BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Hornoch David
Narozen dne: 23.06.1994

V soutěžích BSMK od: 30.08.2011
Mateřský klub: FC Kalinka Bohunice (FC Kalinka Bohunice)
Střídavý start: Palermo (Palermo) do 31.12.2020
Celkový počet startů BSMK: 68
Celkový počet vstřelených branek: 47
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 3 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/09 19:30 3. FC Tiki-Taka Brno 4:1 Palermo
09/09 19:30 2. Palermo 3:4 FC Jaguars Brno "B" 15'
01/09 20:45 1. FC Čočky 4:2 Palermo 8'
FC Kalinka Bohunice 3 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/09 20:45 3. FC Kalinka Bohunice 2:2 AC Albert Team
09/09 20:45 2. TJ Rotor Magenta 2:4 FC Kalinka Bohunice
02/09 20:45 1. FC Kalinka Bohunice 5:0 Royal Flush "D" 17' 22'

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 9 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/07 19:30 16. Palermo 2:3 FC Tiki-Taka Brno 27' 27'
08/07 18:45 20. PKV Stars 2:2 Palermo
06/07 19:00 18. Palermo 0:2 Los Arbitros "B"
01/07 18:45 17. FCC František Vláčil "B" 1:2 Palermo
23/06 20:15 15. FC Spitfire 2:5 Palermo 46'
15/06 20:45 19. Palermo 7:1 TJ Rotor Magenta 32' 53'
10/06 20:45 25. Palermo 3:2 FC Čočky
03/06 20:30 24. Estudiantes C.F. "B" 4:3 Palermo
27/05 21:00 23. Palermo 4:4 Corinto 48'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY "B" 16 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:15 26. Domino 7:3 EUROPLOTY "B" 4' 51'
17/06 18:45 25. EUROPLOTY "B" 4:4 Colgate Team 39' 43' 45'
10/06 19:00 24. S.B.S. Bástr 9:3 EUROPLOTY "B"
04/06 18:45 23. EUROPLOTY "B" 1:12 Knihovnicka.cz
17/05 15:30 21. FC Spodek Bohunice 12:5 EUROPLOTY "B"
14/05 18:45 20. EUROPLOTY "B" 2:15 FC Fénix Brno "B"
04/05 18:00 19. Cordoba 06 "B" 6:0 EUROPLOTY "B"
29/04 18:45 18. EUROPLOTY "B" 1:5 Renfus Team
20/04 20:30 17. Rakol Brno 3:1 EUROPLOTY "B" 38'
13/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 2:4 Palermo
06/04 18:45 15. Last Minute 6:2 EUROPLOTY "B"
23/11 13:00 13. EUROPLOTY "B" 7:3 Domino 26'
10/11 18:45 11. EUROPLOTY "B" 6:3 S.B.S. Bástr 61'
05/11 19:00 10. Knihovnicka.cz 6:2 EUROPLOTY "B"
30/09 19:30 5. Renfus Team 2:2 EUROPLOTY "B"
08/09 18:45 2. EUROPLOTY "B" 2:4 Last Minute

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 4 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/11 20:40 11. FC Fénix Brno "B" 2:3 EUROPLOTY
06/11 18:45 10. EUROPLOTY 11:2 FC WC 55'
26/10 18:45 6. EUROPLOTY 8:3 Last Minute 21' 40' 43'
25/10 18:45 8. EUROPLOTY 3:1 Sandonorico
EUROPLOTY "B" 13 15 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 26. FC Rom Star 4:3 EUROPLOTY "B"
15/05 18:45 20. EUROPLOTY "B" 6:5 KMK Betis United
16/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 8:2 SeaComp 28' 42' 44'
02/04 18:00 14. EUROPLOTY "B" 0:12 Cordoba 06 "B"
22/11 19:10 12. Kašpaři VM 0:3 EUROPLOTY "B" 11'
04/11 19:10 10. Malakes F.C. 2:3 EUROPLOTY "B"
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B" 45'
23/10 18:45 8. EUROPLOTY "B" 5:3 FC Fénix Brno "C" 4'
18/10 19:10 7. KMK Betis United 4:5 EUROPLOTY "B" 23'
10/10 18:45 6. EUROPLOTY "B" 13:3 Fanatics Brno 8' 26' 59'
03/10 19:00 5. FC Clubwash::Brno 3:3 EUROPLOTY "B" 57'
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B" 36' 45'
09/09 14:00 2. EUROPLOTY "B" 3:6 FC Spodek Bohunice 18' 36'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 20 11 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:10 22. SSC Brno 3:8 EUROPLOTY 17'
31/05 19:10 20. KMK Betis United 2:0 EUROPLOTY
19/05 18:00 19. EUROPLOTY 0:8 FC Poutník 1552 42'
15/05 18:45 18. EUROPLOTY 0:5 Amazing FC
05/05 18:00 17. Fanatics Brno 3:6 EUROPLOTY 55'
02/05 18:45 16. EUROPLOTY 6:3 FC Clubwash::Brno 32' 44'
23/04 18:30 15. SK Retro Brno 8:1 EUROPLOTY
07/04 12:00 13. FC Spodek Bohunice 8:4 EUROPLOTY 35' 56'
01/04 18:00 12. EUROPLOTY 2:13 Cordoba 06 "B"
15/11 18:45 11. EUROPLOTY 1:7 SSC Brno
06/11 20:30 10. FC Rom Star 5:3 EUROPLOTY
04/11 18:45 9. EUROPLOTY 2:9 KMK Betis United 55'
26/10 20:15 8. FC Poutník 1552 17:2 EUROPLOTY 19'
17/10 19:00 7. Amazing FC 11:1 EUROPLOTY 32' 52'
13/10 18:45 6. EUROPLOTY 4:4 Fanatics Brno 54'
04/10 19:00 5. FC Clubwash::Brno 7:2 EUROPLOTY 9' 41'
25/09 18:00 4. EUROPLOTY 2:4 SK Retro Brno
22/09 18:45 3. EUROPLOTY 1:10 FC Habrůvka 26'
13/09 18:45 2. EUROPLOTY 2:4 FC Spodek Bohunice
08/09 18:00 1. Cordoba 06 "B" 7:1 EUROPLOTY

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382