BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Síleš Dominik
Narozen dne: 06.02.1996

V soutěžích BSMK od: 20.09.2015
Mateřský klub: Dynamo Haná (Dynamo Haná)
Celkový počet startů BSMK: 69
Celkový počet vstřelených branek: 31
Celkový počet žlutých karet: 6
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 10 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/11 20:30 11. MK Slatina Brno 2:4 Dynamo Haná
04/11 18:45 10. Dynamo Haná 4:6 Los Arbitros 42' 48'
30/10 19:00 9. Impérium 4:1 Dynamo Haná
22/10 18:45 8. Dynamo Haná 5:8 Hooftrimmer Gunners
14/10 18:45 7. FCC František Vláčil 6:3 Dynamo Haná
08/10 18:45 6. Dynamo Haná 2:2 Estudiantes C.F. 28'
25/09 19:00 4. Cordoba 06 "B" 3:2 Dynamo Haná
23/09 18:45 1. Dynamo Haná 7:0 SeaComp
17/09 18:45 3. Dynamo Haná 3:1 Beers United 46'
10/09 18:45 2. Dynamo Haná 6:1 The Reds "B" 46'

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 8 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:15 18. Cordoba 06 6:2 Dynamo Haná 19'
27/05 19:30 16. Beers United 4:1 Dynamo Haná
20/05 18:45 15. Dynamo Haná 6:2 Sport Centrum Srbská 15'
14/05 20:15 14. CZ Spieler Brno 14:1 Dynamo Haná
06/05 18:45 13. Dynamo Haná 1:7 Vyšší princip
06/11 18:45 9. Dynamo Haná 4:9 Cordoba 06
18/10 20:30 1. BKMK Topshoes.cz 7:3 Dynamo Haná
01/10 18:45 5. Dynamo Haná 0:12 CZ Spieler Brno

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/04 18:30 17. Cordoba 06 "B" 1:1 Dynamo Haná
10/04 18:45 15. Dynamo Haná 5:1 The Reds
03/04 19:00 14. Šenk okna Raiders 1:14 Dynamo Haná

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 6 4 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 18:45 21. Dynamo Haná 7:6 Šenk okna Raiders 5' 49' 58'
22/05 18:45 19. Dynamo Haná 6:1 FCC František Vláčil
11/05 19:00 17. Rebešovice 2:6 Dynamo Haná 18'
27/04 21:00 15. FC Fénix Brno 4:5 Dynamo Haná
11/04 18:45 13. Beers United 1:3 Dynamo Haná 31'
03/04 18:45 12. Dynamo Haná 8:1 The Reds 58'
Derniéra C.F. 15 8 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 18:00 20. FC Big Test Icicles 3:4 Derniéra C.F. 22' 42'
11/05 18:00 19. Derniéra C.F. 3:0 Pozdní sběr
02/05 18:00 18. Agrostroj 3:2 Derniéra C.F. 24'
25/04 19:00 17. Derniéra C.F. 1:1 Valašský oddíl 45'
20/04 18:00 12. Derniéra C.F. 0:2 Chết Này
18/04 21:00 16. FK Tatran Kedluben 2:2 Derniéra C.F.
14/03 18:00 11. Derniéra C.F. 4:0 Kofi-Kofi 24'
06/03 20:00 10. FC Literpool 0:2 Derniéra C.F.
21/11 20:00 9. Derniéra C.F. 4:4 FC Big Test Icicles 14'
16/11 19:00 1. Chết Này 3:3 Derniéra C.F.
14/11 19:00 8. Pozdní sběr 1:2 Derniéra C.F. 45'
07/11 18:00 7. Derniéra C.F. 1:5 Agrostroj
01/11 18:00 6. Valašský oddíl 4:2 Derniéra C.F. 50'
18/10 18:00 4. Impérium 2:0 Derniéra C.F.
12/10 18:00 3. Derniéra C.F. 4:1 K.S.N. 44'
Racek MANteam 15 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/05 21:00 21. AC Bukkake Ninjas 1:2 Racek MANteam
09/05 18:00 19. Ad-hoc 4:5 Racek MANteam 38'
24/04 18:00 17. Racek MANteam 2:4 Victorias secret 41'
19/04 21:00 16. Paralympiakos 4:1 Racek MANteam 18'
28/03 18:00 13. Racek MANteam 1:3 Lazio Rum 49'
21/03 18:00 12. Boca Juniors 1:2 Racek MANteam 47' 42'
14/03 20:00 11. Valašští dřeváci 3:7 Racek MANteam 18' 45'
07/03 21:00 10. Racek MANteam 12:3 AC Bukkake Ninjas
22/11 19:00 9. FK Bez nás nezačnou 4:2 Racek MANteam 19'
14/11 20:00 8. Racek MANteam 4:0 Ad-hoc 26'
09/11 18:00 6. Victorias secret 2:1 Racek MANteam
26/10 21:00 5. Racek MANteam 5:1 Paralympiakos
19/10 21:00 4. Pobrežie liehoviny 0:2 Racek MANteam
12/10 21:00 3. Racek MANteam 2:0 Lazio fakultas
06/10 19:00 2. Lazio Rum 2:3 Racek MANteam

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Derniéra C.F. 12 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/04 20:00 13. Derniéra C.F. 3:4 Sparta
18/04 20:00 16. Chết Này 2:3 Derniéra C.F. 33'
04/04 19:00 14. FC Premrhané talenty 3:0 Derniéra C.F.
22/03 19:00 12. BJ SeaMen 5:2 Derniéra C.F.
07/03 20:00 10. Paralympiakos 5:5 Derniéra C.F. 30' 33' 50'
24/11 19:00 6. Pozdní sběr 8:3 Derniéra C.F.
11/11 19:00 8. Derniéra C.F. 1:3 Boca Juniors
02/11 19:00 7. Derniéra C.F. 1:5 Chết Này 20'
19/10 19:00 5. Derniéra C.F. 3:0 FC Premrhané talenty
13/10 20:00 4. Sparta 1:2 Derniéra C.F.
30/09 21:00 2. Masaryk I.F. Club 0:6 Derniéra C.F.
21/09 20:00 1. Derniéra C.F. 4:1 Paralympiakos

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382