BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
11.04.2018 - 20:15René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 365 x

První duel v ligovém poháru málem přinesl obrovské překvapení

Report pochází z dílny FC Jaguars Brno, kterým tímto děkujeme za jeho poskyntuní.

Osmifinálový duel v ligovém poháru na domácí půdě FC Jaguars Brno s obhájcem titulu a účastníkem nejvyšší soutěže BKMK Werbedesign nabídl překvapivě vyrovnanou partii. Hosté hned od začátku chtěli zápas co nejdříve rozhodnout, počátečnímu tlaku jaguáři ale dobře odolávali a díky rychlému přistupování k hráčům se jim dařilo držet se soupeřem krok. Gólový účet otevřel Werbedesign ve 12. minutě přímočarou akcí po pravé straně, kterou se podařilo vykombinovat až před prázdnou branku. A za další 4 minuty už svítil na světelné tabuli stav 0:2 pro hosty. Na nepříznivý vývoj jaguáři zareagovali vyšším napadáním, což vyústilo v kontaktní branku, malou domů pod tlakem dobře vystihl Chalupa (FC Jaguars Brno), který obešel brankáře a poslal míč do odkryté svatyně. Za tohoto stavu se šlo do šaten.

Ve druhém dějství jaguáři začali postupně čím dál více zlobit z brejkových situací, v jedné z nich přečíslili soupeře a Klučka (FC Jaguars Brno) poslal nadvakrát míč za záda hostujícího gólmana. Hosté stupňovali svůj tlak a do defenzívy domácích bušili téměř každou vteřinou, což nabízelo okénka v jejich obraně. Při jednom z protiútoků jaguáři mohli jít do vedení, akci ale překombinovali a přišel trest. Svoji technickou vytříbenost a rychlost využil díky otevřené obraně dokonale český reprezentant Patrik Levčík (BKMK Werbedesign), který znovu poslal svůj tým do vedení. Pro tým FC Jaguars Brno to bylo fyzicky velmi náročné utkání a po dalším direktu na 2:4 se zdálo, že zápas zabalí i v hlavách. Místo psychické deky, ale pokračovali v maximálně koncentrovaném výkonu a odměnou jim bylo snížení 10 minut před koncem, se štěstím se při rychlém kontru 3 na 3 dostal míč k Dvořáčkovi (FC Jaguars Brno), který ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou před prázdnou bránu na Kozla (FC Jaguars Brno), který nepohrdl a rozvlnil síť potřetí. Favorit se nechtěl nechat rozhodit a dál pokračoval v dominanci na míči, při některých situacích domácí zachránilo štěstí, nebo vynikající zákroky brankáře Gajdoše (FC Jaguars Brno).

Čtyři minuty před koncem se zdálo, že si hosté nenechají vedení vzít a dovedou utkání do vítězného konce. Místo toho ukázal svoji velikost a platnost kapitán Chalupa (FC Jaguars Brno), který vyhodnotil dobře situaci a dohrál hostujícího obránce. Souboj na hraně faulu vyhodnotil sudí jako dovolený a domácí kapitán dostal svůj tým do obrovské euforie. Ta mohla propuknout v krátkém časovém sledu podruhé, necelé dvě minuty před koncem však tentýž hráč tečoval Dvořáčkovu (FC Jaguars Brno) pumelici těsně mimo tři tyče. Po následné rychlé rozehrávce se o slovo opět přihlásil Patrik Levčík (BKMK Werbedesign), jehož raketový sprint měli domácí v samotném závěru problém zachytit a vzhledem k netakticky otevřené obraně domácích a výborném doplnění útočících hráčů pro něj nebyl problém předložit před úplně odkrytou klec Lidmilovi (BKMK Werbedesign), který už měl roli snadnou a poslal FC Jaguars Brno ven z poháru. Přes silného soupeře se tým FC Jaguars Brno nedokázal kvalifikovat do čtvrtfinále a tak můžeme upřít pozornost už pouze na boje ligové.
 
FC Jaguars Brno (5. liga) - BKMK Werbedesign (1. liga) 4:5 (1:2)
Branky: 28. Chalupa, 35. Klučka, 53. Kozel, 55. vlastní - 12. a 43. Levčík, 16. a 58. Lidmila, 40. Cupák
Žluté karty: 50. Dvořáček (FC Jaguars Brno)
Sestava domácích: Gajdoš - Chalupa „C“, Dvořáček, Zubík, Klučka, Janás, Kozel, Stratil
Sestava hostí: Macháč - Levčík „C“, Lidmila, Cupák, Mareš, Gremmel

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382