BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Filo Tomáš
Narozen dne: 12.06.1988

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: FC Kalinka Bohunice (FC Kalinka Bohunice)
Celkový počet startů BSMK: 192
Celkový počet vstřelených branek: 18
Celkový počet žlutých karet: 7
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Kalinka Bohunice 6 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:15 26. FC Kalinka Bohunice 1:16 KMK Dynamo Brno "B"
27/11 20:45 13. KMK Dynamo Brno "B" 12:3 FC Kalinka Bohunice 23'
18/11 18:45 12. FC Kalinka Bohunice 1:4 FC Zebra
28/10 18:45 9. FC Kalinka Bohunice 4:2 FC Erekce
21/10 16:30 8. FC Dvorska 5:2 FC Kalinka Bohunice
12/09 20:00 2. FC Pardálové 0:6 FC Kalinka Bohunice 51'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Kalinka Bohunice 13 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 18:00 23. FC Kalinka Bohunice 2:2 Division-KH
22/05 19:00 21. FC Kalinka Bohunice 0:3 C.F. Relax "B"
15/05 19:00 20. Blizzards 0:0 FC Kalinka Bohunice
04/05 18:00 19. FC Kalinka Bohunice 7:3 Bitches
21/04 16:00 17. FC Kalinka Bohunice 1:2 Royal Flush
05/04 19:00 14. MK Slatina Brno 7:0 FC Kalinka Bohunice
26/11 17:00 13. FC Rom Star 4:2 FC Kalinka Bohunice
19/11 18:45 12. FC Kalinka Bohunice 4:3 FC Rebels
02/11 18:45 9. FC Kalinka Bohunice 1:2 Colgate Team
22/10 19:00 8. C.F. Relax "B" 3:3 FC Kalinka Bohunice
09/10 19:00 6. Bitches 8:0 FC Kalinka Bohunice
21/09 18:45 2. Moravia Brno 2:3 FC Kalinka Bohunice
03/09 18:45 1. FC Kalinka Bohunice 0:3 MK Slatina Brno

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Kalinka Bohunice 22 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:00 22. FC Kalinka Bohunice 5:1 Moravia Brno 50'
02/06 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 10:2 FC Kalinka Bohunice
28/05 16:00 20. FC Kalinka Bohunice 2:3 FC Zebra
20/05 18:00 19. FC Rom Star 10:1 FC Kalinka Bohunice
18/05 21:00 18. S.B.S. Bástr 6:6 FC Kalinka Bohunice
07/05 18:30 17. FC Kalinka Bohunice 5:7 Division-KH
03/05 20:30 16. Colgate Team 5:3 FC Kalinka Bohunice
23/04 17:00 15. FC Kalinka Bohunice 4:2 C.F. Relax "B"
16/04 16:30 14. Royal Flush 2:3 FC Kalinka Bohunice 38'
09/04 18:00 13. FC Kalinka Bohunice 0:10 Renfus Team
02/04 16:30 12. Palermo 7:3 FC Kalinka Bohunice 21'
08/11 20:30 11. Moravia Brno 4:1 FC Kalinka Bohunice
30/10 18:45 10. FC Kalinka Bohunice 3:7 Hooftrimmer Gunners
21/10 20:30 9. FC Zebra 8:4 FC Kalinka Bohunice 17'
16/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:9 FC Rom Star
09/10 18:45 7. FC Kalinka Bohunice 2:9 S.B.S. Bástr
02/10 18:45 6. Division-KH 6:4 FC Kalinka Bohunice
25/09 18:45 5. FC Kalinka Bohunice 1:7 Colgate Team 37'
18/09 16:00 4. C.F. Relax "B" 2:5 FC Kalinka Bohunice
11/09 18:45 3. FC Kalinka Bohunice 0:4 Royal Flush
07/09 18:00 2. Renfus Team 8:2 FC Kalinka Bohunice
28/08 17:00 1. FC Kalinka Bohunice 5:2 Palermo

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Kalinka Bohunice 19 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 19:20 26. Colgate Team 3:1 FC Kalinka Bohunice
05/06 16:00 24. FC Kalinka Bohunice 3:2 Palermo
27/05 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 12:3 FC Kalinka Bohunice
22/05 17:00 22. FC Kalinka Bohunice 2:2 C.F. Relax "B"
16/05 21:00 21. S.B.S. Bástr 7:2 FC Kalinka Bohunice
06/05 18:30 20. FC Kalinka Bohunice 3:7 FC Poutník 1552
01/05 18:00 19. Royal Flush 1:5 FC Kalinka Bohunice
23/04 13:30 18. FC Kalinka Bohunice 5:0 FC Dvorska
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice
10/04 13:00 16. FC Kalinka Bohunice 5:6 FC Rom Star
27/03 14:00 14. FC Kalinka Bohunice 0:4 FC Zebra
22/11 17:00 13. FC Kalinka Bohunice 3:2 Colgate Team
07/11 18:00 11. Palermo 0:1 FC Kalinka Bohunice
31/10 17:00 10. FC Kalinka Bohunice 3:5 Hooftrimmer Gunners 56'
25/10 17:30 9. C.F. Relax "B" 3:6 FC Kalinka Bohunice
09/10 19:15 7. FC Poutník 1552 6:4 FC Kalinka Bohunice 38'
04/10 18:45 6. FC Kalinka Bohunice 1:4 Royal Flush
27/09 17:00 5. FC Dvorska 4:0 FC Kalinka Bohunice
20/09 18:45 4. FC Kalinka Bohunice 2:6 SeaComp

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Kalinka Bohunice 23 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice
16/06 18:45 25. FC Kalinka Bohunice 5:1 FC Habrůvka "B"
07/06 17:30 24. FC Barbaři 8:3 FC Kalinka Bohunice
31/05 18:45 23. FC Kalinka Bohunice 1:3 Fanatics Brno
20/05 18:45 21. FC Kalinka Bohunice 1:12 FC Dvorska
13/05 21:00 20. Amazing FC 18:1 FC Kalinka Bohunice
25/04 18:00 18. Palermo 3:2 FC Kalinka Bohunice
17/04 18:45 17. FC Kalinka Bohunice 2:8 Impérium
16/04 18:45 16. FK Világoš 4:1 FC Kalinka Bohunice
04/04 15:00 15. FC Kalinka Bohunice 2:6 FC Rom Star
29/03 17:30 14. FC Poutník 1552 10:6 FC Kalinka Bohunice 8'
23/11 14:00 13. FC Kalinka Bohunice 1:0 SeaComp
18/11 19:00 11. FC Kalinka Bohunice 1:1 FC Barbaři
16/11 14:30 12. FC Habrůvka "B" 7:1 FC Kalinka Bohunice
02/11 15:30 10. Fanatics Brno 0:4 FC Kalinka Bohunice
26/10 12:30 9. FC Kalinka Bohunice 0:6 Estudiantes C.F.
18/10 10:30 8. FC Dvorska 4:0 FC Kalinka Bohunice
07/10 21:00 6. S.B.S. Bástr "B" 4:2 FC Kalinka Bohunice
27/09 16:00 5. FC Kalinka Bohunice 1:1 Palermo
24/09 21:00 4. Impérium 10:1 FC Kalinka Bohunice 50'
16/09 17:00 3. FC Kalinka Bohunice 3:3 FK Világoš
06/09 15:30 2. FC Rom Star 11:1 FC Kalinka Bohunice
29/08 18:15 1. FC Kalinka Bohunice 0:9 FC Poutník 1552

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 13 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/06 18:45 25. FC Dark Reunion 5:3 FC Rom Star
27/04 17:00 18. FC Rom Star 2:3 Estudiantes C.F.
16/11 18:30 12. FC Rom Star 5:9 FC Dark Reunion
09/11 18:45 11. FC Balls Busters 3:3 FC Rom Star
03/11 19:00 10. FC Rom Star 9:2 FC Poutník 1552 8'
29/10 21:00 9. FK Világoš 1:3 FC Rom Star
20/10 19:00 8. FC Rom Star 5:1 S.B.S. Bástr "B"
13/10 18:45 7. Černý balet 4:3 FC Rom Star
05/10 18:30 6. FC Rom Star 7:3 FC Habrůvka "B"
29/09 19:00 5. Estudiantes C.F. 1:3 FC Rom Star 21'
19/09 19:30 3. SeaComp 5:6 FC Rom Star
08/09 20:30 2. FC Rom Star 14:2 SSC Brno
01/09 20:30 1. FC Rom Star 0:8 Vyšší princip

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 14 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 24. FC Rom Star 3:5 FC Fénix Brno "C"
24/05 19:00 22. FC Rom Star 8:2 Fanatics Brno
18/05 18:00 21. FC Clubwash::Brno 4:6 FC Rom Star
27/04 20:00 18. FC Rom Star 6:8 FC Spodek Bohunice 50' 49'
02/04 19:00 14. Estudiantes C.F. 3:1 FC Rom Star
25/11 16:30 13. EUROPLOTY "B" 3:1 FC Rom Star
18/11 19:00 12. FC Rom Star 8:2 The Reds "B"
10/11 19:30 11. FC Fénix Brno "C" 10:3 FC Rom Star
04/11 20:00 10. FC Rom Star 9:3 KMK Betis United
27/10 20:00 9. Fanatics Brno 0:8 FC Rom Star
15/10 19:30 7. SK Retro Brno 3:2 FC Rom Star
09/10 20:00 6. FC Rom Star 2:1 SeaComp
30/09 15:00 5. FC Spodek Bohunice 5:5 FC Rom Star
13/09 20:40 2. Kašpaři VM 4:1 FC Rom Star

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 13 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/05 20:45 20. FC Rom Star 6:7 Amazing FC 15'
15/04 20:30 14. FC Rom Star 4:3 Cordoba 06 "B"
10/04 19:10 13. SSC Brno 7:1 FC Rom Star
04/04 18:30 12. FC Poutník 1552 5:2 FC Rom Star
13/11 18:45 11. KMK Betis United 4:3 FC Rom Star
06/11 20:30 10. FC Rom Star 5:3 EUROPLOTY
31/10 20:30 9. Amazing FC 4:0 FC Rom Star
23/10 18:45 8. FC Rom Star 9:0 Fanatics Brno
18/10 20:00 7. FC Clubwash::Brno 5:2 FC Rom Star
09/10 20:00 6. FC Rom Star 2:7 SK Retro Brno
02/10 18:00 5. FC Rom Star 3:1 FC Habrůvka
18/09 14:30 3. Cordoba 06 "B" 6:2 FC Rom Star
04/09 18:00 1. FC Rom Star 1:4 FC Poutník 1552

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Spodek Bohunice 13 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 14:00 26. FC Spodek Bohunice 11:4 The Reds 46'
31/05 18:30 25. Colgate Team "B" 2:4 FC Spodek Bohunice
22/05 12:30 24. FC Spodek Bohunice 5:6 Karlsberg C.F. "B"
07/05 12:30 22. FC Spodek Bohunice 2:1 Last Minute
16/04 19:00 19. MOP Brno 5:3 FC Spodek Bohunice
13/04 18:00 12. FC Spodek Bohunice 3:2 Colgate Team "B"
09/04 11:30 18. FC Spodek Bohunice 2:7 Palermo
03/04 17:15 17. FC WC 1:9 FC Spodek Bohunice 24'
26/03 11:30 16. FC Spodek Bohunice 4:2 FC Fénix Brno "B"
20/03 14:15 15. Cordoba 06 "B" 3:5 FC Spodek Bohunice
12/03 13:15 13. The Reds 16:3 FC Spodek Bohunice
06/11 14:15 10. FC Spodek Bohunice 1:5 Melchester Rovers
31/10 16:30 9. Last Minute 4:1 FC Spodek Bohunice

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 19 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 19:00 23. Sandonorico 1:2 Pitaval
08/05 16:45 22. Colgate Team 0:4 Sandonorico
01/05 14:00 21. Sandonorico 8:1 FFC Rookies
24/04 15:00 20. FC Omega Brno 1:3 Sandonorico
19/04 18:30 19. Sandonorico 3:0 Renfus Team
10/04 11:45 18. Domino 0:1 Sandonorico
03/04 15:45 17. Sandonorico 4:3 Hearts of König
28/03 18:45 16. Moravia Brno 3:4 Sandonorico
02/12 18:30 13. Sandonorico 2:2 Dynamo Haná
21/11 17:00 12. Dream Team Kuřim 4:5 Sandonorico
14/11 09:30 11. Sandonorico 2:2 Rebešovice "B"
06/11 17:15 10. Pitaval 2:1 Sandonorico
31/10 14:15 9. Sandonorico 1:1 Colgate Team
17/10 10:00 7. Sandonorico 4:1 FC Omega Brno 39'
12/10 18:30 6. Renfus Team 2:1 Sandonorico
26/09 19:00 4. Hearts of König 1:4 Sandonorico
23/09 18:00 3. Sandonorico 1:1 Moravia Brno
12/09 12:45 2. Corinto Blues 0:8 Sandonorico
05/09 13:00 1. Sandonorico 3:2 FC Brkábl

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fisher Cafe "B" 20 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 16:30 22. Palermo 2:2 Fisher Cafe "B"
09/05 18:00 21. Rebešovice "B" 5:1 Fisher Cafe "B"
08/05 12:00 20. Domino 1:1 Fisher Cafe "B"
03/05 12:30 19. Fisher Cafe "B" 4:3 All Stars IBM
17/04 18:15 16. C.F. Relax 5:0 Fisher Cafe "B"
16/04 12:00 16. Fisher Cafe "B" 1:3 Imbalanced Brno
11/04 15:00 16. Fisher Cafe "B" 1:4 KMK Dynamo Brno
04/04 11:00 14. SSC Brno 6:6 Fisher Cafe "B"
29/03 09:00 13. Fisher Cafe "B" 2:5 Sport Centrum Srbská
24/03 17:00 12. Fisher Cafe "B" 4:3 Renfus Team
07/12 10:00 10. Fisher Cafe "B" 3:2 Rebešovice "B"
06/12 13:15 11. Fisher Cafe "B" 3:3 Palermo
01/11 12:00 9. Fisher Cafe "B" 1:5 Domino
28/10 15:00 5. Fisher Cafe "B" 3:1 C.F. Relax
25/10 11:30 8. All Stars IBM 5:6 Fisher Cafe "B"
18/10 12:00 7. Fisher Cafe "B" 4:2 Karlsberg C.F. "B" 40'
11/10 11:45 6. Imbalanced Brno 2:1 Fisher Cafe "B"
01/10 20:30 1. Renfus Team 4:1 Fisher Cafe "B"
28/09 20:45 4. KMK Dynamo Brno 5:2 Fisher Cafe "B"
20/09 14:30 3. Fisher Cafe "B" 10:1 SSC Brno 25'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Ganrs 9 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/01 11:00 14. Ganrs 3:5 Legia Bohunice
04/11 13:30 9. Ganrs 1:0 Moravia Brno
27/10 12:30 8. Ganrs 7:2 Fisher Cafe "B" 46'
20/10 11:30 1. Corinto Blues 3:3 Ganrs
14/10 12:30 6. Ganrs 10:0 Black Division
06/10 12:45 5. Last Minute 3:1 Ganrs
30/09 12:00 4. Ganrs 3:3 FC Rom Star
16/09 12:00 2. Legia Bohunice 5:0 Ganrs 23'
09/09 11:15 1. Ganrs 2:6 C.F. Relax

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 8 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/03 12:00 21. FC Rom Star 2:10 Fischer Cafe
03/02 12:00 12. FC Rom Star 5:4 FC Srbská
27/12 12:00 17. Karlsberg C.F. 7:6 FC Rom Star
17/12 12:00 16. FC Rom Star 7:3 Hearts of König
25/11 11:30 13. FC Rom Star Nedeka Brno
05/11 12:00 10. FC Rom Star 3:4 Legia Bohunice
22/10 13:00 8. Star Trac 8:3 FC Rom Star
14/10 14:30 7. Orel Bohunice 1:8 FC Rom Star 17'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382