BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Božek Erik
Narozen dne: 15.05.1990

V soutěžích BSMK od: 01.09.2010
Mateřský klub: Division-KH (Division-KH)
Celkový počet startů BSMK: 143
Celkový počet vstřelených branek: 146
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 4 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 18:45 24. Division-KH 1:3 FC Rebels
24/05 18:45 21. Division-KH 4:1 Colgate Team 25' 51' 59'
10/05 18:45 19. Division-KH 9:0 Blizzards
05/04 18:45 14. Moravia Brno 1:3 Division-KH 2' 57'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 13 18 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/05 19:15 20. S.B.S. Bástr 6:8 FC Rom Star 38' 56'
18/05 21:00 18. S.B.S. Bástr 6:6 FC Kalinka Bohunice 38' 43'
12/05 19:15 17. Palermo 3:10 S.B.S. Bástr 24' 39'
26/04 19:30 15. Moravia Brno 1:4 S.B.S. Bástr
12/04 19:30 13. Hooftrimmer Gunners 11:3 S.B.S. Bástr
30/03 21:00 12. S.B.S. Bástr 3:4 C.F. Relax "B"
04/11 20:30 11. FC Zebra 5:5 S.B.S. Bástr 48' 53'
01/11 21:00 10. S.B.S. Bástr 7:1 Royal Flush 29' 50'
23/10 18:00 9. FC Rom Star 1:1 S.B.S. Bástr
09/10 18:45 7. FC Kalinka Bohunice 2:9 S.B.S. Bástr 20' 26' 43'
06/10 21:00 6. S.B.S. Bástr 10:4 Palermo 13' 55'
26/09 18:45 5. Division-KH 6:2 S.B.S. Bástr 35'
22/09 21:00 4. S.B.S. Bástr 5:2 Moravia Brno 15' 61'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Amazing FC 11 13 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:30 25. Amazing FC 9:2 Moravia Brno 24' 43'
01/06 19:30 23. Amazing FC 4:2 Knihovnicka.cz
03/05 19:00 19. FC Coco Aradza 2:6 Amazing FC 27'
20/04 19:20 17. Renfus Team 0:6 Amazing FC 38'
04/04 19:20 15. Výtahy SHS 1:8 Amazing FC 26' 39' 42' 52'
30/03 21:00 14. Amazing FC 2:2 Mediální mrchy 37'
11/11 21:00 11. Amazing FC 7:0 The Reds "B" 33'
21/10 21:00 8. Amazing FC 2:3 FC DM Podlahy 40'
23/09 21:00 4. Amazing FC 2:3 Renfus Team
15/09 20:40 3. FCC František Vláčil 5:2 Amazing FC 13'
02/09 21:00 1. Mediální mrchy 1:4 Amazing FC 47'
S.B.S. Bástr 18 24 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:00 25. S.B.S. Bástr 9:2 FC Rom Star 4' 32' 37' 48' 54'
07/06 18:45 24. Division-KH 5:3 S.B.S. Bástr 22'
30/05 21:00 23. S.B.S. Bástr 4:2 FC Zebra
25/05 20:40 22. Colgate Team 3:4 S.B.S. Bástr
16/05 21:00 21. S.B.S. Bástr 7:2 FC Kalinka Bohunice 26' 48'
04/05 21:30 16. S.B.S. Bástr 3:7 FC Poutník 1552
24/04 19:20 18. C.F. Relax "B" 7:2 S.B.S. Bástr
03/04 17:30 15. Royal Flush 2:8 S.B.S. Bástr 37' 37' 55'
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp
17/11 20:45 12. FC Rom Star 7:9 S.B.S. Bástr 3' 7' 29' 30' 60'
05/11 21:00 11. S.B.S. Bástr 13:2 Division-KH 26'
03/11 21:00 10. FC Zebra 3:6 S.B.S. Bástr
23/10 20:30 9. S.B.S. Bástr 2:5 Colgate Team 58'
18/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:2 S.B.S. Bástr
11/10 20:30 7. S.B.S. Bástr 8:3 Palermo 44'
06/10 19:20 6. Hooftrimmer Gunners 2:5 S.B.S. Bástr 8'
22/09 18:45 5. S.B.S. Bástr 6:4 C.F. Relax "B" 50' 60'
08/09 20:45 2. S.B.S. Bástr 10:2 Royal Flush 13' 42'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Amazing FC 10 14 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 26. Amazing FC 5:2 S.B.S. Bástr "B" 47' 55'
12/06 19:45 21. FC Poutník 1552 "B" 2:2 Amazing FC
12/06 18:30 25. Palermo 1:8 Amazing FC 7' 40' 51'
10/06 21:00 24. Amazing FC 3:1 Impérium 14' 42'
03/06 18:45 23. FK Világoš 1:4 Amazing FC
27/05 19:30 22. Amazing FC 3:1 FC Rom Star 48'
13/05 21:00 20. Amazing FC 18:1 FC Kalinka Bohunice 8' 22' 46'
22/04 19:20 17. Fanatics Brno 1:11 Amazing FC 35'
14/04 19:00 16. Amazing FC 3:1 Estudiantes C.F. 61'
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC 58'
S.B.S. Bástr 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/11 19:00 11. S.B.S. Bástr 2:4 FC Coco Aradza
23/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 2:0 Knihovnicka.cz 23'
S.B.S. Bástr "B" 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/10 18:45 9. FK Világoš 3:6 S.B.S. Bástr "B" 27'
10/10 19:00 7. FC Poutník 1552 "B" 3:4 S.B.S. Bástr "B"

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 7 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/04 19:00 14. S.B.S. Bástr 2:0 Domino
10/11 18:45 11. EUROPLOTY "B" 6:3 S.B.S. Bástr 10' 47'
08/10 19:00 6. S.B.S. Bástr 3:2 Renfus Team 10'
02/10 20:30 5. Rakol Brno 1:7 S.B.S. Bástr 42'
26/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 7:1 Palermo 6' 24' 41' 50'
15/09 18:45 3. Last Minute 4:4 S.B.S. Bástr 39'
01/09 18:30 1. Domino 0:6 S.B.S. Bástr 28' 53'
J.F.A 15 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:45 22. J.F.A 2:4 RKM Royal Day Brno
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 2:3 J.F.A
09/06 18:45 20. J.F.A 4:9 PROTECTION.CZ
02/06 21:00 19. Sport Centrum Srbská 1:4 J.F.A 28'
29/05 20:30 15. FC Fénix Brno 5:3 J.F.A 32'
26/05 18:45 18. J.F.A 13:0 Nedeka Brno 33'
22/04 20:30 13. Tripoli Brno 4:1 J.F.A
07/11 18:45 10. J.F.A 3:9 Šenk okna Raiders
30/10 20:30 9. PROTECTION.CZ 3:1 J.F.A
21/10 18:45 8. J.F.A 3:4 Sport Centrum Srbská
16/10 20:30 7. Nedeka Brno 3:5 J.F.A
09/10 18:45 6. J.F.A 5:2 FC Habrůvka 23'
25/09 18:45 4. J.F.A 0:3 FC Fénix Brno
16/09 19:30 3. Gioia Brno 6:0 J.F.A
03/09 19:00 1. Cordoba 06 4:2 J.F.A
S.B.S. Bástr "B" 7 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp 25' 51'
30/04 18:45 18. FC Balls Busters 2:3 S.B.S. Bástr "B" 29'
26/11 19:00 13. S.B.S. Bástr "B" 2:5 FC Habrůvka "B"
14/11 19:00 11. S.B.S. Bástr "B" 7:1 Fanatics Brno 9' 26' 59'
31/10 19:00 9. S.B.S. Bástr "B" 8:6 SSC Brno 29' 31' 45'
22/09 19:00 4. FC Poutník 1552 "B" 3:2 S.B.S. Bástr "B" 48' 59'
05/09 18:45 1. Černý balet 11:3 S.B.S. Bástr "B" 46'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
MOP Brno 17 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:45 20. Moravia Brno 0:2 MOP Brno 57'
07/06 19:00 22. Rebešovice 1:2 MOP Brno
31/05 18:45 19. MOP Brno 6:6 Melchester Rovers 42' 52'
22/05 18:45 17. MOP Brno 0:3 FC Habrůvka
11/05 13:00 14. MOP Brno 2:1 The Reds
24/04 20:45 13. Renfus Team 1:1 MOP Brno
17/04 18:45 12. MOP Brno 7:1 C.F. Relax 4'
09/11 18:45 11. MOP Brno 4:2 Rebešovice 6'
06/11 19:10 10. Rakol Brno 1:3 MOP Brno
30/10 18:45 9. MOP Brno 4:3 Moravia Brno
17/10 18:45 7. MOP Brno 5:2 FC Poutník 1552
10/10 18:45 2. MOP Brno 5:3 Renfus Team 5' 60'
05/10 17:00 6. FC Habrůvka 4:2 MOP Brno
03/10 18:45 5. MOP Brno 10:1 Fischer Cafe 41'
27/09 18:45 4. HT Group C.F. 2:3 MOP Brno
15/09 18:30 3. The Reds 4:6 MOP Brno 16' 20'
05/09 19:10 1. C.F. Relax 5:2 MOP Brno

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
MOP Brno 16 15 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 21. MOP Brno 4:2 Fischer Cafe
09/06 11:00 22. FC Brkábl 0:14 MOP Brno 7' 40'
21/05 20:45 19. Renfus Team 1:2 MOP Brno 21' 35'
15/05 18:45 18. C.F. Relax 2:3 MOP Brno 37' 50'
02/05 18:45 16. MOP Brno 5:3 Rakol Brno 35' 35'
24/04 18:45 15. Moravia Brno 1:5 MOP Brno
17/04 18:45 14. MOP Brno 2:3 KMK Dynamo Brno
10/04 18:45 13. Karlsberg C.F. "B" 0:0 MOP Brno
05/11 17:30 10. Fischer Cafe 7:2 MOP Brno
26/10 18:45 8. MOP Brno 4:2 Renfus Team 13'
23/10 18:30 7. MOP Brno 1:2 C.F. Relax
09/10 18:45 6. MOP Brno 7:2 Rebešovice 40' 44'
05/10 21:00 5. Rakol Brno 2:2 MOP Brno 49'
18/09 19:00 3. KMK Dynamo Brno 4:4 MOP Brno 1'
10/09 18:45 2. MOP Brno 2:2 Karlsberg C.F. "B"
04/09 11:30 1. Hearts of König 3:13 MOP Brno 15' 20' 56'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
MOP Brno 21 18 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 18:45 26. MOP Brno 1:7 Domino
29/05 18:30 25. Tripoli Café Brno "B" 3:6 MOP Brno
22/05 10:00 24. MOP Brno 3:2 Corinto 30' 51'
14/05 19:00 23. MOP Brno 7:4 Palermo 22' 50'
07/05 10:00 22. FC WC 1:16 MOP Brno 11'
30/04 10:00 21. MOP Brno 5:1 FC Fénix Brno "B"
16/04 19:00 19. MOP Brno 5:3 FC Spodek Bohunice 38'
10/04 19:00 18. The Reds 2:6 MOP Brno 20'
03/04 19:00 17. MOP Brno 1:1 Colgate Team "B" 7'
25/03 18:45 16. Karlsberg C.F. "B" 3:1 MOP Brno 6'
20/03 16:00 15. MOP Brno 2:0 Melchester Rovers 25'
12/03 13:15 14. Last Minute 1:1 MOP Brno 33'
06/03 09:00 13. Domino 0:12 MOP Brno 7'
20/11 13:30 12. MOP Brno 5:2 Tripoli Café Brno "B" 55'
12/11 18:45 4. Colgate Team "B" 3:5 MOP Brno 10'
29/10 18:15 9. MOP Brno 17:1 FC WC 11' 25'
16/10 14:00 7. MOP Brno 5:0 Cordoba 06 "B" 30'
02/10 15:15 5. MOP Brno 2:2 The Reds
17/09 18:45 3. MOP Brno 1:3 Karlsberg C.F. "B"
11/09 18:15 2. Melchester Rovers 2:5 MOP Brno 7' 46'
08/09 18:45 1. MOP Brno 4:3 Last Minute

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382