BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Chaloupka Lukáš
Narozen dne: 25.07.1989

V soutěžích BSMK od: 31.08.2011
Mateřský klub: Colgate Team (Colgate Team)
Střídavý start: FCC František Vláčil (FCC František Vláčil) do 30.06.2019
Celkový počet startů BSMK: 192
Celkový počet vstřelených branek: 96
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 17 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/05 19:00 22. Colgate Team 5:1 FC Pivnice u Čápa
07/05 19:00 20. Colgate Team 1:4 Estudiantes C.F.
02/05 18:45 19. Division-KH 1:8 Colgate Team 42'
17/04 19:00 17. Colgate Team 1:3 C.F. Relax "B"
11/04 19:00 16. Bitches 4:2 Colgate Team 52'
29/11 18:45 12. Colgate Team 3:2 MK Slatina Brno
26/11 21:00 13. Royal Flush 6:4 Colgate Team 36'
18/11 21:00 11. FC Rom Star 2:13 Colgate Team
13/11 17:15 9. FC Pivnice u Čápa 0:6 Colgate Team 25'
08/11 19:00 10. Colgate Team 3:3 FC Rebels
25/10 19:30 8. Colgate Team 1:0 FC Habrůvka 47'
15/10 21:00 7. Estudiantes C.F. 2:2 Colgate Team 57'
11/10 19:30 6. Colgate Team 4:0 Division-KH
25/09 18:45 4. C.F. Relax "B" 1:3 Colgate Team 57'
20/09 20:30 3. Colgate Team 1:3 Bitches 60'
10/09 20:30 2. The Reds "B" 0:2 Colgate Team
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp
FCC František Vláčil 4 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/11 18:45 11. FCC František Vláčil 6:0 FC Fénix Brno 56'
12/11 20:30 12. FC Poutník 1552 4:3 FCC František Vláčil
05/11 21:00 10. FC DM Podlahy 3:4 FCC František Vláčil
01/11 18:45 9. FCC František Vláčil 4:1 CZ People

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 19 7 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/06 19:00 26. Colgate Team 2:3 Moravia Brno
17/06 19:00 25. MK Slatina Brno 3:1 Colgate Team 50'
13/06 19:00 24. Colgate Team 3:2 FC Rom Star
07/06 20:15 19. Colgate Team 2:1 C.F. Relax "B"
04/06 20:30 23. FC Rebels 2:2 Colgate Team
31/05 19:00 22. Colgate Team 4:0 FC Kalinka Bohunice
24/05 18:45 21. Division-KH 4:1 Colgate Team
17/05 19:00 18. Blizzards 1:3 Colgate Team
09/04 20:30 15. Colgate Team 3:2 Royal Flush 2' 34' 36'
06/04 18:00 14. FC Pivnice u Čápa 4:0 Colgate Team
04/12 18:45 13. Moravia Brno 1:3 Colgate Team
22/11 19:00 12. Colgate Team 3:5 MK Slatina Brno 5' 16'
12/11 18:15 11. FC Rom Star 4:3 Colgate Team 12'
02/11 18:45 9. FC Kalinka Bohunice 1:2 Colgate Team
24/10 20:30 8. Colgate Team 2:2 Division-KH
08/10 19:00 6. C.F. Relax "B" 3:2 Colgate Team
04/10 19:00 5. Colgate Team 1:0 Blizzards
28/09 19:00 4. Bitches 2:4 Colgate Team
09/09 19:00 2. Royal Flush 3:5 Colgate Team 33'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
12.04.2018 100,- do 17. kola včetně udělení ČK
FCC František Vláčil 8 2 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/05 18:45 22. Beers United 2:1 FCC František Vláčil
16/05 20:30 20. Šenk okna Raiders 8:3 FCC František Vláčil
26/04 18:00 14. FCC František Vláčil 6:0 FC Dvorska 35'
12/04 21:00 15. FC Fénix Brno 6:1 FCC František Vláčil
20/11 20:30 12. Estudiantes C.F. 1:2 FCC František Vláčil
15/11 19:00 11. FCC František Vláčil 2:2 Dynamo Haná
08/11 19:00 10. FCC František Vláčil 2:3 Cordoba 06 "B" 60'
09/10 19:00 6. Rebešovice 3:1 FCC František Vláčil

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 17 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/05 20:30 19. Hooftrimmer Gunners 4:2 Colgate Team
17/05 19:00 18. Colgate Team 2:1 FC Zebra
06/05 19:00 17. FC Rom Star 3:2 Colgate Team
03/05 20:30 16. Colgate Team 5:3 FC Kalinka Bohunice 12'
25/04 18:45 15. Division-KH 6:1 Colgate Team
14/04 19:15 14. S.B.S. Bástr 2:4 Colgate Team
12/04 19:00 13. Colgate Team 0:2 C.F. Relax "B"
01/04 19:00 12. Royal Flush 1:2 Colgate Team 40'
09/11 19:20 11. Renfus Team 1:2 Colgate Team
03/11 19:20 10. Colgate Team 4:0 Palermo
26/10 21:00 9. Moravia Brno 0:1 Colgate Team
20/10 20:40 8. Colgate Team 2:4 Hooftrimmer Gunners
28/09 20:40 4. Colgate Team 4:2 Division-KH 27'
25/09 18:45 5. FC Kalinka Bohunice 1:7 Colgate Team 1' 39'
14/09 19:20 3. Colgate Team 3:3 S.B.S. Bástr
04/09 14:00 2. C.F. Relax "B" 1:3 Colgate Team
30/08 19:20 1. Colgate Team 3:1 Royal Flush
Corinto Blues 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/10 21:00 10. KMK Dynamo Brno 10:0 Corinto Blues
03/10 19:20 6. FCC František Vláčil 10:1 Corinto Blues
FCC František Vláčil 4 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/05 18:45 19. Dynamo Haná 6:1 FCC František Vláčil
01/05 20:30 16. FCC František Vláčil 2:5 The Reds 20'
17/04 19:00 14. FCC František Vláčil 3:1 KMK Dynamo Brno
04/04 19:00 12. FCC František Vláčil 2:3 Šenk okna Raiders

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 19 14 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 19:20 26. Colgate Team 3:1 FC Kalinka Bohunice 11'
12/06 16:30 25. Palermo 1:3 Colgate Team
09/06 20:40 24. Colgate Team 2:1 Hooftrimmer Gunners
31/05 19:20 23. C.F. Relax "B" 1:2 Colgate Team
25/05 20:40 22. Colgate Team 3:4 S.B.S. Bástr
13/05 19:15 21. FC Poutník 1552 6:2 Colgate Team 35' 36'
10/05 19:20 20. Colgate Team 1:1 Royal Flush
22/11 17:00 13. FC Kalinka Bohunice 3:2 Colgate Team
18/11 19:20 12. Colgate Team 4:1 Palermo 8' 56'
11/11 19:20 11. Hooftrimmer Gunners 3:1 Colgate Team 37'
04/11 18:00 10. Colgate Team 1:1 C.F. Relax "B"
23/10 20:30 9. S.B.S. Bástr 2:5 Colgate Team 3' 41'
21/10 19:20 8. Colgate Team 1:4 FC Poutník 1552
09/10 18:00 7. Royal Flush 0:1 Colgate Team
07/10 19:20 6. Colgate Team 3:3 FC Dvorska 41'
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team
23/09 19:20 4. Colgate Team 4:6 FC Rom Star 2'
14/09 18:45 3. Division-KH 3:1 Colgate Team 34'
09/09 19:20 2. Colgate Team 6:1 FC Zebra 15' 50' 53'
Corinto Blues 12 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 21. Corinto Blues 1:7 Rebešovice 17'
01/06 19:00 20. FC Habrůvka 2:1 Corinto Blues
23/05 19:00 19. Corinto Blues 1:6 Šenk okna Raiders
12/11 19:20 6. Vyšší princip 12:0 Corinto Blues
09/11 19:00 11. Corinto Blues 1:4 The Reds
02/11 18:45 10. Rebešovice 2:3 Corinto Blues 39'
26/10 19:00 9. Corinto Blues 2:2 FC Habrůvka
19/10 19:00 8. Šenk okna Raiders 6:0 Corinto Blues
12/10 19:00 7. Corinto Blues 1:5 Cordoba 06 "B"
21/09 19:00 4. Leram 4:0 Corinto Blues
15/09 20:45 3. FC Fénix Brno 3:4 Corinto Blues 37'
31/08 20:45 1. KMK Dynamo Brno 6:2 Corinto Blues

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 19 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:20 26. Colgate Team 2:7 The Reds "B"
17/06 21:00 25. S.B.S. Bástr 3:2 Colgate Team 29'
10/06 19:20 24. Colgate Team 0:2 Renfus Team
07/06 20:30 22. Colgate Team 4:1 Last Minute
31/05 19:00 23. Leram 10:2 Colgate Team
19/05 21:00 21. Knihovnicka.cz 5:2 Colgate Team
13/05 19:20 20. Colgate Team 3:3 FCC František Vláčil 15'
02/05 15:30 19. FC Spodek Bohunice 6:1 Colgate Team
29/04 19:20 18. Colgate Team 3:5 FC Dark Reunion
23/04 18:45 17. Dynamo Haná 0:7 Colgate Team 22' 23'
08/04 20:40 15. Colgate Team 16:1 FC Coco Aradza 9' 10'
30/03 20:40 14. Vyšší princip 3:2 Colgate Team
23/11 20:30 13. The Reds "B" 3:5 Colgate Team
19/11 20:00 12. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr
26/10 18:45 9. Last Minute 2:5 Colgate Team 4' 35'
20/10 20:30 8. Colgate Team 1:3 Knihovnicka.cz 2'
15/10 20:00 7. FCC František Vláčil 5:0 Colgate Team
29/09 18:45 5. FC Dark Reunion 5:2 Colgate Team 18'
10/09 19:30 2. FC Coco Aradza 4:4 Colgate Team 26' 36'
Corinto Blues 11 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 19:00 20. Corinto Blues 2:3 FC Poutník 1552
04/06 19:00 19. FC Fénix Brno "B" 2:2 Corinto Blues
24/05 20:30 18. The Reds 8:1 Corinto Blues
11/05 21:00 16. C.F. Relax 2:3 Corinto Blues 46'
05/05 19:00 15. Corinto Blues 0:5 Beers United
30/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 4:4 Corinto Blues
03/11 19:00 10. Corinto Blues 1:2 Fischer Cafe
27/10 18:45 9. FC Poutník 1552 2:1 Corinto Blues
12/10 20:00 7. Corinto Blues 2:4 The Reds
06/10 17:00 6. Cordoba 06 "B" 1:1 Corinto Blues
05/09 18:00 2. Rebešovice 1:6 Corinto Blues

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 21 19 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:30 26. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr
17/06 18:45 25. EUROPLOTY "B" 4:4 Colgate Team
10/06 19:30 24. Colgate Team 0:3 The Reds "B"
01/06 19:00 23. FC Spodek Bohunice 5:1 Colgate Team
26/05 19:30 22. Colgate Team 2:7 FC Fénix Brno "B"
18/05 19:00 21. Cordoba 06 "B" 3:1 Colgate Team
12/05 19:30 20. Colgate Team 4:1 Renfus Team 18' 43'
02/05 20:30 19. Rakol Brno 2:3 Colgate Team
01/05 19:00 18. Colgate Team 4:1 Palermo 42' 43'
20/04 19:00 17. Last Minute 3:7 Colgate Team 25'
06/04 11:30 15. Domino 2:4 Colgate Team 55'
01/04 19:00 14. Knihovnicka.cz 0:3 Colgate Team
28/11 19:00 13. S.B.S. Bástr 2:7 Colgate Team 7' 20'
20/11 19:00 12. Colgate Team 6:5 EUROPLOTY "B"
13/11 19:30 11. The Reds "B" 0:4 Colgate Team 49' 60'
05/11 18:30 10. Colgate Team 10:2 FC Spodek Bohunice 1' 40' 52'
03/11 18:00 8. Colgate Team 4:3 Cordoba 06 "B" 53'
16/10 20:30 7. Renfus Team 3:2 Colgate Team 21' 35'
18/09 18:45 3. Dynamo Haná 3:0 Colgate Team
10/09 18:30 2. Colgate Team 1:4 Domino 29'
03/09 18:30 1. Colgate Team 2:7 Knihovnicka.cz 45' 47'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 22 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 19:00 26. Colgate Team 4:3 FC Fénix Brno "B"
16/06 19:00 25. FC WC 0:8 Colgate Team 48' 56'
27/05 18:45 19. Dynamo Haná 1:5 Colgate Team
24/05 19:00 22. Colgate Team 7:4 Palermo
19/05 15:00 21. Last Minute 2:1 Colgate Team
26/04 19:00 18. Colgate Team 1:2 Domino 47'
21/04 13:00 17. Corinto Blues 1:4 Colgate Team
17/04 19:30 16. S.B.S. Bástr 1:3 Colgate Team
11/04 19:00 15. Colgate Team 3:6 Beers United 18'
03/04 18:45 14. EUROPLOTY 3:2 Colgate Team
26/11 19:10 13. FC Fénix Brno "B" 5:1 Colgate Team
16/11 19:00 12. Colgate Team 7:1 FC WC 4'
09/11 19:10 11. SSC Brno 1:6 Colgate Team 2' 58'
04/11 18:00 10. Colgate Team 2:2 Sandonorico 2' 52'
28/10 17:00 9. Palermo 4:4 Colgate Team
21/10 18:00 8. Colgate Team 1:0 Last Minute
13/10 15:00 7. FC Brkábl 1:2 Colgate Team
09/10 19:00 6. Colgate Team 3:5 Dynamo Haná 46'
29/09 15:00 5. Domino 2:2 Colgate Team 52'
21/09 19:00 4. Colgate Team 6:3 Corinto Blues
18/09 18:30 3. Colgate Team 5:1 S.B.S. Bástr
13/09 18:45 2. Beers United 6:2 Colgate Team 4'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Clubwash::Brno 17 11 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 19:00 21. FC Clubwash::Brno 2:9 FC Spodek Bohunice
16/05 19:00 19. FC Clubwash::Brno 7:5 SSC Brno 30' 45' 60' 59'
12/05 19:00 18. FC Rom Star 7:4 FC Clubwash::Brno 35'
09/05 19:00 17. FC Clubwash::Brno 4:2 KMK Betis United 59' 60'
02/05 18:45 16. EUROPLOTY 6:3 FC Clubwash::Brno
25/04 19:00 15. FC Clubwash::Brno 0:10 Amazing FC
15/04 16:00 14. Fanatics Brno 5:1 FC Clubwash::Brno
11/04 19:00 13. FC Clubwash::Brno 0:10 FC Poutník 1552
04/04 19:00 12. FC Clubwash::Brno 3:6 SK Retro Brno
06/11 11:00 10. FC Spodek Bohunice 5:0 FC Clubwash::Brno
01/11 19:00 9. FC Clubwash::Brno 2:5 Cordoba 06 "B" 8' 38'
25/10 20:45 8. SSC Brno 5:0 FC Clubwash::Brno
18/10 20:00 7. FC Clubwash::Brno 5:2 FC Rom Star 14' 29' 43'
09/10 20:30 6. KMK Betis United 4:1 FC Clubwash::Brno
04/10 19:00 5. FC Clubwash::Brno 7:2 EUROPLOTY
20/09 19:00 3. FC Clubwash::Brno 3:2 Fanatics Brno
04/09 19:45 1. SK Retro Brno 5:1 FC Clubwash::Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382