BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Šimůnek Jan
Narozen dne: 20.09.1990

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Royal Flush (Royal Flush)
Celkový počet startů BSMK: 206
Celkový počet vstřelených branek: 37
Celkový počet žlutých karet: 11
Celkový počet červených karet: 2
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Royal Flush 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/05 18:15 19. FC Rom Star 10:6 Royal Flush
21/04 16:00 17. FC Kalinka Bohunice 1:2 Royal Flush
22/10 21:00 8. Royal Flush 1:3 Moravia Brno

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 19 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Amazing FC 4:1 The Reds "B"
07/06 19:00 21. The Reds "B" 10:4 Výtahy SHS 37'
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
31/05 19:00 17. FC Poutník 1552 1:3 The Reds "B"
21/05 19:30 19. Mediální mrchy 3:0 The Reds "B"
15/05 20:30 18. The Reds "B" 3:2 Knihovnicka.cz
23/04 10:30 15. FC Dvorska 11:2 The Reds "B"
20/04 19:00 14. The Reds "B" 4:9 FC DM Podlahy
02/04 19:00 12. The Reds "B" 0:4 C.F. Relax
09/11 19:20 11. The Reds "B" 2:2 Amazing FC
31/10 20:40 10. Výtahy SHS 6:1 The Reds "B"
20/10 20:40 8. The Reds "B" 0:0 Mediální mrchy
14/10 19:15 7. Knihovnicka.cz 2:2 The Reds "B"
30/09 19:20 6. The Reds "B" 2:5 FC Poutník 1552
25/09 14:00 5. FC Habrůvka 10:1 The Reds "B"
21/09 20:40 4. The Reds "B" 6:4 FC Dvorska
14/09 16:45 3. FC DM Podlahy 6:6 The Reds "B" 22' 26'
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza
30/08 19:00 1. C.F. Relax 2:4 The Reds "B"
Royal Flush 20 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:30 22. C.F. Relax "B" 6:0 Royal Flush 48'
04/06 16:30 21. Royal Flush 5:4 S.B.S. Bástr
26/05 18:00 20. Royal Flush 3:7 Renfus Team
21/05 16:30 19. Palermo 1:0 Royal Flush
16/05 21:00 18. Royal Flush 6:4 Moravia Brno
10/05 19:00 17. Hooftrimmer Gunners 5:0 Royal Flush
30/04 16:30 16. Royal Flush 1:3 FC Zebra
22/04 17:00 15. FC Rom Star 4:2 Royal Flush
16/04 16:30 14. Royal Flush 2:3 FC Kalinka Bohunice
13/04 18:45 13. Division-KH 9:0 Royal Flush
01/04 19:00 12. Royal Flush 1:2 Colgate Team
11/11 20:30 5. FC Zebra 5:0 Royal Flush
06/11 18:00 11. Royal Flush 3:7 C.F. Relax "B"
01/11 21:00 10. S.B.S. Bástr 7:1 Royal Flush
16/10 18:00 8. Royal Flush 7:2 Palermo
11/10 19:00 7. Moravia Brno 7:1 Royal Flush
04/10 21:00 6. Royal Flush 1:7 Hooftrimmer Gunners
18/09 16:00 4. Royal Flush 1:5 FC Rom Star
11/09 18:45 3. FC Kalinka Bohunice 0:4 Royal Flush
04/09 18:00 2. Royal Flush 1:2 Division-KH 20'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 22 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:20 24. The Reds "B" 0:3 Amazing FC
29/05 20:30 23. Estudiantes C.F. 5:1 The Reds "B"
26/05 18:30 21. FC Spodek Bohunice 0:3 The Reds "B" 58'
22/05 18:00 22. The Reds "B" 6:1 FC DM Podlahy
12/05 18:45 26. Moravia Brno 2:2 The Reds "B"
08/05 20:40 20. The Reds "B" 1:5 FC Coco Aradza 24'
05/05 18:45 19. Dynamo Haná 4:0 The Reds "B"
26/04 19:20 18. The Reds "B" 2:2 Renfus Team
18/04 20:40 17. FCC František Vláčil 4:0 The Reds "B"
13/04 20:40 16. The Reds "B" 4:4 Výtahy SHS
27/03 19:20 14. The Reds "B" 2:1 C.F. Relax 25'
30/11 19:00 7. FC Coco Aradza 4:5 The Reds "B"
22/11 19:20 13. The Reds "B" 1:1 Moravia Brno
19/11 19:30 12. Knihovnicka.cz 4:3 The Reds "B" 5'
11/11 21:00 11. Amazing FC 7:0 The Reds "B"
01/11 19:20 10. The Reds "B" 0:5 Estudiantes C.F.
18/10 19:20 8. The Reds "B" 5:12 FC Spodek Bohunice
29/09 20:45 5. Renfus Team 2:1 The Reds "B"
24/09 20:40 4. The Reds "B" 0:8 FCC František Vláčil
14/09 20:40 3. Výtahy SHS 1:2 The Reds "B"
06/09 19:20 2. The Reds "B" 3:1 Mediální mrchy
31/08 19:00 1. C.F. Relax 4:1 The Reds "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 26 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:20 26. Colgate Team 2:7 The Reds "B"
23/06 20:30 25. The Reds "B" 9:0 FC Coco Aradza
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B"
04/06 19:20 23. The Reds "B" 2:7 Výtahy SHS 50'
24/05 19:00 22. The Reds "B" 7:3 S.B.S. Bástr 38'
20/05 19:30 21. Renfus Team 1:1 The Reds "B"
10/05 18:30 20. The Reds "B" 3:7 Leram
03/05 18:45 19. Last Minute 0:3 The Reds "B"
26/04 19:00 18. The Reds "B" 8:4 Knihovnicka.cz 13' 23' 42'
20/04 19:20 17. FCC František Vláčil 8:2 The Reds "B"
12/04 19:00 16. The Reds "B" 1:4 FC Spodek Bohunice
09/04 18:45 15. FC Dark Reunion 4:3 The Reds "B" 46'
30/03 19:20 14. The Reds "B" 1:1 Dynamo Haná
23/11 20:30 13. The Reds "B" 3:5 Colgate Team
17/11 18:00 3. FC Spodek Bohunice 3:8 The Reds "B" 10'
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B"
09/11 16:30 11. The Reds "B" 1:8 Vyšší princip
05/11 18:30 10. Výtahy SHS 3:1 The Reds "B"
27/10 19:00 9. S.B.S. Bástr 0:4 The Reds "B"
19/10 20:30 8. The Reds "B" 4:3 Renfus Team
16/10 20:30 1. Dynamo Haná 9:3 The Reds "B"
11/10 20:00 7. Leram 11:2 The Reds "B"
05/10 18:00 6. The Reds "B" 8:3 Last Minute
29/09 18:00 5. Knihovnicka.cz 3:5 The Reds "B" 3' 33'
21/09 21:00 4. The Reds "B" 2:7 FCC František Vláčil
07/09 21:00 2. The Reds "B" 1:11 FC Dark Reunion 58'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 23 6 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:00 20. The Reds "B" 10:2 FC Spodek Bohunice
05/06 19:30 23. The Reds "B" 2:7 S.B.S. Bástr
29/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 3:3 The Reds "B"
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B"
22/05 19:00 21. The Reds "B" 1:4 Knihovnicka.cz 21'
08/05 20:30 19. FC Fénix Brno "B" 3:2 The Reds "B"
26/04 19:00 18. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B"
23/04 20:30 17. Renfus Team 5:2 The Reds "B"
13/04 21:00 16. The Reds "B" 7:6 Rakol Brno
30/03 19:00 14. The Reds "B" 1:2 Last Minute
27/11 19:30 13. The Reds "B" 1:3 Dynamo Haná
17/11 15:00 12. Domino 0:2 The Reds "B"
13/11 19:30 11. The Reds "B" 0:4 Colgate Team
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B" 4' 44' 53'
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B"
22/10 19:00 8. Knihovnicka.cz 1:1 The Reds "B"
13/10 15:00 7. FC Spodek Bohunice 1:9 The Reds "B" 23'
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B" 37'
29/09 13:30 5. Cordoba 06 "B" 3:1 The Reds "B"
25/09 19:30 4. The Reds "B" 0:3 Renfus Team
15/09 20:30 3. Rakol Brno 4:3 The Reds "B" 59'
08/09 20:00 2. The Reds "B" 4:2 Palermo
01/09 18:45 1. Last Minute 1:4 The Reds "B" 26'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 20 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 17:00 26. Cordoba 06 "B" 4:3 The Reds "B"
13/06 20:40 24. Kašpaři VM 0:2 The Reds "B"
02/06 18:00 23. The Reds "B" 0:0 Estudiantes C.F.
24/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 4:1 The Reds "B"
19/05 19:30 21. The Reds "B" 1:2 Malakes F.C. 23'
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C"
08/05 19:00 19. KMK Betis United 1:6 The Reds "B"
30/04 18:30 18. The Reds "B" 11:0 Fanatics Brno 48'
21/04 16:30 17. FC Clubwash::Brno 1:14 The Reds "B"
18/11 19:00 12. FC Rom Star 8:2 The Reds "B"
15/11 18:45 11. The Reds "B" 3:2 Kašpaři VM
05/11 19:10 10. Estudiantes C.F. 0:4 The Reds "B" 42'
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B"
26/10 18:45 6. The Reds "B" 3:2 KMK Betis United
20/10 19:10 8. Malakes F.C. 1:1 The Reds "B"
14/10 19:00 7. FC Fénix Brno "C" 1:5 The Reds "B" 40'
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B"
27/09 18:45 4. The Reds "B" 3:1 FC Clubwash::Brno
17/09 18:00 3. SK Retro Brno 2:0 The Reds "B"
03/09 18:00 1. FC Spodek Bohunice 2:3 The Reds "B"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 9 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/11 15:00 13. The Reds 2:3 Corinto
20/11 17:00 12. Corinto 22:0 FC WC 14' 19'
29/10 19:15 9. Palermo 5:1 Corinto
23/10 12:30 8. Corinto 2:6 Melchester Rovers 29'
16/10 14:45 7. Last Minute 6:3 Corinto
09/10 14:00 6. Corinto 4:1 Tripoli Café Brno "B"
05/10 18:30 5. Dynamo Haná 3:1 Corinto
25/09 13:30 4. Corinto 2:7 Domino
04/09 18:00 1. Corinto 2:3 FC Fénix Brno "B"

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 24 5 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 13:45 26. Tripoli Café Brno "B" 1:9 Corinto
29/05 18:30 25. Corinto 2:3 The Reds
22/05 10:00 24. MOP Brno 3:2 Corinto 52'
15/05 14:00 23. Corinto 4:0 Colgate Team "B" 12'
01/05 16:30 21. Corinto 2:1 Karlsberg C.F. "B"
24/04 14:45 20. FC WC 0:5 Corinto
17/04 16:00 19. Corinto 0:6 Melchester Rovers 45'
08/04 19:00 18. FC Fénix Brno "B" 3:0 Corinto
03/04 19:00 17. Corinto 2:0 Last Minute
27/03 16:30 16. Cordoba 06 "B" 0:2 Corinto
20/03 11:45 15. Corinto 1:2 Domino
13/03 14:00 14. FC Spodek Bohunice 5:4 Corinto
20/11 13:30 12. The Reds 3:2 Corinto
14/11 12:15 11. Corinto 1:1 MOP Brno
12/11 18:45 4. Last Minute 0:2 Corinto
06/11 16:45 10. Colgate Team "B" 2:3 Corinto 14'
31/10 13:45 9. Corinto 1:4 Palermo
24/10 13:00 8. Karlsberg C.F. "B" 7:4 Corinto
17/10 13:00 7. Corinto 17:0 FC WC 5' 34'
10/10 16:30 6. Melchester Rovers 6:1 Corinto 41'
02/10 12:45 5. Corinto 4:0 FC Fénix Brno "B" 51'
19/09 15:30 3. Corinto 0:0 Cordoba 06 "B"
12/09 14:30 2. Domino 2:1 Corinto
05/09 12:30 1. Corinto 2:4 FC Spodek Bohunice

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 14 2 1 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:00 26. Rebešovice "B" 6:2 Corinto 17'
08/05 14:30 22. FC Omega Brno 0:6 Corinto
03/05 18:45 21. Corinto 0:6 Renfus Team
17/04 18:30 19. Corinto 2:5 Hearts of König 55' 21'
11/04 18:45 18. Moravia Brno 3:0 Corinto
07/04 18:45 17. Corinto 0:12 Dynamo Haná
27/03 17:45 16. Corinto 4:4 FC Brkábl
06/12 14:45 11. Corinto 0:3 Colgate Team
23/11 18:30 12. Pitaval 8:1 Corinto
08/11 13:00 10. FFC Rookies 0:8 Corinto
01/11 12:30 9. Corinto 2:1 FC Omega Brno
05/10 17:15 5. Corinto 2:5 Moravia Brno
19/09 16:00 3. FC Brkábl 5:1 Corinto
05/09 16:00 1. Dream Team Kuřim 9:1 Corinto 18'

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Imbalanced Brno 16 1 2 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/05 19:30 22. Karlsberg C.F. "B" 6:4 Imbalanced Brno 50'
08/05 10:30 20. Imbalanced Brno 0:9 C.F. Relax 51'
02/05 19:00 19. KMK Dynamo Brno 2:2 Imbalanced Brno
16/04 12:00 16. Fisher Cafe "B" 1:3 Imbalanced Brno
10/04 17:30 15. Palermo 2:6 Imbalanced Brno
04/04 14:15 14. Imbalanced Brno 2:7 Rebešovice "B"
28/03 09:00 14. Domino 2:0 Imbalanced Brno
30/11 17:45 9. C.F. Relax 3:2 Imbalanced Brno
15/11 15:15 11. Imbalanced Brno 2:4 Karlsberg C.F. "B" 11'
24/10 17:00 8. Imbalanced Brno 1:2 KMK Dynamo Brno
18/10 14:50 7. SSC Brno 1:8 Imbalanced Brno
11/10 11:45 6. Imbalanced Brno 2:1 Fisher Cafe "B" 20'
06/10 20:30 5. Renfus Team 5:5 Imbalanced Brno
27/09 17:15 4. Imbalanced Brno 4:3 Palermo
20/09 19:30 3. Rebešovice "B" 2:2 Imbalanced Brno 30'
06/09 13:30 1. All Stars IBM 10:1 Imbalanced Brno

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Imbalanced Brno 10 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/11 19:00 9. Imbalanced Brno 2:2 FFC Rookies
27/10 14:30 8. Imbalanced Brno 1:2 Atex Brno "B"
21/10 16:15 7. Bookmakers Brno "B" 12:0 Imbalanced Brno
13/10 16:00 6. Imbalanced Brno 2:5 Atlantida FC
06/10 08:45 5. Hála Team 10:1 Imbalanced Brno
29/09 19:00 4. Imbalanced Brno 4:5 Orel Bohunice
23/09 15:15 3. Orel Bohunice 3:1 Imbalanced Brno
22/09 14:15 3. Imbalanced Brno 3:5 Hearts of König "B"
16/09 17:45 2. Sport Centrum Srbská "B" 1:3 Imbalanced Brno
09/09 09:00 1. Imbalanced Brno 0:2 Domino

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382