BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Kožnar Roman
Narozen dne: 05.09.1997

V soutěžích BSMK od: 06.09.2013
Mateřský klub: Hooftrimmer Gunners (Hooftrimmer Gunners)
Celkový počet startů BSMK: 184
Celkový počet vstřelených branek: 53
Celkový počet žlutých karet: 12
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 11 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/11 18:45 10. FCC František Vláčil 1:9 Hooftrimmer Gunners 44'
25/11 19:30 13. Los Arbitros 5:3 Hooftrimmer Gunners
18/11 19:15 12. Hooftrimmer Gunners 2:5 Impérium
30/10 20:45 9. Hooftrimmer Gunners 4:4 Estudiantes C.F.
22/10 18:45 8. Dynamo Haná 5:8 Hooftrimmer Gunners
16/10 19:00 7. Hooftrimmer Gunners 1:4 Cordoba 06 "B"
09/10 19:30 6. Beers United 5:1 Hooftrimmer Gunners 59'
02/10 19:00 5. Hooftrimmer Gunners 2:1 The Reds "B"
25/09 19:00 4. SeaComp 1:2 Hooftrimmer Gunners 47'
09/09 18:00 2. Rebešovice 1:8 Hooftrimmer Gunners 27'
02/09 19:15 1. Hooftrimmer Gunners 3:2 MK Slatina Brno 48'
Hooftrimmer Gunners "B" 4 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/10 19:00 8. FC Pivnice u Čápa 2:6 Hooftrimmer Gunners "B"
20/09 17:45 4. Sokol Křtiny 7:2 Hooftrimmer Gunners "B" 5'
08/09 16:00 2. SK Veselka 8:2 Hooftrimmer Gunners "B"
01/09 20:00 1. Hooftrimmer Gunners "B" 3:2 SeaComp "B"

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 21 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 20:30 25. Hooftrimmer Gunners 3:2 FC Fénix Brno
03/06 20:30 26. FC Poutník 1552 0:6 Hooftrimmer Gunners
31/05 19:15 24. FC DM Podlahy 5:2 Hooftrimmer Gunners
22/05 20:45 22. Cordoba 06 "B" 4:3 Hooftrimmer Gunners
14/05 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 8:1 C.F. Relax 26'
13/05 20:45 18. Mediální mrchy 4:2 Hooftrimmer Gunners
09/05 19:00 20. Rebešovice 3:7 Hooftrimmer Gunners
29/04 20:30 19. Hooftrimmer Gunners 3:5 UniStars Brno
16/04 19:00 17. Hooftrimmer Gunners 2:2 Los Arbitros
10/04 20:30 16. Impérium 4:1 Hooftrimmer Gunners
27/03 19:00 14. Hooftrimmer Gunners 6:0 FCC František Vláčil 60'
19/11 21:00 12. FC Fénix Brno 2:6 Hooftrimmer Gunners
13/11 20:30 13. Hooftrimmer Gunners 1:4 FC Poutník 1552
12/11 19:00 11. Hooftrimmer Gunners 6:1 FC DM Podlahy 2'
29/10 19:30 9. Hooftrimmer Gunners 2:3 Cordoba 06 "B"
25/10 19:00 8. C.F. Relax 3:4 Hooftrimmer Gunners
11/10 19:00 6. UniStars Brno 5:2 Hooftrimmer Gunners
04/10 19:30 5. Hooftrimmer Gunners 0:3 Mediální mrchy
21/09 19:15 4. Los Arbitros 1:7 Hooftrimmer Gunners
17/09 19:00 3. Hooftrimmer Gunners 2:0 Impérium
03/09 18:45 1. FCC František Vláčil 2:1 Hooftrimmer Gunners
Hooftrimmer Gunners "B" 8 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/05 19:00 22. Hooftrimmer Gunners "B" 1:1 Moravia Brno
14/05 20:15 21. Kaša Team 2:3 Hooftrimmer Gunners "B"
26/04 20:45 18. FC Tiki-Taka Brno 0:7 Hooftrimmer Gunners "B" 15' 34'
02/04 19:00 15. Hooftrimmer Gunners "B" 0:2 SK Veselka
08/11 21:00 10. Hooftrimmer Gunners "B" 5:4 Palermo 39' 60'
01/10 21:00 5. Hooftrimmer Gunners "B" 5:0 FC Tiki-Taka Brno
25/09 20:30 4. FC Spitfire 2:2 Hooftrimmer Gunners "B" 54'
09/09 16:00 2. SK Veselka 1:0 Hooftrimmer Gunners "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 6 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/11 19:30 10. Estudiantes C.F. 3:3 FC Fénix Brno
31/10 20:45 9. FC Fénix Brno 3:3 Dynamo Haná
26/10 21:00 8. FC Fénix Brno 1:1 Cordoba 06 "B"
05/10 21:00 5. FC Fénix Brno 1:7 Šenk okna Raiders
17/09 21:00 3. FC Fénix Brno 1:6 KMK Dynamo Brno
31/08 21:00 1. FC Fénix Brno 3:2 FC Poutník 1552
Hooftrimmer Gunners 20 4 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:30 26. Hooftrimmer Gunners 11:3 Knihovnicka.cz
19/06 17:15 25. Impérium 7:5 Hooftrimmer Gunners
04/06 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 8:1 FC Zebra
16/05 19:00 20. C.F. Relax 2:1 Hooftrimmer Gunners
10/05 20:30 19. Hooftrimmer Gunners 4:2 Amazing FC
01/05 19:00 18. Výtahy SHS 1:7 Hooftrimmer Gunners
26/04 20:30 17. Hooftrimmer Gunners 10:0 The Reds "B" 27'
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Hooftrimmer Gunners 18'
23/11 21:00 13. Knihovnicka.cz 5:2 Hooftrimmer Gunners 59'
21/11 19:00 12. Hooftrimmer Gunners 1:1 Impérium
03/11 20:30 10. FC Zebra 1:2 Hooftrimmer Gunners
31/10 19:00 9. Hooftrimmer Gunners 5:1 FC Habrůvka 13' 18'
24/10 20:45 8. FC DM Podlahy 2:3 Hooftrimmer Gunners
18/10 19:30 7. Hooftrimmer Gunners 3:2 C.F. Relax
12/10 19:00 6. Amazing FC 7:2 Hooftrimmer Gunners
02/10 19:00 5. Hooftrimmer Gunners 6:1 Výtahy SHS
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Hooftrimmer Gunners
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
13/09 19:00 2. Renfus Team 1:1 Hooftrimmer Gunners 38'
06/09 19:30 1. Hooftrimmer Gunners 2:1 Mediální mrchy

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 10 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/06 21:00 21. Knihovnicka.cz 6:2 FC Coco Aradza
25/05 19:00 15. FC Coco Aradza 1:2 C.F. Relax
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B"
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:00 11. Mediální mrchy 2:4 FC Coco Aradza 56'
02/11 19:20 10. FC Coco Aradza 11:0 Knihovnicka.cz 15'
21/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:0 FC Coco Aradza
04/10 19:20 6. FC Coco Aradza 1:3 FC DM Podlahy
20/09 19:00 4. C.F. Relax 1:2 FC Coco Aradza
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza
Hooftrimmer Gunners 21 10 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 16:30 22. FC Rom Star 3:5 Hooftrimmer Gunners 5'
02/06 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 10:2 FC Kalinka Bohunice 12'
30/05 18:45 20. Division-KH 3:11 Hooftrimmer Gunners
24/05 20:30 19. Hooftrimmer Gunners 4:2 Colgate Team
14/05 19:00 18. C.F. Relax "B" 2:3 Hooftrimmer Gunners
10/05 19:00 17. Hooftrimmer Gunners 5:0 Royal Flush
01/05 20:30 16. Renfus Team 5:0 Hooftrimmer Gunners 39'
21/04 19:00 15. Hooftrimmer Gunners 10:0 Palermo 10' 29'
18/04 21:00 14. Moravia Brno 0:3 Hooftrimmer Gunners
12/04 19:30 13. Hooftrimmer Gunners 11:3 S.B.S. Bástr
31/03 20:00 12. Hooftrimmer Gunners 9:0 FC Zebra 36'
09/11 19:30 11. Hooftrimmer Gunners 7:3 FC Rom Star
30/10 18:45 10. FC Kalinka Bohunice 3:7 Hooftrimmer Gunners 46' 52'
20/10 20:40 8. Colgate Team 2:4 Hooftrimmer Gunners 57'
13/10 21:00 7. Hooftrimmer Gunners 4:6 C.F. Relax "B"
04/10 21:00 6. Royal Flush 1:7 Hooftrimmer Gunners 5'
26/09 20:30 5. Hooftrimmer Gunners 0:1 Renfus Team
18/09 17:30 4. Palermo 0:12 Hooftrimmer Gunners
14/09 19:30 3. Hooftrimmer Gunners 4:2 Moravia Brno 48'
06/09 21:00 2. S.B.S. Bástr 2:5 Hooftrimmer Gunners 58'
26/08 20:30 1. FC Zebra 5:1 Hooftrimmer Gunners

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 9 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/11 19:00 7. FC Coco Aradza 4:5 The Reds "B"
25/11 19:30 13. FC Coco Aradza 0:2 Renfus Team 24'
17/11 18:00 12. FCC František Vláčil 1:1 FC Coco Aradza
10/11 19:00 11. FC Coco Aradza 1:2 Výtahy SHS
04/11 19:30 10. Mediální mrchy 3:0 FC Coco Aradza
27/10 19:00 9. FC Coco Aradza 0:1 C.F. Relax
07/10 21:00 6. Amazing FC 0:2 FC Coco Aradza
15/09 19:00 3. FC Coco Aradza 3:5 FC Spodek Bohunice 39'
03/09 18:45 1. Dynamo Haná 9:1 FC Coco Aradza
Hooftrimmer Gunners 19 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 25. Hooftrimmer Gunners 2:5 FC Zebra
09/06 20:40 24. Colgate Team 2:1 Hooftrimmer Gunners
27/05 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 12:3 FC Kalinka Bohunice 40'
21/05 19:00 22. Palermo 1:13 Hooftrimmer Gunners 47'
05/05 21:00 19. S.B.S. Bástr 8:1 Hooftrimmer Gunners
22/04 19:00 18. Hooftrimmer Gunners 0:7 FC Poutník 1552 42'
17/04 16:30 17. Royal Flush 2:5 Hooftrimmer Gunners 18'
11/04 19:00 16. Hooftrimmer Gunners 3:2 FC Dvorska
29/03 20:30 14. Hooftrimmer Gunners 7:1 FC Rom Star 18'
26/11 19:20 13. Hooftrimmer Gunners 0:1 Division-KH
16/11 20:45 12. FC Zebra 4:3 Hooftrimmer Gunners
11/11 19:20 11. Hooftrimmer Gunners 3:1 Colgate Team
31/10 17:00 10. FC Kalinka Bohunice 3:5 Hooftrimmer Gunners
23/10 19:20 9. Hooftrimmer Gunners 1:0 Palermo
11/10 17:30 7. C.F. Relax "B" 2:7 Hooftrimmer Gunners 57'
06/10 19:20 6. Hooftrimmer Gunners 2:5 S.B.S. Bástr
13/09 18:00 3. FC Dvorska 2:1 Hooftrimmer Gunners
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp
29/08 19:00 1. FC Rom Star 5:3 Hooftrimmer Gunners 38'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 23 7 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:20 26. Fanatics Brno 0:1 FK Világoš 34'
13/06 18:00 25. FC Rom Star 12:6 Fanatics Brno 42' 60'
05/06 19:20 24. Fanatics Brno 2:5 FC Poutník 1552 "B"
31/05 18:45 23. FC Kalinka Bohunice 1:3 Fanatics Brno
25/05 18:00 22. Fanatics Brno 1:1 FC Habrůvka "B"
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
04/05 20:40 19. Fanatics Brno 1:3 Estudiantes C.F.
24/04 17:30 18. FC Dvorska 11:0 Fanatics Brno
22/04 19:20 17. Fanatics Brno 1:11 Amazing FC
14/04 21:00 16. S.B.S. Bástr "B" 2:5 Fanatics Brno
03/04 19:20 15. Fanatics Brno 1:0 Palermo 12'
01/04 19:20 14. Impérium 5:0 Fanatics Brno
26/11 18:45 13. FK Világoš 1:1 Fanatics Brno 52'
16/11 14:00 12. Fanatics Brno 1:9 FC Rom Star 25'
07/11 19:00 11. FC Poutník 1552 "B" 8:3 Fanatics Brno
26/10 14:00 9. FC Habrůvka "B" 6:0 Fanatics Brno
21/10 18:00 8. Fanatics Brno 3:4 FC Barbaři 52' 42'
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp
06/10 19:00 6. Estudiantes C.F. 0:0 Fanatics Brno 13'
29/09 18:30 5. Fanatics Brno 1:3 FC Dvorska 40'
25/09 19:00 4. Amazing FC 5:1 Fanatics Brno
18/09 18:30 3. Fanatics Brno 4:2 S.B.S. Bástr "B"
03/09 18:00 1. Fanatics Brno 1:7 Impérium 47'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
04.09.2014 100,- do 2. kola včetně udělení ČK
FC Coco Aradza 8 2 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/11 18:00 13. Vyšší princip 4:0 FC Coco Aradza
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B" 35'
26/10 21:00 9. Leram 11:4 FC Coco Aradza
19/10 19:00 8. FC Coco Aradza 3:1 Last Minute
14/10 21:00 7. Knihovnicka.cz 5:0 FC Coco Aradza
08/10 19:30 6. FC Coco Aradza 0:2 FCC František Vláčil
28/09 15:00 5. FC Spodek Bohunice 0:11 FC Coco Aradza 38'
23/09 19:00 4. FC Coco Aradza 3:7 FC Dark Reunion

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 24 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:00 26. Fanatics Brno 2:7 FC Poutník 1552 "B" 35'
17/06 20:00 25. FK Világoš 3:1 Fanatics Brno 48'
09/06 18:00 24. Fanatics Brno 4:3 S.B.S. Bástr "B"
26/05 18:00 22. Fanatics Brno 2:5 FC Habrůvka "B"
20/05 19:00 21. Estudiantes C.F. 3:0 Fanatics Brno
12/05 18:00 20. Vyšší princip 4:1 Fanatics Brno
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp
30/04 19:00 18. SSC Brno 1:6 Fanatics Brno 33'
20/04 18:00 17. Fanatics Brno 4:4 FC Rom Star
11/04 18:00 16. FCC František Vláčil 2:0 Fanatics Brno
08/04 18:00 15. Fanatics Brno 1:5 FC Dark Reunion
03/04 18:45 14. FC Balls Busters 0:2 Fanatics Brno 48'
24/11 16:30 13. FC Poutník 1552 "B" 3:4 Fanatics Brno 19'
19/11 18:00 12. Fanatics Brno 1:3 FK Világoš
14/11 19:00 11. S.B.S. Bástr "B" 7:1 Fanatics Brno 54' 45'
03/11 15:00 10. Fanatics Brno 2:8 Černý balet
29/10 18:00 9. Fanatics Brno 0:1 FC Habrůvka "B"
20/10 18:00 8. Fanatics Brno 3:1 Estudiantes C.F. 34' 46'
17/10 18:00 7. Fanatics Brno 1:5 Vyšší princip 9'
08/10 18:00 6. SeaComp 3:0 Fanatics Brno
01/10 18:30 5. Fanatics Brno 1:5 SSC Brno
22/09 16:30 4. FC Rom Star 6:2 Fanatics Brno
15/09 16:00 3. Fanatics Brno 1:1 FCC František Vláčil 32'
07/09 18:00 2. FC Dark Reunion 8:0 Fanatics Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382