BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Anděl Tomáš
Narozen dne: 30.06.1981

V soutěžích BSMK od: 18.10.2013
Mateřský klub: FC Fénix Brno (FC Fénix Brno)
Celkový počet startů BSMK: 140
Celkový počet vstřelených branek: 0
Celkový počet žlutých karet: 5
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 10 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/11 20:15 13. FC Rom Star 6:6 FC Fénix Brno
13/11 19:30 11. FC Jaguars Brno 6:3 FC Fénix Brno
28/10 19:30 8. CZ Spieler Brno "B" 10:1 FC Fénix Brno
17/10 21:00 7. FC Fénix Brno 1:5 Cordoba 06 "C"
09/10 19:30 6. C.F. Relax 3:3 FC Fénix Brno
01/10 19:30 5. FC Fénix Brno 4:6 AMENINA 08
20/09 19:30 4. TJ Sokol Březina 6:0 FC Fénix Brno 47'
19/09 21:00 3. FC Fénix Brno 3:5 Sparta
10/09 19:30 2. Royal Flush "B" 3:3 FC Fénix Brno 53'
03/09 20:45 1. FC Fénix Brno 1:5 FC Zebra

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 22 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 21:00 26. FC Fénix Brno 1:7 Impérium
05/06 20:15 23. FC Poutník 1552 8:3 FC Fénix Brno
04/06 20:45 24. FC Fénix Brno 1:3 FCC František Vláčil 23'
14/05 19:30 21. FC Fénix Brno 2:3 FC DM Podlahy
06/05 19:00 20. CZ People 6:2 FC Fénix Brno
25/04 19:30 18. C.F. Relax 2:4 FC Fénix Brno
15/04 21:00 17. FC Fénix Brno 2:4 Rebešovice
08/04 20:30 16. UniStars Brno 5:3 FC Fénix Brno
02/04 20:45 15. FC Fénix Brno 1:4 Mediální mrchy
25/03 20:45 14. Los Arbitros 3:0 FC Fénix Brno
28/11 19:00 13. Impérium 4:0 FC Fénix Brno
19/11 21:00 12. FC Fénix Brno 2:6 Hooftrimmer Gunners
15/11 18:45 11. FCC František Vláčil 6:0 FC Fénix Brno
08/11 21:00 10. FC Fénix Brno 2:2 FC Poutník 1552 50'
22/10 21:00 8. FC DM Podlahy 5:2 FC Fénix Brno
18/10 21:00 7. FC Fénix Brno 2:8 CZ People
08/10 21:00 6. FC Fénix Brno 4:0 Cordoba 06 "B"
04/10 21:00 5. FC Fénix Brno 7:4 C.F. Relax
21/09 17:45 4. Rebešovice 2:0 FC Fénix Brno
18/09 20:45 3. FC Fénix Brno 2:2 UniStars Brno
12/09 19:30 2. Mediální mrchy 7:4 FC Fénix Brno
04/09 20:45 1. FC Fénix Brno 5:4 Los Arbitros

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
F.C. Bohunice 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/11 19:00 13. FCC František Vláčil 2:3 F.C. Bohunice
20/11 18:45 12. F.C. Bohunice 1:3 FC Poutník 1552
16/11 21:00 11. FC Fénix Brno 6:2 F.C. Bohunice
06/11 18:45 10. F.C. Bohunice 1:3 FC Dvorska
26/10 20:30 8. Estudiantes C.F. 1:2 F.C. Bohunice
19/10 18:45 7. F.C. Bohunice 1:5 Dynamo Haná
05/10 18:45 5. F.C. Bohunice 3:2 Beers United
25/09 19:00 4. The Reds 7:5 F.C. Bohunice
18/09 18:45 3. F.C. Bohunice 2:3 Šenk okna Raiders
14/09 19:30 2. Rebešovice 4:5 F.C. Bohunice
04/09 18:45 1. F.C. Bohunice 4:3 KMK Dynamo Brno

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 22 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. FC Coco Aradza 1:2 Mediální mrchy
06/06 19:30 17. FC DM Podlahy 3:1 FC Coco Aradza
01/06 21:00 21. Knihovnicka.cz 6:2 FC Coco Aradza
26/05 19:00 20. FC Coco Aradza 3:9 FC Poutník 1552
25/05 19:00 15. FC Coco Aradza 1:2 C.F. Relax
23/05 19:00 19. FC Habrůvka 2:2 FC Coco Aradza
16/05 19:00 18. FC Dvorska 5:2 FC Coco Aradza
03/05 19:00 16. Výtahy SHS 0:3 FC Coco Aradza
19/04 19:30 14. Amazing FC 1:1 FC Coco Aradza
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B"
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:00 11. Mediální mrchy 2:4 FC Coco Aradza
02/11 19:20 10. FC Coco Aradza 11:0 Knihovnicka.cz
21/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:0 FC Coco Aradza
18/10 19:20 8. FC Coco Aradza 4:3 FC Habrůvka
12/10 19:20 7. FC Coco Aradza 3:11 FC Dvorska
04/10 19:20 6. FC Coco Aradza 1:3 FC DM Podlahy
26/09 19:20 5. FC Coco Aradza 1:1 Výtahy SHS
20/09 19:00 4. C.F. Relax 1:2 FC Coco Aradza
13/09 19:20 3. FC Coco Aradza 3:2 Amazing FC
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp
F.C. Bohunice 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 18:45 21. F.C. Bohunice 4:7 Beers United
30/05 20:30 18. Šenk okna Raiders 4:4 F.C. Bohunice
29/05 20:30 20. The Reds 4:5 F.C. Bohunice
22/05 18:45 19. F.C. Bohunice 7:4 KMK Dynamo Brno
11/05 18:45 17. F.C. Bohunice 3:1 Estudiantes C.F.
04/05 18:45 16. Dynamo Haná 3:5 F.C. Bohunice
20/04 19:00 14. Rebešovice 8:5 F.C. Bohunice

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 26 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 25. FC Coco Aradza 3:3 FCC František Vláčil
08/06 19:20 24. Výtahy SHS 1:0 FC Coco Aradza
31/05 19:00 23. FC Coco Aradza 3:2 Mediální mrchy
26/05 20:40 26. Renfus Team 0:3 FC Coco Aradza
22/05 19:00 22. C.F. Relax 4:0 FC Coco Aradza 46'
19/05 19:00 21. FC Coco Aradza 3:2 Moravia Brno
08/05 20:40 20. The Reds "B" 1:5 FC Coco Aradza
03/05 19:00 19. FC Coco Aradza 2:6 Amazing FC
22/04 19:00 18. Estudiantes C.F. 4:0 FC Coco Aradza
19/04 19:00 17. FC Coco Aradza 3:6 FC DM Podlahy
14/04 18:45 16. FC Spodek Bohunice 2:8 FC Coco Aradza
05/04 20:30 15. FC Coco Aradza 7:0 Knihovnicka.cz
29/03 20:30 14. FC Coco Aradza 2:10 Dynamo Haná
30/11 19:00 7. FC Coco Aradza 4:5 The Reds "B"
25/11 19:30 13. FC Coco Aradza 0:2 Renfus Team
17/11 18:00 12. FCC František Vláčil 1:1 FC Coco Aradza
10/11 19:00 11. FC Coco Aradza 1:2 Výtahy SHS
04/11 19:30 10. Mediální mrchy 3:0 FC Coco Aradza
27/10 19:00 9. FC Coco Aradza 0:1 C.F. Relax
19/10 18:45 8. Moravia Brno 1:0 FC Coco Aradza
07/10 21:00 6. Amazing FC 0:2 FC Coco Aradza
27/09 18:30 5. FC Coco Aradza 0:5 Estudiantes C.F.
22/09 19:00 4. FC DM Podlahy 4:5 FC Coco Aradza
15/09 19:00 3. FC Coco Aradza 3:5 FC Spodek Bohunice
10/09 19:30 2. Knihovnicka.cz 4:3 FC Coco Aradza
03/09 18:45 1. Dynamo Haná 9:1 FC Coco Aradza

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 22 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 25. The Reds "B" 9:0 FC Coco Aradza
22/06 21:00 26. FC Coco Aradza 0:5 Vyšší princip
10/06 21:00 24. FC Coco Aradza 7:4 S.B.S. Bástr
03/06 20:00 23. Renfus Team 2:3 FC Coco Aradza
27/05 21:00 22. FC Coco Aradza 4:3 Leram
17/05 18:45 21. Last Minute 3:9 FC Coco Aradza
12/05 19:00 20. FC Coco Aradza 0:10 Knihovnicka.cz
06/05 19:20 19. FCC František Vláčil 8:2 FC Coco Aradza
26/04 19:00 18. FC Coco Aradza 3:10 FC Spodek Bohunice
20/04 18:45 17. FC Dark Reunion 11:2 FC Coco Aradza
15/04 21:00 16. FC Coco Aradza 4:3 Dynamo Haná
08/04 20:40 15. Colgate Team 16:1 FC Coco Aradza
21/11 18:00 13. Vyšší princip 4:0 FC Coco Aradza
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B"
11/11 19:00 11. S.B.S. Bástr 2:4 FC Coco Aradza
03/11 19:00 10. FC Coco Aradza 2:1 Renfus Team
26/10 21:00 9. Leram 11:4 FC Coco Aradza
19/10 19:00 8. FC Coco Aradza 3:1 Last Minute
14/10 21:00 7. Knihovnicka.cz 5:0 FC Coco Aradza
08/10 19:30 6. FC Coco Aradza 0:2 FCC František Vláčil
28/09 15:00 5. FC Spodek Bohunice 0:11 FC Coco Aradza
23/09 19:00 4. FC Coco Aradza 3:7 FC Dark Reunion

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 1 0 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/05 19:00 17. C.F. Relax 2:6 EUROPLOTY
EUROPLOTY "B" 19 0 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:15 26. Domino 7:3 EUROPLOTY "B" 43'
17/06 18:45 25. EUROPLOTY "B" 4:4 Colgate Team
10/06 19:00 24. S.B.S. Bástr 9:3 EUROPLOTY "B"
04/06 18:45 23. EUROPLOTY "B" 1:12 Knihovnicka.cz
29/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 3:3 The Reds "B"
17/05 15:30 21. FC Spodek Bohunice 12:5 EUROPLOTY "B"
14/05 18:45 20. EUROPLOTY "B" 2:15 FC Fénix Brno "B"
04/05 18:00 19. Cordoba 06 "B" 6:0 EUROPLOTY "B"
29/04 18:45 18. EUROPLOTY "B" 1:5 Renfus Team
20/04 20:30 17. Rakol Brno 3:1 EUROPLOTY "B"
13/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 2:4 Palermo
06/04 18:45 15. Last Minute 6:2 EUROPLOTY "B"
02/04 18:45 14. EUROPLOTY "B" 4:4 Dynamo Haná
23/11 13:00 13. EUROPLOTY "B" 7:3 Domino
20/11 19:00 12. Colgate Team 6:5 EUROPLOTY "B"
10/11 18:45 11. EUROPLOTY "B" 6:3 S.B.S. Bástr
05/11 19:00 10. Knihovnicka.cz 6:2 EUROPLOTY "B"
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B"
20/10 15:00 8. EUROPLOTY "B" 9:5 FC Spodek Bohunice
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
26.06.2014 300,- do 16.09.2014 dle Sazebníku bod „3.3 Vulgární výrazy, hanlivé výroky, vyhrožování“

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382