BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Kubín Matěj
Narozen dne: 05.10.1993

V soutěžích BSMK od: 22.09.2013
Mateřský klub: Dynamo Haná (Dynamo Haná)
Celkový počet startů BSMK: 79
Celkový počet vstřelených branek: 2
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/05 20:15 14. CZ Spieler Brno 14:1 Dynamo Haná
06/05 18:45 13. Dynamo Haná 1:7 Vyšší princip
06/11 18:45 9. Dynamo Haná 4:9 Cordoba 06
29/10 21:00 8. KMK Dynamo Brno 4:4 Dynamo Haná
23/10 18:45 7. Dynamo Haná 1:3 Beers United
09/10 21:00 6. Sport Centrum Srbská 7:1 Dynamo Haná
01/10 18:45 5. Dynamo Haná 0:12 CZ Spieler Brno

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 15 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 18:45 24. Dynamo Haná 2:4 FCC František Vláčil
29/05 18:45 22. Dynamo Haná 4:1 FC Fénix Brno
22/05 18:45 26. Dynamo Haná 2:3 Rebešovice
09/05 19:00 19. Estudiantes C.F. 1:3 Dynamo Haná
23/04 18:30 17. Cordoba 06 "B" 1:1 Dynamo Haná
10/04 18:45 15. Dynamo Haná 5:1 The Reds
03/04 19:00 14. Šenk okna Raiders 1:14 Dynamo Haná
20/11 18:45 12. Dynamo Haná 0:1 KMK Dynamo Brno
15/11 19:00 11. FCC František Vláčil 2:2 Dynamo Haná
09/11 18:45 10. Dynamo Haná 5:3 FC Poutník 1552
31/10 20:45 9. FC Fénix Brno 3:3 Dynamo Haná
23/10 18:45 8. Dynamo Haná 2:5 FC Dvorska
12/10 20:30 13. Rebešovice 4:9 Dynamo Haná
25/09 18:45 4. Dynamo Haná 8:1 Cordoba 06 "B"
21/09 18:45 3. Dynamo Haná 6:1 Beers United

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/05 18:45 19. Dynamo Haná 6:1 FCC František Vláčil
11/05 19:00 17. Rebešovice 2:6 Dynamo Haná
04/05 18:45 16. Dynamo Haná 3:5 F.C. Bohunice
11/04 18:45 13. Beers United 1:3 Dynamo Haná
03/04 18:45 12. Dynamo Haná 8:1 The Reds
23/11 18:45 9. Dynamo Haná 0:1 Estudiantes C.F.
31/10 19:00 10. Šenk okna Raiders 6:3 Dynamo Haná
10/10 19:00 7. Corinto 3:2 Dynamo Haná
03/10 18:45 6. Dynamo Haná 2:2 Rebešovice
29/09 18:45 5. F.C. Bohunice 1:0 Dynamo Haná
22/09 18:45 4. Dynamo Haná 3:0 FC Fénix Brno

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:45 25. Dynamo Haná 6:0 Renfus Team
06/06 20:40 24. FCC František Vláčil 0:0 Dynamo Haná
25/05 19:30 22. Mediální mrchy 2:5 Dynamo Haná
17/05 18:45 21. Dynamo Haná 3:1 C.F. Relax
09/05 18:45 20. Moravia Brno 0:8 Dynamo Haná
05/05 18:45 19. Dynamo Haná 4:0 The Reds "B"
26/11 18:45 13. Dynamo Haná 7:2 Knihovnicka.cz

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/05 19:00 21. S.B.S. Bástr 1:5 Výtahy SHS
13/05 19:30 20. S.B.S. Bástr 1:4 Renfus Team
Dream Team 13 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/04 21:00 20. Dream Team 9:2 Namlsaní cukráři
15/04 20:00 19. TJ Sokol Plán "B" 1:4 Dream Team
08/04 21:00 18. Dream Team 3:2 Derniéra C.F.
18/03 21:00 14. Dream Team 10:3 Sparta
16/03 19:00 12. Dream Team 7:3 TJ Sokol Plán "B"
19/11 19:00 6. Dream Team 0:8 Namlsaní cukráři
05/11 21:00 10. Dream Team 5:3 BJ SeaMen
04/11 20:00 7. Sparta 4:4 Dream Team
29/10 21:00 9. FC Kredity budou stačit 2:11 Dream Team
20/10 21:00 5. TJ Sokol Plán "B" 2:4 Dream Team
14/10 20:00 4. Dream Team 7:0 Derniéra C.F. 26'
06/10 20:00 3. BJ SeaMen 3:1 Dream Team
30/09 20:00 2. Dream Team 8:0 FC Kredity budou stačit

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dream Team 24 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/05 21:00 26. Dream Team 7:2 Maurové ovečky
05/05 21:00 20. Dream Team 5:0 Kaša Team
28/04 21:00 21. Mixed Trotters 0:7 Dream Team 27' 45'
23/04 21:00 25. TJ Strážci vesmíru 0:6 Dream Team
14/04 20:00 19. FC Pálené 2:2 Dream Team
09/04 21:00 24. Dream Team 5:2 Sebranka
08/04 21:00 18. Dream Team 5:0 FC Joga Bonito
31/03 19:00 17. FC 2 Goals 1 Cup 3:12 Dream Team
26/03 20:00 23. Praetors C.F. 0:13 Dream Team
17/03 20:00 15. Dream Team 2:0 Bagattino
12/03 21:00 22. Dream Team 6:2 Beer Team
11/03 21:00 14. FC Verdikt 0:7 Dream Team
02/12 21:00 11. Sebranka 0:10 Dream Team
26/11 20:00 10. Dream Team 3:1 Praetors C.F.
18/11 20:00 9. Beer Team 2:7 Dream Team
11/11 20:00 8. Dream Team 15:0 Mixed Trotters
06/11 20:00 7. Kaša Team 1:7 Dream Team
30/10 21:00 13. Maurové ovečky 0:1 Dream Team
28/10 19:00 6. Dream Team 2:0 FC Pálené
21/10 20:00 5. FC Joga Bonito 2:0 Dream Team
15/10 21:00 4. Dream Team 5:4 FC 2 Goals 1 Cup
02/10 21:00 12. Dream Team 2:0 TJ Strážci vesmíru
30/09 19:00 2. Bagattino 0:2 Dream Team
24/09 21:00 1. Dream Team 7:2 FC Verdikt

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382