Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Novinky

Novinky
18.03.2016 - 15:31René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 760 x

SIMOST Superliga mění název - novým generálním partnerem malého fotbalu v ČR se stala investiční skupina DRFG, a.s., tedy sponzor Komety Brno

Asociace malého fotbalu ČR, která zastřešuje tradiční regionální soutěže, českou reprezentaci a nově i celostátní Superligu malého fotbalu, našla silného partnera. Stala se jím investiční skupina DRFG. Ta bude generálním partnerem AMF minimálně do 30. 6. 2017. Celostátní liga malého fotbalu (LMF) se přejmenuje na DRFG Superligu a logo investiční skupiny se ocitne na dresech hráčů malého fotbalu. Pro oblastní svazy, tedy i pro BSMK, to navíc znamená změnu názvu své nejvyšší mužské soutěže na 1. DRFG ligu. V BSMK proto po letech končí zažitý název "SIMOST Superliga". Stavební společnost SIMOST však i nadále zůstává generálním partnerem Brněnského svazu malé kopané, z. s.


„Kromě podpory brněnské Komety jsme chtěli zaměřit naši pozornost i na sport, který se netěší takovému mediálnímu zájmu, ale na druhou stranu oslovuje širokou hráčskou a fanouškovskou základnu napříč republikou,“ říká zakladatel a majoritní vlastník DRFG skupiny David Rusňák. „Malý fotbal umožňuje každému zapojit se do hry, my umožňujeme každému vstoupit do světa investic,“ dodává.

A že se jedná o perspektivní spolupráci, potvrzuje Matěj Horn, viceprezident AMF: „V současné chvíli čítá naše členská základna více než 113 000 registrovaných hráčů, což je víc, než má třeba hokej.“ Česká republika je v malém fotbalu výrazným hráčem i v celosvětovém měřítku. Předsedou Světové federace malého fotbalu je Filip Juda, prezident AMF. Letos se v České republice uskuteční juniorské Mistrovství Evropy a v roce 2017 dokonce seniorský evropský šampionát. „Spolupráce s DRFG si velice vážíme, protože malý fotbal zvláště při současném dynamickém rozvoji silné partnery potřebuje,“ uzavírá Horn.

O DRFG:
DRFG je investiční skupina založená v Brně v roce 2011 Davidem Rusňákem. Cílem DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím private equity investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. DRFG se zaměřuje především na investice do energetiky, nemovitostí, finančních služeb a telekomunikací. V roce 2015 dosáhl objem investic necelé miliardy, pro rok 2016 jsou plánované investice v objemu 2,5 miliardy Kč. DRFG nabízí dva investiční podílové fondy. DRFG je hlavním partnerem Komety Brno a Habera & Team "33" tour 2016.

Více informací o skupině na www.drfg.cz

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací