BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Vondrák Martin
Narozen dne: 20.08.1990

V soutěžích BSMK od: 01.07.2008
Mateřský klub: Palermo (Palermo)
Celkový počet startů BSMK: 208
Celkový počet vstřelených branek: 52
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 3 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:00 24. Kaša Team 6:0 Palermo
29/05 19:00 23. Palermo 2:9 Hooftrimmer Gunners "B" 56'
09/05 19:00 20. FC Spitfire 5:0 Palermo

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 14 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/04 19:00 16. Palermo 5:2 KMK Dynamo Brno "B" 58'
11/04 21:00 15. CZ Spieler Brno "B" 11:4 Palermo 5' 50'
30/03 19:15 14. Palermo 2:4 FC Tiki-Taka Brno 21' 53'
05/12 19:30 13. Palermo 2:2 FC Spitfire
17/11 19:15 12. FC Jaguars Brno 5:2 Palermo
11/11 19:00 11. Palermo 12:3 FC IQRS Internacional
07/11 19:00 10. FC Erekce 6:0 Palermo
29/10 17:00 9. Palermo 0:21 AMENINA 08
22/10 19:00 8. TJ Rotor Magenta 3:0 Palermo
15/10 18:15 7. Palermo 2:5 TJ Leftovers 42'
11/10 21:00 6. TJ BARAN 4:1 Palermo
25/09 18:30 4. TJ Sokol Březina 6:0 Palermo
17/09 17:00 3. KMK Dynamo Brno "B" 8:0 Palermo
14/09 21:00 2. Palermo 1:10 CZ Spieler Brno "B"

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 12 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/04 15:30 13. FC Rom Star 8:1 Palermo
05/11 18:30 11. Palermo 2:1 Division-KH 35'
03/11 19:20 10. Colgate Team 4:0 Palermo
22/10 18:00 9. Palermo 1:3 C.F. Relax "B"
16/10 18:00 8. Royal Flush 7:2 Palermo
09/10 18:00 7. Palermo 1:2 Renfus Team
06/10 21:00 6. S.B.S. Bástr 10:4 Palermo 5' 29' 53'
29/09 19:00 5. Moravia Brno 9:1 Palermo 26'
18/09 17:30 4. Palermo 0:12 Hooftrimmer Gunners
09/09 20:30 3. FC Zebra 5:0 Palermo
03/09 18:30 2. Palermo 1:7 FC Rom Star
28/08 17:00 1. FC Kalinka Bohunice 5:2 Palermo

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 24 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 16:30 25. Palermo 1:3 Colgate Team
05/06 16:00 24. FC Kalinka Bohunice 3:2 Palermo
27/05 19:15 26. FC Zebra 8:1 Palermo
21/05 19:00 22. Palermo 1:13 Hooftrimmer Gunners
15/05 18:00 21. C.F. Relax "B" 9:1 Palermo
08/05 17:30 20. Palermo 3:7 S.B.S. Bástr 19'
30/04 20:00 19. FC Poutník 1552 16:2 Palermo 49'
23/04 18:00 18. Palermo 3:7 Royal Flush 47'
16/04 10:30 17. FC Dvorska 4:2 Palermo
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp
02/04 18:00 15. FC Rom Star 9:6 Palermo 54'
25/03 17:30 14. Palermo 0:4 Division-KH
23/11 20:45 13. Palermo 2:4 FC Zebra
18/11 19:20 12. Colgate Team 4:1 Palermo
07/11 18:00 11. Palermo 0:1 FC Kalinka Bohunice
23/10 19:20 9. Hooftrimmer Gunners 1:0 Palermo
21/10 18:30 8. Palermo 1:8 C.F. Relax "B"
11/10 20:30 7. S.B.S. Bástr 8:3 Palermo 36'
09/10 19:00 1. Division-KH 5:3 Palermo 54'
02/10 19:15 6. Palermo 2:10 FC Poutník 1552
27/09 17:30 5. Royal Flush 1:2 Palermo
18/09 19:15 4. Palermo 0:5 FC Dvorska 50'
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo
05/09 19:00 2. Palermo 3:7 FC Rom Star

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 25 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 18:30 25. Palermo 1:8 Amazing FC
07/06 20:00 24. S.B.S. Bástr "B" 8:3 Palermo
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp 25'
24/05 17:30 20. Palermo 3:5 FC Rom Star
22/05 19:45 22. Palermo 0:10 Impérium
19/05 18:45 21. FK Világoš 0:3 Palermo 38' 44'
01/05 19:00 19. FC Poutník 1552 "B" 13:1 Palermo
25/04 18:00 18. Palermo 3:2 FC Kalinka Bohunice
18/04 16:00 17. FC Habrůvka "B" 4:1 Palermo
11/04 18:00 16. Palermo 5:4 FC Barbaři
03/04 19:20 15. Fanatics Brno 1:0 Palermo 54'
28/03 18:00 14. Palermo 1:3 Estudiantes C.F.
22/11 16:30 13. Palermo 2:7 FC Dvorska
16/11 19:00 12. Amazing FC 7:0 Palermo
09/11 21:00 11. Palermo 1:3 S.B.S. Bástr "B" 48'
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo
30/10 20:00 9. Impérium 8:1 Palermo
23/10 18:45 8. Palermo 4:1 FK Világoš 44'
12/10 18:30 7. FC Rom Star 11:4 Palermo
05/10 18:30 6. Palermo 5:4 FC Poutník 1552 "B" 56'
27/09 16:00 5. FC Kalinka Bohunice 1:1 Palermo
20/09 16:30 4. Palermo 2:10 FC Habrůvka "B"
13/09 17:00 3. FC Barbaři 0:2 Palermo
07/09 17:00 2. Palermo 1:3 Fanatics Brno
31/08 19:00 1. Estudiantes C.F. 3:0 Palermo

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 24 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 20:30 26. Palermo 2:2 FC Fénix Brno "B" 13'
14/06 19:00 25. Cordoba 06 "B" 3:1 Palermo
05/06 19:30 24. Palermo 6:2 Renfus Team 5' 42'
01/06 20:30 23. Rakol Brno 1:2 Palermo 15' 57' 61'
27/05 19:00 22. Knihovnicka.cz 7:2 Palermo
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B"
18/05 20:00 21. Palermo 0:1 Last Minute
14/05 18:45 20. Dynamo Haná 8:0 Palermo
03/05 19:30 19. Palermo 2:4 Domino 38'
01/05 19:00 18. Colgate Team 4:1 Palermo
18/04 19:30 17. Palermo 2:3 S.B.S. Bástr
13/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 2:4 Palermo
29/03 14:30 14. FC Spodek Bohunice 3:1 Palermo
28/11 19:00 13. FC Fénix Brno "B" 5:2 Palermo 55'
17/11 17:00 12. Palermo 3:4 Cordoba 06 "B"
03/11 19:00 10. Palermo 1:3 Rakol Brno 38'
25/10 19:30 9. Palermo 4:4 Knihovnicka.cz 21'
20/10 18:45 8. Last Minute 1:0 Palermo
17/10 19:30 7. Palermo 0:4 Dynamo Haná
05/10 15:00 6. Domino 9:2 Palermo
29/09 19:00 5. Palermo 2:5 Colgate Team
26/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 7:1 Palermo
19/09 18:00 3. Palermo 0:7 EUROPLOTY "B"
01/09 17:00 1. Palermo 4:6 FC Spodek Bohunice 41'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 24 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 21:00 25. Palermo 7:1 Dynamo Haná
09/06 19:00 20. EUROPLOTY 6:1 Palermo
08/06 16:00 24. Domino 5:2 Palermo
31/05 19:00 23. Palermo 10:2 Corinto 49'
24/05 19:00 22. Colgate Team 7:4 Palermo 62'
17/05 19:00 21. Palermo 0:6 Beers United
03/05 19:00 19. Palermo 1:5 FC Fénix Brno "B"
27/04 18:30 18. FC WC 1:4 Palermo
14/04 18:45 16. Sandonorico 2:6 Palermo
11/04 19:30 14. Palermo 2:9 Last Minute
06/04 18:30 15. Palermo 4:1 S.B.S. Bástr
24/11 18:30 13. Palermo 3:2 FC Brkábl 3'
22/11 18:45 12. Dynamo Haná 4:5 Palermo
10/11 18:30 11. Palermo 1:2 Domino
04/11 14:30 10. Corinto 4:2 Palermo
28/10 17:00 9. Palermo 4:4 Colgate Team
25/10 18:45 8. Beers United 3:1 Palermo
13/10 18:30 7. Palermo 2:6 EUROPLOTY
11/10 19:10 6. FC Fénix Brno "B" 1:3 Palermo
29/09 18:30 5. Palermo 3:3 FC WC 7'
22/09 17:00 4. SSC Brno 1:6 Palermo
20/09 19:10 2. S.B.S. Bástr 1:5 Palermo
15/09 18:30 3. Palermo 3:1 Sandonorico
02/09 16:30 1. Last Minute 1:4 Palermo 38'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 23 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 14:00 26. Last Minute 2:3 Palermo
02/06 19:00 25. Palermo 3:1 Tripoli Café Brno "B"
31/05 19:00 24. Dynamo Haná 0:3 Palermo
26/05 19:00 23. Palermo 3:5 Domino 38'
20/05 18:00 22. Corinto 0:3 Palermo 19'
12/05 20:45 21. Palermo 1:3 Beers United
06/05 18:45 20. FC Fénix Brno "B" 0:0 Palermo
28/04 19:00 19. Palermo 3:7 The Reds
21/04 18:00 18. FC WC 0:9 Palermo
15/04 18:45 17. Palermo 5:3 Colgate Team "B"
08/04 18:00 16. Sandonorico 1:5 Palermo 7'
24/03 20:00 14. Palermo 2:6 Melchester Rovers
26/11 17:00 13. Palermo 4:2 Last Minute
20/11 17:00 12. Tripoli Café Brno "B" 0:7 Palermo
14/11 18:30 11. Palermo 2:6 Dynamo Haná 36'
05/11 15:00 10. Domino 0:7 Palermo
29/10 19:15 9. Palermo 5:1 Corinto
27/10 18:30 8. Beers United 2:1 Palermo
14/10 19:30 7. Palermo 2:7 FC Fénix Brno "B"
09/10 18:45 6. The Reds 5:4 Palermo
01/10 18:00 5. Palermo 15:2 FC WC
24/09 17:00 4. Colgate Team "B" 2:4 Palermo
03/09 19:00 1. Melchester Rovers 0:2 Palermo

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 19 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 16:00 26. Palermo 4:3 Last Minute
03/06 19:00 24. Palermo 6:0 Tripoli Café Brno "B" 51'
28/05 18:15 25. Domino 2:2 Palermo
14/05 19:00 23. MOP Brno 7:4 Palermo
08/05 16:30 22. Palermo 0:4 Corinto
30/04 20:15 21. Palermo 12:1 FC WC 13'
22/04 18:00 20. FC Fénix Brno "B" 1:5 Palermo
16/04 16:30 19. Palermo 3:3 Cordoba 06 "B"
09/04 11:30 18. FC Spodek Bohunice 2:7 Palermo
02/04 19:00 17. Palermo 5:4 The Reds
25/03 18:45 16. Colgate Team "B" 4:3 Palermo
20/03 16:45 15. Palermo 1:9 Karlsberg C.F. "B"
12/03 15:45 14. Melchester Rovers 4:4 Palermo 28'
14/11 16:30 11. Tripoli Café Brno "B" 2:0 Palermo
06/11 16:00 10. Palermo 1:3 MOP Brno
31/10 13:45 9. Corinto 1:4 Palermo 37'
23/10 16:30 8. FC WC 1:4 Palermo 26'
15/10 18:00 7. Palermo 1:4 FC Fénix Brno "B"
12/09 12:00 2. Karlsberg C.F. "B" 4:2 Palermo

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 19 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 26. Tripoli Café Brno "B" 0:3 Palermo
29/05 19:00 25. Palermo 1:6 Beers United
19/05 18:15 24. Fair Play Team 5:0 Palermo
15/05 20:40 23. Palermo 2:9 FC Rom Star
08/05 12:30 22. C.F. Relax 4:2 Palermo
01/05 20:40 21. Palermo 5:3 INEX-SDA Srbská "B"
20/04 19:00 19. Merdeux 4:3 Palermo
09/04 20:40 18. Palermo 5:9 Last Minute 42'
06/12 13:15 10. FC Rom Star 14:3 Palermo
28/11 14:30 13. Palermo 2:1 Tripoli Café Brno "B" 18'
19/11 20:30 11. Palermo 1:2 Fair Play Team
02/11 18:30 6. Palermo 4:7 Merdeux
31/10 15:45 9. Palermo 0:5 C.F. Relax
28/10 16:00 1. Galaxy Brno 10:6 Palermo
25/10 16:00 8. INEX-SDA Srbská "B" 3:1 Palermo
03/10 12:00 5. Last Minute 2:1 Palermo
26/09 20:45 4. Palermo 1:3 Karlsberg C.F. "B"
20/09 17:00 3. KMK Dynamo Brno 4:0 Palermo
10/09 16:45 2. Palermo 0:3 Kašpaři VM

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 20 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 16:30 22. Palermo 2:2 Fisher Cafe "B"
09/05 18:00 20. Sport Centrum Srbská 2:3 Palermo
02/05 16:30 18. Palermo 2:3 Rebešovice "B"
25/04 18:15 17. Palermo 1:2 All Stars IBM
25/04 18:00 18. Domino 0:3 Palermo 51'
17/04 09:30 16. Karlsberg C.F. "B" 4:4 Palermo 45'
10/04 17:30 15. Palermo 2:6 Imbalanced Brno
03/04 18:00 14. C.F. Relax Palermo
27/03 17:00 13. Palermo 4:5 KMK Dynamo Brno
21/03 13:30 12. SSC Brno 4:1 Palermo
06/12 13:15 11. Fisher Cafe "B" 3:3 Palermo
01/11 18:15 9. Palermo 0:6 Sport Centrum Srbská
25/10 15:15 8. Rebešovice "B" 3:2 Palermo
18/10 16:30 7. Palermo 1:2 Domino
11/10 13:30 6. All Stars IBM 4:1 Palermo
04/10 18:30 5. Palermo 2:7 Karlsberg C.F. "B" 26'
27/09 17:15 4. Imbalanced Brno 4:3 Palermo
21/09 17:00 3. Palermo 0:7 C.F. Relax
12/09 18:00 2. KMK Dynamo Brno 2:0 Palermo
06/09 18:30 1. Palermo 3:4 SSC Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382