BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Chroust Martin
Narozen dne: 05.05.1993

V soutěžích BSMK od: 01.08.2010
Mateřský klub: Vyšší princip (Vyšší princip)
Celkový počet startů BSMK: 197
Celkový počet vstřelených branek: 122
Celkový počet žlutých karet: 10
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 9 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/11 20:30 9. Vyšší princip 6:1 KMK Dynamo Brno 7' 54'
01/11 18:45 8. Beers United 3:4 Vyšší princip 47'
22/10 19:00 7. Vyšší princip 8:1 Sport Centrum Srbská
08/10 20:30 6. CZ Spieler Brno 8:4 Vyšší princip 19' 21' 51'
01/10 19:30 5. Vyšší princip 6:6 RKM Tripoli Brno 28' 60'
24/09 19:30 4. Vyšší princip 13:2 Dynamo Haná 7' 11' 45'
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip
11/09 21:00 2. Vyšší princip 3:5 BKMK Werbedesign
03/09 19:00 1. Cordoba 06 2:1 Vyšší princip

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 15 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:30 20. CZ Spieler Brno 6:3 Vyšší princip 59'
05/06 20:30 19. Vyšší princip 5:6 Werbedesign Brno 51'
27/05 19:30 21. Vyšší princip 1:1 Cordoba 06 18'
14/05 20:30 16. Vyšší princip 10:2 Sport Centrum Srbská 45' 51'
30/04 19:30 15. RKM Tripoli Brno 6:6 Vyšší princip
29/04 19:00 14. Cordoba 06 1:2 Vyšší princip 18'
23/04 20:30 13. Vyšší princip 4:7 CZ Spieler Brno 43'
16/04 20:30 12. Werbedesign Brno 6:2 Vyšší princip
30/10 21:00 9. Vyšší princip 3:7 Sport Centrum Srbská
23/10 21:00 8. Vyšší princip 2:7 RKM Tripoli Brno 51'
15/10 20:00 7. Vyšší princip 2:2 Cordoba 06 57'
09/10 20:30 6. CZ Spieler Brno 2:1 Vyšší princip
02/10 20:30 5. Vyšší princip 0:5 Werbedesign Brno
28/09 21:00 2. Sport Centrum Srbská 5:4 Vyšší princip 29'
04/09 19:00 1. RKM Tripoli Brno 6:3 Vyšší princip

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 19 11 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:30 21. Vyšší princip 6:3 Werbedesign Brno
29/05 19:00 20. Leram 4:2 Vyšší princip
18/05 20:30 18. Vyšší princip 16:1 Nedeka Brno 3' 14' 35' 59'
08/05 21:00 17. Impérium 4:5 Vyšší princip 21'
01/05 19:00 16. Vyšší princip 5:2 Autobazar Šerý 8'
24/04 21:00 15. Sport Centrum Srbská 4:4 Vyšší princip
17/04 19:00 14. Vyšší princip 0:3 Cordoba 06
12/04 21:00 13. Gioia Brno 4:2 Vyšší princip
03/04 20:30 12. Vyšší princip 4:1 SK Retro Brno
07/11 19:00 11. Vyšší princip 0:2 RKM Tripoli Brno
03/11 20:30 10. Werbedesign Brno 5:1 Vyšší princip
24/10 19:00 9. Vyšší princip 5:4 Leram 16' 32'
09/10 20:00 7. Nedeka Brno 2:4 Vyšší princip 54'
03/10 20:30 6. Vyšší princip 4:0 Impérium
26/09 19:00 5. Autobazar Šerý 3:4 Vyšší princip 28' 15'
19/09 19:00 4. Vyšší princip 1:6 Sport Centrum Srbská 3'
11/09 20:45 3. Cordoba 06 3:3 Vyšší princip 58'
04/09 20:30 2. Vyšší princip 2:7 Gioia Brno
29/08 20:30 1. SK Retro Brno 2:2 Vyšší princip

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Nedeka Brno 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/10 19:30 9. Nedeka Brno 1:4 FC Dark Reunion
29/09 20:30 5. Gioia Brno 14:0 Nedeka Brno
22/09 20:30 4. Nedeka Brno 2:1 Auto Šerý
Vyšší princip 21 8 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:00 22. FC Habrůvka 2:5 Vyšší princip 41'
06/06 19:20 21. Vyšší princip 1:5 Šenk okna Raiders
30/05 18:00 20. Cordoba 06 "B" 1:2 Vyšší princip
23/05 20:30 19. Vyšší princip 2:2 Leram
19/05 19:20 18. Vyšší princip 12:4 Fischer Cafe 14'
09/05 19:00 17. Corinto Blues 2:5 Vyšší princip 56'
02/05 20:40 16. Vyšší princip 4:0 FC Fénix Brno 50'
25/04 18:45 15. Beers United 2:6 Vyšší princip 30'
17/04 20:00 14. Vyšší princip 2:2 KMK Dynamo Brno 38'
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip
03/04 19:20 12. Vyšší princip 6:2 Rebešovice
19/11 18:00 9. Vyšší princip 2:4 Cordoba 06 "B"
12/11 19:20 6. Vyšší princip 12:0 Corinto Blues 21' 58'
02/11 19:00 10. Šenk okna Raiders 6:2 Vyšší princip
19/10 19:20 8. Leram 5:3 Vyšší princip
12/10 19:00 7. Fischer Cafe 0:4 Vyšší princip
01/10 21:00 5. FC Fénix Brno 2:4 Vyšší princip 28' 50'
24/09 19:20 4. Vyšší princip 5:2 Beers United
14/09 20:45 3. KMK Dynamo Brno 6:7 Vyšší princip
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds 15'
31/08 18:45 1. Rebešovice 2:4 Vyšší princip
Namlsaní cukráři 12 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/05 19:00 15. Bagattino 0:5 Namlsaní cukráři
02/05 19:00 21. Namlsaní cukráři 7:6 Pobrežie liehoviny 18'
19/04 20:00 13. Namlsaní cukráři 4:2 Impérium
12/04 19:00 18. Namlsaní cukráři 11:1 FC Literpool 29'
05/04 21:00 17. Namlsaní cukráři 4:4 Fanoušci sport. studií
22/03 19:00 19. Ad-hoc 6:10 Namlsaní cukráři 18' 20'
07/03 19:00 12. Tak určitě 2:3 Namlsaní cukráři 20'
24/11 20:00 9. Namlsaní cukráři 13:3 Sebranka 29'
03/11 19:00 7. Namlsaní cukráři 1:0 Tak určitě
13/10 21:00 4. FC Literpool 2:5 Namlsaní cukráři
05/10 19:00 3. Namlsaní cukráři 9:1 FC Kravaťáci 45'
21/09 19:00 1. Pobrežie liehoviny 0:4 Namlsaní cukráři 38'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Nedeka Brno 5 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 19:30 20. Nedeka Brno 2:3 SK Retro Brno 51'
19/05 20:30 17. Nedeka Brno 1:6 Karlsberg C.F.
28/04 20:30 14. Cordoba 06 6:1 Nedeka Brno 60'
28/10 21:00 9. SK Retro Brno 8:0 Nedeka Brno
22/09 21:00 4. Sport Centrum Srbská 2:3 Nedeka Brno 39'
Vyšší princip 24 18 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:30 17. FC Spodek Bohunice 3:4 Vyšší princip
22/06 21:00 26. FC Coco Aradza 0:5 Vyšší princip 59'
18/06 19:20 25. Vyšší princip 6:2 Výtahy SHS
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B" 27'
17/05 19:00 21. Leram 1:3 Vyšší princip
11/05 19:20 20. Vyšší princip 11:0 Last Minute 48'
04/05 21:00 19. Knihovnicka.cz 2:10 Vyšší princip 20' 30' 60'
27/04 19:20 18. Vyšší princip 8:1 FCC František Vláčil
13/04 20:40 16. Vyšší princip 4:4 FC Dark Reunion 29'
09/04 18:45 15. Dynamo Haná 3:10 Vyšší princip 10' 48'
30/03 20:40 14. Vyšší princip 3:2 Colgate Team
21/11 18:00 13. Vyšší princip 4:0 FC Coco Aradza
17/11 20:00 12. Výtahy SHS 0:2 Vyšší princip
09/11 16:30 11. The Reds "B" 1:8 Vyšší princip 10'
03/11 19:30 10. Vyšší princip 3:2 S.B.S. Bástr 9' 13'
30/10 20:00 9. Renfus Team 2:8 Vyšší princip 59'
19/10 20:00 8. Vyšší princip 1:1 Leram
12/10 18:45 7. Last Minute 1:5 Vyšší princip 34'
06/10 20:30 6. Vyšší princip 5:1 Knihovnicka.cz 8' 10'
29/09 20:00 5. FCC František Vláčil 3:3 Vyšší princip 39'
22/09 19:00 4. Vyšší princip 6:0 FC Spodek Bohunice 44'
18/09 18:45 3. FC Dark Reunion 5:2 Vyšší princip
08/09 19:00 2. Vyšší princip 8:2 Dynamo Haná 53'
03/09 21:00 1. Colgate Team 1:3 Vyšší princip
Namlsaní cukráři 16 23 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/04 21:00 21. Namlsaní cukráři 19:5 FC Kredity budou stačit 1' 14' 26' 49'
22/04 21:00 20. Dream Team 9:2 Namlsaní cukráři
20/04 19:00 19. Namlsaní cukráři 4:1 Sparta 39'
14/04 21:00 13. Namlsaní cukráři 5:1 Dream Team 14' 33'
14/04 20:00 12. Sparta 4:5 Namlsaní cukráři 12'
01/04 21:00 17. TJ Sokol Plán "B" 5:12 Namlsaní cukráři 8' 32'
17/03 21:00 14. FC Kredity budou stačit 4:20 Namlsaní cukráři 17' 20' 36' 40'
24/11 20:00 9. Derniéra C.F. 2:13 Namlsaní cukráři
19/11 19:00 6. Dream Team 0:8 Namlsaní cukráři 17'
11/11 20:00 8. Namlsaní cukráři 1:0 BJ SeaMen
05/11 21:00 2. Namlsaní cukráři 7:1 Derniéra C.F. 26'
03/11 21:00 7. Namlsaní cukráři 8:6 FC Kredity budou stačit 42'
21/10 20:00 5. Namlsaní cukráři 1:3 Sparta 8'
08/10 21:00 10. Namlsaní cukráři 6:1 TJ Sokol Plán "B" 40'
07/10 20:00 3. TJ Sokol Plán "B" 2:8 Namlsaní cukráři 3' 29'
24/09 19:00 1. BJ SeaMen 0:6 Namlsaní cukráři 35' 41'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 23 22 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:00 25. FCC František Vláčil 3:6 Vyšší princip
12/06 20:00 24. Vyšší princip 2:1 FC Habrůvka "B"
02/06 18:45 23. FC Dark Reunion 3:2 Vyšší princip 15' 38' 57'
25/05 19:00 22. Vyšší princip 2:0 Estudiantes C.F. 50'
22/05 18:45 21. FC Balls Busters 1:14 Vyšší princip 9' 49' 50' 59'
12/05 18:00 20. Vyšší princip 4:1 Fanatics Brno
04/05 18:45 19. FC Poutník 1552 2:4 Vyšší princip
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. FK Világoš 1:3 Vyšší princip
13/04 19:30 16. Vyšší princip 13:2 SSC Brno 26' 54'
10/04 20:30 15. S.B.S. Bástr "B" 2:9 Vyšší princip 28'
31/03 20:00 14. Vyšší princip 5:2 FC Rom Star
23/11 14:30 13. Černý balet 1:5 Vyšší princip 34'
18/11 19:30 12. Vyšší princip 5:2 FCC František Vláčil 23'
10/11 15:30 11. FC Habrůvka "B" 1:5 Vyšší princip 51'
02/11 18:00 10. Vyšší princip 5:2 FC Dark Reunion 27'
31/10 20:30 9. Estudiantes C.F. 1:3 Vyšší princip
17/10 18:00 7. Fanatics Brno 1:5 Vyšší princip
06/10 18:00 6. Vyšší princip 13:0 FC Poutník 1552 6' 50'
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip 20' 24'
26/09 20:30 4. Vyšší princip 7:3 FK Világoš 25' 41' 58'
19/09 19:00 3. SSC Brno 2:9 Vyšší princip 50'
08/09 20:00 2. Vyšší princip 8:3 S.B.S. Bástr "B" 49'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 12 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/06 18:00 23. The Reds "B" 0:0 Estudiantes C.F.
24/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 4:1 The Reds "B"
19/05 19:30 21. The Reds "B" 1:2 Malakes F.C.
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C" 52'
08/05 19:00 19. KMK Betis United 1:6 The Reds "B" 23'
30/04 18:30 18. The Reds "B" 11:0 Fanatics Brno 17'
21/04 16:30 17. FC Clubwash::Brno 1:14 The Reds "B" 5' 22' 57'
18/04 19:30 16. The Reds "B" 0:3 SK Retro Brno
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
07/04 18:00 14. The Reds "B" 6:6 FC Spodek Bohunice 7'
18/11 19:00 12. FC Rom Star 8:2 The Reds "B"
15/11 18:45 11. The Reds "B" 3:2 Kašpaři VM 19'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 20 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 14:00 26. Last Minute 2:3 Palermo
02/06 19:00 25. Palermo 3:1 Tripoli Café Brno "B"
31/05 19:00 24. Dynamo Haná 0:3 Palermo
26/05 19:00 23. Palermo 3:5 Domino
20/05 18:00 22. Corinto Blues 0:3 Palermo
12/05 20:45 21. Palermo 1:3 Beers United
06/05 18:45 20. FC Fénix Brno "B" 0:0 Palermo
28/04 19:00 19. Palermo 3:7 The Reds
21/04 18:00 18. FC WC 0:9 Palermo 25'
15/04 18:45 17. Palermo 5:3 Colgate Team "B"
08/04 18:00 16. Sandonorico 1:5 Palermo
24/03 20:00 14. Palermo 2:6 Melchester Rovers
26/11 17:00 13. Palermo 4:2 Last Minute
20/11 17:00 12. Tripoli Café Brno "B" 0:7 Palermo
05/11 15:00 10. Domino 0:7 Palermo 10' 28'
27/10 18:30 8. Beers United 2:1 Palermo
14/10 19:30 7. Palermo 2:7 FC Fénix Brno "B"
09/10 18:45 6. The Reds 5:4 Palermo
01/10 18:00 5. Palermo 15:2 FC WC
17/09 17:00 3. Palermo 3:4 Sandonorico

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 18 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 16:00 26. Palermo 4:3 Last Minute
03/06 19:00 24. Palermo 6:0 Tripoli Café Brno "B"
28/05 18:15 25. Domino 2:2 Palermo
14/05 19:00 23. MOP Brno 7:4 Palermo
08/05 16:30 22. Palermo 0:4 Corinto Blues
30/04 20:15 21. Palermo 12:1 FC WC
22/04 18:00 20. FC Fénix Brno "B" 1:5 Palermo
16/04 16:30 19. Palermo 3:3 Cordoba 06 "B"
09/04 11:30 18. FC Spodek Bohunice 2:7 Palermo
02/04 19:00 17. Palermo 5:4 The Reds
25/03 18:45 16. Colgate Team "B" 4:3 Palermo
20/03 16:45 15. Palermo 1:9 Karlsberg C.F. "B"
12/03 15:45 14. Melchester Rovers 4:4 Palermo
06/03 18:45 13. Last Minute 1:3 Palermo
20/11 20:30 12. Palermo 1:8 Domino
06/11 16:00 10. Palermo 1:3 MOP Brno
31/10 13:45 9. Corinto Blues 1:4 Palermo
23/10 16:30 8. FC WC 1:4 Palermo

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382