BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Müllner Jiří
Narozen dne: 14.05.1991

V soutěžích BSMK od: 01.07.2008
Mateřský klub: FC Fénix Brno (FC Fénix Brno)
Celkový počet startů BSMK: 147
Celkový počet vstřelených branek: 33
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 16 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 21:00 25. FC Fénix Brno 3:5 FC Dvorska
05/06 19:30 23. FC Fénix Brno 1:3 Estudiantes C.F.
29/05 18:45 22. Dynamo Haná 4:1 FC Fénix Brno
24/05 19:00 21. Cordoba 06 "B" 2:3 FC Fénix Brno
17/05 18:45 20. Beers United 2:2 FC Fénix Brno
10/05 21:00 19. FC Fénix Brno 5:1 The Reds
03/05 20:30 18. Šenk okna Raiders 4:3 FC Fénix Brno 45'
16/04 21:00 16. KMK Dynamo Brno 3:3 FC Fénix Brno
12/04 21:00 15. FC Fénix Brno 6:1 FCC František Vláčil
06/04 19:15 14. FC Poutník 1552 1:8 FC Fénix Brno
06/11 19:30 10. Estudiantes C.F. 3:3 FC Fénix Brno
31/10 20:45 9. FC Fénix Brno 3:3 Dynamo Haná
19/10 21:00 7. FC Fénix Brno 0:3 Beers United
12/10 20:30 6. The Reds 3:0 FC Fénix Brno
05/10 21:00 5. FC Fénix Brno 1:7 Šenk okna Raiders
25/09 19:30 4. Rebešovice 0:2 FC Fénix Brno

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 12 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:30 22. FCC František Vláčil 4:0 FC Fénix Brno
05/06 19:00 21. Cordoba 06 "B" 4:1 FC Fénix Brno 36'
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds 53'
14/05 20:30 18. KMK Dynamo Brno 2:3 FC Fénix Brno 16'
11/05 21:00 17. FC Fénix Brno 3:3 Šenk okna Raiders
01/05 21:00 16. Estudiantes C.F. 1:2 FC Fénix Brno
27/04 21:00 15. FC Fénix Brno 4:5 Dynamo Haná
03/11 21:00 10. FC Fénix Brno 6:2 Cordoba 06 "B"
27/10 21:00 9. FC Fénix Brno 2:4 Beers United 60'
10/10 21:00 7. FC Fénix Brno 5:2 KMK Dynamo Brno
03/10 19:00 6. Šenk okna Raiders 4:1 FC Fénix Brno
29/09 21:00 5. FC Fénix Brno 3:1 Estudiantes C.F.

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 18 4 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 21:00 22. KMK Dynamo Brno 3:1 FC Fénix Brno
09/06 21:00 21. FC Fénix Brno 4:2 The Reds
02/06 21:00 20. Rebešovice 6:6 FC Fénix Brno
25/05 19:00 19. FC Fénix Brno 2:1 FC Habrůvka
16/05 19:00 18. Šenk okna Raiders 2:0 FC Fénix Brno
10/05 21:00 17. FC Fénix Brno 0:1 Cordoba 06 "B" 46'
02/05 20:40 16. Vyšší princip 4:0 FC Fénix Brno
28/04 21:00 15. FC Fénix Brno 5:3 Fischer Cafe 40'
18/04 20:30 14. Corinto Blues 1:5 FC Fénix Brno
14/04 21:00 13. FC Fénix Brno 3:5 Leram 25'
07/04 21:00 12. FC Fénix Brno 6:3 Beers United
09/11 20:45 11. FC Fénix Brno 1:0 KMK Dynamo Brno
22/10 21:00 8. FC Habrůvka 4:6 FC Fénix Brno 4'
15/10 21:00 7. FC Fénix Brno 7:1 Šenk okna Raiders
01/10 21:00 5. FC Fénix Brno 2:4 Vyšší princip 3'
15/09 20:45 3. FC Fénix Brno 3:4 Corinto Blues
06/09 20:00 2. Leram 4:0 FC Fénix Brno
03/09 18:45 1. Beers United 4:1 FC Fénix Brno 58'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "B" 16 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:30 20. The Reds 1:5 FC Fénix Brno "B"
14/05 18:45 16. Beers United 1:8 FC Fénix Brno "B"
07/05 20:30 15. FC Fénix Brno "B" 0:4 Šenk okna Raiders
27/04 18:30 14. Rebešovice 2:0 FC Fénix Brno "B"
13/04 21:00 12. KMK Dynamo Brno 4:0 FC Fénix Brno "B"
12/11 18:45 11. Fischer Cafe 2:3 FC Fénix Brno "B"
06/11 20:30 10. FC Fénix Brno "B" 1:1 FC Poutník 1552
30/10 20:30 9. FC Fénix Brno "B" 2:3 The Reds
20/10 20:30 8. Corinto Blues 3:2 FC Fénix Brno "B" 13'
16/10 20:30 7. FC Fénix Brno "B" 3:0 Cordoba 06 "B" 58'
08/10 21:00 6. C.F. Relax 2:3 FC Fénix Brno "B"
02/10 20:30 5. FC Fénix Brno "B" 3:3 Beers United
22/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 FC Fénix Brno "B"
18/09 21:00 3. FC Fénix Brno "B" 1:3 Rebešovice 42'
11/09 21:00 1. FC Fénix Brno "B" 5:0 KMK Dynamo Brno
09/09 18:45 2. Moravia Brno 0:0 FC Fénix Brno "B"

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "B" 17 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 20:30 26. Palermo 2:2 FC Fénix Brno "B" 40'
12/06 18:45 24. Dynamo Haná 5:4 FC Fénix Brno "B"
26/05 19:30 22. Colgate Team 2:7 FC Fénix Brno "B" 57'
21/05 20:30 21. FC Fénix Brno "B" 5:1 S.B.S. Bástr
08/05 20:30 19. FC Fénix Brno "B" 3:2 The Reds "B"
09/04 19:00 15. Renfus Team 1:4 FC Fénix Brno "B" 10'
03/04 20:30 14. FC Fénix Brno "B" 8:2 Rakol Brno
28/11 19:00 13. FC Fénix Brno "B" 5:2 Palermo
16/11 18:45 12. Last Minute 0:3 FC Fénix Brno "B"
14/11 19:00 11. FC Fénix Brno "B" 4:0 Dynamo Haná
31/10 19:00 9. FC Fénix Brno "B" 2:2 Colgate Team
24/10 20:30 2. FC Fénix Brno "B" 2:3 Renfus Team 4'
22/10 19:00 8. S.B.S. Bástr 0:1 FC Fénix Brno "B"
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B"
03/10 19:00 5. FC Fénix Brno "B" 1:2 FC Spodek Bohunice
26/09 20:30 4. Knihovnicka.cz 1:0 FC Fénix Brno "B"
14/09 16:00 3. Cordoba 06 "B" 2:0 FC Fénix Brno "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "B" 23 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 19:00 26. Colgate Team 4:3 FC Fénix Brno "B"
20/06 20:40 25. FC Fénix Brno "B" 2:3 Beers United
13/06 18:45 24. EUROPLOTY 5:3 FC Fénix Brno "B" 18'
06/06 20:40 23. FC Fénix Brno "B" 3:3 S.B.S. Bástr
29/05 19:00 22. FC Fénix Brno "B" 9:1 FC WC
16/05 20:40 20. FC Fénix Brno "B" 9:3 Sandonorico
03/05 19:00 19. Palermo 1:5 FC Fénix Brno "B" 3'
18/04 20:40 16. FC Fénix Brno "B" 8:2 Dynamo Haná
07/04 15:00 15. Domino 2:2 FC Fénix Brno "B"
04/04 20:40 14. FC Fénix Brno "B" 2:6 Corinto Blues
26/11 19:10 13. FC Fénix Brno "B" 5:1 Colgate Team 51'
22/11 18:45 12. Beers United 5:0 FC Fénix Brno "B"
12/11 20:40 11. FC Fénix Brno "B" 2:3 EUROPLOTY
08/11 20:40 10. S.B.S. Bástr 2:7 FC Fénix Brno "B"
31/10 18:45 9. FC WC 1:9 FC Fénix Brno "B" 7' 17' 55'
22/10 19:10 8. FC Fénix Brno "B" 10:1 SSC Brno 35' 50' 51'
18/10 18:45 7. Sandonorico 1:5 FC Fénix Brno "B"
11/10 19:10 6. FC Fénix Brno "B" 1:3 Palermo
30/09 16:30 5. Last Minute 4:4 FC Fénix Brno "B"
27/09 19:10 4. FC Fénix Brno "B" 2:5 FC Brkábl
20/09 18:45 3. Dynamo Haná 3:8 FC Fénix Brno "B"
09/09 19:10 2. FC Fénix Brno "B" 5:3 Domino 47'
02/09 12:00 1. Corinto Blues 4:3 FC Fénix Brno "B"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/04 19:30 14. FC Fénix Brno 5:2 Moravia Brno
08/04 20:30 13. KMK Dynamo Brno 3:3 FC Fénix Brno
02/04 19:30 12. FC Fénix Brno 9:0 Karlsberg C.F. "B"
02/11 20:15 9. FC Fénix Brno 2:3 MOP Brno
25/10 18:45 8. Fischer Cafe 1:3 FC Fénix Brno
28/09 18:30 4. FC Fénix Brno 4:2 Rakol Brno
21/09 18:30 3. Moravia Brno 3:1 FC Fénix Brno

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 10 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:00 26. FC Fénix Brno 8:4 C.F. Relax
01/06 19:00 25. Hearts of König 2:6 FC Fénix Brno
17/04 18:30 19. KMK Dynamo Brno 2:1 FC Fénix Brno
05/04 20:45 17. FC Fénix Brno 3:1 Sandonorico
27/03 19:00 16. Renfus Team 0:6 FC Fénix Brno 43'
21/03 18:00 15. FC Fénix Brno 1:3 Fair Play Team 2'
15/03 20:30 10. FC Fénix Brno 5:2 Beers United
28/11 14:30 13. C.F. Relax 1:4 FC Fénix Brno
25/11 18:00 12. FC Fénix Brno 0:1 Hearts of König
21/10 18:45 7. Dynamo Haná 5:4 FC Fénix Brno

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
INEX-SDA Srbská "B" 14 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 15:45 26. INEX-SDA Srbská "B" 5:5 Karlsberg C.F. "B"
23/05 17:15 24. INEX-SDA Srbská "B" 5:4 KMK Dynamo Brno
15/05 12:15 23. C.F. Relax 4:0 INEX-SDA Srbská "B"
10/05 20:40 22. INEX-SDA Srbská "B" 2:2 Kašpaři VM
01/05 20:40 21. Palermo 5:3 INEX-SDA Srbská "B"
24/04 20:40 20. INEX-SDA Srbská "B" 10:3 Galaxy Brno 54'
17/04 20:40 19. Melchester Rovers 0:3 INEX-SDA Srbská "B"
27/03 20:40 16. INEX-SDA Srbská "B" 4:1 Beers United
20/11 18:45 12. INEX-SDA Srbská "B" 5:6 FC Rom Star 45' 50'
09/11 19:30 10. INEX-SDA Srbská "B" 2:1 C.F. Relax
06/11 18:45 11. KMK Dynamo Brno 3:6 INEX-SDA Srbská "B" 49'
25/10 16:00 8. INEX-SDA Srbská "B" 3:1 Palermo
19/09 09:30 3. Beers United 4:4 INEX-SDA Srbská "B"
11/09 17:45 2. INEX-SDA Srbská "B" 3:4 Last Minute 54'

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 14 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 19:30 17. KMK Dynamo Brno 3:2 Sport Centrum Srbská
25/04 19:00 18. Sport Centrum Srbská 0:6 Rebešovice "B"
18/04 18:15 16. Sport Centrum Srbská 2:3 Domino
04/04 17:30 14. All Stars IBM 1:6 Sport Centrum Srbská
29/03 09:00 13. Fisher Cafe "B" 2:5 Sport Centrum Srbská
21/02 19:00 12. Sport Centrum Srbská 1:1 Karlsberg C.F. "B"
17/11 18:15 10. Sport Centrum Srbská 6:3 Imbalanced Brno
01/11 18:15 9. Palermo 0:6 Sport Centrum Srbská
18/10 19:00 7. Rebešovice "B" 3:2 Sport Centrum Srbská
10/10 17:00 6. Sport Centrum Srbská 4:2 KMK Dynamo Brno
26/09 17:15 4. Sport Centrum Srbská 1:0 SSC Brno
20/09 10:00 3. Sport Centrum Srbská 3:2 All Stars IBM
13/09 20:30 2. Sport Centrum Srbská 6:0 Fisher Cafe "B" 52'
06/09 10:30 1. Karlsberg C.F. "B" 1:2 Sport Centrum Srbská

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382