BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Cvingráf Radek
Narozen dne: 11.08.1998

V soutěžích BSMK od: 08.09.2015
Mateřský klub: FC Roosters (FC Roosters)
Střídavý start: UniStars Brno (UniStars Brno) do 31.12.2022
Celkový počet startů BSMK: 75
Celkový počet vstřelených branek: 21
Celkový počet žlutých karet: 19
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Roosters 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/09 18:45 2. FC Roosters 1:2 Sokol Křtiny

2021/2022

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Roosters 11 3 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 18:45 21. FC Roosters 2:2 Estudiantes C.F. "B"
18/05 18:45 19. FC Roosters 3:3 AMENINA 08
02/05 18:45 17. FC Roosters 2:0 SeaComp "B" 34'
20/04 18:45 15. FC Roosters 5:0 Los Arbitros "B" 42' 46'
08/11 18:45 11. FC Roosters 4:3 FC Jaguars Brno
03/11 19:15 10. Estudiantes C.F. "B" 3:2 FC Roosters
27/10 18:45 9. FC Roosters 1:0 Bitches
20/10 19:15 8. AMENINA 08 4:2 FC Roosters
11/10 18:45 7. FC Roosters 7:0 AC Warriors
06/10 18:00 6. SeaComp "B" 2:10 FC Roosters
29/09 18:30 3. FC Roosters 5:2 FC Tiki-Taka Brno 55' 19'

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 8 2 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 18:45 24. Division-KH 4:0 FC Rebels 55'
25/04 18:45 18. C.F. Relax "B" 2:0 Division-KH
18/04 18:45 17. Division-KH 3:3 Bitches
04/04 18:45 15. Division-KH 0:1 SeaComp
19/11 18:45 12. Division-KH 9:4 FC Rom Star 56'
05/11 18:45 10. Division-KH 4:3 FC Pivnice u Čápa
27/09 21:00 4. Bitches 3:1 Division-KH 46'
17/09 18:45 3. Division-KH 2:5 The Reds "B" 35'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 15 4 7 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 18:45 26. Division-KH 1:13 MK Slatina Brno
12/06 18:45 24. Division-KH 1:3 FC Rebels
24/05 18:45 21. Division-KH 4:1 Colgate Team
10/05 18:45 19. Division-KH 9:0 Blizzards 59'
27/04 18:00 18. Bitches 2:4 Division-KH
14/04 18:00 16. Royal Flush 2:5 Division-KH 5' 60'
10/04 18:45 15. Division-KH 0:2 FC Pivnice u Čápa 61'
05/04 18:45 14. Moravia Brno 1:3 Division-KH 11'
23/11 18:45 12. Division-KH 5:1 FC Rom Star 40'
16/10 18:45 7. Division-KH 0:3 C.F. Relax "B" 33'
10/10 19:00 6. Blizzards 1:2 Division-KH
05/10 18:45 5. Division-KH 3:3 Bitches 55'
18/09 18:45 3. Division-KH 3:1 Royal Flush
13/09 16:45 2. FC Pivnice u Čápa 6:4 Division-KH 40' 56'
07/09 18:45 1. Division-KH 4:1 Moravia Brno 50'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 18 7 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 19. FC Zebra 3:1 Division-KH
15/06 18:45 22. Division-KH 11:1 Palermo 15' 53' 54' 59'
06/06 20:30 21. Moravia Brno 0:0 Division-KH
30/05 18:45 20. Division-KH 3:11 Hooftrimmer Gunners
18/05 18:45 18. Division-KH 9:1 FC Rom Star 11'
07/05 18:30 17. FC Kalinka Bohunice 5:7 Division-KH 15'
25/04 18:45 15. Division-KH 6:1 Colgate Team 3' 19'
20/04 20:30 14. C.F. Relax "B" 3:0 Division-KH 52'
13/04 18:45 13. Division-KH 9:0 Royal Flush
03/04 20:30 12. Renfus Team 2:1 Division-KH
07/11 18:45 10. Division-KH 3:4 Moravia Brno 36'
05/11 18:30 11. Palermo 2:1 Division-KH
26/10 21:00 9. Hooftrimmer Gunners 4:1 Division-KH
17/10 18:45 8. Division-KH 0:2 FC Zebra
08/10 17:00 7. FC Rom Star 7:2 Division-KH
11/09 18:45 3. Division-KH 1:4 C.F. Relax "B" 5' 20'
04/09 18:00 2. Royal Flush 1:2 Division-KH 48'
01/09 18:45 1. Division-KH 3:5 Renfus Team

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 22 5 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 18:45 24. Division-KH 5:3 S.B.S. Bástr 55'
31/05 18:45 23. FC Poutník 1552 7:4 Division-KH 52'
22/05 15:00 22. Division-KH 4:3 Royal Flush
15/05 10:30 21. FC Dvorska 5:0 Division-KH
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp
30/04 18:45 19. FC Rom Star 3:4 Division-KH
18/04 18:45 17. Division-KH 3:3 FC Zebra
12/04 19:20 16. Colgate Team 1:2 Division-KH
03/04 13:00 15. Division-KH 5:2 FC Kalinka Bohunice
25/03 17:30 14. Palermo 0:4 Division-KH
26/11 19:20 13. Hooftrimmer Gunners 0:1 Division-KH
15/11 17:00 12. Division-KH 3:1 C.F. Relax "B" 59'
05/11 21:00 11. S.B.S. Bástr 13:2 Division-KH 14'
30/10 19:15 10. Division-KH 4:4 FC Poutník 1552
23/10 18:00 9. Royal Flush 2:2 Division-KH 29'
19/10 18:45 8. Division-KH 1:2 FC Dvorska
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH 27' 30'
09/10 19:00 1. Division-KH 5:3 Palermo
04/10 18:45 6. Division-KH 3:3 FC Rom Star 17' 23'
18/09 20:30 4. FC Zebra 7:4 Division-KH
14/09 18:45 3. Division-KH 3:1 Colgate Team
10/09 18:45 2. FC Kalinka Bohunice 3:1 Division-KH

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382