BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Červený Lukáš
Narozen dne: 15.02.1985

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: F.C. Bohunice (F.C. Bohunice)
Celkový počet startů BSMK: 140
Celkový počet vstřelených branek: 32
Celkový počet žlutých karet: 8
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
F.C. Bohunice 12 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/11 19:00 13. FCC František Vláčil 2:3 F.C. Bohunice
20/11 18:45 12. F.C. Bohunice 1:3 FC Poutník 1552
16/11 21:00 11. FC Fénix Brno 6:2 F.C. Bohunice
06/11 18:45 10. F.C. Bohunice 1:3 FC Dvorska
26/10 20:30 8. Estudiantes C.F. 1:2 F.C. Bohunice
19/10 18:45 7. F.C. Bohunice 1:5 Dynamo Haná
09/10 18:45 6. F.C. Bohunice 3:6 Cordoba 06 "B"
05/10 18:45 5. F.C. Bohunice 3:2 Beers United
25/09 19:00 4. The Reds 7:5 F.C. Bohunice 19' 28' 50'
18/09 18:45 3. F.C. Bohunice 2:3 Šenk okna Raiders 17'
14/09 19:30 2. Rebešovice 4:5 F.C. Bohunice
04/09 18:45 1. F.C. Bohunice 4:3 KMK Dynamo Brno

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
F.C. Bohunice 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. Cordoba 06 "B" 3:6 F.C. Bohunice
30/05 20:30 18. Šenk okna Raiders 4:4 F.C. Bohunice
11/05 18:45 17. F.C. Bohunice 3:1 Estudiantes C.F.
20/04 19:00 14. Rebešovice 8:5 F.C. Bohunice
11/04 18:45 13. F.C. Bohunice 1:3 FCC František Vláčil

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Spodek Bohunice 10 1 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/06 19:20 26. FCC František Vláčil 5:3 FC Spodek Bohunice
09/06 19:30 24. Mediální mrchy 7:3 FC Spodek Bohunice
02/06 19:00 22. Moravia Brno 3:7 FC Spodek Bohunice
29/05 18:30 23. FC Spodek Bohunice 6:1 C.F. Relax
26/05 18:30 21. FC Spodek Bohunice 0:3 The Reds "B" 45'
12/05 19:00 20. Amazing FC 8:1 FC Spodek Bohunice 38'
01/05 18:30 19. FC Spodek Bohunice 2:3 Estudiantes C.F.
28/04 20:30 18. FC DM Podlahy 3:8 FC Spodek Bohunice
07/04 18:45 15. Dynamo Haná 6:1 FC Spodek Bohunice
31/03 18:45 14. FC Spodek Bohunice 7:3 Renfus Team 54'
Fischer Cafe 7 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 19:00 20. Šenk okna Raiders 6:2 Fischer Cafe
19/05 19:20 18. Vyšší princip 12:4 Fischer Cafe
03/05 18:45 16. Fischer Cafe 0:5 Corinto
26/10 19:00 9. Fischer Cafe 3:3 Šenk okna Raiders
30/09 19:30 5. Corinto 1:8 Fischer Cafe 44'
24/09 19:30 4. Fischer Cafe 2:3 FC Fénix Brno
03/09 20:40 1. The Reds 4:2 Fischer Cafe

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fischer Cafe 10 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:30 22. FC Fénix Brno "B" 0:3 Fischer Cafe
17/06 18:45 21. Fischer Cafe 6:7 Corinto 51'
11/06 18:30 20. Cordoba 06 "B" 1:1 Fischer Cafe
01/06 18:45 19. Fischer Cafe 1:1 C.F. Relax
26/04 20:00 14. KMK Dynamo Brno 3:2 Fischer Cafe
23/04 18:45 13. Fischer Cafe 4:3 The Reds
13/04 18:45 12. Fischer Cafe 2:3 FC Poutník 1552
12/11 18:45 11. Fischer Cafe 2:3 FC Fénix Brno "B"
03/11 19:00 10. Corinto 1:2 Fischer Cafe
27/10 18:45 9. Fischer Cafe 1:8 Cordoba 06 "B" 27'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fischer Cafe 10 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 18:45 21. Fischer Cafe 2:5 Corinto 23'
28/04 18:45 14. Fischer Cafe 1:0 Rebešovice
23/04 19:00 13. Natural 95 2:4 Fischer Cafe 17'
16/04 18:45 12. Fischer Cafe 4:3 Moravia Brno
31/10 18:45 9. Fischer Cafe 2:4 Beers United
23/10 18:45 8. EUROPLOTY 7:1 Fischer Cafe
07/10 19:30 6. FC Poutník 1552 1:1 Fischer Cafe
29/09 20:30 5. The Reds 1:5 Fischer Cafe 51'
25/09 18:45 4. Fischer Cafe 4:1 C.F. Relax
05/09 18:45 1. Moravia Brno 3:1 Fischer Cafe

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Fischer Cafe 16 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 22. Rakol Brno 2:7 Fischer Cafe
18/06 18:45 21. Fischer Cafe 4:2 Moravia Brno
07/06 19:00 20. Melchester Rovers 2:3 Fischer Cafe
05/06 18:45 19. Fischer Cafe 5:3 FC Poutník 1552 39'
15/05 18:45 16. Fischer Cafe 2:2 MOP Brno
03/05 18:45 15. The Reds 3:5 Fischer Cafe 28'
13/11 18:45 11. Fischer Cafe 8:1 Rakol Brno 22'
07/11 18:45 10. Moravia Brno 6:0 Fischer Cafe
31/10 18:45 9. Fischer Cafe 2:3 Melchester Rovers 53'
17/10 18:45 7. Fischer Cafe 1:1 FC Habrůvka 55'
11/10 18:45 6. HT Group C.F. 1:4 Fischer Cafe
03/10 18:45 5. MOP Brno 10:1 Fischer Cafe
27/09 19:10 3. Renfus Team 1:4 Fischer Cafe
23/09 12:00 4. Fischer Cafe 5:0 The Reds
11/09 18:45 2. Fischer Cafe 7:6 C.F. Relax
05/09 18:30 1. Rebešovice 4:0 Fischer Cafe

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/11 20:45 9. Gioia Brno 4:4 Karlsberg C.F.
Karlsberg C.F. "B" 9 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/11 18:45 11. Renfus Team 2:1 Karlsberg C.F. "B"
06/11 15:30 10. Karlsberg C.F. "B" 7:4 C.F. Relax
30/10 15:00 9. Rebešovice 1:3 Karlsberg C.F. "B" 54'
26/10 18:45 8. Karlsberg C.F. "B" 7:3 Rakol Brno
18/10 18:30 7. Moravia Brno 1:3 Karlsberg C.F. "B"
01/10 15:00 5. Karlsberg C.F. "B" 7:1 Fischer Cafe
28/09 20:45 4. Hearts of König 0:9 Karlsberg C.F. "B" 34' 58' 40'
21/09 18:30 3. Karlsberg C.F. "B" 1:6 FC Brkábl
07/09 18:30 1. Karlsberg C.F. "B" 0:5 FC Fénix Brno

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. "B" 20 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 25. Karlsberg C.F. "B" 1:3 Cordoba 06 "B"
03/06 18:00 26. FC Fénix Brno "B" 3:5 Karlsberg C.F. "B" 55'
02/06 18:45 13. Karlsberg C.F. "B" 5:3 FC Fénix Brno "B"
22/05 12:30 24. FC Spodek Bohunice 5:6 Karlsberg C.F. "B"
14/05 19:00 23. Karlsberg C.F. "B" 3:1 The Reds
06/05 18:30 22. Colgate Team "B" 3:4 Karlsberg C.F. "B"
01/05 16:30 21. Corinto 2:1 Karlsberg C.F. "B"
12/04 18:30 18. Karlsberg C.F. "B" 6:2 Domino
07/04 18:30 17. Tripoli Café Brno "B" 0:10 Karlsberg C.F. "B"
25/03 18:45 16. Karlsberg C.F. "B" 3:1 MOP Brno
20/03 16:45 15. Palermo 1:9 Karlsberg C.F. "B"
06/03 14:30 14. Karlsberg C.F. "B" 7:1 FC WC
14/11 10:00 11. Karlsberg C.F. "B" 6:4 FC Spodek Bohunice
31/10 10:00 9. Karlsberg C.F. "B" 5:1 Colgate Team "B"
16/10 19:00 7. Melchester Rovers 0:3 Karlsberg C.F. "B"
11/10 17:15 4. Karlsberg C.F. "B" 5:2 Tripoli Café Brno "B"
02/10 11:00 5. Domino 6:2 Karlsberg C.F. "B" 30'
17/09 18:45 3. MOP Brno 1:3 Karlsberg C.F. "B"
12/09 12:00 2. Karlsberg C.F. "B" 4:2 Palermo 50'
04/09 13:00 1. FC WC 1:16 Karlsberg C.F. "B" 29' 40' 47' 50'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. "B" 16 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 20:45 24. Kašpaři VM 5:3 Karlsberg C.F. "B"
15/05 10:00 23. Karlsberg C.F. "B" 2:3 Galaxy Brno
09/05 11:00 22. Tripoli Café Brno "B" 4:2 Karlsberg C.F. "B"
02/05 14:30 21. Karlsberg C.F. "B" 4:1 Beers United
27/04 19:00 20. Fair Play Team 5:0 Karlsberg C.F. "B"
10/04 15:45 18. C.F. Relax 0:6 Karlsberg C.F. "B"
06/12 14:45 11. Karlsberg C.F. "B" 3:3 Kašpaři VM 8'
05/12 09:45 10. Galaxy Brno 11:3 Karlsberg C.F. "B" 27'
28/11 13:00 13. Karlsberg C.F. "B" 3:5 INEX-SDA Srbská "B" 1'
20/11 18:45 12. KMK Dynamo Brno 11:2 Karlsberg C.F. "B" 10'
18/11 18:45 6. FC Rom Star 4:4 Karlsberg C.F. "B"
24/10 17:00 8. Beers United 2:8 Karlsberg C.F. "B" 33'
21/10 16:15 7. Karlsberg C.F. "B" 1:6 Fair Play Team
26/09 20:45 4. Palermo 1:3 Karlsberg C.F. "B" 18'
23/09 17:30 2. Merdeux 3:5 Karlsberg C.F. "B"
20/09 11:45 3. Karlsberg C.F. "B" 1:3 Melchester Rovers 54'

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hála Team 14 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/05 18:30 21. Surfin Brno 1:2 Hála Team 47' 55'
05/04 15:00 18. Natural 95 3:1 Hála Team
16/12 18:45 12. Noem Arch Brno 7:2 Hála Team
30/11 10:00 14. Nedeka Brno 3:1 Hála Team
23/11 15:30 13. Hála Team 2:9 Bohunice 30
17/11 20:45 8. Cordoba 06 1:2 Hála Team
14/11 19:00 28. Hála Team 0:8 Karlsberg C.F.
09/11 17:45 11. Hála Team 5:5 RKM Brokers
04/11 20:30 10. Fischer Cafe 16:1 Hála Team
11/10 09:30 7. Hála Team 2:2 Surfin Brno
05/10 20:45 6. Hearts of König 3:7 Hála Team
19/09 20:45 4. Atex Brno 9:3 Hála Team
14/09 20:30 3. Hála Team 1:0 Natural 95
31/08 10:30 1. Star Trac 9:3 Hála Team

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hála Team 10 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/04 09:30 18. Sport Centrum Srbská "B" 2:10 Hála Team
22/03 11:00 15. Hála Team 5:3 Hearts of König "B"
17/11 12:30 8. Domino 5:9 Hála Team
03/11 10:30 9. Hála Team 0:3 Atlantida FC
21/10 15:00 7. Hála Team 4:5 Orel Bohunice
12/10 18:00 6. FFC Rookies 2:9 Hála Team 59'
06/10 08:45 5. Hála Team 10:1 Imbalanced Brno 20'
23/09 16:00 3. Hála Team 2:2 Bookmakers Brno "B"
15/09 12:30 2. Hála Team 4:0 Atex Brno "B" 35'
08/09 13:00 1. Hála Team 6:0 Sport Centrum Srbská "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382