BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Kadlec Filip
Narozen dne: 24.12.1992

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: FC Poutník 1552 (FC Poutník 1552)
Celkový počet startů BSMK: 75
Celkový počet vstřelených branek: 1
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 13 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 19:00 20. Corinto 2:3 FC Poutník 1552
19/05 18:45 17. FC Poutník 1552 1:5 Beers United
11/05 18:45 16. Šenk okna Raiders 13:2 FC Poutník 1552
04/05 18:45 15. FC Poutník 1552 1:3 Rebešovice 49'
27/04 18:45 14. Moravia Brno 0:1 FC Poutník 1552
20/04 18:45 13. FC Poutník 1552 2:3 KMK Dynamo Brno
13/04 18:45 12. Fischer Cafe 2:3 FC Poutník 1552
09/11 18:45 11. FC Poutník 1552 4:5 The Reds
06/11 20:30 10. FC Fénix Brno "B" 1:1 FC Poutník 1552
27/10 18:45 9. FC Poutník 1552 2:1 Corinto
19/10 10:00 8. Cordoba 06 "B" 3:1 FC Poutník 1552
13/10 18:45 7. FC Poutník 1552 4:2 C.F. Relax
29/09 19:00 5. FC Poutník 1552 1:0 Šenk okna Raiders
FC Poutník 1552 "B" 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/03 17:30 14. FC Poutník 1552 "B" 10:6 FC Kalinka Bohunice
21/11 19:00 13. FC Poutník 1552 "B" 7:0 FC Habrůvka "B"

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 17 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/06 18:00 22. FC Poutník 1552 4:5 Rebešovice
16/06 18:45 21. EUROPLOTY 3:4 FC Poutník 1552
09/06 19:30 20. FC Poutník 1552 5:2 Natural 95
26/05 19:30 18. FC Poutník 1552 4:0 Moravia Brno
19/05 18:45 17. Fischer Cafe 2:3 FC Poutník 1552
12/05 19:30 16. FC Poutník 1552 5:2 KMK Dynamo Brno
28/04 19:30 14. FC Poutník 1552 3:4 Corinto
14/04 19:30 12. FC Poutník 1552 1:4 Beers United
08/11 19:00 11. FC Poutník 1552 1:2 Rebešovice
04/11 19:30 10. FC Poutník 1552 3:7 EUROPLOTY
21/10 19:30 8. FC Poutník 1552 2:1 SK Retro Brno
07/10 19:30 6. FC Poutník 1552 1:1 Fischer Cafe
30/09 19:00 5. KMK Dynamo Brno 6:2 FC Poutník 1552
23/09 19:30 4. FC Poutník 1552 3:1 The Reds
15/09 18:45 3. Corinto 1:2 FC Poutník 1552
08/09 19:30 2. FC Poutník 1552 2:0 C.F. Relax
02/09 18:45 1. Beers United 3:2 FC Poutník 1552
FC Poutník 1552 "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/05 18:45 20. FC Balls Busters 2:7 FC Poutník 1552 "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
HT Group C.F. 20 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:00 21. FC Poutník 1552 0:7 HT Group C.F. 15'
09/06 20:30 20. HT Group C.F. 0:6 C.F. Relax
31/05 18:30 19. FC Habrůvka 2:0 HT Group C.F.
26/05 20:30 18. HT Group C.F. 4:2 Rebešovice
12/05 20:30 16. HT Group C.F. 5:0 Rakol Brno
02/05 20:40 14. HT Group C.F. 1:1 Moravia Brno
21/04 18:45 13. The Reds 5:0 HT Group C.F.
17/04 20:45 22. HT Group C.F. 1:1 Renfus Team
14/04 20:30 12. HT Group C.F. 3:1 Melchester Rovers
13/11 20:40 11. Renfus Team 1:3 HT Group C.F.
08/11 18:45 10. HT Group C.F. 1:5 FC Poutník 1552
31/10 20:40 9. C.F. Relax 0:5 HT Group C.F.
24/10 18:45 8. HT Group C.F. 5:4 FC Habrůvka
14/10 10:00 7. Rebešovice 2:2 HT Group C.F. 59'
11/10 18:45 6. HT Group C.F. 1:4 Fischer Cafe
03/10 20:40 5. Rakol Brno 1:1 HT Group C.F.
27/09 18:45 4. HT Group C.F. 2:3 MOP Brno
20/09 18:45 3. Moravia Brno 3:3 HT Group C.F.
12/09 20:30 1. Melchester Rovers 0:3 HT Group C.F.
09/09 12:30 2. HT Group C.F. 3:2 The Reds

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. "B" 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 18:45 20. Karlsberg C.F. "B" 4:1 Rebešovice
20/05 20:30 19. Rakol Brno 4:2 Karlsberg C.F. "B"
13/05 18:45 18. Karlsberg C.F. "B" 2:0 Moravia Brno
06/05 20:30 17. KMK Dynamo Brno 7:4 Karlsberg C.F. "B"
01/05 18:00 16. Fischer Cafe 4:1 Karlsberg C.F. "B"
26/04 18:45 15. Karlsberg C.F. "B" 17:1 Hearts of König
15/04 16:30 14. FC Brkábl 2:4 Karlsberg C.F. "B"
10/04 18:45 13. Karlsberg C.F. "B" 0:0 MOP Brno
02/04 19:30 12. FC Fénix Brno 9:0 Karlsberg C.F. "B"

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Noem Arch Brno 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/04 20:45 19. Noem Arch Brno 3:9 Fischer Cafe
03/04 20:30 18. Hearts of König 1:3 Noem Arch Brno
29/01 23:00 27. Hála Team 0:5 Noem Arch Brno
05/10 13:30 6. Nedeka Brno 2:3 Noem Arch Brno
14/09 17:15 3. Noem Arch Brno 7:10 Hearts of König
07/09 18:00 2. Atex Brno 6:2 Noem Arch Brno
31/08 17:30 1. Noem Arch Brno 2:3 Surfin Brno

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Atex Brno "B" 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/10 14:30 8. Imbalanced Brno 1:2 Atex Brno "B"
20/10 17:15 7. Atlantida FC 3:2 Atex Brno "B"
12/10 17:15 6. Atex Brno "B" 4:0 Sport Centrum Srbská "B"
29/09 11:00 4. Domino 4:1 Atex Brno "B"
15/09 12:30 2. Hála Team 4:0 Atex Brno "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382