BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Pernica Petr
Narozen dne: 04.08.1993

V soutěžích BSMK od: 29.08.2014
Mateřský klub: Amazing FC (Amazing FC)
Celkový počet startů BSMK: 82
Celkový počet vstřelených branek: 17
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Amazing FC 18 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Amazing FC 4:1 The Reds "B"
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC
19/05 19:15 19. Knihovnicka.cz 1:4 Amazing FC
17/05 20:30 18. Amazing FC 3:3 FC Poutník 1552
03/05 20:30 16. Amazing FC 0:8 FC Dvorska
27/04 20:30 15. FC DM Podlahy 2:3 Amazing FC
19/04 19:30 14. Amazing FC 1:1 FC Coco Aradza
11/04 19:30 13. C.F. Relax 1:3 Amazing FC
03/04 19:00 12. Výtahy SHS 1:10 Amazing FC 36' 50' 52'
09/11 19:20 11. The Reds "B" 2:2 Amazing FC
26/10 19:30 9. Mediální mrchy 5:3 Amazing FC
19/10 19:30 8. Amazing FC 11:2 Knihovnicka.cz
07/10 19:15 7. FC Poutník 1552 7:4 Amazing FC
05/10 21:00 6. Amazing FC 3:2 FC Habrůvka
22/09 19:00 4. Amazing FC 6:2 FC DM Podlahy 57'
13/09 19:20 3. FC Coco Aradza 3:2 Amazing FC
12/09 20:30 2. Amazing FC 3:1 C.F. Relax
31/08 19:30 1. Amazing FC 2:1 Výtahy SHS
Autobazar Šerý 3 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/11 20:00 11. Autobazar Šerý 2:6 Cordoba 06
26/09 19:00 5. Autobazar Šerý 3:4 Vyšší princip
19/09 20:30 4. Nedeka Brno 3:4 Autobazar Šerý 46'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Amazing FC 21 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:30 25. Amazing FC 9:2 Moravia Brno
14/06 19:00 26. C.F. Relax 2:2 Amazing FC
05/06 19:20 24. The Reds "B" 0:3 Amazing FC 47'
01/06 19:30 23. Amazing FC 4:2 Knihovnicka.cz
26/05 21:00 22. Amazing FC 1:5 Estudiantes C.F. 17' 53'
18/05 20:30 21. FC DM Podlahy 3:1 Amazing FC
12/05 19:00 20. Amazing FC 8:1 FC Spodek Bohunice
03/05 19:00 19. FC Coco Aradza 2:6 Amazing FC 45'
28/04 18:45 18. Amazing FC 0:1 Dynamo Haná
20/04 19:20 17. Renfus Team 0:6 Amazing FC
04/04 19:20 15. Výtahy SHS 1:8 Amazing FC
30/03 21:00 14. Amazing FC 2:2 Mediální mrchy
25/11 19:30 13. Amazing FC 2:4 C.F. Relax
11/11 21:00 11. Amazing FC 7:0 The Reds "B" 58'
04/11 21:00 10. Knihovnicka.cz 1:2 Amazing FC
29/10 21:00 9. Estudiantes C.F. 2:0 Amazing FC
12/10 18:45 7. FC Spodek Bohunice 10:1 Amazing FC
07/10 21:00 6. Amazing FC 0:2 FC Coco Aradza
30/09 21:00 5. Dynamo Haná 7:0 Amazing FC
08/09 20:30 2. Amazing FC 1:2 Výtahy SHS
02/09 21:00 1. Mediální mrchy 1:4 Amazing FC
Boca Juniors 16 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/05 21:00 18. Chết Này 5:2 Boca Juniors
18/04 20:00 16. Pozdní sběr 5:5 Boca Juniors
12/04 21:00 15. Boca Juniors 3:2 FC Premrhané talenty
05/04 19:00 14. Sparta 9:2 Boca Juniors
29/03 20:00 13. Boca Juniors 5:4 BJ SeaMen
14/03 21:00 11. Boca Juniors 3:3 Paralympiakos
09/03 20:00 10. FC Big Test Icicles 0:3 Boca Juniors
23/11 20:00 2. Paralympiakos 3:4 Boca Juniors
16/11 19:00 9. Boca Juniors 0:6 Chết Này
11/11 19:00 8. Derniéra C.F. 1:3 Boca Juniors 36'
02/11 20:00 7. Boca Juniors 2:5 Pozdní sběr
27/10 20:00 6. FC Premrhané talenty 8:2 Boca Juniors
20/10 21:00 5. Boca Juniors 2:4 Sparta
13/10 20:00 4. BJ SeaMen 4:4 Boca Juniors
06/10 19:00 3. Boca Juniors 3:1 Masaryk I.F. Club
21/09 20:00 1. Boca Juniors 3:7 FC Big Test Icicles

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Amazing FC 24 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 26. Amazing FC 5:2 S.B.S. Bástr "B"
10/06 21:00 24. Amazing FC 3:1 Impérium
03/06 18:45 23. FK Világoš 1:4 Amazing FC
27/05 19:30 22. Amazing FC 3:1 FC Rom Star
13/05 21:00 20. Amazing FC 18:1 FC Kalinka Bohunice 11' 38' 46' 54'
01/05 16:00 19. FC Habrůvka "B" 2:2 Amazing FC
24/04 20:30 18. Amazing FC 10:0 FC Barbaři 1' 21'
22/04 19:20 17. Fanatics Brno 1:11 Amazing FC
14/04 19:00 16. Amazing FC 3:1 Estudiantes C.F.
05/04 14:00 15. FC Dvorska 5:1 Amazing FC
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC
24/11 21:00 13. S.B.S. Bástr "B" 5:3 Amazing FC
16/11 19:00 12. Amazing FC 7:0 Palermo
13/11 20:00 11. Impérium 6:1 Amazing FC
04/11 19:00 10. Amazing FC 7:1 FK Világoš
26/10 18:30 9. FC Rom Star 5:1 Amazing FC
22/10 21:00 8. Amazing FC 2:0 FC Poutník 1552 "B"
12/10 11:00 7. FC Kalinka Bohunice 2:3 Amazing FC 23'
09/10 19:00 6. Amazing FC 3:1 FC Habrůvka "B"
28/09 10:30 5. FC Barbaři 0:5 Amazing FC
25/09 19:00 4. Amazing FC 5:1 Fanatics Brno 40'
18/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 0:1 Amazing FC 42'
10/09 19:30 2. Amazing FC 4:1 FC Dvorska
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382