BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Bodeček Martin
Narozen dne: 03.06.1984

V soutěžích BSMK od: 23.08.2016
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp )
Celkový počet startů BSMK: 150
Celkový počet vstřelených branek: 16
Celkový počet žlutých karet: 0
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 15 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/05 20:45 19. SeaComp 2:11 Sparta
08/05 17:30 18. SK Veselka 2:1 SeaComp
04/05 19:30 17. SeaComp 0:1 TJ Sokol Březina
27/04 19:30 16. SeaComp 2:4 Royal Flush "B"
20/04 18:30 15. Rebešovice 7:2 SeaComp
13/04 20:45 14. SeaComp 1:1 Mediální mrchy
06/04 19:15 13. KMK Dynamo Brno 4:2 SeaComp
10/11 19:30 11. SeaComp 3:2 FC Zebra
03/11 19:15 10. FC Rebels 4:0 SeaComp
27/10 19:30 9. SeaComp 5:6 FC Fénix Brno
20/10 18:00 8. Sparta 4:6 SeaComp
29/09 19:30 5. Royal Flush "B" 3:2 SeaComp
22/09 19:30 4. SeaComp 4:2 Rebešovice 13'
15/09 20:45 3. Mediální mrchy 7:3 SeaComp
01/09 19:15 1. Hooftrimmer Gunners "B" 4:3 SeaComp
SeaComp "B" 15 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 20:30 19. Los Arbitros "B" 2:5 SeaComp "B"
11/05 20:15 18. SeaComp "B" 4:6 FC Tiki-Taka Brno
02/05 18:45 17. FC Roosters 2:0 SeaComp "B"
21/04 19:15 15. FC Jaguars Brno 6:1 SeaComp "B" 35'
11/04 18:00 14. SeaComp "B" 0:4 Estudiantes C.F. "B"
05/04 19:30 13. Bitches 1:3 SeaComp "B"
08/11 20:30 11. SeaComp "B" 3:1 AC Warriors
04/11 18:00 10. TJ BARAN 3:7 SeaComp "B" 48'
22/10 19:30 9. Palermo 2:4 SeaComp "B"
21/10 20:30 8. SeaComp "B" 2:3 Los Arbitros "B"
13/10 19:30 7. FC Tiki-Taka Brno 1:1 SeaComp "B"
06/10 18:00 6. SeaComp "B" 2:10 FC Roosters
20/09 18:00 4. SeaComp "B" 1:4 FC Jaguars Brno
13/09 19:45 3. Estudiantes C.F. "B" 0:0 SeaComp "B"
31/08 19:30 1. AMENINA 08 4:5 SeaComp "B"

2020/2021

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/06 19:30 11. SeaComp 3:4 Beers United
23/06 20:45 10. UniStars Brno 2:4 SeaComp
16/06 19:00 9. MK Slatina Brno 7:3 SeaComp
09/06 20:45 8. SeaComp 3:3 Mediální mrchy
07/10 19:30 6. SeaComp 1:8 Impérium
29/09 19:30 5. Hooftrimmer Gunners 5:1 SeaComp
23/09 19:30 4. SeaComp 3:0 Estudiantes C.F.
16/09 18:45 3. Dynamo Haná 1:2 SeaComp
07/09 20:45 2. SeaComp 1:3 CZ Spieler Brno "B"
SeaComp "B" 10 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/07 20:15 10. TJ BARAN 1:1 SeaComp "B"
29/06 19:15 11. SeaComp "B" 0:8 Bitches
14/06 19:30 9. Royal Flush "C" 4:4 SeaComp "B"
09/06 18:00 8. SeaComp "B" 0:1 Palermo
31/05 19:30 7. Moravia Brno 1:0 SeaComp "B"
08/10 20:30 6. SeaComp "B" 1:0 Los Arbitros "B"
30/09 19:30 5. FC Tiki-Taka Brno 2:1 SeaComp "B"
24/09 19:15 4. SeaComp "B" 4:1 FC Jaguars Brno "B"
08/09 19:15 2. SeaComp "B" 1:1 Estudiantes C.F. "B"
02/09 19:30 1. Corinto 2:1 SeaComp "B"

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 12 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:30 18. SeaComp 2:4 Impérium
17/06 19:30 20. SeaComp 1:5 MK Slatina Brno
16/06 19:00 15. Estudiantes C.F. 0:2 SeaComp
02/06 19:30 17. Hooftrimmer Gunners 2:4 SeaComp
20/05 20:45 22. SeaComp 3:2 Royal Flush
20/11 19:30 12. Beers United 4:0 SeaComp
16/10 19:30 7. MK Slatina Brno 4:3 SeaComp
07/10 19:00 6. SeaComp 3:4 Los Arbitros
02/10 19:00 5. Impérium 1:1 SeaComp
23/09 18:45 1. Dynamo Haná 7:0 SeaComp
16/09 18:45 3. FCC František Vláčil 7:5 SeaComp
11/09 19:30 2. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.
SeaComp "B" 19 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/07 20:15 14. SeaComp "B" 7:1 Hooftrimmer Gunners "B"
14/07 20:15 16. SeaComp "B" 2:3 KMK Dynamo Brno "B"
30/06 19:00 18. SeaComp "B" 1:8 RTG Fraktury
09/06 20:30 25. SeaComp "B" 0:3 FC Jaguars Brno "B"
27/05 20:45 23. SeaComp "B" 0:4 Bitches
20/05 19:00 22. Sokol Křtiny 2:1 SeaComp "B"
28/11 19:00 13. SeaComp "B" 2:3 FC Pivnice u Čápa
19/11 19:00 12. FC Jaguars Brno "B" 5:2 SeaComp "B"
11/11 20:15 11. SeaComp "B" 2:0 FC Erekce
05/11 19:00 10. Bitches 5:3 SeaComp "B"
29/10 20:15 9. SeaComp "B" 3:3 Sokol Křtiny
22/10 19:00 8. TJ BARAN 2:0 SeaComp "B"
15/10 20:15 7. SeaComp "B" 1:3 SK Veselka
09/10 19:30 6. FC Dvorska 10:2 SeaComp "B" 41'
03/10 20:45 2. SeaComp "B" 3:2 Kaša Team
30/09 21:00 5. RTG Fraktury 6:5 SeaComp "B"
26/09 19:00 4. SeaComp "B" 3:5 Moravia Brno
19/09 20:45 3. KMK Dynamo Brno "B" 6:0 SeaComp "B"
01/09 20:00 1. Hooftrimmer Gunners "B" 3:2 SeaComp "B" 32'

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/04 19:00 17. FC Habrůvka 7:1 SeaComp
10/04 20:45 16. SeaComp 0:6 Estudiantes C.F.
12/10 18:00 7. FC Rom Star 1:8 SeaComp
10/10 19:00 6. SeaComp 0:2 FC Rebels
SeaComp "B" 19 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:30 23. SeaComp "B" 1:0 FC Spitfire 59'
05/06 20:45 24. FC Tiki-Taka Brno 5:5 SeaComp "B"
23/05 20:15 22. TJ Rotor Magenta 1:7 SeaComp "B" 52'
15/05 20:30 21. SeaComp "B" 3:4 SK Veselka
06/05 19:15 26. Hooftrimmer Gunners "B" 1:2 SeaComp "B"
24/04 20:30 18. SeaComp "B" 4:1 Royal Flush "C" 36' 58'
17/04 20:30 17. PKV Stars 0:3 SeaComp "B"
09/04 19:00 16. SeaComp "B" 6:1 Palermo 36' 40' 54'
01/04 20:30 15. Moravia Brno 4:1 SeaComp "B"
26/03 19:00 14. SeaComp "B" 0:4 Kaša Team
27/11 20:30 13. SeaComp "B" 3:6 Hooftrimmer Gunners "B"
19/11 19:00 12. Fellaz Brno 2:2 SeaComp "B"
07/11 21:00 10. FC Spitfire 1:0 SeaComp "B"
31/10 20:30 9. SeaComp "B" 1:3 TJ Rotor Magenta
30/09 21:00 5. Royal Flush "C" 1:4 SeaComp "B"
27/09 20:30 4. SeaComp "B" 1:1 PKV Stars
18/09 19:00 3. Palermo 1:3 SeaComp "B"
10/09 20:30 2. SeaComp "B" 2:6 Moravia Brno
04/09 19:00 1. Kaša Team 2:2 SeaComp "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Blizzards 18 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 19:00 26. Blizzards 1:5 Royal Flush
11/06 18:45 24. Moravia Brno 4:5 Blizzards 24'
07/06 19:00 23. MK Slatina Brno 9:2 Blizzards 49' 60'
06/06 20:00 21. FC Rebels 2:2 Blizzards 34'
05/06 17:15 25. FC Pivnice u Čápa 2:1 Blizzards
29/05 20:30 22. Blizzards 3:2 FC Rom Star
17/05 19:00 18. Blizzards 1:3 Colgate Team
15/05 19:00 20. Blizzards 0:0 FC Kalinka Bohunice
10/05 18:45 19. Division-KH 9:0 Blizzards
26/04 18:45 17. C.F. Relax "B" 4:1 Blizzards
10/04 20:30 15. Blizzards 2:3 Bitches
29/10 18:15 9. FC Rom Star 2:0 Blizzards
24/10 19:00 8. Blizzards 0:6 FC Rebels
15/10 18:45 7. FC Kalinka Bohunice 4:3 Blizzards
10/10 19:00 6. Blizzards 1:2 Division-KH
04/10 19:00 5. Colgate Team 1:0 Blizzards
26/09 19:00 4. Blizzards 2:3 C.F. Relax "B"
14/09 19:00 2. Bitches 4:0 Blizzards

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
18/05 19:00 18. SeaComp 2:5 Mediální mrchy
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552
19/04 20:30 14. SeaComp 0:2 FC Dvorska
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
Blizzards 21 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 21. Blizzards 3:1 Krýglsmarine
08/06 20:30 20. KMK Dynamo Brno "B" 2:2 Blizzards
31/05 20:30 19. Blizzards 4:1 FC Spitfire
24/05 19:00 18. FC Rebels 1:3 Blizzards
16/05 20:30 17. Top4Football 5:3 Blizzards
09/05 19:00 16. Blizzards 6:0 FC IQRS Internacional
02/05 19:00 15. Bitches 3:0 Blizzards
25/04 20:30 14. Krýglsmarine 5:2 Blizzards
18/04 20:30 13. Blizzards 0:5 KMK Dynamo Brno "B"
13/04 19:00 12. FC Spitfire 1:5 Blizzards
05/04 20:30 11. Blizzards 1:3 FC Rebels
01/11 19:20 10. Blizzards 1:4 Top4Football
23/10 21:00 9. FC IQRS Internacional 2:3 Blizzards
18/10 19:20 8. Blizzards 1:3 Bitches
11/10 19:20 7. Blizzards 3:1 Krýglsmarine
30/09 19:15 6. KMK Dynamo Brno "B" 4:2 Blizzards
27/09 19:20 5. Blizzards 5:2 FC Spitfire
21/09 19:30 4. FC Rebels 1:2 Blizzards
13/09 19:00 3. Top4Football 9:4 Blizzards
06/09 19:20 2. Blizzards 3:1 FC IQRS Internacional
30/08 20:40 1. Bitches 1:2 Blizzards

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382