BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Bubniak Denis
Narozen dne: 12.03.1993

V soutěžích BSMK od: 22.09.2013
Mateřský klub: Impérium (Impérium)
Celkový počet startů BSMK: 145
Celkový počet vstřelených branek: 13
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Impérium 21 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 21:00 26. FC Fénix Brno 1:7 Impérium
10/06 19:00 25. Impérium 3:3 FC DM Podlahy
05/06 19:30 24. CZ People 3:2 Impérium
03/06 19:00 23. Cordoba 06 "B" 1:0 Impérium
13/05 19:00 21. Rebešovice 3:6 Impérium
30/04 19:00 19. Impérium 5:3 Mediální mrchy
10/04 20:30 16. Impérium 4:1 Hooftrimmer Gunners
01/04 18:45 15. FCC František Vláčil 2:6 Impérium
25/03 19:00 14. Impérium 0:2 FC Poutník 1552
28/11 19:00 13. Impérium 4:0 FC Fénix Brno
20/11 19:30 12. FC DM Podlahy 5:5 Impérium
14/11 19:00 11. Impérium 5:0 CZ People
05/11 19:00 10. Impérium 3:3 Cordoba 06 "B"
30/10 19:00 9. Impérium 4:1 C.F. Relax
29/10 20:30 8. Impérium 5:2 Rebešovice
17/10 19:00 7. Impérium 1:1 UniStars Brno
10/10 19:30 6. Mediální mrchy 2:4 Impérium
02/10 20:30 5. Impérium 0:2 Los Arbitros
17/09 19:00 3. Hooftrimmer Gunners 2:0 Impérium
11/09 19:00 2. Impérium 2:2 FCC František Vláčil
05/09 19:30 1. FC Poutník 1552 4:0 Impérium

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Impérium 31 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/06 17:15 25. Impérium 7:5 Hooftrimmer Gunners
14/06 21:00 24. FC Zebra 2:1 Impérium
07/06 21:00 23. Impérium 9:0 FC Habrůvka 37'
29/05 19:00 20. Amazing FC 1:0 Impérium
28/05 21:00 22. FC DM Podlahy 1:0 Impérium
24/05 21:00 21. Impérium 2:2 C.F. Relax 31'
23/05 20:15 8. Sparta 2:6 Impérium
08/05 20:45 19. Impérium 9:2 Výtahy SHS 16'
03/05 20:30 18. The Reds "B" 1:3 Impérium
26/04 21:00 9. Impérium 6:1 Stredoslováci 45'
25/04 19:00 12. Victorias secret 1:4 Impérium 40'
17/04 19:00 16. Renfus Team 1:4 Impérium
16/04 20:00 11. Impérium 4:4 FK Tatran Kedluben
10/04 19:30 15. Impérium 3:3 Mediální mrchy
05/04 21:00 14. Knihovnicka.cz 1:9 Impérium
21/11 19:00 12. Hooftrimmer Gunners 1:1 Impérium
06/11 18:00 7. Racek MANteam 4:2 Impérium
01/11 19:00 6. Impérium 13:0 Invia
31/10 19:30 9. Impérium 0:3 FC DM Podlahy
25/10 19:30 8. C.F. Relax 2:5 Impérium
23/10 21:00 5. Impérium 2:0 Victorias secret
13/10 18:00 7. Impérium 2:2 Amazing FC 50'
11/10 19:00 6. Výtahy SHS 0:6 Impérium
09/10 18:00 3. Impérium 8:0 Fellaz Brno 40'
06/10 19:15 5. Impérium 8:1 The Reds "B"
04/10 19:00 2. Stredoslováci 0:7 Impérium
27/09 18:00 1. Impérium 3:1 Sparta
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium
19/09 17:15 3. Impérium 6:2 Renfus Team
14/09 19:30 2. Mediální mrchy 1:2 Impérium
05/09 20:45 1. Impérium 5:1 Knihovnicka.cz

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Impérium 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 21:00 21. Impérium 2:4 SK Retro Brno
22/05 21:00 19. Impérium 0:5 BKMK Werbedesign
18/05 21:00 18. Leram 2:2 Impérium
08/05 21:00 17. Impérium 4:5 Vyšší princip 19'
20/04 21:00 14. Impérium 3:5 Autobazar Šerý
04/04 21:00 12. Impérium 2:4 Cordoba 06
20/10 20:30 8. BKMK Werbedesign 8:1 Impérium
12/10 21:00 7. Impérium 2:3 Leram
14/09 21:00 3. Autobazar Šerý 4:2 Impérium
07/09 21:00 2. Impérium 2:4 Sport Centrum Srbská
30/08 20:30 1. Cordoba 06 4:1 Impérium 17'
FP Slavoj slivovice 16 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/05 21:00 22. Univerzita obrany FC 11:2 FP Slavoj slivovice
16/05 21:00 20. FC Premrhané talenty 3:1 FP Slavoj slivovice
02/05 20:00 18. FP Slavoj slivovice 1:2 Sparta
26/04 19:00 17. Sebranka 2:5 FP Slavoj slivovice
19/04 20:00 16. FP Slavoj slivovice 2:2 Stredoslováci
05/04 21:00 14. FP Slavoj slivovice 0:12 FC Protest
27/03 20:00 13. The Invincibles 6:0 FP Slavoj slivovice
21/03 21:00 12. FP Slavoj slivovice 2:2 RBSS
13/03 20:00 11. FP Slavoj slivovice 1:5 Univerzita obrany FC
06/03 21:00 10. Tak určitě 4:3 FP Slavoj slivovice
21/11 21:00 9. FP Slavoj slivovice 0:0 FC Premrhané talenty
31/10 18:00 6. FP Slavoj slivovice 4:3 Sebranka
25/10 18:00 5. Stredoslováci 2:0 FP Slavoj slivovice
18/10 21:00 4. FP Slavoj slivovice 2:2 UniStars Brno
10/10 20:00 3. FC Protest 11:2 FP Slavoj slivovice 38'
26/09 18:00 1. RBSS 3:0 FP Slavoj slivovice

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanoušci sport. studií 16 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/05 19:00 16. Fanoušci sport. studií 12:1 Sebranka 25'
04/05 21:00 22. Fanoušci sport. studií 1:3 Bagattino
03/05 18:00 20. Fanoušci sport. studií 1:2 Pobrežie liehoviny
27/04 20:00 21. Impérium 4:1 Fanoušci sport. studií
11/04 21:00 18. Ad-hoc 3:1 Fanoušci sport. studií
22/03 21:00 15. Fanoušci sport. studií 0:2 Tak určitě
15/03 20:00 14. Fanoušci sport. studií 11:5 FC Kravaťáci 15'
09/03 19:00 13. FC Literpool 1:1 Fanoušci sport. studií
24/11 21:00 8. Fanoušci sport. studií 4:1 Ad-hoc
23/11 19:00 11. FC Kravaťáci 1:0 Fanoušci sport. studií
18/11 21:00 9. Pobrežie liehoviny 2:2 Fanoušci sport. studií
04/11 19:00 10. Fanoušci sport. studií 1:1 Namlsaní cukráři
21/10 20:00 5. Fanoušci sport. studií 0:2 Impérium
12/10 19:00 4. Tak určitě 0:0 Fanoušci sport. studií
29/09 19:00 2. Bagattino 1:3 Fanoušci sport. studií
22/09 20:00 1. Fanoušci sport. studií 5:2 FC Literpool
Impérium 10 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:30 22. RKM Tripoli Brno 6:5 Impérium
16/05 20:30 18. Nedeka Brno 0:11 Impérium
02/05 21:00 16. Impérium 0:5 Cordoba 06 50'
18/04 21:00 14. Impérium 7:8 Auto Šerý
04/04 21:00 12. Impérium 1:6 Restaurace Starobrno
10/11 20:45 11. Impérium 0:7 RKM Tripoli Brno
02/11 20:45 10. Sport Centrum Srbská 1:2 Impérium
26/10 20:45 9. Impérium 4:3 SK Retro Brno
20/10 18:45 8. FC Dark Reunion 1:4 Impérium
13/10 20:45 7. Impérium 9:2 Nedeka Brno

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanoušci sport. studií 19 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/04 20:00 22. Fanoušci sport. studií 5:0 Šamani mieru 33'
27/04 20:00 21. Tak určitě 0:1 Fanoušci sport. studií
21/04 20:00 20. Fanoušci sport. studií 3:1 Malé pivo
08/04 20:00 19. Valašské TIKI - TAKA 2:3 Fanoušci sport. studií
07/04 20:00 18. Fanoušci sport. studií 5:4 FC Big Test Icicles 16'
30/03 20:00 17. Bagattino 3:0 Fanoušci sport. studií
23/03 20:00 16. Fanoušci sport. studií 3:1 ASN Praetors Brno 27'
17/03 20:00 15. UniStars Brno 1:1 Fanoušci sport. studií
16/03 20:00 14. Fanoušci sport. studií 2:1 Pozdní sběr
11/11 19:00 8. Fanoušci sport. studií 4:5 Valašské TIKI - TAKA 20'
05/11 19:00 9. Malé pivo 0:4 Fanoušci sport. studií
03/11 19:00 7. FC Big Test Icicles 1:5 Fanoušci sport. studií
29/10 21:00 11. Šamani mieru 0:7 Fanoušci sport. studií
28/10 19:00 6. Fanoušci sport. studií 3:4 Bagattino
21/10 21:00 5. ASN Praetors Brno 0:6 Fanoušci sport. studií
14/10 20:00 4. Fanoušci sport. studií 5:0 UniStars Brno
06/10 19:00 3. Pozdní sběr 6:1 Fanoušci sport. studií
01/10 20:00 10. Fanoušci sport. studií 0:5 Tak určitě
30/09 21:00 2. Fanoušci sport. studií 3:1 FC Pálené

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanoušci sport. studií 21 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/05 20:00 22. Fanoušci sport. studií 3:2 Pozdní sběr
05/05 19:00 18. FC Big Test Icicles 1:5 Fanoušci sport. studií
28/04 19:00 19. Fanoušci sport. studií 1:1 FC Boyband
14/04 21:00 17. Fanoušci sport. studií 1:1 Diletanti
09/04 20:00 16. Derniéra C.F. 0:3 Fanoušci sport. studií
02/04 20:00 21. Impérium 2:2 Fanoušci sport. studií
01/04 19:00 15. Fanoušci sport. studií 7:0 FC Kredity budou stačit
25/03 21:00 14. BJ SeaMen 0:4 Fanoušci sport. studií
19/03 19:00 20. ASN Brno 1:4 Fanoušci sport. studií
18/03 21:00 13. Fanoušci sport. studií 3:1 UniStars Brno
10/03 20:00 12. TJ Sokol Plán B 0:1 Fanoušci sport. studií
04/12 21:00 10. Fanoušci sport. studií 2:1 Impérium
02/12 19:00 11. Pozdní sběr 4:6 Fanoušci sport. studií
18/11 21:00 9. Fanoušci sport. studií 5:0 ASN Brno
12/11 20:00 8. FC Boyband 2:5 Fanoušci sport. studií
05/11 21:00 7. Fanoušci sport. studií 4:1 FC Big Test Icicles
22/10 19:00 5. Fanoušci sport. studií 3:2 Derniéra C.F.
14/10 20:00 4. FC Kredity budou stačit 1:13 Fanoušci sport. studií 42'
08/10 19:00 3. Fanoušci sport. studií 1:0 BJ SeaMen
01/10 19:00 2. UniStars Brno 1:3 Fanoušci sport. studií
23/09 20:00 1. Fanoušci sport. studií 1:1 TJ Sokol Plán B

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382