BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Kadlec Jaromír
Narozen dne: 17.10.1987

V soutěžích BSMK od: 01.08.2009
Mateřský klub: Corinto (Corinto)
Celkový počet startů BSMK: 108
Celkový počet vstřelených branek: 0
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/10 19:30 8. Corinto 3:1 FCC František Vláčil "B"

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 6 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/05 20:45 18. Mediální mrchy 4:2 Hooftrimmer Gunners
16/04 19:00 17. Hooftrimmer Gunners 2:2 Los Arbitros
19/11 21:00 12. FC Fénix Brno 2:6 Hooftrimmer Gunners
06/11 19:00 10. CZ People 7:1 Hooftrimmer Gunners
25/10 19:00 8. C.F. Relax 3:4 Hooftrimmer Gunners
21/09 19:15 4. Los Arbitros 1:7 Hooftrimmer Gunners

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 8:1 FC Zebra
01/05 19:00 18. Výtahy SHS 1:7 Hooftrimmer Gunners
26/04 20:30 17. Hooftrimmer Gunners 10:0 The Reds "B"
11/04 19:30 15. Hooftrimmer Gunners 4:3 Renfus Team
04/04 19:30 14. Mediální mrchy 8:4 Hooftrimmer Gunners
21/11 19:00 12. Hooftrimmer Gunners 1:1 Impérium
18/10 19:30 7. Hooftrimmer Gunners 3:2 C.F. Relax
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Hooftrimmer Gunners

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/10 21:00 8. Estudiantes C.F. 11:2 Corinto
10/10 19:00 7. Corinto 3:2 Dynamo Haná
Hooftrimmer Gunners 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/06 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 10:2 FC Kalinka Bohunice
14/05 19:00 18. C.F. Relax "B" 2:3 Hooftrimmer Gunners
01/05 20:30 16. Renfus Team 5:0 Hooftrimmer Gunners
12/04 19:30 13. Hooftrimmer Gunners 11:3 S.B.S. Bástr
26/10 21:00 9. Hooftrimmer Gunners 4:1 Division-KH
04/10 21:00 6. Royal Flush 1:7 Hooftrimmer Gunners
18/09 17:30 4. Palermo 0:12 Hooftrimmer Gunners
26/08 20:30 1. FC Zebra 5:1 Hooftrimmer Gunners

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 10 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 20:40 24. Colgate Team 2:1 Hooftrimmer Gunners
05/05 21:00 19. S.B.S. Bástr 8:1 Hooftrimmer Gunners
29/03 20:30 14. Hooftrimmer Gunners 7:1 FC Rom Star
16/11 20:45 12. FC Zebra 4:3 Hooftrimmer Gunners
11/11 19:20 11. Hooftrimmer Gunners 3:1 Colgate Team
06/10 19:20 6. Hooftrimmer Gunners 2:5 S.B.S. Bástr
25/09 19:15 5. FC Poutník 1552 11:3 Hooftrimmer Gunners 26'
22/09 20:40 4. Hooftrimmer Gunners 4:3 Royal Flush
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp
29/08 19:00 1. FC Rom Star 5:3 Hooftrimmer Gunners

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 15 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:20 26. Fanatics Brno 0:1 FK Világoš
13/06 18:00 25. FC Rom Star 12:6 Fanatics Brno
05/06 19:20 24. Fanatics Brno 2:5 FC Poutník 1552 "B"
17/05 18:30 21. FC Barbaři 0:5 Fanatics Brno
04/05 20:40 19. Fanatics Brno 1:3 Estudiantes C.F.
22/04 19:20 17. Fanatics Brno 1:11 Amazing FC
14/04 21:00 16. S.B.S. Bástr "B" 2:5 Fanatics Brno
03/04 19:20 15. Fanatics Brno 1:0 Palermo
01/04 19:20 14. Impérium 5:0 Fanatics Brno
26/11 18:45 13. FK Világoš 1:1 Fanatics Brno
07/11 19:00 11. FC Poutník 1552 "B" 8:3 Fanatics Brno
02/11 15:30 10. Fanatics Brno 0:4 FC Kalinka Bohunice
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp
06/10 19:00 6. Estudiantes C.F. 0:0 Fanatics Brno
07/09 17:00 2. Palermo 1:3 Fanatics Brno

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Domino 12 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 14:00 22. Domino 1:3 Cordoba 06 "B"
03/05 19:30 19. Palermo 2:4 Domino
23/04 18:45 17. Dynamo Haná 2:5 Domino
16/04 20:30 16. Knihovnicka.cz 4:2 Domino
06/04 11:30 15. Domino 2:4 Colgate Team
23/11 13:00 13. EUROPLOTY "B" 7:3 Domino
02/11 15:00 10. Domino 1:3 FC Fénix Brno "B"
26/10 15:00 9. Cordoba 06 "B" 3:2 Domino
20/10 16:00 8. Domino 0:2 Renfus Team 59'
12/10 19:00 7. Rakol Brno 0:2 Domino
29/09 18:45 5. Last Minute 0:0 Domino
22/09 16:00 4. Domino 1:0 Dynamo Haná

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 17 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SK Retro Brno 6:0 Fanatics Brno
07/06 18:00 24. FC Spodek Bohunice 9:0 Fanatics Brno
31/05 18:00 23. Fanatics Brno 0:13 Cordoba 06 "B"
20/05 18:00 21. Fanatics Brno 1:7 Kašpaři VM
13/05 19:00 20. Estudiantes C.F. 6:1 Fanatics Brno
21/04 18:00 17. Fanatics Brno 1:17 FC Fénix Brno "C"
16/04 19:00 16. KMK Betis United 4:2 Fanatics Brno
05/04 18:00 15. Fanatics Brno 0:7 Malakes F.C.
26/11 18:00 13. Fanatics Brno 0:12 SK Retro Brno
21/11 18:00 12. SeaComp 9:3 Fanatics Brno
11/11 18:00 11. Fanatics Brno 4:10 FC Spodek Bohunice
04/11 14:00 10. Cordoba 06 "B" 17:1 Fanatics Brno
28/10 17:00 2. Malakes F.C. 14:0 Fanatics Brno
25/10 18:00 8. Kašpaři VM 10:1 Fanatics Brno
14/10 17:30 7. Fanatics Brno 1:2 Estudiantes C.F.
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B"
19/09 18:00 3. Fanatics Brno 1:1 KMK Betis United

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fanatics Brno 13 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:30 22. FC Spodek Bohunice 6:1 Fanatics Brno
03/06 20:30 21. Fanatics Brno 3:3 Cordoba 06 "B"
27/05 20:00 20. SSC Brno 7:2 Fanatics Brno
20/05 16:00 19. Fanatics Brno 1:14 FC Rom Star
13/05 19:10 18. KMK Betis United 1:0 Fanatics Brno
30/04 19:10 16. Amazing FC 17:0 Fanatics Brno
15/04 16:00 14. Fanatics Brno 5:1 FC Clubwash::Brno
05/04 18:00 12. FC Habrůvka 8:0 Fanatics Brno
05/11 13:00 10. Cordoba 06 "B" 1:3 Fanatics Brno
23/10 18:45 8. FC Rom Star 9:0 Fanatics Brno
17/10 18:00 7. Fanatics Brno 3:2 KMK Betis United
28/09 20:15 4. FC Poutník 1552 9:2 Fanatics Brno
11/09 16:45 2. Fanatics Brno 3:5 SK Retro Brno

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Omega Brno 16 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 18:00 26. FC Omega Brno 1:6 Renfus Team
29/05 11:15 25. Domino 5:1 FC Omega Brno
22/05 14:00 24. FC Omega Brno 0:5 Hearts of König
08/05 14:30 22. FC Omega Brno 0:6 Corinto
01/05 11:15 21. FC Brkábl 2:1 FC Omega Brno
24/04 15:00 20. FC Omega Brno 1:3 Sandonorico
17/04 17:00 19. Dream Team Kuřim 4:0 FC Omega Brno
10/04 14:00 18. FC Omega Brno 1:5 Rebešovice "B"
05/04 20:00 17. Pitaval 4:0 FC Omega Brno
14/11 18:45 11. Hearts of König 6:1 FC Omega Brno
08/11 14:45 10. FC Omega Brno 1:9 Moravia Brno
17/10 10:00 7. Sandonorico 4:1 FC Omega Brno
10/10 11:45 6. FC Omega Brno 0:5 Dream Team Kuřim
03/10 20:30 5. Rebešovice "B" 5:1 FC Omega Brno
28/09 16:00 4. FC Omega Brno 0:5 Pitaval
19/09 10:00 3. Colgate Team 2:2 FC Omega Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382