BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Uhlíř Jan
Narozen dne: 08.02.1982

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: Hooftrimmer Gunners (Hooftrimmer Gunners)
Celkový počet startů BSMK: 149
Celkový počet vstřelených branek: 17
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 12 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 20:40 24. Colgate Team 2:1 Hooftrimmer Gunners
27/05 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 12:3 FC Kalinka Bohunice 13'
21/05 19:00 22. Palermo 1:13 Hooftrimmer Gunners
08/05 18:30 20. Hooftrimmer Gunners 3:4 C.F. Relax "B"
11/04 19:00 16. Hooftrimmer Gunners 3:2 FC Dvorska
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
29/03 20:30 14. Hooftrimmer Gunners 7:1 FC Rom Star
26/11 19:20 13. Hooftrimmer Gunners 0:1 Division-KH
16/11 20:45 12. FC Zebra 4:3 Hooftrimmer Gunners 25'
31/10 17:00 10. FC Kalinka Bohunice 3:5 Hooftrimmer Gunners 40'
11/10 17:30 7. C.F. Relax "B" 2:7 Hooftrimmer Gunners 40'
06/10 19:20 6. Hooftrimmer Gunners 2:5 S.B.S. Bástr

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 24 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:20 26. Fanatics Brno 0:1 FK Világoš
13/06 18:00 25. FC Rom Star 12:6 Fanatics Brno
05/06 19:20 24. Fanatics Brno 2:5 FC Poutník 1552 "B"
31/05 18:45 23. FC Kalinka Bohunice 1:3 Fanatics Brno
25/05 18:00 22. Fanatics Brno 1:1 FC Habrůvka "B"
17/05 18:30 21. FC Barbaři 0:5 Fanatics Brno
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
04/05 20:40 19. Fanatics Brno 1:3 Estudiantes C.F.
24/04 17:30 18. FC Dvorska 11:0 Fanatics Brno
22/04 19:20 17. Fanatics Brno 1:11 Amazing FC
14/04 21:00 16. S.B.S. Bástr "B" 2:5 Fanatics Brno
01/04 19:20 14. Impérium 5:0 Fanatics Brno
26/11 18:45 13. FK Világoš 1:1 Fanatics Brno
16/11 14:00 12. Fanatics Brno 1:9 FC Rom Star
07/11 19:00 11. FC Poutník 1552 "B" 8:3 Fanatics Brno
02/11 15:30 10. Fanatics Brno 0:4 FC Kalinka Bohunice
21/10 18:00 8. Fanatics Brno 3:4 FC Barbaři 26'
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp
06/10 19:00 6. Estudiantes C.F. 0:0 Fanatics Brno
29/09 18:30 5. Fanatics Brno 1:3 FC Dvorska
25/09 19:00 4. Amazing FC 5:1 Fanatics Brno
18/09 18:30 3. Fanatics Brno 4:2 S.B.S. Bástr "B"
07/09 17:00 2. Palermo 1:3 Fanatics Brno 58'
03/09 18:00 1. Fanatics Brno 1:7 Impérium

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 20 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:00 26. Fanatics Brno 2:7 FC Poutník 1552 "B"
17/06 20:00 25. FK Világoš 3:1 Fanatics Brno
12/05 18:00 20. Vyšší princip 4:1 Fanatics Brno
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp
30/04 19:00 18. SSC Brno 1:6 Fanatics Brno
20/04 18:00 17. Fanatics Brno 4:4 FC Rom Star
03/04 18:45 14. FC Balls Busters 0:2 Fanatics Brno
24/11 16:30 13. FC Poutník 1552 "B" 3:4 Fanatics Brno
19/11 18:00 12. Fanatics Brno 1:3 FK Világoš
14/11 19:00 11. S.B.S. Bástr "B" 7:1 Fanatics Brno
03/11 15:00 10. Fanatics Brno 2:8 Černý balet 44'
29/10 18:00 9. Fanatics Brno 0:1 FC Habrůvka "B"
20/10 18:00 8. Fanatics Brno 3:1 Estudiantes C.F.
17/10 18:00 7. Fanatics Brno 1:5 Vyšší princip
08/10 18:00 6. SeaComp 3:0 Fanatics Brno
01/10 18:30 5. Fanatics Brno 1:5 SSC Brno
22/09 16:30 4. FC Rom Star 6:2 Fanatics Brno
15/09 16:00 3. Fanatics Brno 1:1 FCC František Vláčil
07/09 18:00 2. FC Dark Reunion 8:0 Fanatics Brno
30/08 18:30 1. Fanatics Brno 7:3 FC Balls Busters

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 22 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SK Retro Brno 6:0 Fanatics Brno
18/06 18:00 25. Fanatics Brno 3:1 SeaComp
31/05 18:00 23. Fanatics Brno 0:13 Cordoba 06 "B"
24/05 19:00 22. FC Rom Star 8:2 Fanatics Brno
20/05 18:00 21. Fanatics Brno 1:7 Kašpaři VM
13/05 19:00 20. Estudiantes C.F. 6:1 Fanatics Brno
05/05 17:30 19. Fanatics Brno 1:8 EUROPLOTY "B"
30/04 18:30 18. The Reds "B" 11:0 Fanatics Brno
21/04 18:00 17. Fanatics Brno 1:17 FC Fénix Brno "C"
16/04 19:00 16. KMK Betis United 4:2 Fanatics Brno
05/04 18:00 15. Fanatics Brno 0:7 Malakes F.C.
21/11 18:00 12. SeaComp 9:3 Fanatics Brno 49'
11/11 18:00 11. Fanatics Brno 4:10 FC Spodek Bohunice
04/11 14:00 10. Cordoba 06 "B" 17:1 Fanatics Brno
28/10 17:00 2. Malakes F.C. 14:0 Fanatics Brno
27/10 20:00 9. Fanatics Brno 0:8 FC Rom Star
25/10 18:00 8. Kašpaři VM 10:1 Fanatics Brno
14/10 17:30 7. Fanatics Brno 1:2 Estudiantes C.F. 40'
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B"
25/09 19:00 4. FC Fénix Brno "C" 2:1 Fanatics Brno
19/09 18:00 3. Fanatics Brno 1:1 KMK Betis United 7'
05/09 19:00 1. FC Clubwash::Brno 1:3 Fanatics Brno

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 12 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:30 22. FC Spodek Bohunice 6:1 Fanatics Brno
03/06 20:30 21. Fanatics Brno 3:3 Cordoba 06 "B"
27/05 20:00 20. SSC Brno 7:2 Fanatics Brno
13/05 19:10 18. KMK Betis United 1:0 Fanatics Brno
30/04 19:10 16. Amazing FC 17:0 Fanatics Brno
21/04 20:00 15. Fanatics Brno 1:9 FC Poutník 1552
15/04 16:00 14. Fanatics Brno 5:1 FC Clubwash::Brno 37'
11/04 18:30 13. SK Retro Brno 10:8 Fanatics Brno
05/04 18:00 12. FC Habrůvka 8:0 Fanatics Brno
20/09 19:00 3. FC Clubwash::Brno 3:2 Fanatics Brno
11/09 16:45 2. Fanatics Brno 3:5 SK Retro Brno
03/09 14:00 1. Fanatics Brno 3:11 FC Habrůvka

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "B" 18 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 26. FC Fénix Brno "B" 3:5 Karlsberg C.F. "B"
02/06 18:45 13. Karlsberg C.F. "B" 5:3 FC Fénix Brno "B"
20/05 18:00 24. FC Fénix Brno "B" 3:5 Last Minute
07/05 19:00 12. FC Fénix Brno "B" 0:13 Melchester Rovers
06/05 19:00 22. FC Fénix Brno "B" 1:4 Tripoli Café Brno "B" 36'
04/05 19:45 15. FC Fénix Brno "B" 1:9 The Reds 60'
22/04 18:00 20. FC Fénix Brno "B" 1:5 Palermo
15/04 17:00 19. FC WC 4:6 FC Fénix Brno "B"
08/04 19:00 18. FC Fénix Brno "B" 3:0 Corinto
01/04 18:30 17. FC Fénix Brno "B" 5:1 Cordoba 06 "B" 18'
26/03 11:30 16. FC Spodek Bohunice 4:2 FC Fénix Brno "B"
05/11 19:15 10. FC Fénix Brno "B" 4:5 Domino 24'
31/10 16:30 9. Tripoli Café Brno "B" 1:3 FC Fénix Brno "B" 38'
15/10 18:00 7. Palermo 1:4 FC Fénix Brno "B"
08/10 18:00 6. FC Fénix Brno "B" 3:1 FC WC 6'
02/10 12:45 5. Corinto 4:0 FC Fénix Brno "B"
24/09 20:45 4. Cordoba 06 "B" 6:0 FC Fénix Brno "B"
17/09 18:15 3. FC Fénix Brno "B" 2:0 FC Spodek Bohunice

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Omega Brno 17 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 18:00 26. FC Omega Brno 1:6 Renfus Team
29/05 11:15 25. Domino 5:1 FC Omega Brno
22/05 14:00 24. FC Omega Brno 0:5 Hearts of König
16/05 15:00 23. Moravia Brno 9:1 FC Omega Brno
08/05 14:30 22. FC Omega Brno 0:6 Corinto
01/05 11:15 21. FC Brkábl 2:1 FC Omega Brno
24/04 15:00 20. FC Omega Brno 1:3 Sandonorico
17/04 17:00 19. Dream Team Kuřim 4:0 FC Omega Brno
05/04 20:00 17. Pitaval 4:0 FC Omega Brno
30/11 18:30 13. Renfus Team 6:2 FC Omega Brno
14/11 18:45 11. Hearts of König 6:1 FC Omega Brno
08/11 14:45 10. FC Omega Brno 1:9 Moravia Brno
01/11 12:30 9. Corinto 2:1 FC Omega Brno
17/10 10:00 7. Sandonorico 4:1 FC Omega Brno
10/10 11:45 6. FC Omega Brno 0:5 Dream Team Kuřim
03/10 20:30 5. Rebešovice "B" 5:1 FC Omega Brno
28/09 16:00 4. FC Omega Brno 0:5 Pitaval

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FK Serpens 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/09 18:00 2. FK Serpens 1:0 FFC Rookies 15'
02/09 18:00 1. FK Serpens 6:3 FC Rom Star

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bookmakers Brno 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/09 18:15 2. Natural 95 4:4 Bookmakers Brno
Bookmakers Brno "B" 6 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/03 15:00 16. Bookmakers Brno "B" 3:5 Atex Brno "B"
21/10 16:15 7. Bookmakers Brno "B" 12:0 Imbalanced Brno 57'
14/10 14:00 6. Domino 0:2 Bookmakers Brno "B"
23/09 16:00 3. Hála Team 2:2 Bookmakers Brno "B"
20/09 17:15 2. Bookmakers Brno "B" 9:3 Orel Bohunice
09/09 17:00 1. FFC Rookies 2:7 Bookmakers Brno "B"

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bookmakers Brno 14 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/03 16:30 22. Surfin Brno 3:0 Bookmakers Brno
08/03 19:00 21. Bookmakers Brno 4:1 CEG A
03/02 13:00 12. Bookmakers Brno Nedeka Brno
10/12 11:30 15. Bohunice 30 5:1 Bookmakers Brno
26/11 13:30 13. Café 04 7:0 Bookmakers Brno
11/11 20:30 11. FC Srbská Bookmakers Brno
05/11 19:30 10. Bookmakers Brno KMK Dynamo Brno
03/11 13:15 14. Bookmakers Brno 1:3 Cordoba 06
22/10 18:00 8. Bookmakers Brno 5:1 Natural 95
15/10 16:00 7. Star Trac 7:1 Bookmakers Brno 41'
08/10 20:45 6. Bookmakers Brno 1:2 Orel Bohunice
01/10 12:45 5. FC Rom Star 3:3 Bookmakers Brno
28/09 15:30 18. Karlsberg C.F. 3:0 Bookmakers Brno
24/09 10:30 4. Brücknerovo Béčko 3:1 Bookmakers Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382