BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Siladi František
Narozen dne: 15.08.1996

V soutěžích BSMK od: 11.10.2016
Mateřský klub: C.F. Relax (C.F. Relax "B")
Celkový počet startů BSMK: 76
Celkový počet vstřelených branek: 33
Celkový počet žlutých karet: 0
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 10 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/11 19:30 12. C.F. Relax 3:0 UniStars Brno
07/11 19:30 10. C.F. Relax 2:4 Los Arbitros
30/10 19:00 9. Impérium 4:1 C.F. Relax
25/10 19:00 8. C.F. Relax 3:4 Hooftrimmer Gunners
15/10 18:45 7. FCC František Vláčil 2:1 C.F. Relax
10/10 19:30 6. C.F. Relax 1:7 FC Poutník 1552
04/10 21:00 5. FC Fénix Brno 7:4 C.F. Relax 1' 20'
27/09 19:00 13. C.F. Relax 2:4 Rebešovice 37'
24/09 19:00 4. C.F. Relax 0:4 FC DM Podlahy
18/09 19:00 3. CZ People 3:6 C.F. Relax
C.F. Relax "B" 10 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/11 18:45 12. C.F. Relax "B" 3:5 Royal Flush 43'
12/11 20:45 11. MK Slatina Brno 4:1 C.F. Relax "B"
06/11 18:45 10. C.F. Relax "B" 5:1 FC Rom Star 57'
31/10 19:00 9. FC Rebels 4:2 C.F. Relax "B"
22/10 18:45 8. C.F. Relax "B" 2:1 FC Pivnice u Čápa
18/10 18:45 7. FC Habrůvka 0:1 C.F. Relax "B"
11/10 18:45 6. C.F. Relax "B" 0:1 Estudiantes C.F.
02/10 18:45 5. Division-KH 0:4 C.F. Relax "B" 13'
25/09 18:45 4. C.F. Relax "B" 1:3 Colgate Team
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B" 51'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 13 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 19:00 22. C.F. Relax 1:5 Knihovnicka.cz
11/05 19:15 19. FC Zebra 2:7 C.F. Relax
03/05 19:00 18. C.F. Relax 2:1 FC Habrůvka 22'
15/04 20:30 14. Výtahy SHS 0:1 C.F. Relax
11/04 19:30 15. C.F. Relax 4:2 Amazing FC
26/11 19:00 13. The Reds "B" 0:5 C.F. Relax
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp 34'
16/11 19:00 11. Renfus Team 3:6 C.F. Relax
25/10 19:30 8. C.F. Relax 2:5 Impérium
18/10 19:30 7. Hooftrimmer Gunners 3:2 C.F. Relax
11/10 19:30 6. C.F. Relax 9:0 FC Zebra 15'
01/10 17:00 5. FC Habrůvka 2:3 C.F. Relax 28' 60'
27/09 19:30 4. C.F. Relax 0:3 FC DM Podlahy
C.F. Relax "B" 16 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:45 24. C.F. Relax "B" 3:8 MK Slatina Brno
07/06 20:15 19. Colgate Team 2:1 C.F. Relax "B" 5'
03/06 15:30 23. FC Rom Star 5:2 C.F. Relax "B"
31/05 18:45 22. C.F. Relax "B" 1:3 FC Rebels
22/05 19:00 21. FC Kalinka Bohunice 0:3 C.F. Relax "B" 54' 56' 58'
17/05 18:45 20. C.F. Relax "B" 2:4 Division-KH
13/04 18:00 16. Bitches 1:4 C.F. Relax "B"
05/04 18:15 14. Royal Flush 5:1 C.F. Relax "B"
28/11 17:15 13. FC Pivnice u Čápa 3:0 C.F. Relax "B"
19/11 20:30 12. C.F. Relax "B" 3:2 Moravia Brno
12/11 17:00 11. MK Slatina Brno 6:0 C.F. Relax "B"
22/10 19:00 8. C.F. Relax "B" 3:3 FC Kalinka Bohunice 59'
16/10 18:45 7. Division-KH 0:3 C.F. Relax "B"
08/10 19:00 6. C.F. Relax "B" 3:2 Colgate Team 17'
26/09 19:00 4. Blizzards 2:3 C.F. Relax "B"
15/09 19:00 3. C.F. Relax "B" 1:3 Bitches

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 11 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp 53'
06/06 19:00 21. Mediální mrchy 2:0 C.F. Relax
30/05 19:00 20. C.F. Relax 3:1 Knihovnicka.cz
25/05 19:00 15. FC Coco Aradza 1:2 C.F. Relax
19/05 18:00 19. FC Poutník 1552 5:1 C.F. Relax
17/05 19:00 18. C.F. Relax 3:2 FC Habrůvka
05/05 18:00 17. FC Dvorska 3:3 C.F. Relax 23'
03/05 19:00 16. C.F. Relax 8:1 FC DM Podlahy 36' 53'
19/04 19:00 14. Výtahy SHS 1:3 C.F. Relax
11/04 19:30 13. C.F. Relax 1:3 Amazing FC
02/04 19:00 12. The Reds "B" 0:4 C.F. Relax
C.F. Relax "B" 16 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:30 22. C.F. Relax "B" 6:0 Royal Flush 14' 37'
01/06 19:00 21. Renfus Team 4:2 C.F. Relax "B" 9'
28/05 18:00 20. C.F. Relax "B" 7:1 Palermo 60'
26/05 20:30 17. FC Zebra 2:2 C.F. Relax "B"
24/05 19:00 19. Moravia Brno 1:2 C.F. Relax "B" 30'
14/05 19:00 18. C.F. Relax "B" 2:3 Hooftrimmer Gunners 10'
04/05 19:00 16. C.F. Relax "B" 3:1 FC Rom Star 16'
23/04 17:00 15. FC Kalinka Bohunice 4:2 C.F. Relax "B"
20/04 20:30 14. C.F. Relax "B" 3:0 Division-KH 57'
12/04 19:00 13. Colgate Team 0:2 C.F. Relax "B" 60'
30/03 21:00 12. S.B.S. Bástr 3:4 C.F. Relax "B" 44'
06/11 18:00 11. Royal Flush 3:7 C.F. Relax "B"
02/11 18:00 10. C.F. Relax "B" 0:2 Renfus Team
22/10 18:00 9. Palermo 1:3 C.F. Relax "B"
19/10 18:00 8. C.F. Relax "B" 2:3 Moravia Brno
13/10 21:00 7. Hooftrimmer Gunners 4:6 C.F. Relax "B" 45'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382