BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
01.01.2016 - 17:05René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 405 x

Výroční zpráva prezidenta svazu

Vážení členové, vážení příznivci malého fotbalu,
 
letos to jsou již 18. Vánoce, které společně s Brněnským svazem malé kopané prožívám. Pamatuji si ještě, když jsem reporty z utkání psával na psacím stroji, abych posléze rok nato dostal svoji první jehličkovou tiskárnu. Byly to roky, kdy většina domácností ještě nedisponovala dnes již běžnou věcí - internetovým připojením a tak se reporty po uplynulém kole tehdy rozvážely po domech, kde bydleli členové BSMK ať už tramvají, či na kole. Ta doba měla něco do sebe. Minimálně nebyla tak uspěchanou jako dnes, sportem žilo mnohem více lidí a i respekt a empatie se na hřištích projevovaly ve větší míře než je tomu dnes. Za těch 18 let se udělal v brněnském malém fotbalu obrovský kus práce a pro mě osobně to znamenalo mít možnost porozumět tak základním problémům týmů, hráčů, ale i oblastních svazů a jejich práce v regionu. Kdo si totiž neprošel regionální úrovní, jen stěží pochopí o čem malý fotbal vlastně je. Těžko bude chápat potřeby hráčů a ještě hůře na ně bude reagovat. Proto jsem rád, že jsem dostal od členů Brněnského svazu malé kopané již několikrát možnost tomuto oblastnímu svazu předsedat a zároveň možnost stát se od roku 2005 také prezidentem republikové Asociace malého fotbalu. Kumulace těchto funkcí mi dala obrovské zkušenosti v následné cestě do mezinárodních struktur malého fotbalu, do kterých jsem se rozhodl kandidovat z jednoho jediného důvodu. Aby se řada věcí týkajících se rozvoje malého fotbalu mohla realizovat flexibilněji a bylo na jejich rozvoj či inovace i odpovídající financování.
 
Post prezidenta Světové federace malého fotbalu skýtá sice minimum volného času, na druhou stranu jsem rád, že mám tu možnost získat další zkušenosti z organizace tohoto sportu ve více než 100 zemích světa. Ty, které se mi zdají jako vhodné a v naší zemi aplikovatelné následně přenést do České republiky a pilotně je vyzkoušet například právě v Brně.
 
Pojďme se však nyní ohlédnout za uplynulým rokem 2015. Zhodnoťme jej s ohledem na mnou slibované novinky, které jsem prezentoval v mé loňské novoroční zprávě a představme si společně co je plánem realizace v roce letošním, abychom podali členům BSMK dokonalý obraz toho, co mohou v roce 2016 očekávat. Modernizace a inovace byly vždy nedílnou součástí mé práce pro malý fotbal a já nikdy nezapomenu na členy BSMK, kteří mi již 18. rokem dávají důvěru ve vedení regionálního svazu. Hlavně díky nim jsem měl možnost postupně zjišťovat jejich potřeby a realizovat jejich nápady tak, aby byl Brněnský svaz malé kopané organizovaný jako jeden z nejlepších na světě.  Členové BSMK, jeho partneři a podporovatelé budou mít u mě vždy takový speciální status a budu se vždy snažit udělat pro ně maximum možného. Organizace BSMK ale není jen o mě, je to o výběru a seznámení se s těmi správnými lidmi, kteří dokáží práci pro svaz odvést v maximu, které se od nich očekává. Ale k těmto lidem se ještě v mé výroční zprávě vrátíme podrobněji.
 
Webový portál a mobilní aplikace BSMK
Velký důraz jsem v mé loňské novoroční zprávě kladl na inovaci informačních systémů, tedy internetového portálu a mobilní aplikace. Dobrou zprávou je, že mobilní aplikace je již vytvořena a od podzimu letošního roku probíhá její testování na celostátní Lize malého fotbalu. V tuto chvíli nabízí přehled novinek, výsledkový servis, statistiky, prostor pro prezentaci partnerů, slevový portál, ale také například výsledky z uplynulých Mistrovství Evropy v malém fotbalu. Podobu aplikace si můžete stáhnout v App Storu nebo na Google Play pod názvem “FUTBALITO”.
 
Aplikace byla testována také v průběhu letošního Mistrovství Evropy v malém fotbalu v Chorvatsku. Se závěrem roku si aplikace prošla ještě změnou grafiky a zjednodušením uživatelského rozhraní tak, aby pro její uživatele byla co nejjednodušší. Nutno říci, že mobilní aplikace bude postupem času obsahovat ještě celou škálu novinek, na kterých se nyní dále pracuje. Jednou z nich bude i sekce, která zjednoduší vedoucím týmů svolávání hráčů na utkání a tréninky.
 
Nasazení aplikace do soutěží BSMK se plánuje na srpen 2016, tedy se začátkem nové sezóny malého fotbalu v Brně.
 
Nový webový portál BSMK by pak měl být spuštěn až v roce 2017. Důvodem ročního odkladu je intenzivní práce na dalších inovacích mobilní aplikace a následném provázání systému webového portálu právě se zmíněnou mobilní aplikací.
 
Mistrovství Evropy v malém fotbalu 2017 v Brně
V březnu letošního roku uspěla Asociace malého fotbalu České republiky v kandidatuře na pořadatelství Mistrovství Evropy v malém fotbalu 2017, které bude 6. - 16. června hostit kromě Prahy také Brno. V Brně se šampionát, včetně finálového zápasu Mistrovství Evropy, odehraje Za Lužánkami v místě, kde nyní probíhají hokejové hry Komety Brno, tedy v místě, kde by v budoucnu měla stát nová hokejová hala. O tom, že se bude jednat o největší mezinárodní fotbalovou akci v Brně, do které zasáhne 32 evropských zemí, svědčí i její rozpočet, který byl po konzultaci s Evropskou federací malého fotbalu a jejími partnery stanoven na 61 mil. Kč. Největší část rozpočtu tvoří samotná příprava stadionů a jejich zázemí, ubytování a stravné, marketing akce a personální zajištění.
 
Infrastruktura hřišť v Brně
Co se práce na infrastruktuře hřišť malého fotbalu týče, bylo nově vystavěno hřiště pro malý fotbal v Jundrově při ZŠ Jasanová. Rekonstrukce se dostalo také hřišti v Bohunicích při ZŠ Arménské a v Žebětíně na ZŠ Otevřené. Dokončeno bylo letos i hřiště v Židenicích při ZŠ Šámalova a v Líšni při ZŠ Novolíšeňské. V plánu je výstavba dalšího hřiště v Bohunicích při ulici Osová, v tuto chvíli se řeší jeho financování. Ve Sportovním centru Srbská v Králově Poli se potom členové BSMK mohou těšit z nafukovací haly pro tréninky svých týmů v zimních měsících. Za hranicemi města se potom jedná o hřiště pro malý fotbal v Habrůvce, což v tuto chvíli uvítají primárně týmy z 2. DIGAMMA Brno ligy.
 
Ženský malý fotbal v Brně a okolí
Sousední blanenský svaz malého fotbalu otevřel úspěšně první ročník ligy žen. Proto je zřejmě na čase začít se zabývat myšlenkou koncepce ženského malého fotbalu na národní úrovni, ale i té mezinárodní. Já osobně budu požadovat začlenění ženského malého fotbalu do nově vznikající metodiky Rozvojové komise Evropské federace malého fotbalu, které jsem členem, a to s cílem dát ženskému malému fotbalu jasnější pravidla na národní a mezinárodní úrovni a v dohledné době uspořádat první Mistrovství Evropy žen.
 
Mládežnický malý fotbal v Brně a okolí
Před rokem mnou zmiňovaný projekt „Seber míč, ne drogy“, který má za cíl zvyšovat mládežnickou členskou základnu malého fotbalu, ale zároveň eliminovat asociální jevy našich nejmladších spoluobčanů, změnil název na „Miř na správnou branku”. Tento velmi úspěšný projekt, a mimo jiné zřejmě i jeden z nejznámějších mládežnických projektů ve městě Brně, naplnil přesně to, co se od něj očekávalo. A sice zvýšit mládežnickou členskou základnu malého fotbalu a zvýšit povědomí o malém fotbalu u této části populace. Současně pomalu vytvářet podmínky pro vznik další odnože Bambini ligy juniorů, a to U6 a U8. V průběhu podzimu roku 2015 se do tréninků a utkání zapojilo více než 400 dětí. Do projektu byl začleněn i Petr Švancara, jakožto autorita, která nejen že sama vede vybrané tréninky, ale stala se také koordinátorem celého projektu.
 
Změna stanov BSMK
Na sklonku roku změnila valná hromada BSMK stanovy sdružení, k čemuž nás vedlo nové znění občanského zákoníku. Jedním z bodů, které tyto stanovy mění je i fakt, že Brněnský svaz malé kopané, z. s. funguje také jako klub, primárně z důvodu jeho působení v celostátní Lize malého fotbalu. Týmy, které nemají svá IČ jsou pak oddíly BSMK. Důvodem bylo správné pojmenování statutu těchto klubů resp. oddílů směrem k novému občanskému zákoníku. BSMK tak nově nezastřešuje kluby, které mají vlastní IČ, zastřešuje pouze jejich hráče. Nadále však těmto klubům metodicky pomáhá s otázkami, které jsou k vedení BSMK vznešeny a týkají se jejich podpory, rozvoje, či organizace.
 
Tým BSMK v celostátní Lize malého fotbalu
Výběr Brněnského svazu malé kopané odehrál na konci srpna loňského roku premiérové utkání celostátní Ligy malého fotbalu, která se po Ligovém poháru AMF ČR, nově Národním poháru AMF ČR a reprezentaci stala dalším produktem Asociace malého fotbalu České republiky. Ten má za účel pomoci regionálním svazům ve zviditelnění malého fotbalu a tím i zvyšování členské základny v oblastních svazech.

Právě zvyšování členské základny má být produktem pro partnery, který zvýší povědomí o jejich značce a podpoří prodej jejich služeb či produktů na českém trhu, čímž dosáhneme vyšší spoluúčasti partnerů na rozvoji a medializaci malého fotbalu v České republice. 
 
Z pozice prezidenta Asociace malého fotbalu České republiky jsem s celostátní Ligou malého fotbalu velmi spokojený, jelikož zcela naplňuje předpoklady, které jsme od ní jako produktu před spuštěním očekávali a v této věci patří obrovský dík jejímu koordinátorovi Petru Brejlovi, který odvádí maximum práce. Z pozice prezidenta Brněnského svazu malé kopané mě však mrzí výkony hráčů BSMK v zápasech doma s Mostem a venku v Pardubicích a Blansku. Působení výběru BSMK v celostátní soutěží malého fotbalu se budou zabývat členové Správní rady BSMK na svém zimním zasedání. Jsem totiž přesvědčen, že aktuální umístění našeho výběru neodpovídá tomu, co může BSMK ve svých řadách hráčsky nabídnout.
 
Hráči BSMK v národních týmech malého fotbalu
Rád bych využil této cesty a ještě jednou poděkoval hráčům BSMK, kteří reprezentovali Českou republiku na ME v malém fotbalu mužů 2015 v Chorvatsku. Jmenovitě hráčům Gioii Brno - Patriku Levčíkovi, Bohumíru Doubravskému a Čeňku Cenkovi, hráčům RKM Tripoli Brno Marku Gruberovi a Martinu Švihálkovi a také trenérovi stejnojmenného klubu Radku Pokornému za jejich vynikající výkony na šampionátu. Čtvrté místo z 32 startujících evropských zemí je dalším vynikajícím úspěchem naší reprezentace a České republiky na mezinárodní scéně. Nutno podotknout, že pouze jednou v historii neodehrál český národní tým maximální počet možných zápasu na šampionátu, a to v roce 2013 v Řecku, kdy jsme vypadli ve čtvrtfinále s Německem na pokutové kopy.
 
V létě odehrál český národní tým do 21 let svůj premiérový zápas na mezinárodním poli, když porazil Slovensko 5:2, aby pak v prosincové odvetě v Bratislavě naši porazili Slováky 4:2. Jsem rád, že mohu touto cestou poděkovat za výbornou reprezentaci BSMK Michalu Mezníkovi z týmu Protection.cz a Dominiku Kunickému z Gioii Brno za jejich výkony v národním dresu týmu do 21 let. Oba byli také nominováni pro přátelské utkání s Německem, které se odehraje 9. ledna v Milovicích. Spolu s nimi do reprezentace nahlédne i Jan Hloch ze Sport Centra Srbské.
 
A co je v plánu v roce 2016?

Informační systémy
Pokračování v realizaci příprav nového internetového portálu BSMK a inovace mobilní aplikace BSMK s jejím nasazením do soutěží BSMK v srpnu 2016.
 
Podpora zvyšování mládežnické členské základny a podpora týmů BSMK, které mají svůj tým i v Bambini lize juniorů, a které pravidelně trénují
Začátkem roku plánuji připravit návrh Správní radě BSMK, který by měl obsahovat zvýhodnění týmů v soutěžích žen a mužů, které zároveň mají i svůj oddíl v Bambini lize juniorů. Cílem je najít finanční a materiální podporu pro kluby, které pracují s mládeží a podpořit je na třech úrovních:
 
1. financování trenérů mládežnických týmů
2. podpora v zajištění licencovaných trenérů malého fotbalu. Jedná se o případy, kdy některý z týmů, působící v lize žen či mužů má možnost zajištění mládežnického týmu resp. jeho vytvoření, avšak je pro něj složité zajistit trenéra, který by s dětmi absolvoval utkání v brzkých odpoledních hodinách.
3. materiální pomoc - tréninkové pomůcky, sportovní vybavení
 
I když jsme na Správní radě BSMK schválili dotaci 3.000,- pro kluby, které hrají ligu mužů či žen a mají juniorský tým, stále vidím, že je pro některé kluby složité založit a organizovat mládežnický oddíl a s tím vychovat i své věkové nástupce. Proto bych rád vytvořil kompletnější servis, který bude BSMK pro své oddíly v průběhu roku zajišťovat.
 
Přípravy Mistrovství Evropy 2017 v Brně
Jedním z hlavních úkolů Správní rady BSMK bude pravidelná komunikace s agenturou, která bude zodpovědná za realizaci základních bodů, které Evropská federace malého fotbalu po hostitelské zemi a městu požaduje.
 
Lepší komunikace se členy BSMK přímo na hřištích
V roce 2016 bych rád našel více času na sledování ligových utkání týmů BSMK a přímo v „terénu” zjistil názory hráčů, tedy členů BSMK na určité organizační prvky. Setkávám se totiž s tím, že některé týmy, respektive jejich hráči, mají nejvíce námětů a připomínek právě v průběhu konání zápasů než později na některém ze zasedání BSMK. Ale to je přirozené. Hráči řeší věci ve chvíli, kdy je daná situace tíží nejvíce. Na zasedání si už stěží vzpomenout na jejich utkání 1. kola, kde se s daným problémem setkali. Druhou výhodou je, že v průběhu utkání je tým zastoupen 10, 15 hráči a je tak možné sesbírat podněty od většiny hráčů daného týmu.
 
Zviditelnění malého fotbalu v regionu
S podporou Asociace malého fotbalu České republiky bych se od dubna rád více zaměřil na online marketing BSMK a na zviditelnění malého fotbalu v Brně a okolí prostřednictvím dalších informačních kanálů. Slibuji si od toho zvýšení členské základny primárně v soutěžích juniorů a žen, ale také STAROBRNO Univerzitní lize a soutěžích mužů. Zvyšování členské základny vidím jako důležitý krok primárně ze dvou důvodů. Tím prvním je všeobecný pohled na malý fotbal v Brně a jeho organizaci ve městě a okolí, tím druhým je pak podpora výkonnosti výběru BSMK v celostátní Lize malého fotbalu a s tím spojená podpora výkonnosti české národní reprezentace.
 
Infrastruktura hřišť malého fotbalu v Brně a okolí
I v roce 2016 chci pracovat na zvyšování infrastruktury hřišť pro malý fotbal, primárně potom pro utkání výběru BSMK v celostátní Lize malého fotbalu. Mým cílem je vybudovat hřiště, resp. sportovní areál, který by mohl hostit také mezinárodní zápasy českých reprezentačních výběrů malého fotbalu.
 
Závěrem bych rád zmínil, že všechny výše uvedené body, které se podařilo zrealizovat, nebo jsou ve fázi progrese, bych jen těžko zvládl, kdybych neměl kolem sebe tak výborný kolektiv, jakým jsou členové Správní rady BSMK. Primárně René Pazdera, viceprezident svazu a Pavel Rosenbach, předseda Správní rady, odvedli kus práce a mají obrovský podíl na úspěších rozvoje malého fotbalu v Brně. Tím bych ale určitě nechtěl nikterak zastínit výkony rozhodčích BSMK, Alexe Deneva, jakožto člověka, který nejen řídí vybrané zápasy, ale taktéž deleguje rozhodčí na utkání, Jana Nečase, který má na starosti delegaci reportérů na utkání a v neposlední řadě Antonína Schneidera, který předsedá Oddělení historie svazu a statistik. Velké díky patří také Michalu Danielovi a Javeru Gusejnovi za organizaci STAROBRNO Univerzitní ligy, která nabírá každým rokem na počtu týmů a i díky této soutěži má BSMK přes stovku týmů.
 
Děkuji také mým přátelům, kteří mi s rozvojem malého fotbalu v Brně pomáhají, radním města Brna, samotnému městu Brnu, především odboru školství, Jihomoravskému kraji, sponzorům a partnerům svazu, jejichž přízně si velmi vážím a bez nichž by rozvoj malého fotbalu v Brně nešel tak progresivní cestou.
 
Závěrem bych také rád popřál mnoho úspěchů všem týmům v nadcházející jarní části sezóny. Mým osobním přáním směrem k těmto klubům a hráčům je, aby se všechna utkání odehrála v duchu fair-play, s respektem k druhým a byla pojítkem nových přátelství mezi vámi - členy BSMK i vašimi fanoušky.
 
Přeji krásný nový rok 2016 všem hráčům, rozhodčím, funkcionářům, členům realizačních týmů a fanouškům malého fotbalu. Ať je pro vás symbolem zdraví, lásky a spokojenosti.
 
 
Filip Juda
prezident BSMK

Komentáře

11.chenyingying chenyingying 09/11/2018 08:57
10. 29/09/2018 07:42

nike outlet

kate spade outlet

michael kors outlet

ugg outlet

adidas outlet

cheap ugg boots

moncler outlet

michael kors outlet

michael kors handbags

canada goose jackets

michael kors outlet

off-white

uggs outlet

christian louboutin outlet

red bottom shoes

uggs outlet

adidas superstar shoes

moncler outlet

mbt shoes

coach outlet

true religion jeans

ed hardy

nfl jerseys

pandora outlet

michael kors outlet clearance

yeezy boost

ralph lauren polo shirts

christian louboutin outlet

cheap ugg boots

michael kors outlet

kate spade outlet

fred perry polo

ugg outlet

pandora charms

uggs outlet

canada goose jackets

ugg boots

kate spade outlet

moncler outlet

fitflops sale clearance

uggs outlet

longchamp outlet

mont blanc pens

michael kors outlet

coach outlet

cheap ray bans sunglasses

air max 90

michael kors outlet

mcm outlet

polo ralph lauren

coach factory outlet

kate spade outlet

canada goose outlet

fred perry polo shirts

michael kors outlet

michael kors outlet

ugg outlet

nike kyrie 3

michael kors outlet

polo outlet

michael kors outlet

pandora charms

coach outlet

kate spade outlet

michael kors outlet

canada goose outlet

canada goose outlet

true religion jeans

christian louboutin outlet

cheap nfl jerseys

polo ralph lauren

pandora outlet

coach outlet online

ray ban sunglasse

coach outlet online

pandora outlet

kate spade outlet

coach outlet

coach factory outlet

christian louboutin outlet

michael kors outlet

michael kors outlet

coach outlet

lacoste outlet

polo ralph lauren

mbt shoes

cheap ugg boots

coach outlet

coach outlet online

oakley sunglasses

coach outlet store online

polo ralph lauren

coach factory outlet

polo outlet

kate spade outlet

michael kors outlet

coach outlet

yaoxuemei20180929
9. 22/09/2018 01:50
8. 24/07/2018 10:21

kyrie 4

hermes bag

golden goose

off white jordan 1

nike epic react flyknit

yeezy boost

christian louboutin shoes

yeezy shoes

tom ford sunglasses

hermes birkin

moncler sale

kevin durant shoes

christian louboutin

nike air zoom structure 19

adidas nmd

adidas store

adidas stan smith uk

curry 5

michael kors outlet

red bottom shoes for women

yeezy boost 350

paul george shoes

adidas stan smith

hermes

ray ban sunglasses

adidas ultra boost

100% real jordans for cheap

hermes belts

ray ban sunglasses

chrome hearts

outlet golden goose

yeezy boost

d rose shoes

michael kors

yeezy boost 350

adidas eqt support adv

oakley sunglasses

kobe 11

oakleys sunglasses

adidas eqt

supreme clothing

nike polo

michael kors outlet

yeezys

golden goose outlet

longchamp handbags

longchamp

nfl jerseys

calvin klein outlet

kobe 9

ray ban outlet

yeezy boost 350 v2

nike outlet store

nike air max shoes

nike air force 1 low

nike dunk low

kobe shoes

ray ban store

nfl store

caterpillar shoes

air jordan

adidas yeezy

huarache shoes

moncler jackets

russell westbrook shoes

balenciaga speed

michael kors outlet store

longchamp

yeezy shoes

off white hoodie

goyard handbags

adidas tubular

adidas ultra boost 3.0

fitflops sale

nike air max 2017

hyperdunks

nike hyperdunk 2017

hermes belt

tom ford glasses

ray ban sunglasses

yeezy

kobe sneakers

off white nike

vibram fivefingers

mens basketball shoes

links of london sale

asics shoes

adidas pure boost

james harden shoes

ultra boost 3.0

nike air max

cheap mlb jerseys

golden goose sneakers

vans outlet

oakley sale

goyard wallet

nmd

fitflops sale clearance

air max 90

adidas nmd

michael kors handbags

adidas yeezy boost

asics sneakers

adidas nmd

mlb jerseys

hogan outlet online

ray ban sunglasses

kobe basketball shoes

kd shoes

salvatore ferragamo belt

lebron soldier 11

air max 2018

balenciaga sneakers

hermes belt

cheap oakley sunglasses

cheap jordans

nike lebron 15

links of london

pandora jewelry

moncler jackets

prada eyeglasses

fila outlet

nike air presto

westbrook shoes

ray ban sunglasses

lebron shoes

nike cortez women

adidas shoes

off white hoodie

nike huarache

custom baseball jerseys

vans shoes

michael kors outlet

caterpillar boots

michael kors outlet online

yeezy shoes

adidas eqt support adv

iniki

bape hoodie

hermes handbags

supreme hoodie

ferragamo belt

curry 5

nike air max

nike air force 1

adidas gazelle

pandora charms

goyard handbags

yeezy boost 350

nike react

air max 270

pandora charms

nike hyperdunk

real jordans for sale cheap

nike flyknit

golden goose

jordan shoes

adidas yeezy

pandora bracelet

moncler

yeezy shoes

moncler

michael kors outlet store

yeezy 700

yeezy 500

air jordan 12

yeezy 500

adidas tubular

nike air max

off white jordan 1

nike epic react flyknit

nike huarache

links of london

adidas yeezy

gucci belt

converse shoes

damian lillard shoes

vans store

yeezys

chrome hearts outlet

yeezy boost 350

nike air vapormax

vans shoes

golden goose

michael kors outlet

adidas tubular x

cheap jordans

michael kors purses

yeezy boost 350

gucci belts

adidas superstar UK

nike huarache

balenciaga

air jordan 6

air max

paul george shoes

yeezy

air max

pure boost

kobe basketball shoes

nike air max 90

yeezy sneakers

yeezy shoes

nike shoes for women

air force ones

russell westbrook shoes

tom ford glasses

yeezy 500 blush

off white jordan 1

nike zoom

fila

michael kors

nike air max 270

michael kors outlet online

tory burch shoes

adidas stan smith

nike roshe one

nike prestos

michael kors handbags sale

balenciaga shoes

golden goose francy

huaraches

nike lebron 11

birkin bag

calvin klein underwear

hermes belt

pureboost

adidas nmd

jordan retro

michael kors sale

nike shox outlet

kyrie irving shoes

ferragamo sale

michael kors factory outlet

golden goose slide

kate spade handbags

nfl jerseys

nike react flyknit

longchamp

true religion jeans

nike shoes

michael kors outlet handbags

michael kors outlet

bape clothing

yeezy wave runner 700

kobe shoes

lacoste online shop

jordan retro 13

goyard handbags

yeezy shoes

michael kors

adidas iniki runner

kobe 11

air max 90

cheap jordan shoes

fila shoes

michael kors handbags

fila online shop

ray ban

nmd

nike air force

off white clothing

longchamp

nike shoes for men

yeezy boost 350 v2

cheap oakley sunglasses

yeezy

air jordan 11

adidas eqt

chrome hearts online

michael kors handbags

nike air max 2018

derrick rose shoes

nike air max 90

jordan 1 off white

adidas nmd r1

golden goose sneakers

jordan 13

nike basketball shoes

yeezy boost 350 v2

reebok outlet

ray ban aviator sunglasses

timberland shoes

true religion outlet

lebron 15

michael kors

nike outlet store online shopping

ferragamo belt

yeezy boost 350 v2

yeezy boost 350 v2

dior sunglasses

michael kors outlet

goyard tote

curry shoes

kyrie 4

golden goose

yeezy shoes

timberland outlet

nike shox

nba jerseys

kate spade outlet

nike shox for women

hermes birkin

yeezy

nike mercurial vapor

longchamp longchamps

balenciaga sneakers

golden goose superstar

yeezy

air max 2017

nike huarache

adidas ultra boost

hermes belts

ray ban

adidas stan smith men

golden goose sale

lebron 13

cheap nhl jerseys

cheap nfl jerseys china

golden goose mid star

jordan retro

yeezy boost

zx flux

off-white

adidas yeezy

michael kors handbags

nike x off white

lebron soldier 10

longchamp bags

converse shoes

pg 1

lebron 14

nike react

tom ford sunglasses

kd 10

balenciaga

balenciaga sneakers

pandora bracelet

nike cortez

off white

true religion

adidas stan smith women

lacoste outlet

oakley

jordan 12

off white shoes

jordan 4

kobe 9

nike hyperdunk

ray ban

moncler outlet

crazy explosive

jordan shoes

longchamp bags

ray ban sunglasses outlet

golden goose

nike air zoom

nike free run

kyrie 3

kobe byrant shoes

jordan 11

moncler outlet

adidas yeezy boost

supreme clothing

michael kors factory outlet

cheap nba jerseys

fenty puma

ysl handbags

prada sunglasses

yeezy boost

nike air force

longchamp handbags

moncler jackets

chrome hearts

goyard bags

kobe byrant shoes

puma fenty

golden goose starter

hermes outlet online

foamposites

adidas outlet

nike air force 1 high

oakley sunglasses

golden goose shoes

hermes birkin

michael kors outlet

hermes handbags

nike flyknit racer

nhl jerseys

lebron 15

nike sneakers

adidas iniki

jordan 6

nike roshe

yeezy boost 350

louboutin shoes

nike dunks

yeezy boost 350 v2

curry 4

goyard

asics gel kayano

pandora jewelry

chrome hearts outlet

adidas ultra boost 3.0

lebron james shoes

irving shoes

ultra boost

basketball shoes

kayno

off-white

adidas gazelle sale

adidas yeezy

lacoste polo

air max 270

yeezy

nike mercurial

converse outlet

nmd r1

nike air zoom pegasus 32

cheap nfl jerseys

nike air force 1

huarache shoes

hogan outlet

adidas nmd

longchamp bags

nike running shoes

jordan retro

yeezy boost 350

kevin durant shoes

stephen curry shoes

michael kors outlet

adidas ultra boost

louboutin shoes

lebron 15 shoes

converse outlet store

nike off white

cheap ray bans

retro jordans

christian louboutin shoes

jordan shoes

fila shoes

adidas flux

golden goose sneakers

longchamp handbags

vapormax

harden shoes

basketball shoes

adidas superstar

golden goose

nike flyknit trainer

moncler jackets

oakleys sunglasses

adidas superstar

john wall shoes

red bottom shoes

nike flyknit

bape hoodie

golden goose sneakers

birkin bag

curry 4

moncler

adidas yeezy

air jordans

<

7.ClarkbesQI Clarkbes 11/09/2017 14:56
samsung tablet 10.1 cases [url=https://www.clippings.me/darvocet]where to buy darvocet n 100[/url] eye doctors in akron ohio
6.DavidAtomoFK DavidAtomo 03/09/2017 09:03
dr oz belly fat burning pills [url=http://percocet.fourfour.com]buy percocets toronto[/url] health benefits of green tea
5.DavidAtomoFK DavidAtomo 27/08/2017 15:30
cheap alprazolam online no prescription [url=http://qsymia.guildomatic.com]buy qsymia canada[/url] pills to help you sleep
4.JerrysoiniKV Jerrysoini 13/08/2017 09:53
how to help a drug addict [url=http://qsymia.guildomatic.com]buy qsymia online australia[/url] uag school of medicine
3.RobertScowlWQ RobertScowl 03/05/2017 10:23
franciscan healthcare la crosse [url=http://blogscat.com/a/sibutramina]comprar sibutramina online[/url] cvs specialty pharmacy phone number
2.AugustBubUZ AugustBub 16/02/2017 05:30
careers in veterinary medicine [url=http://tavor.soup.io/]tavor kaufen rezeptfrei[/url] how much does pharmacy tech make
‹‹ první ‹ předchozí strana 1 z 2 2 poslední ››

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382