BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Gryč Dominik
Narozen dne: 13.10.1994

V soutěžích BSMK od: 30.08.2013
Mateřský klub: Vyšší princip (Vyšší princip)
Celkový počet startů BSMK: 115
Celkový počet vstřelených branek: 4
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 2

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/11 20:30 9. Vyšší princip 6:1 KMK Dynamo Brno
01/11 18:45 8. Beers United 3:4 Vyšší princip
22/10 19:00 7. Vyšší princip 8:1 Sport Centrum Srbská
08/10 20:30 6. CZ Spieler Brno 8:4 Vyšší princip
01/10 19:30 5. Vyšší princip 6:6 RKM Tripoli Brno
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip
11/09 21:00 2. Vyšší princip 3:5 BKMK Werbedesign
03/09 19:00 1. Cordoba 06 2:1 Vyšší princip

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 14 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:30 20. CZ Spieler Brno 6:3 Vyšší princip 27'
05/06 20:30 19. Vyšší princip 5:6 Werbedesign Brno
27/05 19:30 21. Vyšší princip 1:1 Cordoba 06
14/05 20:30 16. Vyšší princip 10:2 Sport Centrum Srbská
30/04 19:30 15. RKM Tripoli Brno 6:6 Vyšší princip
29/04 19:00 14. Cordoba 06 1:2 Vyšší princip
23/04 20:30 13. Vyšší princip 4:7 CZ Spieler Brno
16/04 20:30 12. Werbedesign Brno 6:2 Vyšší princip
30/10 21:00 9. Vyšší princip 3:7 Sport Centrum Srbská
23/10 21:00 8. Vyšší princip 2:7 RKM Tripoli Brno
15/10 20:00 7. Vyšší princip 2:2 Cordoba 06
09/10 20:30 6. CZ Spieler Brno 2:1 Vyšší princip
28/09 21:00 2. Sport Centrum Srbská 5:4 Vyšší princip
04/09 19:00 1. RKM Tripoli Brno 6:3 Vyšší princip
Efsi Downtown 14 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/05 21:00 10. Gottwaldoff 1:3 Efsi Downtown
24/05 19:00 13. Efsi Downtown 4:5 AC Bukkake Ninjas 22'
23/05 18:00 18. Efsi Downtown 4:7 FK Bez nás nezačnou
16/05 20:00 15. Efsi Downtown 4:1 Boca Juniors 49'
23/04 18:00 14. Agrostroj 6:2 Efsi Downtown
11/04 20:00 12. Sebranka 1:3 Efsi Downtown
05/04 19:00 11. Efsi Downtown 4:0 Patriots Brno
21/11 18:00 9. FK Bez nás nezačnou 3:5 Efsi Downtown 20'
14/11 21:00 8. Efsi Downtown 3:3 FC Premrhané talenty
31/10 18:00 6. Boca Juniors 0:2 Efsi Downtown
24/10 18:00 5. Efsi Downtown 0:6 Agrostroj
18/10 20:00 4. AC Bukkake Ninjas 3:10 Efsi Downtown 49'
11/10 19:00 3. Efsi Downtown 4:3 Sebranka
02/10 18:00 2. Patriots Brno 1:10 Efsi Downtown

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 19 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:30 21. Vyšší princip 6:3 Werbedesign Brno
29/05 19:00 20. Leram 4:2 Vyšší princip
18/05 20:30 18. Vyšší princip 16:1 Nedeka Brno
08/05 21:00 17. Impérium 4:5 Vyšší princip
01/05 19:00 16. Vyšší princip 5:2 Autobazar Šerý 53'
24/04 21:00 15. Sport Centrum Srbská 4:4 Vyšší princip
17/04 19:00 14. Vyšší princip 0:3 Cordoba 06
12/04 21:00 13. Gioia Brno 4:2 Vyšší princip
03/04 20:30 12. Vyšší princip 4:1 SK Retro Brno
07/11 19:00 11. Vyšší princip 0:2 RKM Tripoli Brno
03/11 20:30 10. Werbedesign Brno 5:1 Vyšší princip
24/10 19:00 9. Vyšší princip 5:4 Leram
09/10 20:00 7. Nedeka Brno 2:4 Vyšší princip
03/10 20:30 6. Vyšší princip 4:0 Impérium
26/09 19:00 5. Autobazar Šerý 3:4 Vyšší princip
19/09 19:00 4. Vyšší princip 1:6 Sport Centrum Srbská
11/09 20:45 3. Cordoba 06 3:3 Vyšší princip
04/09 20:30 2. Vyšší princip 2:7 Gioia Brno
29/08 20:30 1. SK Retro Brno 2:2 Vyšší princip

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 22 0 1 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:00 22. FC Habrůvka 2:5 Vyšší princip
06/06 19:20 21. Vyšší princip 1:5 Šenk okna Raiders
30/05 18:00 20. Cordoba 06 "B" 1:2 Vyšší princip
23/05 20:30 19. Vyšší princip 2:2 Leram
19/05 19:20 18. Vyšší princip 12:4 Fischer Cafe
09/05 19:00 17. Corinto Blues 2:5 Vyšší princip
02/05 20:40 16. Vyšší princip 4:0 FC Fénix Brno
25/04 18:45 15. Beers United 2:6 Vyšší princip
17/04 20:00 14. Vyšší princip 2:2 KMK Dynamo Brno
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip
03/04 19:20 12. Vyšší princip 6:2 Rebešovice
19/11 18:00 9. Vyšší princip 2:4 Cordoba 06 "B"
12/11 19:20 6. Vyšší princip 12:0 Corinto Blues
09/11 19:20 11. Vyšší princip 6:0 FC Habrůvka
02/11 19:00 10. Šenk okna Raiders 6:2 Vyšší princip
19/10 19:20 8. Leram 5:3 Vyšší princip
12/10 19:00 7. Fischer Cafe 0:4 Vyšší princip
01/10 21:00 5. FC Fénix Brno 2:4 Vyšší princip 11'
24/09 19:20 4. Vyšší princip 5:2 Beers United
14/09 20:45 3. KMK Dynamo Brno 6:7 Vyšší princip
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds
31/08 18:45 1. Rebešovice 2:4 Vyšší princip
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
23.06.2016 100,- do 01.01.1970 STOP v následujícím utkání ligového poháru
21.04.2016 100,- do 19.05.2016 udělení ČK (zákaz činnosti platí pouze pro ligový pohár BSMK)

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 14 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/03 20:40 14. Vyšší princip 3:2 Colgate Team
21/11 18:00 13. Vyšší princip 4:0 FC Coco Aradza
17/11 20:00 12. Výtahy SHS 0:2 Vyšší princip
09/11 16:30 11. The Reds "B" 1:8 Vyšší princip
03/11 19:30 10. Vyšší princip 3:2 S.B.S. Bástr
30/10 20:00 9. Renfus Team 2:8 Vyšší princip
19/10 20:00 8. Vyšší princip 1:1 Leram
12/10 18:45 7. Last Minute 1:5 Vyšší princip
06/10 20:30 6. Vyšší princip 5:1 Knihovnicka.cz
29/09 20:00 5. FCC František Vláčil 3:3 Vyšší princip
22/09 19:00 4. Vyšší princip 6:0 FC Spodek Bohunice
18/09 18:45 3. FC Dark Reunion 5:2 Vyšší princip
08/09 19:00 2. Vyšší princip 8:2 Dynamo Haná
03/09 21:00 1. Colgate Team 1:3 Vyšší princip

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 24 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:00 25. FCC František Vláčil 3:6 Vyšší princip
12/06 20:00 24. Vyšší princip 2:1 FC Habrůvka "B"
02/06 18:45 23. FC Dark Reunion 3:2 Vyšší princip
25/05 19:00 22. Vyšší princip 2:0 Estudiantes C.F.
22/05 18:45 21. FC Balls Busters 1:14 Vyšší princip
12/05 18:00 20. Vyšší princip 4:1 Fanatics Brno
04/05 18:45 19. FC Poutník 1552 2:4 Vyšší princip
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. FK Világoš 1:3 Vyšší princip
13/04 19:30 16. Vyšší princip 13:2 SSC Brno
10/04 20:30 15. S.B.S. Bástr "B" 2:9 Vyšší princip
31/03 20:00 14. Vyšší princip 5:2 FC Rom Star
23/11 14:30 13. Černý balet 1:5 Vyšší princip
18/11 19:30 12. Vyšší princip 5:2 FCC František Vláčil
10/11 15:30 11. FC Habrůvka "B" 1:5 Vyšší princip
02/11 18:00 10. Vyšší princip 5:2 FC Dark Reunion
31/10 20:30 9. Estudiantes C.F. 1:3 Vyšší princip
17/10 18:00 7. Fanatics Brno 1:5 Vyšší princip
06/10 18:00 6. Vyšší princip 13:0 FC Poutník 1552
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
26/09 20:30 4. Vyšší princip 7:3 FK Világoš
19/09 19:00 3. SSC Brno 2:9 Vyšší princip
08/09 20:00 2. Vyšší princip 8:3 S.B.S. Bástr "B"
01/09 20:30 1. FC Rom Star 0:8 Vyšší princip

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382