BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Honzák Jiří
Narozen dne: 09.07.1987

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: FC DM Podlahy (FC DM Podlahy)
Celkový počet startů BSMK: 175
Celkový počet vstřelených branek: 131
Celkový počet žlutých karet: 20
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC DM Podlahy 4 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:3 Los Arbitros
07/11 18:15 5. FC DM Podlahy 2:5 Cordoba 06 "B"
14/09 18:00 3. FC DM Podlahy 6:3 Rebešovice 18'
11/09 19:30 2. UniStars Brno 0:3 FC DM Podlahy 30' 46'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC DM Podlahy 3 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/05 21:00 22. FC DM Podlahy 1:0 Impérium
19/04 21:00 17. FC DM Podlahy 3:2 C.F. Relax
11/09 19:00 2. Výtahy SHS 0:9 FC DM Podlahy 50'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 16 7 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. FC Coco Aradza 1:2 Mediální mrchy 12'
01/06 21:00 21. Knihovnicka.cz 6:2 FC Coco Aradza 55'
23/05 19:00 19. FC Habrůvka 2:2 FC Coco Aradza
03/05 19:00 16. Výtahy SHS 0:3 FC Coco Aradza
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B" 23'
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:00 11. Mediální mrchy 2:4 FC Coco Aradza 13' 59'
02/11 19:20 10. FC Coco Aradza 11:0 Knihovnicka.cz 14' 39' 49' 51'
21/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:0 FC Coco Aradza
18/10 19:20 8. FC Coco Aradza 4:3 FC Habrůvka
12/10 19:20 7. FC Coco Aradza 3:11 FC Dvorska 42' 56'
04/10 19:20 6. FC Coco Aradza 1:3 FC DM Podlahy
26/09 19:20 5. FC Coco Aradza 1:1 Výtahy SHS
20/09 19:00 4. C.F. Relax 1:2 FC Coco Aradza
13/09 19:20 3. FC Coco Aradza 3:2 Amazing FC
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp 50'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Auto Šerý 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/09 19:00 5. Auto Šerý 1:5 FC Dark Reunion

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 3 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/11 19:00 9. Tripoli Brno 7:4 EUROPLOTY 17'
08/11 15:45 11. SK Retro Brno 10:0 EUROPLOTY
21/10 18:45 8. EUROPLOTY 1:10 RKM Royal Day Brno

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 13 16 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Beers United 5:11 EUROPLOTY 24' 57'
21/05 19:00 17. C.F. Relax 2:6 EUROPLOTY 6' 36'
30/04 18:45 14. EUROPLOTY 2:2 Moravia Brno 22'
14/04 18:45 12. EUROPLOTY 6:1 Corinto 8'
04/11 19:30 10. FC Poutník 1552 3:7 EUROPLOTY 7' 42'
30/10 19:00 9. SK Retro Brno 2:10 EUROPLOTY 9' 35'
23/10 18:45 8. EUROPLOTY 7:1 Fischer Cafe
09/10 18:45 6. EUROPLOTY 3:3 C.F. Relax 14'
27/09 18:00 5. Rebešovice 0:3 EUROPLOTY 29'
23/09 18:45 4. EUROPLOTY 2:0 Natural 95
18/09 18:45 3. Moravia Brno 3:7 EUROPLOTY 18' 40'
09/09 18:45 2. EUROPLOTY 3:10 KMK Dynamo Brno 33' 36'
01/09 15:00 1. Corinto 0:3 EUROPLOTY 34'
EUROPLOTY "B" 9 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/04 18:45 15. Last Minute 6:2 EUROPLOTY "B"
02/04 18:45 14. EUROPLOTY "B" 4:4 Dynamo Haná
23/11 13:00 13. EUROPLOTY "B" 7:3 Domino 45'
20/11 19:00 12. Colgate Team 6:5 EUROPLOTY "B" 7'
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B"
20/10 15:00 8. EUROPLOTY "B" 9:5 FC Spodek Bohunice 32' 35'
24/09 18:45 4. EUROPLOTY "B" 10:1 Rakol Brno 5' 8' 11'
19/09 18:00 3. Palermo 0:7 EUROPLOTY "B" 11' 16' 56'
08/09 18:45 2. EUROPLOTY "B" 2:4 Last Minute 20'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 20 22 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 18:45 26. Beers United 11:0 EUROPLOTY
20/06 18:45 25. EUROPLOTY 4:3 S.B.S. Bástr 14' 16' 18'
13/06 18:45 24. EUROPLOTY 5:3 FC Fénix Brno "B"
09/06 19:00 20. EUROPLOTY 6:1 Palermo
02/06 19:00 23. FC WC 0:10 EUROPLOTY 11' 55'
23/05 18:45 19. Last Minute 3:2 EUROPLOTY 39'
23/04 18:45 17. Dynamo Haná 1:3 EUROPLOTY
15/04 18:45 16. EUROPLOTY 7:0 Domino 16'
10/04 18:45 15. Corinto 2:5 EUROPLOTY 6'
27/11 18:45 13. EUROPLOTY 7:2 Beers United 3' 56' 25'
22/11 20:40 12. S.B.S. Bástr 0:6 EUROPLOTY 48'
12/11 20:40 11. FC Fénix Brno "B" 2:3 EUROPLOTY 20'
06/11 18:45 10. EUROPLOTY 11:2 FC WC 53'
29/10 19:10 9. SSC Brno 0:1 EUROPLOTY 37'
26/10 18:45 6. EUROPLOTY 8:3 Last Minute 13'
25/10 18:45 8. EUROPLOTY 3:1 Sandonorico
13/10 18:30 7. Palermo 2:6 EUROPLOTY 6' 29'
25/09 18:45 4. EUROPLOTY 3:2 Dynamo Haná 45' 18'
15/09 15:00 3. Domino 1:8 EUROPLOTY 22' 36' 42' 50' 57'
02/09 18:00 1. Colgate Team 4:1 EUROPLOTY
EUROPLOTY "B" 15 13 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/06 18:45 25. EUROPLOTY "B" 2:2 Kašpaři VM 37'
24/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 4:1 The Reds "B"
17/05 18:00 15. FC Spodek Bohunice 2:5 EUROPLOTY "B" 9' 48'
24/04 19:00 17. SK Retro Brno 8:1 EUROPLOTY "B"
16/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 8:2 SeaComp 13'
25/11 16:30 13. EUROPLOTY "B" 3:1 FC Rom Star 26'
22/11 19:10 12. Kašpaři VM 0:3 EUROPLOTY "B" 53'
11/11 16:30 11. EUROPLOTY "B" 5:1 Estudiantes C.F. 58'
04/11 19:10 10. Malakes F.C. 2:3 EUROPLOTY "B" 13'
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B" 25'
23/10 18:45 8. EUROPLOTY "B" 5:3 FC Fénix Brno "C" 50'
18/10 19:10 7. KMK Betis United 4:5 EUROPLOTY "B"
10/10 18:45 6. EUROPLOTY "B" 13:3 Fanatics Brno 8' 35' 45' 50'
23/09 15:00 4. EUROPLOTY "B" 4:1 SK Retro Brno 58'
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. "B" 4 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/10 18:30 7. Moravia Brno 1:3 Karlsberg C.F. "B"
09/10 14:00 6. Karlsberg C.F. "B" 2:1 KMK Dynamo Brno 50'
28/09 20:45 4. Hearts of König 0:9 Karlsberg C.F. "B" 29'
10/09 18:45 2. MOP Brno 2:2 Karlsberg C.F. "B" 52' 50'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. "B" 22 18 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 25. Karlsberg C.F. "B" 1:3 Cordoba 06 "B" 12'
22/05 12:30 24. FC Spodek Bohunice 5:6 Karlsberg C.F. "B" 34'
14/05 19:00 23. Karlsberg C.F. "B" 3:1 The Reds 43'
06/05 18:30 22. Colgate Team "B" 3:4 Karlsberg C.F. "B"
23/04 15:00 20. Karlsberg C.F. "B" 4:2 Melchester Rovers
17/04 16:00 19. Last Minute 2:2 Karlsberg C.F. "B"
12/04 18:30 18. Karlsberg C.F. "B" 6:2 Domino 32' 48'
07/04 18:30 17. Tripoli Café Brno "B" 0:10 Karlsberg C.F. "B" 30' 45' 46'
25/03 18:45 16. Karlsberg C.F. "B" 3:1 MOP Brno
20/03 16:45 15. Palermo 1:9 Karlsberg C.F. "B"
06/03 14:30 14. Karlsberg C.F. "B" 7:1 FC WC 15' 28' 46'
14/11 10:00 11. Karlsberg C.F. "B" 6:4 FC Spodek Bohunice 42'
06/11 18:45 10. The Reds 2:5 Karlsberg C.F. "B" 24'
31/10 10:00 9. Karlsberg C.F. "B" 5:1 Colgate Team "B"
24/10 13:00 8. Karlsberg C.F. "B" 7:4 Corinto 13'
16/10 19:00 7. Melchester Rovers 0:3 Karlsberg C.F. "B" 23'
11/10 17:15 4. Karlsberg C.F. "B" 5:2 Tripoli Café Brno "B"
10/10 13:30 6. Karlsberg C.F. "B" 3:3 Last Minute
02/10 11:00 5. Domino 6:2 Karlsberg C.F. "B" 2'
17/09 18:45 3. MOP Brno 1:3 Karlsberg C.F. "B"
12/09 12:00 2. Karlsberg C.F. "B" 4:2 Palermo 13'
04/09 13:00 1. FC WC 1:16 Karlsberg C.F. "B" 2' 46' 55'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 6 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/03 20:40 18. Rakol Brno 0:4 Karlsberg C.F. 45'
01/12 18:45 3. Karlsberg C.F. 10:1 Rakol Brno
29/11 12:00 14. Karlsberg C.F. 11:2 Orel Bohunice
22/11 10:45 13. Nedeka Brno 5:10 Karlsberg C.F. 12'
08/11 18:45 11. Karlsberg C.F. 14:2 Surfin Brno 41' 50' 82'
30/10 18:45 10. INEX-SDA Srbská 2:3 Karlsberg C.F.
Karlsberg C.F. "B" 4 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/05 16:30 25. Karlsberg C.F. "B" 3:4 KMK Dynamo Brno 51'
25/05 20:45 24. Kašpaři VM 5:3 Karlsberg C.F. "B" 6'
15/05 10:00 23. Karlsberg C.F. "B" 2:3 Galaxy Brno
06/12 14:45 11. Karlsberg C.F. "B" 3:3 Kašpaři VM 26'

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 3 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/05 19:30 24. Hearts of König 0:11 Karlsberg C.F. 11' 25' 50'
06/12 14:30 11. Nedeka Brno 3:6 Karlsberg C.F.
30/11 11:30 14. Bohunice 30 8:4 Karlsberg C.F. 14'
Karlsberg C.F. "B" 17 12 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/05 19:30 22. Karlsberg C.F. "B" 6:4 Imbalanced Brno 11' 50'
08/05 11:00 20. Karlsberg C.F. "B" 4:1 KMK Dynamo Brno
27/04 18:45 17. Renfus Team 1:3 Karlsberg C.F. "B"
17/04 09:30 16. Karlsberg C.F. "B" 4:4 Palermo
05/04 09:00 14. Karlsberg C.F. "B" 3:2 Domino 51' 15'
29/03 14:30 13. All Stars IBM 3:2 Karlsberg C.F. "B"
21/02 19:00 12. Sport Centrum Srbská 1:1 Karlsberg C.F. "B"
14/12 14:30 10. Karlsberg C.F. "B" 9:3 C.F. Relax 12' 28' 53'
15/11 15:15 11. Imbalanced Brno 2:4 Karlsberg C.F. "B" 12' 38'
25/10 13:00 8. Karlsberg C.F. "B" 8:0 SSC Brno
18/10 12:00 7. Fisher Cafe "B" 4:2 Karlsberg C.F. "B" 10'
13/10 19:15 6. Karlsberg C.F. "B" 4:2 Renfus Team 23'
04/10 18:30 5. Palermo 2:7 Karlsberg C.F. "B" 53'
27/09 15:00 4. Karlsberg C.F. "B" 2:5 Rebešovice "B" 25'
20/09 11:30 3. Domino 4:3 Karlsberg C.F. "B"
14/09 09:00 2. Karlsberg C.F. "B" 1:5 All Stars IBM 49'
06/09 10:30 1. Karlsberg C.F. "B" 1:2 Sport Centrum Srbská 55'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 14 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:45 30. Karlsberg C.F. 7:2 Sport Centrum Srbská 10'
01/06 19:00 29. KMK Dynamo Brno 4:4 Karlsberg C.F. 47'
09/05 20:30 26. Bookmakers Brno 3:6 Karlsberg C.F.
08/05 09:00 26. Karlsberg C.F. 3:9 Atex Brno
30/03 10:30 20. RKM Brokers 2:2 Karlsberg C.F.
08/03 09:30 17. Karlsberg C.F. 7:9 DROM 25'
15/12 11:00 10. Karlsberg C.F. 0:8 United 07
08/12 13:30 14. Karlsberg C.F. 10:2 KMK Dynamo Brno 27' 45'
01/12 11:00 13. Hearts of König 4:2 Karlsberg C.F.
04/11 09:00 9. Karlsberg C.F. 1:6 Surfin Brno
26/10 20:45 8. Atex Brno 3:3 Karlsberg C.F.
30/09 09:00 4. Nedeka Brno 6:1 Karlsberg C.F. 7'
22/09 17:00 3. Karlsberg C.F. 10:2 Cordoba 06 9'
09/09 12:45 1. Karlsberg C.F. 4:1 Natural 95

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 21 5 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/04 11:00 22. Karlsberg C.F. 8:3 KMK Dynamo Brno
25/03 13:30 24. Karlsberg C.F. 0:0 Nedeka Brno
17/03 12:15 23. FC Srbská 5:7 Karlsberg C.F. 40'
03/03 13:00 21. Legia Bohunice 2:7 Karlsberg C.F. 51' 12'
24/02 13:30 20. Karlsberg C.F. 7:3 Natural 95 47' 30'
17/02 10:50 10. Karlsberg C.F. 2:6 Star Trac
14/01 14:00 19. Fischer Cafe 6:5 Karlsberg C.F.
27/12 12:00 17. Karlsberg C.F. 7:6 FC Rom Star
17/12 14:30 16. Orel Bohunice 2:8 Karlsberg C.F.
13/12 20:00 14. CEG A 2:6 Karlsberg C.F.
26/11 15:00 13. Karlsberg C.F. 5:1 Cosa Nostra
19/11 10:00 12. DROM 10:5 Karlsberg C.F.
29/10 09:00 9. Brücknerovo Béčko 1:6 Karlsberg C.F. 36'
22/10 10:00 8. Karlsberg C.F. 7:2 Cordoba 06 38'
15/10 12:30 7. Café 04 4:6 Karlsberg C.F.
08/10 10:30 6. Bohunice 30 7:1 Karlsberg C.F.
30/09 10:00 5. Nedeka Brno 1:1 Karlsberg C.F.
28/09 15:30 18. Karlsberg C.F. 3:0 Bookmakers Brno
24/09 10:30 4. Karlsberg C.F. 12:1 FC Srbská 40'
17/09 08:30 3. KMK Dynamo Brno 3:2 Karlsberg C.F.
10/09 18:00 2. Karlsberg C.F. 7:1 Legia Bohunice 35'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382