstartovala

V minulém týdnu odstartoval nový ročník STAROBRNO Univerzitní ligy. Od nynější sezóny je liga plně pod správou BSMK, což přineslo řadu novinek. Jistě tou největší je zrušení závěrečného play-off a rozdělení přihlášených týmů do lig podle výkonnosti. Počet přihlášených týmů se nakonec zastavil na čísle 26. Vznikly celkově tři ligy (1. - 3. liga), v kterých bude postupový a sestupový systém, stejně jako tomu je v mužských soutěžích. Od tohoto systému si slibujeme mnohem větší vyrovnanost jednotlivých zápasů, zároveň díky postupům a sestupům bude stále o co hrát až do konce sezóny. V tomto článku se krátce zaměříme na utkání prvního kola jednotlivých lig a nejinak tomu bude i v následujících týdnech.
 

1. STAROBRNO Univerzitní liga:

Agrostroj - The Invincibles 6:0 (3:0)
11. Novotný, 15. Laštovička, 16. Hájek, 31. Dacer, 40. Žák, 47. Šandera
Úvodní klání nejvyšší soutěže nabídl souboj týmů Agrostroj a The Invicibles, ve kterém možná až překvapivě jasně zvítězili prvně jmenovaní 6:0. Branky si Agrostroj rozdělil rovnoměrně do obou poločasů, zajímavostí je přitom fakt, že se trefilo šest různých hráčů.

FC Protest - Tak určitě 1:5 (0:0)
45. Kolík - 28. a 39. Švec, 35., 40. a 42. Šilon

Další zápas přinesl souboj Protestu s Tak určitě. První poločas byl na góly skoupý, po změně stran se ale strhla gólová lavina, která přinesla překvapivě vysokou porážku Protestu. Tak určitě po změně stran nastřílelo hned pět branek, o které se největší měrou zasloužil třígólový Šilon, za FC Protest pouze korigoval Kolík.

Gottwaldoff - RBSS 0:2 (0:1)
7. a 41. Gvizd
Na rozdíl od předchozích utkání nebyl souboj mezi Gottwaldoffem a RBSS tak bohatý na góly. Oba poločasy však přinesly naprosto totožný výsledek. O vše podstatné se postaral hostující Gviezd, který se dokázal jednou trefit v každém poločase a výrazně se tak zasloužil o výhru RBSS 2:0.

FK Tatran Kedluben - Sparta 5:2 (2:0)
15. a 26. Dedič, 34. Dobrovolný, 42. Zejda, 49. vlastní Sterčo - 30. Savčinský, 45. Zvolánek
Úvodní kolo nejvyšší soutěže uzavřel zápas mezi Tatranem Kedluben a Spartou, po kterém se mohli radovat hráči domácího Tatranu. Ti se už v prvním poločase dostali do dvoubrankového vedení zásluhou dvougólového Dediče, a byť se Spartě podařilo po změně stran snížit, Kedluben rychle odpověděl další dvojicí branek. Sparta i podruhé korigovala a v závěru dokonce dostala soupeře pod tlak, Kedluben si ale vítězství vzít nenechal a po zásluze si připsal tři body za vítězství 5:2.
 

2. STAROBRNO Univerzitní liga:

FC Premrhané talenty - Pozdní sběr 2:2 (2:0)
15. Cyprian, 24. Chrvala - 48. Fránek, 57. Beránek

Utkání prvního kola dvou již tradičních celků Univerzitní ligy, kteří budou jistě usilovat o postup do první ligy. Tak se dalo nazvat toto klání mezi těmito týmy. Vstup do zápasu lépe vyšel Premrhaným talentům, kteří v prvním poločase dominovali a dvě své šance proměnili. Po zásluze tak po trefách Cypriana a Chrvaly v první půli vedli 2:0. Ve druhém poločase už tým Premrhaných talentů další gól nepřidal. Naopak, dvě branky inkasoval, když se nejprve trefil Fránek a pár minut před koncem Beránek. Utkání tak skončilo remízou 2:2 a oba týmy si na úvod připsaly shodně po jednom bodu.
Sestřih z utkání: 
http://cz.sport.video/bsmk//video/fotbal/bsmk/2.-starobrno-univerzitn%C3%AD-liga/09-10-2018/fc-premrhane-talenty-pozdn%C3%AD-sb%C4%9Br/4261-%C5%A1ance-pozdn%C3%AD-sb%C4%9Br

Drtiči - Valašští dřeváci 1:2 (0:2)
45. Andrýsek - 16. Holeňa, 19. Procházka

Utkání dvou celků, kteří loni ve svých skupinách obsadili shodně 5. místo, naznačovalo, že se bude jednat o vyrovnaný zápas. Mírným favoritem byl v tomto klání tým Drtičů, kterým jen těsně unikl postup do Play-off. Tuto předpověď ale Drtiči nenaplnili, jelikož po prvním poločase prohrávali již o dvě branky, když se nejprve za Valašské dřeváky trefil v 15. minutě Radek Holeňa a tři minuty na to Robert Procházka. Ve druhém poločase jen v závěru tým Drtičů korigoval skóre na 1:2 zásluhou Romana Andrýska. Valašští dřeváci si tak připsali první tři body po výhře 2:1.
Sestřih z utkání: :
http://cz.sport.video/bsmk//video/fotbal/bsmk/2.-starobrno-univerzitn%C3%AD-liga/09-10-2018/drti%C4%8Di-valassti-drevaci/4277-%C5%A1ance-drti%C4%8Di

Lazio fakultas - Paralympiakos 0:2 (0:1)
15. Mikla, 40. Peňáz

Další klání celků, které se loni umístily na stejné pozici ve své skupině. Oba týmy končily sezónu na šestém místě a také s podobným ziskem bodů. Nedalo se tak jednoznačně určit, kdo bude v tomto utkání favoritem. Kdybychom se na favorita měli dívat pohledem čísel, týmu Paralympiakos se přeci jen více dařilo střelecky, což se o Lazio fakultas říci nedá
(55 vstřelených branek proti 26 v 16 utkáních je vcelku citelný rozdíl). Tuto predikci Paralympiakos potvrdil, když se v obou poločasech prosadil po jedné brance. V první půli vstřelil branku Patrik Mikla a ve druhém poločase rozvlnil síť Zdeněk Peňáz. Tým Lazio fakultas vyšel v zápase střelecky naprázdno a Paralympiakos si tak došel k vítězství 2:0.
Sestřih z utkání:
http://cz.sport.video/bsmk//video/fotbal/bsmk/2.-starobrno-univerzitn%C3%AD-liga/09-10-2018/lazio-fakultas-paralympiakos/4288-%C5%A1ance-lazio-fakultas

FK Bez nás nezačnou - Pobrežie liehoviny 1:2 (0:2)
35. Boháč - 21. Nosek, 25. Marčiš
V tomto utkání druhé ligy se proti sobě postavily týmy, které spolu měly možnost hrát naposledy v sezóně 2016/2017. Tehdy spolu nastupovali ve stejné skupině. První jmenovaný se tenkrát v základní skupině umístil na druhé pozici a Pobřeží hned o místo za nimi na pozici třetí. V loňské sezóně univerzitní ligy však Pobřeží liehoviny chybělo a FK Bez nás nezačnou nepotvrdilo čtvrté místo z předloňského play-off, ve své loňské skupině navíc skončilo až na sedmé pozici. Proto bylo těžké předpovídat, jak si týmy v tomto zápase povedou. Zápas se hrál v první půli dlouho bez branek a změna skóre nastala až v 21. minutě, kdy se trefil za Pobřežie Nosek. V poslední minutě pak navýšil vedení na dvoubrankový rozdíl Šimon Marčiš. Ve druhém poločase tým FK Bez nás nezačnou snížil v 35. minutě na 1:2, když se prosadil Petr Boháč. Zbytek utkání se nesl ve vyhrocené atmosféře, kterou korunovala červená karta pro kapitána hostů Martina Fuliera minutu před koncem. Ani to už neměnilo nic na tom, že Pobřežie liehoviny zvítězilo 2:1 a oslavilo tak svůj návrat do Univerzitní ligy.
Sestřih z utkání:
http://cz.sport.video/bsmk//video/fotbal/bsmk/2.-starobrno-univerzitn%C3%AD-liga/10-10-2018/fk-bez-nas-nezacnou-pobrezie-liehoviny/4423-%C5%A1ance-pobrezie-liehoviny
 

3. STAROBRNO Univerzitní liga:

Lover Boyz FC - Patriots Brno 2:0 (2:0)
9. Boraň, 14. Ondráček

Utkání nováčka soutěže Lover boyz FC proti Patriots Brno rozhodl domácí tým již v prvním poločase, v kterém se nejprve v 9. minutě trefil Tomáš Boraň a ve 14. minutě navýšil na dvoubrankové vedení Tomáš Ondráček. Ve druhém poločase již branka nepadla a zápas tak skončil premiérovým vítězstvím nováčka 2:0.

Ad-hoc - Hertha Zevlín 0:4 (0:2)
2. a 26.  Holub, 23. Gilar, 34. vlastní Böhm

Zápas mezi celkem Ad-hoc a nováčkem Herthou Zevlín přinesl výsledek ukazující, že Hertha bude mít jistě ambice na to postoupit o ligu výše poté, co soupeře porazila 4:0, když v obou poločasech dala po dvou brankách. Nejprve se ve druhé minutě trefil Holub a dvě minuty před koncem prvního poločasu rozvlnil síť Gilar. Ve druhém poločase se hned z kraje zápasu prosadil opět Vojtěch Holub a čtvrtou branku si Lover boyz zasadili sami zásluhou Šimona Böhma.
Sestřih z utkání:
http://cz.sport.video/bsmk//video/fotbal/bsmk/3.-starobrno-univerzitn%C3%AD-liga/10-10-2018/ad-hoc-hertha-zevl%C3%ADn/4406-%C5%A1ance-ad-hoc

Boca Juniors - Goal Diggers 2:0 (0:0)
38. Těžký, 42. Kovář

První poločas mezi celky Boca Juniors a nováčkem soutěže Goal Diggers gól nepřinesl. Ve druhém dějství byl úspěšnější celek Boca Juniors, za který se v 38. minutě trefil Těžký a čtyři minuty po něm i Kovář. Celek Boca Juniors tak vítězstvím 2:0 potvrdil, že bude jistě hrát o vrchní příčky.
Sestřih z utkání:
http://cz.sport.video/bsmk//video/fotbal/bsmk/3.-starobrno-univerzitn%C3%AD-liga/10-10-2018/boca-juniors-goal-diggers/4438-%C5%A1ance-boca-juniors

Dopijem a pudem - Tykadla 0:1 (0:0)
35. Nývlt

Souboj dvou úplných nováčků STAROBRNO Univerzitní ligy rozhodl jediný gól. Poté co první poločas skončil bez branek, se ve druhé půli trefil Josef Nývlt a jeho tým Tykadla tak mohl slavit jubilejní výhru v Univerzitní lize.
Sestřih z utkání:
http://cz.sport.video/bsmk//video/fotbal/bsmk/3.-starobrno-univerzitn%C3%AD-liga/10-10-2018/dopijem-a-pujdem-tykadla/4300-%C5%A1ance-dopijem-a-pujdem

FC Cokoliv - Stredoslováci 2:6 (1:4)
20. a 33. Hons - 8. Mozola, 10. a 11. Šiandor, 22. vlastní Petráš, 31. Bröhmer, 49. Bronda

Utkání mezi týmy FC Cokoliv a Stredoslováků zcela vybočoval finálním skóre, neboť padlo dohromady osm branek! Svou dominanci od samého začátku potvrzoval tým Stredoslováků, když v 11. minutě vedl již 3:0 zásluhou Mozola a dvougólového Šiandora. Následně
v 20. minutě tým FC Cokoliv zásluhou Davida Honse snížil na 1:3, ale dvě minuty na to si jejich hráč Josef Petráš vstřelil vlastní branku a díky tomu hosté vedli opět o tři branky. Ve druhém poločase se skóre měnilo ve 31. minutě, kdy dalším gólem navyšoval vedení Stredoslováků Richard Böhmer - 1:5. FC Cokoliv se podařilo záhy odpovědět díky druhé brance kapitána týmu Davida Honse. To však bylo od jeho celku vše, naopak minutu před koncem ještě upravil skóre zápasu Bronda na finálních 2:6 ve prospěch Stredoslováků.
 
- Petr Kolík, Martin Chroust -

Komentáře

2. zzyytt 11/01/2019 07:07

kd 11

fake rolex

ferragamo belts

hermes handbags for sale

golden goose

kyrie irving shoes

michael kors handbags

kobe 9

harden shoes

hermes bags

yeezy shoes

nfl jerseys

rolex replica

cheap jordans

air yeezy

yeezy boost

nike air max

nike max

baseball jerseys

christian louboutin

chrome hearts

nike air force 1

hogan outlet online

off white hoodie

adidas nmd

air max 90

fila

fila shoes

curry 5

golden goose outlet

birkin bag

yeezy boost 350 v2

off white

converse outlet

asics shoes

golden goose

kobe basketball shoes

chrome hearts

links of london

adidas superstars

kevin durant shoes

adidas ultra boost uncaged

vans shoes

chrome hearts online

air max 2018

supreme hoodie

yeezy boost 350 v2

stephen curry 5

golden goose outlet

michael kors

off white clothing

fila shoes

golden goose sneakers

nike air max

curry 5

golden goose outlet

michael kors handbags

kyrie 4

cheap nba jerseys

nike roshe run

lebron 16

jordan 6

jordan shoes

air jordan 13

reebok shoes

lebron 16 shoes

lacoste polo shirts

adidas ultra

balenciaga

vapormax

adidas yeezy

michael kors outlet online

nike sneakers

goyard

michael kors handbags

adidas pure boost

Kanye West shoes

retro jordans

coach outlet online

pandora jewelry

nike air huarache

moncler jackets

cat boots

kyrie shoes

nike polo shirts

fake rolex

kobe 11

red bottoms

balenciaga triple s

moncler jackets

jordan sneakers

lebron 16

nike epic react

longchamp outlet

off white clothing

lebron shoes

adidas stan smith sneakers

yeezys

birkin bag

cheap jordans

ferragamo belt

adidas yeezy boost

nike basketball shoes

lacoste polo

nfl store

kyrie 4 shoes

goyard bags

birkin bag

supreme clothing

adidas yeezy

adidas tubular

yeezy boost

jordan 11

hermes online shop

louboutin shoes uk

nike shoes

kate spade handbags

tory burch

jordan 4

adidas outlet

curry 4

hermes handbags

goyard handbags

adidas nmd runner

lebron james shoes

yeezy boost

ralph lauren uk

air jordan

kobe byrant shoes

golden goose outlet

adidas ultra boost

nike polo

nike air max

coach outlet sale

coach factory outlet

yeezy boost 350

yeezy boost 350 v2

off white hoodie

lacoste outlet

ultra boost

yeezy boost 350

fitflops

yeezy boost 350

yeezy 500

hermes belt

air max

jordan retro 12

adidas outlet online

balenciaga

nmd

valentino shoes

ysl

air max 2019

lacoste polo

nike air max 2018

gucci belt

links of london outlet store

off white nike

yeezy shoes

cheap jordans

vans outlet

nike vapormax

nike shox for men

michael kors

off white

lebron shoes

polo ralph lauren

goyard handbags

tory burch shoes

adidas nmd

jordan shoes

fila shoes

paul george shoes

adidas zx flux

curry 4

michael kors outlet online

balenciaga shoes

coach factory outlet

michael kors outlet

lebron 16 shoes

valentino

stephen curry 5

lebron 15

coach outlet

reebok outlet

nba jerseys

yeezy boost

yeezy 500

off white x jordan 1

replica rolex

hogan outlet

adidas yeezy

jordan 12

hermes handbags

yeezy boost 350

hermes belts for men

golden goose sneakers

fila shoes

goyard wallet

ysl handbags

canada goose jacket

nmd

nike flyknit racer

asics running shoes

ferragamo belt

lacoste polo

chrome hearts online

golden goose

michael kors outlet online

michael jordan shoes

cheap nba jerseys

pure boost

adidas stan smith shoes

fila

mbt shoes outlet

yeezy boost 350 v2

fila sneakers

ralph lauren uk

jordan shoes

air force 1

yeezy boost 350 v2

tory burch outlet

golden goose

adidas tubular

kyrie 3

michael kors outlet

calvin klein outlet

fila

yeezy

yeezy boost 350

fila disruptor

nhl jerseys

mlb jerseys

hermes belt

nike lebron 16

mbt shoes online

yeezy shoes

hermes handbags bag

nike cortez

nike air max 2019

yeezy

gucci belts

pandora bracelet

adidas stan smith

air jordan

golden goose

nike hyperdunk

nike shox

bape hoodie

longchamp

michael kors outlet

converse outlet store

offwhite

yeezy

fitflops sale clearance

goyard handbags

westbrook shoes

yeezys

nike air max 2017

adidas gazelle

michael kors factory outlet

caterpillar boots

coach outlet

nike kd 11

goyard bag

nike cortez men

nike huarache

balenciaga sneakers

yeezy boost 350

kd 11 shoes

coach outlet online

moncler jacket

michael kors outlet

adidas ultra boost

hermes outlet online

james harden shoes

lacoste online shop

100% real jordans for cheap

retro jordans

lacoste outlet

nike jordans

tory burch sandals

chrome hearts

adidas yeezy

yeezy boost 350

adidas tubular shadow

michael kors handbags

ferragamo belts

goyard

yeezy boost 350

kd shoes

michael kors purses

yeezy boost 350 v2

adidas eqt

air jordans

yeezy 700

adidas nmd r1

kobe 9

longchamp bags

cheap nfl jerseys

off white jordan 1

nike epic react

birkin bag

longchamp handbags

louboutin shoes

jordans

nike huarache

crazy explosive

goyard bag

adidas stan smith

lebron 10

cheap mlb jerseys

michael kors handbags

jordans

adidas eqt support

nike react

curry 4 shoes

nike foamposite

nike air force

air max 270

michael kors handbags outlet

kobe shoes

michael kors handbags

cheap jordans

jimmy choo shoes

russell westbrook shoes

jordan shoes

nike air max 90

hermes birkin

nike air max

yeezy boost

red bottom shoes

lebron 11

air jordan 4

nike sneakers for men

canada goose

zx flux

off white

timberland boots

goyard st louis tot

balenciaga

kobe sneakers

balenciaga shoes

fake rolex watches

fila

timberland outlet

lacoste

michael kors outlet

yeezy boost 500

iniki

adidas tubular

nike sneakers for women

off white clothing

golden goose sneakers

jordan 13

golden goose

basketball shoes

coach outlet

golden goose outlet

nike roshe

adidas nmd

lebron 15 shoes

jordan retro 6

adidas shoes outlet

hermes belt

calvin klein outlet online

nike air max 270

moncler outlet

yeezy shoes

coach outlet

adidas crazy explosive

kd shoes

michael kors outlet

jordan retro

yeezy shoes

adidas shoes online

adidas shoes

jordan shoes

yeezy shoes

adidas iniki

adidas superstar

off white shoes

yeezy boost 350

kd 10

yeezy boost 700

yeezy boost

coach handbags

nike react

jordan 11 retro

coach outlet sale

yeezy boost

red bottom heels

goyard bags

lebron 16

balenciaga shoes

michael kors uk

mbt shoes

kobe shoes

off white shoes

kd shoes

bape hoodie

golden goose sneakers

kd 11

supreme hoodie

nike flyknit

chrome hearts online

kobe 11

jordans

yeezy shoes

1.leilei3915 leilei3915 17/11/2018 07:10
Komentář byl smazán administrátorem!

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382