BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Vala Martin
Narozen dne: 30.09.1989

V soutěžích BSMK od: 29.08.2014
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp )
Celkový počet startů BSMK: 101
Celkový počet vstřelených branek: 1
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 14 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 19:30 25. SeaComp 5:3 Beers United
09/06 20:45 19. Los Arbitros 6:2 SeaComp
04/06 20:15 24. The Reds "B" 0:3 SeaComp
28/05 20:15 14. SeaComp 2:8 Dynamo Haná
27/05 20:45 16. SeaComp 3:7 FCC František Vláčil
17/05 17:00 26. Cordoba 06 "B" 2:4 SeaComp
14/05 19:00 21. Rebešovice 4:4 SeaComp 18'
27/11 19:00 13. SeaComp 1:1 Cordoba 06 "B"
13/11 19:00 11. SeaComp 2:2 The Reds "B"
30/10 19:00 9. Royal Flush 5:0 SeaComp
24/10 20:15 8. SeaComp 1:6 Rebešovice
07/10 19:00 6. SeaComp 3:4 Los Arbitros
02/10 19:00 5. Impérium 1:1 SeaComp
25/09 19:00 4. SeaComp 1:2 Hooftrimmer Gunners

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 17 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:30 25. SeaComp 6:2 Bitches
05/06 19:00 24. The Reds "B" 3:3 SeaComp
22/05 19:30 22. SeaComp 4:2 Royal Flush
16/05 19:00 21. MK Slatina Brno 2:2 SeaComp
13/05 18:45 26. C.F. Relax "B" 2:4 SeaComp
10/05 19:30 20. SeaComp 3:5 FC Rom Star
02/05 20:30 19. FC Rebels 1:3 SeaComp
04/04 18:45 15. Division-KH 0:1 SeaComp
27/03 20:45 14. SeaComp 6:0 Colgate Team
01/11 21:00 9. Royal Flush 10:2 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno
05/10 16:45 5. FC Pivnice u Čápa 4:7 SeaComp
26/09 19:00 4. SeaComp 5:2 FC Habrůvka 34'
20/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 3:4 SeaComp
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B"
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 17 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:1 SeaComp
20/06 19:00 25. SeaComp 2:1 C.F. Relax
05/06 20:30 23. SeaComp 1:1 Výtahy SHS
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
03/05 21:00 18. SeaComp 2:6 Knihovnicka.cz
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka
24/11 20:30 13. SeaComp 3:9 FC DM Podlahy
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp
10/10 19:30 6. SeaComp 0:3 Mediální mrchy
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra
01/09 18:00 1. FC Habrůvka 3:2 SeaComp

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 11 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
02/11 19:30 10. Amazing FC 3:3 SeaComp
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp 36'
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
15/09 18:00 3. FC Dvorska 0:1 SeaComp
07/09 19:20 2. SeaComp 4:2 FC DM Podlahy
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp
07/06 19:20 24. SeaComp 9:0 Royal Flush
27/05 18:00 23. FC Dvorska 5:1 SeaComp
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra
26/04 20:40 18. Colgate Team 1:0 SeaComp
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552
06/11 18:00 11. Royal Flush 1:3 SeaComp
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team
20/09 18:45 4. FC Kalinka Bohunice 2:6 SeaComp
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 22 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice
16/06 21:00 25. S.B.S. Bástr "B" 2:8 SeaComp
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B"
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp
22/05 18:00 22. SeaComp 2:2 FC Barbaři
19/05 19:20 21. Impérium 1:1 SeaComp
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
29/04 20:40 18. SeaComp 0:0 Estudiantes C.F.
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp
23/11 14:00 13. FC Kalinka Bohunice 1:0 SeaComp
18/11 19:00 12. SeaComp 5:1 S.B.S. Bástr "B"
13/11 18:30 11. FC Habrůvka "B" 1:3 SeaComp
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo
25/10 10:00 9. FC Barbaři 1:3 SeaComp
22/10 20:15 8. SeaComp 1:2 Impérium
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp
07/10 20:30 6. SeaComp 0:2 FK Világoš
29/09 20:30 5. Estudiantes C.F. 2:3 SeaComp
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
17/09 17:45 3. FC Dvorska 1:3 SeaComp
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382