Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Bartoš Michal
Narozen dne: 29.03.1994

V soutěžích BSMK od: 10.09.2015
Mateřský klub: Beers United (Beers United)
Celkový počet startů BSMK: 70
Celkový počet vstřelených branek: 6
Celkový počet žlutých karet: 0
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 6 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/11 19:30 11. UniStars Brno 7:2 Beers United
07/11 19:30 10. Beers United 0:1 SK Veselka
01/11 19:15 9. KMK Dynamo Brno 4:7 Beers United
26/10 19:30 8. Beers United 2:5 Royal Flush "C"
19/10 19:30 7. Beers United 6:3 Rebešovice
07/09 20:45 1. Beers United 3:2 SeaComp

2021/2022

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 6 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 20:45 20. Beers United 3:9 Los Arbitros
19/05 19:15 19. Impérium 3:0 Beers United
11/05 19:30 18. Beers United 5:5 Hooftrimmer Gunners
02/05 19:30 17. FC DM Podlahy 6:3 Beers United
13/04 20:45 14. Beers United 3:5 CZ Spieler Brno "B"
07/04 19:15 13. Cordoba 06 "B" 5:3 Beers United

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 12 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/05 19:00 13. Pozdní sběr 4:4 Valašští dřeváci
29/04 21:00 12. Pozdní sběr 3:3 Pobrežie liehoviny
15/04 21:00 10. Pozdní sběr 3:4 Lazio fakultas
08/04 18:00 9. FK Bez nás nezačnou 5:5 Pozdní sběr 2'
01/04 19:00 8. Pozdní sběr 0:4 FC Premrhané talenty
19/11 19:00 7. Pozdní sběr 3:4 Drtiči
12/11 21:00 6. Valašští dřeváci 3:2 Pozdní sběr
06/11 19:00 5. Pobrežie liehoviny 2:5 Pozdní sběr
31/10 19:00 4. Pozdní sběr 0:3 Paralympiakos
22/10 19:00 3. Lazio fakultas 0:3 Pozdní sběr
17/10 19:00 2. Pozdní sběr 5:1 FK Bez nás nezačnou
09/10 19:00 1. FC Premrhané talenty 2:2 Pozdní sběr

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 14 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/05 19:00 10. Pozdní sběr 0:6 Hradišťská škola
22/05 19:00 18. FP Slavoj slivovice 2:6 Pozdní sběr
15/05 18:00 17. Pozdní sběr 4:1 FC Protest
07/05 18:00 16. FC Cokoliv 1:2 Pozdní sběr
02/05 20:00 15. Pozdní sběr 1:0 Valašští dřeváci
09/04 18:00 12. Pozdní sběr 4:3 ALL - STARS
21/11 20:00 9. Pozdní sběr 10:3 FP Slavoj slivovice
14/11 20:00 8. FC Protest 4:3 Pozdní sběr
07/11 21:00 7. Pozdní sběr 6:0 FC Cokoliv 33'
31/10 19:00 6. Valašští dřeváci 5:3 Pozdní sběr
25/10 21:00 5. Pozdní sběr 1:7 RBSS
10/10 18:00 3. ALL - STARS 6:1 Pozdní sběr 12'
02/10 20:00 2. Pozdní sběr 11:3 Lazio fakultas
25/09 20:00 1. Hradišťská škola 3:1 Pozdní sběr

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 20 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
31/05 20:00 22. Pozdní sběr 4:3 FK Tatran Kedluben
24/05 18:00 21. Impérium 6:1 Pozdní sběr
15/05 19:00 20. Pozdní sběr 4:1 K.S.N.
11/05 18:00 19. Derniéra C.F. 3:0 Pozdní sběr
04/05 20:00 12. Valašský oddíl 5:2 Pozdní sběr
03/05 18:00 18. Pozdní sběr 0:5 Chết Này
25/04 20:00 17. Kofi-Kofi 1:11 Pozdní sběr 15'
18/04 18:00 16. Pozdní sběr 3:1 FC Literpool 18'
12/04 21:00 15. FC Big Test Icicles 2:1 Pozdní sběr
27/03 21:00 13. Pozdní sběr 2:2 Agrostroj
15/03 20:00 11. FK Tatran Kedluben 4:5 Pozdní sběr
07/03 18:00 10. Pozdní sběr 1:6 Impérium
21/11 18:00 9. K.S.N. 2:8 Pozdní sběr
14/11 19:00 8. Pozdní sběr 1:2 Derniéra C.F.
07/11 20:20 7. Chết Này 4:0 Pozdní sběr
01/11 20:00 6. Pozdní sběr 4:1 Kofi-Kofi
25/10 18:00 5. FC Literpool 0:11 Pozdní sběr 25'
17/10 21:00 4. Pozdní sběr 7:3 FC Big Test Icicles 50'
05/10 18:00 2. Agrostroj 4:3 Pozdní sběr
26/09 19:00 1. Pozdní sběr 4:2 Valašský oddíl

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 12 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/05 19:00 18. Pozdní sběr 4:2 Paralympiakos
26/04 21:00 17. FC Big Test Icicles 0:7 Pozdní sběr
18/04 20:00 16. Pozdní sběr 5:5 Boca Juniors
30/03 20:00 13. Pozdní sběr 2:2 FC Premrhané talenty
21/03 19:00 12. Sparta 1:5 Pozdní sběr
16/03 21:00 11. Pozdní sběr 1:0 BJ SeaMen
09/03 20:00 10. Masaryk I.F. Club 0:10 Pozdní sběr
25/11 19:00 9. Paralympiakos 2:3 Pozdní sběr
24/11 19:00 6. Pozdní sběr 8:3 Derniéra C.F.
10/11 21:00 8. Pozdní sběr 2:3 FC Big Test Icicles
14/10 19:00 4. FC Premrhané talenty 3:1 Pozdní sběr
22/09 20:00 2. BJ SeaMen 4:5 Pozdní sběr

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací