BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: De Marzi Ivan
Narozen dne: 11.01.1985

V soutěžích BSMK od: 24.03.2016
Mateřský klub: FC Zebra (FC Zebra)
Celkový počet startů BSMK: 95
Celkový počet vstřelených branek: 38
Celkový počet žlutých karet: 5
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 11 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/05 19:30 19. Mediální mrchy 2:1 FC Zebra
09/05 19:15 18. FC Zebra 2:3 KMK Dynamo Brno
04/05 19:15 17. Hooftrimmer Gunners "B" 3:4 FC Zebra 15'
12/04 20:30 14. FC Fénix Brno 9:3 FC Zebra 55'
06/04 20:30 13. FC Zebra 1:8 Sparta
29/03 19:15 12. FC Zebra 0:7 SK Veselka
03/11 19:30 10. FC Zebra 5:3 Royal Flush "B"
25/10 19:30 9. FC Zebra 0:6 Rebešovice
11/10 18:00 7. KMK Dynamo Brno 2:1 FC Zebra
14/09 19:30 3. FC Zebra 4:4 FC Fénix Brno 44'
07/09 20:15 2. Sparta 8:1 FC Zebra

2020/2021

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 19:15 8. FC Fénix Brno 6:5 FC Zebra
02/06 19:15 7. FC Zebra 1:4 C.F. Relax
05/10 19:15 6. Agrostroj 12:1 FC Zebra

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 13 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:15 25. FC Zebra 0:3 Cordoba 06 "C"
09/06 20:45 14. FC Zebra 1:7 FC Fénix Brno
15/05 20:00 22. TJ Sokol Březina 6:3 FC Zebra
21/11 21:00 13. FC Zebra 0:8 CZ Spieler Brno "B"
15/11 19:00 12. Cordoba 06 "C" 1:2 FC Zebra 59' 57'
12/11 19:30 11. FC Zebra 5:2 C.F. Relax
05/11 19:30 10. AMENINA 08 0:4 FC Zebra
22/10 19:30 8. Sparta 4:2 FC Zebra 59'
11/10 20:30 7. FC Zebra 3:1 Royal Flush "B"
20/09 20:30 4. FC Zebra 4:1 FC Rebels 60'
18/09 19:30 3. FC Jaguars Brno 2:8 FC Zebra
09/09 21:00 2. FC Zebra 5:1 FC Habrůvka 34'
03/09 20:45 1. FC Fénix Brno 1:5 FC Zebra 46'

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 18 10 1 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:15 23. FC Zebra 6:4 FC Erekce
07/06 20:30 25. FC Zebra 10:1 FC Kalinka Bohunice 51'
04/06 19:30 24. FC Jaguars Brno 5:0 FC Zebra
09/05 21:00 21. FC Zebra 1:8 CZ Spieler Brno "B"
07/05 19:30 20. AMENINA 08 1:4 FC Zebra
26/04 20:30 19. FC Zebra 5:3 TJ Sokol Březina 42' 60'
18/04 18:15 17. FC Zebra 1:2 Royal Flush "B" 57'
10/04 20:15 16. FC Pardálové 1:5 FC Zebra
26/03 19:30 14. KMK Dynamo Brno "B" 1:0 FC Zebra 29'
18/11 18:45 12. FC Kalinka Bohunice 1:4 FC Zebra 51' 56'
11/11 17:00 11. FC Zebra 2:8 FC Jaguars Brno
02/11 20:45 9. FC Zebra 2:5 FC Dvorska
14/10 21:00 7. FC Zebra 3:1 AMENINA 08 16' 62'
10/10 20:00 6. TJ Sokol Březina 5:2 FC Zebra
02/10 19:00 5. TJ BARAN 4:1 FC Zebra
24/09 21:00 4. Royal Flush "B" 1:3 FC Zebra
16/09 21:00 3. FC Zebra 10:1 FC Pardálové 19' 38' 41'
14/09 19:15 2. Los Arbitros "B" 1:2 FC Zebra
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
28.03.2019 100,- do 15. kola včetně udělení ČK

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 21 5 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 19:30 26. FC Zebra 3:3 Mediální mrchy
19/06 20:45 25. Knihovnicka.cz 8:1 FC Zebra
14/06 21:00 24. FC Zebra 2:1 Impérium
04/06 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 8:1 FC Zebra 39'
25/05 20:30 21. FC Habrůvka 4:2 FC Zebra 48'
11/05 19:15 19. FC Zebra 2:7 C.F. Relax
02/05 20:30 18. Amazing FC 4:2 FC Zebra
26/04 20:30 14. Renfus Team 5:1 FC Zebra
23/04 21:00 17. FC Zebra 4:5 Výtahy SHS
19/04 20:30 16. The Reds "B" 2:0 FC Zebra
27/11 20:30 13. Mediální mrchy 2:1 FC Zebra
21/11 20:45 12. FC Zebra 3:2 Knihovnicka.cz
13/11 21:00 11. Impérium 1:1 FC Zebra 47'
03/11 20:30 10. FC Zebra 1:2 Hooftrimmer Gunners
13/10 21:00 7. FC Zebra 2:7 FC DM Podlahy 34'
11/10 19:30 6. C.F. Relax 9:0 FC Zebra
02/10 21:00 5. FC Zebra 3:2 Amazing FC 54'
25/09 20:30 4. Výtahy SHS 0:0 FC Zebra
19/09 20:45 3. FC Zebra 1:1 The Reds "B"
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra 48'
01/09 20:30 1. FC Zebra 3:3 Renfus Team 3'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 18 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 19. FC Zebra 3:1 Division-KH 38' 55'
02/06 20:30 21. FC Zebra 1:3 FC Rom Star
28/05 16:00 20. FC Kalinka Bohunice 2:3 FC Zebra 57'
26/05 20:30 17. FC Zebra 2:2 C.F. Relax "B"
17/05 19:00 18. Colgate Team 2:1 FC Zebra
30/04 16:30 16. Royal Flush 1:3 FC Zebra
21/04 20:30 15. FC Zebra 2:4 Renfus Team
14/04 20:30 14. Palermo 0:8 FC Zebra 28' 38'
31/03 20:00 12. Hooftrimmer Gunners 9:0 FC Zebra
11/11 20:30 5. FC Zebra 5:0 Royal Flush 27' 55'
04/11 20:30 11. FC Zebra 5:5 S.B.S. Bástr
30/10 18:00 10. FC Rom Star 2:5 FC Zebra
21/10 20:30 9. FC Zebra 8:4 FC Kalinka Bohunice 16'
17/10 18:45 8. Division-KH 0:2 FC Zebra 55'
04/10 19:20 6. C.F. Relax "B" 2:1 FC Zebra 59'
21/09 20:40 4. Renfus Team 1:0 FC Zebra
09/09 20:30 3. FC Zebra 5:0 Palermo
08/09 19:00 2. Moravia Brno 1:5 FC Zebra 50'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 11 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 25. Hooftrimmer Gunners 2:5 FC Zebra 37' 59'
03/06 20:30 24. FC Zebra 2:4 C.F. Relax "B" 50'
30/05 21:00 23. S.B.S. Bástr 4:2 FC Zebra
27/05 19:15 26. FC Zebra 8:1 Palermo
20/05 19:15 22. FC Zebra 2:10 FC Poutník 1552
13/05 20:30 20. FC Zebra 4:11 FC Dvorska
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra 9'
22/04 20:30 18. FC Zebra 0:10 FC Rom Star
18/04 18:45 17. Division-KH 3:3 FC Zebra 6'
05/04 21:00 15. FC Zebra 0:0 Colgate Team
27/03 14:00 14. FC Kalinka Bohunice 0:4 FC Zebra

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382