BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Moder Patrik
Narozen dne: 25.03.1990

V soutěžích BSMK od: 22.03.2013
Mateřský klub: Los Arbitros (Los Arbitros "B")
Celkový počet startů BSMK: 175
Celkový počet vstřelených branek: 36
Celkový počet žlutých karet: 35
Celkový počet červených karet: 4
Celkový počet trestů: 6

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Los Arbitros 15 1 1 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:3 Los Arbitros 4'
13/05 20:30 21. Los Arbitros 2:5 UniStars Brno
06/05 19:30 20. Mediální mrchy 3:3 Los Arbitros
07/12 19:15 13. Los Arbitros 2:7 FC DM Podlahy
20/11 19:00 12. CZ People 6:1 Los Arbitros
13/11 19:30 11. Los Arbitros 0:3 Cordoba 06 "B"
07/11 19:30 10. C.F. Relax 2:4 Los Arbitros 47'
02/11 19:15 9. Los Arbitros 3:3 Rebešovice
22/10 19:30 8. UniStars Brno 10:5 Los Arbitros
16/10 20:45 7. Los Arbitros 4:6 Mediální mrchy
02/10 20:30 5. Impérium 0:2 Los Arbitros
21/09 19:15 4. Los Arbitros 1:7 Hooftrimmer Gunners
17/09 18:45 3. FCC František Vláčil 2:5 Los Arbitros
07/09 19:15 2. Los Arbitros 1:8 FC Poutník 1552
04/09 20:45 1. FC Fénix Brno 5:4 Los Arbitros
Los Arbitros "B" 16 5 4 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/06 21:00 23. Los Arbitros "B" 2:8 CZ Spieler Brno "B"
21/05 20:45 22. AMENINA 08 4:2 Los Arbitros "B"
17/05 19:15 21. Los Arbitros "B" 0:4 TJ Sokol Březina
09/05 20:15 20. TJ BARAN 6:2 Los Arbitros "B" 28'
23/04 20:15 18. FC Pardálové 1:3 Los Arbitros "B" 14' 58'
17/04 19:30 26. FC Jaguars Brno 6:0 Los Arbitros "B"
09/04 20:45 16. Los Arbitros "B" 0:3 KMK Dynamo Brno "B"
04/04 21:00 15. FC Zebra 7:4 Los Arbitros "B" 14'
22/11 20:30 12. FC Erekce 2:2 Los Arbitros "B"
09/11 19:15 13. Los Arbitros "B" 2:6 FC Jaguars Brno 54' 33'
23/10 19:30 5. Los Arbitros "B" 5:5 FC Pardálové
16/10 17:15 7. Los Arbitros "B" 0:2 TJ BARAN 43' 46' 46'
12/10 19:15 6. Royal Flush "B" 1:3 Los Arbitros "B" 37' 14'
18/09 17:15 3. KMK Dynamo Brno "B" 4:3 Los Arbitros "B"
14/09 19:15 2. Los Arbitros "B" 1:2 FC Zebra
03/09 18:45 1. FC Kalinka Bohunice 2:7 Los Arbitros "B" 1'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
18.10.2018 400,- do 11. kola včetně dle Sazebníku bod „3.3 Vulgární výrazy, hanlivé výroky“

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Knihovnicka.cz 20 3 4 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:30 26. Hooftrimmer Gunners 11:3 Knihovnicka.cz
19/06 20:45 25. Knihovnicka.cz 8:1 FC Zebra
05/06 20:45 23. Knihovnicka.cz 5:3 FC DM Podlahy 19'
30/05 19:00 22. C.F. Relax 1:5 Knihovnicka.cz
22/05 20:45 21. Knihovnicka.cz 4:3 Amazing FC
14/05 19:00 20. Výtahy SHS 2:3 Knihovnicka.cz 10'
07/05 21:00 19. Knihovnicka.cz 4:2 The Reds "B" 23'
03/05 21:00 18. SeaComp 2:6 Knihovnicka.cz 47'
24/04 19:30 17. Knihovnicka.cz 2:1 Renfus Team
01/12 19:15 9. Knihovnicka.cz 2:1 C.F. Relax 49'
23/11 21:00 13. Knihovnicka.cz 5:2 Hooftrimmer Gunners 36'
21/11 20:45 12. FC Zebra 3:2 Knihovnicka.cz 52'
14/11 20:45 11. Knihovnicka.cz 4:2 FC Habrůvka
06/11 21:00 10. FC DM Podlahy 5:6 Knihovnicka.cz
24/10 19:00 8. Amazing FC 5:3 Knihovnicka.cz
10/10 20:30 6. The Reds "B" 0:4 Knihovnicka.cz
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp
27/09 19:00 4. Renfus Team 4:1 Knihovnicka.cz
21/09 21:00 3. Knihovnicka.cz 3:4 Mediální mrchy
05/09 20:45 1. Impérium 5:1 Knihovnicka.cz
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
30.11.2017 200,- do 14. kola včetně dle Sazebníku bod „3.1 Nesportovní chování - kritizování rozhodčího“
TJ BARAN 21 7 1 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 19:00 25. TJ BARAN 1:4 FC Erekce
12/06 19:00 24. AMENINA 08 3:2 TJ BARAN
04/06 19:30 23. TJ BARAN 3:2 TJ Rotor Magenta
28/05 20:30 22. TJ Leftovers 2:4 TJ BARAN 13'
23/05 19:00 21. TJ BARAN 1:1 TJ Sokol Březina
14/05 21:00 20. TJ BARAN 1:2 Royal Flush "B"
08/05 19:30 19. Palermo 1:7 TJ BARAN 41'
02/05 20:30 18. TJ BARAN 3:2 KMK Dynamo Brno "B"
25/04 21:00 17. CZ Spieler Brno "B" 4:1 TJ BARAN
16/04 19:30 16. TJ BARAN 3:1 FC Tiki-Taka Brno
10/04 20:30 15. FC Spitfire 1:4 TJ BARAN
03/04 19:00 14. TJ BARAN 2:3 FC Jaguars Brno
22/11 21:00 12. FC Erekce 3:0 TJ BARAN
15/11 19:30 11. TJ BARAN 2:3 AMENINA 08 28'
07/11 20:30 10. TJ Rotor Magenta 1:5 TJ BARAN 58' 21'
25/10 19:00 8. TJ Sokol Březina 4:0 TJ BARAN
15/10 21:00 7. Royal Flush "B" 6:4 TJ BARAN 43' 58'
11/10 21:00 6. TJ BARAN 4:1 Palermo 54'
03/10 17:15 5. KMK Dynamo Brno "B" 2:3 TJ BARAN
18/09 19:00 3. FC Tiki-Taka Brno 1:3 TJ BARAN
13/09 19:30 2. TJ BARAN 1:3 FC Spitfire
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
19.04.2018 100,- do 01.01.1970
STOP v následujících dvou kolech ligového poháru BSMK (dle Sazebníku bod „5.1 Tělesné napadení soupeře strkáním“)

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Knihovnicka.cz 21 2 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 21:00 22. FC DM Podlahy 13:2 Knihovnicka.cz
01/06 21:00 21. Knihovnicka.cz 6:2 FC Coco Aradza
30/05 19:00 20. C.F. Relax 3:1 Knihovnicka.cz
19/05 19:15 19. Knihovnicka.cz 1:4 Amazing FC 59'
15/05 20:30 18. The Reds "B" 3:2 Knihovnicka.cz 34'
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp 58'
02/05 19:00 16. Mediální mrchy 4:0 Knihovnicka.cz
25/04 21:00 15. Knihovnicka.cz 4:2 Výtahy SHS
11/04 19:30 13. FC Habrůvka 0:1 Knihovnicka.cz 40' 50' 50'
31/03 18:00 12. FC Dvorska 2:0 Knihovnicka.cz
04/11 18:00 11. Knihovnicka.cz 3:16 FC DM Podlahy
02/11 19:20 10. FC Coco Aradza 11:0 Knihovnicka.cz
25/10 21:00 9. Knihovnicka.cz 3:5 C.F. Relax 30'
19/10 19:30 8. Amazing FC 11:2 Knihovnicka.cz
14/10 19:15 7. Knihovnicka.cz 2:2 The Reds "B"
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz
27/09 21:00 5. Knihovnicka.cz 5:4 Mediální mrchy
21/09 19:20 4. Výtahy SHS 3:3 Knihovnicka.cz
16/09 19:15 3. FC Poutník 1552 7:0 Knihovnicka.cz
08/09 21:00 2. Knihovnicka.cz 2:3 FC Habrůvka 48'
30/08 21:00 1. Knihovnicka.cz 1:6 FC Dvorska
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
13.04.2017 100,- do 14. kola včetně udělení ČK

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Knihovnicka.cz 22 4 8 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:20 25. The Reds "B" 0:2 Knihovnicka.cz 41'
06/06 21:00 24. Knihovnicka.cz 3:5 Renfus Team 59' 52'
01/06 19:30 23. Amazing FC 4:2 Knihovnicka.cz
24/05 21:00 22. Knihovnicka.cz 2:0 FCC František Vláčil 50'
19/05 21:00 21. Estudiantes C.F. 4:1 Knihovnicka.cz
12/05 21:00 20. Knihovnicka.cz 6:2 Výtahy SHS 51'
04/05 19:30 19. FC DM Podlahy 3:4 Knihovnicka.cz
29/04 19:00 18. Knihovnicka.cz 1:9 Mediální mrchy 25'
25/04 19:00 26. Knihovnicka.cz 1:7 Dynamo Haná
15/04 19:30 16. Knihovnicka.cz 3:4 C.F. Relax 42'
05/04 20:30 15. FC Coco Aradza 7:0 Knihovnicka.cz
29/03 21:00 14. Knihovnicka.cz 0:3 Moravia Brno
26/11 18:45 13. Dynamo Haná 7:2 Knihovnicka.cz 55'
04/11 21:00 10. Knihovnicka.cz 1:2 Amazing FC 25'
29/10 19:00 9. FCC František Vláčil 2:8 Knihovnicka.cz
21/10 21:00 8. Knihovnicka.cz 1:4 Estudiantes C.F.
13/10 19:20 7. Výtahy SHS 3:4 Knihovnicka.cz
06/10 19:00 6. Knihovnicka.cz 2:2 FC DM Podlahy 17'
29/09 19:00 5. Mediální mrchy 3:6 Knihovnicka.cz 44'
15/09 19:00 3. C.F. Relax 1:1 Knihovnicka.cz 43' 54' 54'
10/09 19:30 2. Knihovnicka.cz 4:3 FC Coco Aradza
31/08 18:45 1. Moravia Brno 4:0 Knihovnicka.cz 44'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
17.09.2015 100,- do 4. kola včetně udělení ČK

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Knihovnicka.cz 24 5 4 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:00 26. Výtahy SHS 5:2 Knihovnicka.cz 37'
10/06 18:45 24. FC Spodek Bohunice 6:2 Knihovnicka.cz 18' 8'
02/06 21:00 23. Knihovnicka.cz 1:7 FC Dark Reunion 42'
27/05 18:45 22. Dynamo Haná 12:2 Knihovnicka.cz
19/05 21:00 21. Knihovnicka.cz 5:2 Colgate Team
04/05 21:00 19. Knihovnicka.cz 2:10 Vyšší princip 58' 60' 60'
26/04 19:00 18. The Reds "B" 8:4 Knihovnicka.cz
21/04 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:6 S.B.S. Bástr 39'
15/04 19:30 16. Renfus Team 0:1 Knihovnicka.cz
07/04 21:00 15. Knihovnicka.cz 1:5 Leram
29/03 20:00 14. Last Minute 4:6 Knihovnicka.cz
24/11 18:00 13. Knihovnicka.cz 8:1 Výtahy SHS
19/11 19:00 12. FCC František Vláčil 7:1 Knihovnicka.cz
09/11 18:30 11. Knihovnicka.cz 11:1 FC Spodek Bohunice 35'
03/11 18:45 10. FC Dark Reunion 4:2 Knihovnicka.cz
27/10 18:00 9. Knihovnicka.cz 3:5 Dynamo Haná
20/10 20:30 8. Colgate Team 1:3 Knihovnicka.cz 10'
14/10 21:00 7. Knihovnicka.cz 5:0 FC Coco Aradza
06/10 20:30 6. Vyšší princip 5:1 Knihovnicka.cz
29/09 18:00 5. Knihovnicka.cz 3:5 The Reds "B"
23/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 2:0 Knihovnicka.cz
15/09 18:00 3. Knihovnicka.cz 4:4 Renfus Team 23' 43'
07/09 21:00 2. Leram 4:2 Knihovnicka.cz
02/09 19:00 1. Knihovnicka.cz 3:0 Last Minute
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
07.05.2015 100,- do 20. kola včetně udělení ČK

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Knihovnicka.cz 24 6 7 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 20:30 26. Knihovnicka.cz 4:3 Renfus Team
17/06 19:00 25. S.B.S. Bástr 2:0 Knihovnicka.cz
06/06 19:00 24. Knihovnicka.cz 17:3 Rakol Brno 10' 34' 44'
04/06 18:45 23. EUROPLOTY "B" 1:12 Knihovnicka.cz 35'
27/05 19:00 22. Knihovnicka.cz 7:2 Palermo
22/05 19:00 21. The Reds "B" 1:4 Knihovnicka.cz 57'
13/05 19:00 20. Knihovnicka.cz 1:2 Last Minute
29/04 19:00 18. Knihovnicka.cz 2:7 Dynamo Haná
24/04 19:00 17. FC Fénix Brno "B" 5:2 Knihovnicka.cz 51'
16/04 20:30 16. Knihovnicka.cz 4:2 Domino 22'
06/04 10:00 15. Cordoba 06 "B" 7:0 Knihovnicka.cz
19/11 19:00 12. Knihovnicka.cz 2:5 S.B.S. Bástr
12/11 19:00 11. Rakol Brno 1:5 Knihovnicka.cz
05/11 19:00 10. Knihovnicka.cz 6:2 EUROPLOTY "B"
31/10 20:30 13. Renfus Team 1:4 Knihovnicka.cz 30'
25/10 19:30 9. Palermo 4:4 Knihovnicka.cz 54' 60'
22/10 19:00 8. Knihovnicka.cz 1:1 The Reds "B" 41'
13/10 10:00 7. Last Minute 2:7 Knihovnicka.cz
08/10 19:00 6. Knihovnicka.cz 8:0 FC Spodek Bohunice
01/10 18:45 5. Dynamo Haná 6:0 Knihovnicka.cz
26/09 20:30 4. Knihovnicka.cz 1:0 FC Fénix Brno "B" 42'
17/09 18:00 3. Domino 0:9 Knihovnicka.cz
10/09 18:30 2. Knihovnicka.cz 3:6 Cordoba 06 "B" 14'
03/09 18:30 1. Colgate Team 2:7 Knihovnicka.cz

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "C" 12 3 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/06 19:00 25. FC Fénix Brno "C" 4:0 Cordoba 06 "B" 52'
09/06 19:00 24. FC Rom Star 3:5 FC Fénix Brno "C"
05/06 19:00 23. FC Fénix Brno "C" 5:3 Kašpaři VM
27/05 19:00 22. Estudiantes C.F. 2:4 FC Fénix Brno "C" 59'
22/05 20:30 21. FC Fénix Brno "C" 3:5 EUROPLOTY "B"
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C" 40'
08/05 20:15 19. FC Fénix Brno "C" 3:3 Malakes F.C. 57'
01/05 20:00 18. FC Fénix Brno "C" 4:0 KMK Betis United
21/04 18:00 17. Fanatics Brno 1:17 FC Fénix Brno "C" 60'
17/04 19:00 16. FC Fénix Brno "C" 10:2 FC Clubwash::Brno 55'
10/04 19:00 15. SK Retro Brno 5:1 FC Fénix Brno "C"
03/04 19:00 14. FC Fénix Brno "C" 4:1 SeaComp

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382