Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Soudek Pavel
Narozen dne: 19.07.1988

V soutěžích BSMK od: 02.09.2018
Mateřský klub: Kaša Team (Kaša Team)
Celkový počet startů BSMK: 77
Celkový počet vstřelených branek: 69
Celkový počet žlutých karet: 5
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Kaša Team 5 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/10 18:30 5. Kaša Team 2:2 Sokol Křtiny
26/09 19:45 4. Kaša Team 0:3 AC Warriors
21/09 19:45 3. Kaša Team 3:2 MF Nové Vinařství "B"
12/09 19:45 2. Šenk okna Reds "B" 2:6 Kaša Team 8' 59'
05/09 19:45 1. Kaša Team 2:2 FC Zebra 28'

2021/2022

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Kaša Team 21 13 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 19:00 22. FC Habrůvka 7:2 Kaša Team 21'
01/06 19:00 21. Kaša Team 2:2 FC Erekce
23/05 19:30 20. Corinto 6:0 Kaša Team
18/05 19:00 19. Kaša Team 2:4 Cordoba 06 "C"
04/05 19:15 17. Kaša Team 2:8 Sokol Křtiny
24/04 17:30 16. SK Jinačovice 1:0 Kaša Team
21/04 19:15 15. Kaša Team 3:7 Royal Flush "C" 19'
13/04 18:15 14. MF Nové Vinařství "B" 1:2 Kaša Team 34'
06/04 19:15 13. Kaša Team 3:1 Šenk okna Reds "B" 31' 47'
28/03 18:15 12. Kaša Team 1:5 FC Poutník 1552 52'
10/11 20:30 11. Kaša Team 1:5 FC Habrůvka 39'
02/11 19:30 10. FC Erekce 1:1 Kaša Team
27/10 19:15 9. Kaša Team 3:3 Corinto 33' 46'
25/10 19:15 1. FC Poutník 1552 2:0 Kaša Team
20/10 18:45 8. Cordoba 06 "C" 0:4 Kaša Team
11/10 19:15 7. Kaša Team 6:2 C.F. Relax 40'
01/10 17:00 6. Sokol Křtiny 0:2 Kaša Team 59'
29/09 19:15 5. Kaša Team 2:3 SK Jinačovice 60'
20/09 20:45 4. Royal Flush "C" 1:3 Kaša Team 60'
15/09 19:15 3. Kaša Team 3:3 MF Nové Vinařství "B" 18' 36'
09/09 19:15 2. Šenk okna Reds "B" 1:0 Kaša Team

2020/2021

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Kaša Team 9 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 19:30 10. FC Erekce 0:2 Kaša Team 51'
15/06 19:30 9. Kaša Team 3:0 Cordoba 06 "C"
09/06 18:00 8. AMENINA 08 3:9 Kaša Team 51' 60'
01/06 19:30 7. Kaša Team 1:8 SK Veselka 57'
04/10 16:00 6. SK Jinačovice 2:4 Kaša Team 5'
29/09 19:30 5. Kaša Team 1:3 KMK Dynamo Brno "B" 47'
11/09 18:00 4. Sokol Křtiny 3:1 Kaša Team
09/09 19:30 2. Kaša Team 2:3 FCC František Vláčil 35'
01/09 20:00 1. FC Pivnice u Čápa 2:4 Kaša Team

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Kaša Team 23 22 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/07 20:30 14. RTG Fraktury 5:3 Kaša Team
14/07 19:00 20. FC Erekce 6:0 Kaša Team
03/07 19:00 18. Sokol Křtiny 2:2 Kaša Team 39'
01/07 20:15 26. Kaša Team 6:1 Moravia Brno 48'
28/06 16:00 16. SK Veselka 3:1 Kaša Team
17/06 19:00 19. Kaša Team 0:1 Bitches
11/06 19:30 25. KMK Dynamo Brno "B" 2:3 Kaša Team 8'
01/06 19:30 24. FC Dvorska 4:3 Kaša Team
28/05 19:00 23. Kaša Team 6:1 Hooftrimmer Gunners "B" 21'
20/05 20:45 22. FC Pivnice u Čápa 4:0 Kaša Team
13/05 19:00 21. Kaša Team 3:0 FC Jaguars Brno "B" 35' 37'
27/11 19:00 13. Moravia Brno 1:5 Kaša Team 14'
19/11 20:15 12. Kaša Team 1:2 KMK Dynamo Brno "B" 58'
13/11 19:00 11. Kaša Team 2:2 FC Dvorska 35'
05/11 19:00 10. Hooftrimmer Gunners "B" 1:7 Kaša Team 56'
22/10 19:00 8. FC Jaguars Brno "B" 0:2 Kaša Team 37' 57'
16/10 20:45 7. Kaša Team 1:2 FC Erekce 11'
10/10 19:00 6. Bitches 0:4 Kaša Team 45' 40'
03/10 20:45 2. SeaComp "B" 3:2 Kaša Team
01/10 19:00 5. Kaša Team 7:2 Sokol Křtiny 25' 38' 49'
24/09 19:00 4. TJ BARAN 2:9 Kaša Team 8' 15' 19' 40' 41'
17/09 19:00 3. Kaša Team 2:3 SK Veselka
03/09 19:00 1. Kaša Team 1:3 RTG Fraktury 29'

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Kaša Team 19 25 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:00 23. Moravia Brno 0:0 Kaša Team
04/06 19:00 24. Kaša Team 6:0 Palermo 22'
21/05 19:00 26. Kaša Team 5:0 Royal Flush "C" 30' 35'
19/05 18:00 16. SK Veselka 2:1 Kaša Team
29/04 19:30 19. Kaša Team 4:0 FC Tiki-Taka Brno 25' 60'
24/04 19:00 18. FC Spitfire 0:6 Kaša Team 1' 37' 48' 60'
17/04 20:15 17. Kaša Team 8:1 TJ Rotor Magenta 29' 55'
26/03 19:00 14. SeaComp "B" 0:4 Kaša Team 11' 32' 36'
29/11 21:00 13. Royal Flush "C" 1:8 Kaša Team 21' 33'
20/11 19:00 12. Kaša Team 1:0 PKV Stars
13/11 19:00 11. Palermo 1:7 Kaša Team 2' 13' 54'
07/11 19:30 10. Kaša Team 0:3 Moravia Brno
22/10 21:00 8. Hooftrimmer Gunners "B" 1:0 Kaša Team
16/10 19:00 7. Kaša Team 3:3 Fellaz Brno
10/10 20:30 6. FC Tiki-Taka Brno 3:7 Kaša Team 38' 43' 48'
04/10 20:30 5. Kaša Team 3:1 FC Spitfire 59'
26/09 21:00 4. TJ Rotor Magenta 1:9 Kaša Team 21'
18/09 19:00 3. Kaša Team 4:2 SK Veselka
04/09 19:00 1. Kaša Team 2:2 SeaComp "B" 49'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací