BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Strmiska Jiří
Narozen dne: 04.07.1994

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Hooftrimmer Gunners (Hooftrimmer Gunners "B")
Celkový počet startů BSMK: 213
Celkový počet vstřelených branek: 43
Celkový počet žlutých karet: 0
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 13 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/04 20:30 19. Hooftrimmer Gunners 3:5 UniStars Brno 32'
16/04 19:00 17. Hooftrimmer Gunners 2:2 Los Arbitros
10/04 20:30 16. Impérium 4:1 Hooftrimmer Gunners 25'
27/03 19:00 14. Hooftrimmer Gunners 6:0 FCC František Vláčil
06/11 19:00 10. CZ People 7:1 Hooftrimmer Gunners
29/10 19:30 9. Hooftrimmer Gunners 2:3 Cordoba 06 "B"
25/10 19:00 8. C.F. Relax 3:4 Hooftrimmer Gunners
18/10 19:00 7. Hooftrimmer Gunners 1:2 Rebešovice
11/10 19:00 6. UniStars Brno 5:2 Hooftrimmer Gunners
04/10 19:30 5. Hooftrimmer Gunners 0:3 Mediální mrchy
21/09 19:15 4. Los Arbitros 1:7 Hooftrimmer Gunners
17/09 19:00 3. Hooftrimmer Gunners 2:0 Impérium
03/09 18:45 1. FCC František Vláčil 2:1 Hooftrimmer Gunners
Hooftrimmer Gunners "B" 15 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/05 19:00 22. Hooftrimmer Gunners "B" 1:1 Moravia Brno
26/04 20:45 18. FC Tiki-Taka Brno 0:7 Hooftrimmer Gunners "B"
18/04 19:00 17. Hooftrimmer Gunners "B" 4:1 FC Spitfire
09/04 20:15 16. TJ Rotor Magenta 1:5 Hooftrimmer Gunners "B" 59'
02/04 19:00 15. Hooftrimmer Gunners "B" 0:2 SK Veselka
27/11 20:30 13. SeaComp "B" 3:6 Hooftrimmer Gunners "B"
20/11 20:30 12. Hooftrimmer Gunners "B" 6:3 Royal Flush "C"
08/11 21:00 10. Hooftrimmer Gunners "B" 5:4 Palermo 59'
01/11 20:30 9. Moravia Brno 2:3 Hooftrimmer Gunners "B"
22/10 21:00 8. Hooftrimmer Gunners "B" 1:0 Kaša Team
09/10 20:30 6. Fellaz Brno 0:4 Hooftrimmer Gunners "B"
03/10 19:30 3. Hooftrimmer Gunners "B" 7:0 TJ Rotor Magenta
01/10 21:00 5. Hooftrimmer Gunners "B" 5:0 FC Tiki-Taka Brno
25/09 20:30 4. FC Spitfire 2:2 Hooftrimmer Gunners "B" 52'
09/09 16:00 2. SK Veselka 1:0 Hooftrimmer Gunners "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hooftrimmer Gunners 17 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:30 26. Hooftrimmer Gunners 11:3 Knihovnicka.cz 42'
19/06 17:15 25. Impérium 7:5 Hooftrimmer Gunners
04/06 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 8:1 FC Zebra
21/05 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 2:6 FC DM Podlahy
16/05 19:00 20. C.F. Relax 2:1 Hooftrimmer Gunners
23/11 21:00 13. Knihovnicka.cz 5:2 Hooftrimmer Gunners
21/11 19:00 12. Hooftrimmer Gunners 1:1 Impérium
03/11 20:30 10. FC Zebra 1:2 Hooftrimmer Gunners
31/10 19:00 9. Hooftrimmer Gunners 5:1 FC Habrůvka
24/10 20:45 8. FC DM Podlahy 2:3 Hooftrimmer Gunners 6'
18/10 19:30 7. Hooftrimmer Gunners 3:2 C.F. Relax
12/10 19:00 6. Amazing FC 7:2 Hooftrimmer Gunners
02/10 19:00 5. Hooftrimmer Gunners 6:1 Výtahy SHS
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Hooftrimmer Gunners
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
13/09 19:00 2. Renfus Team 1:1 Hooftrimmer Gunners 33'
06/09 19:30 1. Hooftrimmer Gunners 2:1 Mediální mrchy

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
Hooftrimmer Gunners 20 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 16:30 22. FC Rom Star 3:5 Hooftrimmer Gunners
02/06 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 10:2 FC Kalinka Bohunice
30/05 18:45 20. Division-KH 3:11 Hooftrimmer Gunners
24/05 20:30 19. Hooftrimmer Gunners 4:2 Colgate Team
14/05 19:00 18. C.F. Relax "B" 2:3 Hooftrimmer Gunners
10/05 19:00 17. Hooftrimmer Gunners 5:0 Royal Flush 34'
01/05 20:30 16. Renfus Team 5:0 Hooftrimmer Gunners
21/04 19:00 15. Hooftrimmer Gunners 10:0 Palermo
18/04 21:00 14. Moravia Brno 0:3 Hooftrimmer Gunners
12/04 19:30 13. Hooftrimmer Gunners 11:3 S.B.S. Bástr 30'
31/03 20:00 12. Hooftrimmer Gunners 9:0 FC Zebra 53'
09/11 19:30 11. Hooftrimmer Gunners 7:3 FC Rom Star
30/10 18:45 10. FC Kalinka Bohunice 3:7 Hooftrimmer Gunners
13/10 21:00 7. Hooftrimmer Gunners 4:6 C.F. Relax "B" 47'
04/10 21:00 6. Royal Flush 1:7 Hooftrimmer Gunners 3' 60'
26/09 20:30 5. Hooftrimmer Gunners 0:1 Renfus Team
18/09 17:30 4. Palermo 0:12 Hooftrimmer Gunners 19' 30' 38'
14/09 19:30 3. Hooftrimmer Gunners 4:2 Moravia Brno
06/09 21:00 2. S.B.S. Bástr 2:5 Hooftrimmer Gunners 43'
26/08 20:30 1. FC Zebra 5:1 Hooftrimmer Gunners

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Moravia Brno 14 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:30 25. Amazing FC 9:2 Moravia Brno
06/06 18:45 24. Moravia Brno 0:3 Estudiantes C.F.
02/06 19:00 22. Moravia Brno 3:7 FC Spodek Bohunice
30/05 19:00 23. FC DM Podlahy 3:1 Moravia Brno
12/05 18:45 26. Moravia Brno 2:2 The Reds "B"
09/05 18:45 20. Moravia Brno 0:8 Dynamo Haná
02/11 18:45 10. Moravia Brno 1:2 FC DM Podlahy
26/10 18:45 9. FC Spodek Bohunice 3:2 Moravia Brno
19/10 18:45 8. Moravia Brno 1:0 FC Coco Aradza
12/10 18:45 7. Dynamo Haná 2:1 Moravia Brno
05/10 18:45 6. Moravia Brno 1:1 Renfus Team
17/09 20:00 3. Mediální mrchy 2:0 Moravia Brno
10/09 18:45 2. Moravia Brno 1:5 C.F. Relax
31/08 18:45 1. Moravia Brno 4:0 Knihovnicka.cz 56'
Hooftrimmer Gunners 19 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 25. Hooftrimmer Gunners 2:5 FC Zebra
09/06 20:40 24. Colgate Team 2:1 Hooftrimmer Gunners 47'
27/05 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 12:3 FC Kalinka Bohunice
21/05 19:00 22. Palermo 1:13 Hooftrimmer Gunners
08/05 18:30 20. Hooftrimmer Gunners 3:4 C.F. Relax "B"
05/05 21:00 19. S.B.S. Bástr 8:1 Hooftrimmer Gunners
17/04 16:30 17. Royal Flush 2:5 Hooftrimmer Gunners
11/04 19:00 16. Hooftrimmer Gunners 3:2 FC Dvorska
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
29/03 20:30 14. Hooftrimmer Gunners 7:1 FC Rom Star
26/11 19:20 13. Hooftrimmer Gunners 0:1 Division-KH
16/11 20:45 12. FC Zebra 4:3 Hooftrimmer Gunners 37'
11/11 19:20 11. Hooftrimmer Gunners 3:1 Colgate Team 50'
31/10 17:00 10. FC Kalinka Bohunice 3:5 Hooftrimmer Gunners
23/10 19:20 9. Hooftrimmer Gunners 1:0 Palermo
11/10 17:30 7. C.F. Relax "B" 2:7 Hooftrimmer Gunners 24' 58'
06/10 19:20 6. Hooftrimmer Gunners 2:5 S.B.S. Bástr
13/09 18:00 3. FC Dvorska 2:1 Hooftrimmer Gunners
29/08 19:00 1. FC Rom Star 5:3 Hooftrimmer Gunners

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Moravia Brno 14 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/06 18:45 19. Moravia Brno 1:3 Šenk okna Raiders 13'
25/05 18:30 18. Rebešovice 2:2 Moravia Brno
21/05 18:45 17. Moravia Brno 1:5 The Reds
10/05 20:00 16. Moravia Brno 1:5 KMK Dynamo Brno
06/05 18:45 15. Fischer Cafe 7:0 Moravia Brno
27/04 18:45 14. Moravia Brno 0:1 FC Poutník 1552
23/04 19:00 13. FC Fénix Brno "B" 7:2 Moravia Brno
13/04 18:45 12. Moravia Brno 1:2 Corinto Blues 41'
14/10 18:45 7. Moravia Brno 2:4 Rebešovice
30/09 21:00 5. KMK Dynamo Brno 1:6 Moravia Brno
25/09 18:45 4. Moravia Brno 5:2 Fischer Cafe
15/09 18:45 3. FC Poutník 1552 6:0 Moravia Brno
09/09 18:45 2. Moravia Brno 0:0 FC Fénix Brno "B"
01/09 19:00 1. Corinto Blues 4:2 Moravia Brno

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Moravia Brno 18 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Moravia Brno 8:6 The Reds
18/06 19:00 21. C.F. Relax 0:1 Moravia Brno
02/06 19:30 19. Natural 95 1:1 Moravia Brno
26/05 19:30 18. FC Poutník 1552 4:0 Moravia Brno
19/05 18:45 17. Moravia Brno 2:3 KMK Dynamo Brno
11/05 12:30 16. Corinto Blues 2:0 Moravia Brno
06/05 18:45 15. Moravia Brno 6:3 Beers United 12' 60'
30/04 18:45 14. EUROPLOTY 2:2 Moravia Brno
23/04 18:45 13. Moravia Brno 2:3 SK Retro Brno 48'
16/04 18:45 12. Fischer Cafe 4:3 Moravia Brno
05/11 19:00 10. Moravia Brno 1:2 C.F. Relax
28/10 15:00 9. Rebešovice 3:2 Moravia Brno
23/10 18:45 8. Moravia Brno 8:0 Natural 95
14/10 18:45 7. Moravia Brno 2:2 FC Poutník 1552 39'
07/10 20:00 6. KMK Dynamo Brno 7:4 Moravia Brno
18/09 18:45 3. Moravia Brno 3:7 EUROPLOTY
11/09 19:30 2. SK Retro Brno 0:0 Moravia Brno
05/09 18:45 1. Moravia Brno 3:1 Fischer Cafe

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Moravia Brno 17 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 18:45 22. Moravia Brno 1:6 FC Habrůvka
18/06 18:45 21. Fischer Cafe 4:2 Moravia Brno
11/06 18:45 20. Moravia Brno 0:2 MOP Brno
02/06 16:00 19. The Reds 6:1 Moravia Brno
22/05 19:00 17. C.F. Relax 6:1 Moravia Brno
14/05 18:45 16. Moravia Brno 3:6 Rebešovice
05/05 20:30 15. Rakol Brno 0:3 Moravia Brno
23/04 18:45 13. Moravia Brno 3:2 Melchester Rovers
17/04 19:30 12. FC Poutník 1552 4:1 Moravia Brno
07/11 18:45 10. Moravia Brno 6:0 Fischer Cafe 10'
30/10 18:45 9. MOP Brno 4:3 Moravia Brno
24/10 18:45 8. Moravia Brno 4:4 The Reds
01/10 18:00 5. Rebešovice 6:1 Moravia Brno
25/09 18:45 4. Moravia Brno 2:0 Rakol Brno
20/09 18:45 3. Moravia Brno 3:3 HT Group C.F.
10/09 21:00 2. Melchester Rovers 3:1 Moravia Brno
04/09 18:45 1. Moravia Brno 4:1 FC Poutník 1552

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Tripoli Café Brno "B" 19 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 14:00 26. Tripoli Café Brno "B" 5:2 Sandonorico
31/05 18:45 24. Tripoli Café Brno "B" 2:6 Melchester Rovers
27/05 18:45 23. Last Minute 3:1 Tripoli Café Brno "B"
16/05 18:45 21. Tripoli Café Brno "B" 0:5 Dynamo Haná
06/05 15:00 20. Domino 5:1 Tripoli Café Brno "B"
24/04 18:45 18. Beers United 8:2 Tripoli Café Brno "B"
15/04 18:45 17. Tripoli Café Brno "B" 1:6 FC Fénix Brno "B"
02/04 18:45 15. Tripoli Café Brno "B" 3:1 FC WC
25/03 18:30 14. Colgate Team "B" 6:2 Tripoli Café Brno "B"
20/11 17:00 12. Tripoli Café Brno "B" 0:7 Palermo
12/11 18:00 11. Melchester Rovers 5:3 Tripoli Café Brno "B"
25/10 18:45 8. Dynamo Haná 5:1 Tripoli Café Brno "B" 4'
15/10 16:00 7. Tripoli Café Brno "B" 0:5 Domino
09/10 14:00 6. Corinto Blues 4:1 Tripoli Café Brno "B"
04/10 18:45 5. Tripoli Café Brno "B" 3:2 Beers United 41'
23/09 17:00 4. FC Fénix Brno "B" 3:1 Tripoli Café Brno "B"
17/09 11:30 3. Tripoli Café Brno "B" 0:7 The Reds
10/09 18:00 2. FC WC 3:5 Tripoli Café Brno "B"
03/09 16:30 1. Tripoli Café Brno "B" 2:2 Colgate Team "B"

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Tripoli Café Brno "B" 19 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 13:45 26. Tripoli Café Brno "B" 1:9 Corinto Blues
03/06 19:00 24. Palermo 6:0 Tripoli Café Brno "B"
29/05 18:30 25. Tripoli Café Brno "B" 3:6 MOP Brno
01/05 16:30 21. Tripoli Café Brno "B" 2:7 Cordoba 06 "B"
15/04 17:00 19. Tripoli Café Brno "B" 3:2 The Reds 56'
10/04 16:30 18. Colgate Team "B" 7:2 Tripoli Café Brno "B"
07/04 18:30 17. Tripoli Café Brno "B" 0:10 Karlsberg C.F. "B"
26/03 15:45 16. Melchester Rovers 10:2 Tripoli Café Brno "B"
20/03 11:45 15. Tripoli Café Brno "B" 3:9 Last Minute
06/03 12:30 14. Domino 4:3 Tripoli Café Brno "B"
20/11 13:30 12. MOP Brno 5:2 Tripoli Café Brno "B"
14/11 16:30 11. Tripoli Café Brno "B" 2:0 Palermo
06/11 16:45 10. FC WC 2:1 Tripoli Café Brno "B"
31/10 16:30 9. Tripoli Café Brno "B" 1:3 FC Fénix Brno "B"
11/10 17:15 4. Karlsberg C.F. "B" 5:2 Tripoli Café Brno "B"
08/10 18:45 6. The Reds 5:1 Tripoli Café Brno "B"
02/10 15:15 5. Tripoli Café Brno "B" 0:7 Colgate Team "B"
14/09 18:45 2. Last Minute 5:1 Tripoli Café Brno "B" 23'
04/09 13:00 1. Tripoli Café Brno "B" 1:0 Domino

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Tripoli Café Brno "B" 19 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 26. Tripoli Café Brno "B" 0:3 Palermo
30/05 17:15 25. Melchester Rovers 4:1 Tripoli Café Brno "B"
24/05 19:00 24. Tripoli Café Brno "B" 8:0 Merdeux 1' 31'
14/05 18:45 23. Last Minute 1:2 Tripoli Café Brno "B"
09/05 11:00 22. Tripoli Café Brno "B" 4:2 Karlsberg C.F. "B" 51'
01/05 19:00 21. KMK Dynamo Brno 6:0 Tripoli Café Brno "B"
29/04 19:00 20. Tripoli Café Brno "B" 1:7 Kašpaři VM 37'
18/04 14:45 19. Galaxy Brno 7:0 Tripoli Café Brno "B"
09/04 19:00 18. INEX-SDA Srbská "B" 5:3 Tripoli Café Brno "B" 24'
05/04 19:00 17. Tripoli Café Brno "B" 3:6 Beers United 4'
07/12 18:45 11. Merdeux 7:3 Tripoli Café Brno "B"
28/11 14:30 13. Palermo 2:1 Tripoli Café Brno "B"
07/11 10:00 10. Tripoli Café Brno "B" 3:8 Last Minute
24/10 17:00 8. Tripoli Café Brno "B" 0:14 KMK Dynamo Brno
03/10 12:00 5. Tripoli Café Brno "B" 1:9 INEX-SDA Srbská "B"
26/09 10:30 4. Beers United 13:3 Tripoli Café Brno "B"
24/09 18:45 3. Tripoli Café Brno "B" 1:5 Fair Play Team 41'
12/09 11:00 2. FC Rom Star 8:1 Tripoli Café Brno "B"
05/09 18:45 1. Tripoli Café Brno "B" 3:3 C.F. Relax 10'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Black Division 7 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/03 12:00 13. Rebešovice 3:1 Black Division
03/11 13:45 9. Last Minute 11:0 Black Division
24/10 20:00 8. Black Division 2:7 Moravia Brno
14/10 12:30 6. Ganrs 10:0 Black Division
07/10 12:00 5. Black Division 0:9 C.F. Relax
15/09 16:15 2. Black Division 0:16 Rebešovice
09/09 16:15 1. Black Division 2:8 FC Rom Star 30'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382