BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Marek Karel
Narozen dne: 28.12.1987

V soutěžích BSMK od: 03.10.2013
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp)
Celkový počet startů BSMK: 122
Celkový počet vstřelených branek: 30
Celkový počet žlutých karet: 7
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 19 4 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 24. The Reds "B" 3:3 SeaComp 53'
22/05 19:30 22. SeaComp 4:2 Royal Flush
16/05 19:00 21. MK Slatina Brno 2:2 SeaComp 45'
13/05 18:45 26. C.F. Relax "B" 2:4 SeaComp
10/05 19:30 20. SeaComp 3:5 FC Rom Star
02/05 20:30 19. FC Rebels 1:3 SeaComp
24/04 20:45 18. SeaComp 2:4 FC Pivnice u Čápa
10/04 20:45 16. SeaComp 0:6 Estudiantes C.F. 39'
13/11 19:00 11. SeaComp 0:5 The Reds "B"
01/11 21:00 9. Royal Flush 10:2 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno
12/10 18:00 7. FC Rom Star 1:8 SeaComp 13' 47'
10/10 19:00 6. SeaComp 0:2 FC Rebels
05/10 16:45 5. FC Pivnice u Čápa 4:7 SeaComp
26/09 19:00 4. SeaComp 5:2 FC Habrůvka
20/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 3:4 SeaComp
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B"
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp 45'
SeaComp "B" 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 20:30 11. SeaComp "B" 3:1 FC Tiki-Taka Brno
07/11 21:00 10. FC Spitfire 1:0 SeaComp "B"
30/09 21:00 5. Royal Flush "C" 1:4 SeaComp "B"
27/09 20:30 4. SeaComp "B" 1:1 PKV Stars

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 21 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:1 SeaComp
20/06 19:00 25. SeaComp 2:1 C.F. Relax
13/06 19:00 24. Amazing FC 4:1 SeaComp
05/06 20:30 23. SeaComp 1:1 Výtahy SHS 28'
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
15/05 20:45 20. SeaComp 1:2 Renfus Team
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp 35'
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Hooftrimmer Gunners
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka
24/11 20:30 13. SeaComp 3:9 FC DM Podlahy
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC
07/11 19:00 10. Výtahy SHS 1:3 SeaComp
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp 30'
10/10 19:30 6. SeaComp 0:3 Mediální mrchy
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 19 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC 29' 57' 60'
24/05 19:00 19. SeaComp 2:0 Výtahy SHS
18/05 19:00 18. SeaComp 2:5 Mediální mrchy
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552
25/04 19:30 15. FC Habrůvka 6:1 SeaComp
19/04 20:30 14. SeaComp 0:2 FC Dvorska
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp 44'
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
02/11 19:30 10. Amazing FC 3:3 SeaComp 60'
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
15/09 18:00 3. FC Dvorska 0:1 SeaComp
07/09 19:20 2. SeaComp 4:2 FC DM Podlahy
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 17 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp
07/06 19:20 24. SeaComp 9:0 Royal Flush 7' 34'
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp 32'
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra
26/04 20:40 18. Colgate Team 1:0 SeaComp
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552
06/11 18:00 11. Royal Flush 1:3 SeaComp
04/11 20:40 10. SeaComp 2:2 FC Dvorska
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH 45'
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team
20/09 18:45 4. FC Kalinka Bohunice 2:6 SeaComp
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 26 10 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice 29'
16/06 21:00 25. S.B.S. Bástr "B" 2:8 SeaComp 10'
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B" 5'
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp 33'
22/05 18:00 22. SeaComp 2:2 FC Barbaři 29'
19/05 19:20 21. Impérium 1:1 SeaComp
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
04/05 18:45 19. FK Világoš 3:3 SeaComp
29/04 20:40 18. SeaComp 0:0 Estudiantes C.F.
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska 40'
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 3:5 SeaComp
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC
23/11 14:00 13. FC Kalinka Bohunice 1:0 SeaComp
18/11 19:00 12. SeaComp 5:1 S.B.S. Bástr "B" 7'
13/11 18:30 11. FC Habrůvka "B" 1:3 SeaComp 59'
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo 13' 23'
25/10 10:00 9. FC Barbaři 1:3 SeaComp 25' 41'
22/10 20:15 8. SeaComp 1:2 Impérium
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp
07/10 20:30 6. SeaComp 0:2 FK Világoš
29/09 20:30 5. Estudiantes C.F. 2:3 SeaComp
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
17/09 17:45 3. FC Dvorska 1:3 SeaComp
10/09 19:00 2. SeaComp 3:3 FC Poutník 1552
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 16 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:00 25. FC Poutník 1552 2:2 SeaComp 25' 25'
12/06 20:00 24. SeaComp 5:1 FK Világoš
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp 39' 50'
21/05 19:00 21. FC Habrůvka "B" 3:1 SeaComp
15/05 20:00 20. SeaComp 1:0 Estudiantes C.F.
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. SeaComp 10:2 SSC Brno 32'
10/04 19:00 15. SeaComp 0:5 FCC František Vláčil
28/11 19:00 13. SeaComp 6:1 FC Balls Busters
17/11 20:00 12. SeaComp 5:1 FC Poutník 1552 46'
12/11 21:00 11. FK Világoš 1:0 SeaComp
07/11 18:30 10. SeaComp 5:3 S.B.S. Bástr "B"
23/10 19:00 8. SeaComp 6:3 FC Habrůvka "B"
08/10 18:00 6. SeaComp 3:0 Fanatics Brno 56'
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382