BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Pavlák Lukáš
Narozen dne: 11.05.1991

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Colgate Team (Colgate Team)
Celkový počet startů BSMK: 141
Celkový počet vstřelených branek: 124
Celkový počet žlutých karet: 4
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 17 8 1 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Colgate Team 3:0 Renfus Team
02/06 18:00 21. Palermo 2:2 Colgate Team 10' 28'
24/05 20:30 19. Hooftrimmer Gunners 4:2 Colgate Team
17/05 19:00 18. Colgate Team 2:1 FC Zebra 19'
06/05 19:00 17. FC Rom Star 3:2 Colgate Team 42'
03/05 20:30 16. Colgate Team 5:3 FC Kalinka Bohunice
25/04 18:45 15. Division-KH 6:1 Colgate Team
12/04 19:00 13. Colgate Team 0:2 C.F. Relax "B"
01/04 19:00 12. Royal Flush 1:2 Colgate Team
09/11 19:20 11. Renfus Team 1:2 Colgate Team 50'
03/11 19:20 10. Colgate Team 4:0 Palermo 37'
26/10 21:00 9. Moravia Brno 0:1 Colgate Team 2'
20/10 20:40 8. Colgate Team 2:4 Hooftrimmer Gunners 52'
07/10 20:30 7. FC Zebra 5:3 Colgate Team
05/10 20:40 6. Colgate Team 5:1 FC Rom Star
28/09 20:40 4. Colgate Team 4:2 Division-KH 57'
25/09 18:45 5. FC Kalinka Bohunice 1:7 Colgate Team
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
27.06.2017 100,- do 30.06.2017 udělení ČK

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 2 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/09 19:20 4. Colgate Team 4:6 FC Rom Star 13'
09/09 19:20 2. Colgate Team 6:1 FC Zebra 32'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 20 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:20 26. Colgate Team 2:7 The Reds "B" 56'
17/06 21:00 25. S.B.S. Bástr 3:2 Colgate Team
07/06 20:30 22. Colgate Team 4:1 Last Minute
31/05 19:00 23. Leram 10:2 Colgate Team
19/05 21:00 21. Knihovnicka.cz 5:2 Colgate Team
23/04 18:45 17. Dynamo Haná 0:7 Colgate Team
14/04 19:20 16. Výtahy SHS 1:3 Colgate Team 10'
08/04 20:40 15. Colgate Team 16:1 FC Coco Aradza 4' 11' 17' 26' 55'
30/03 20:40 14. Vyšší princip 3:2 Colgate Team
23/11 20:30 13. The Reds "B" 3:5 Colgate Team 53'
19/11 20:00 12. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr 20'
10/11 21:00 11. Renfus Team 8:0 Colgate Team
05/11 20:30 10. Colgate Team 0:1 Leram
26/10 18:45 9. Last Minute 2:5 Colgate Team 26' 41'
20/10 20:30 8. Colgate Team 1:3 Knihovnicka.cz
29/09 18:45 5. FC Dark Reunion 5:2 Colgate Team 7'
24/09 21:00 4. Colgate Team 1:7 Dynamo Haná
15/09 20:30 3. Colgate Team 1:1 Výtahy SHS
10/09 19:30 2. FC Coco Aradza 4:4 Colgate Team
03/09 21:00 1. Colgate Team 1:3 Vyšší princip

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 22 16 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:30 26. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr 59'
17/06 18:45 25. EUROPLOTY "B" 4:4 Colgate Team 25' 58'
10/06 19:30 24. Colgate Team 0:3 The Reds "B"
01/06 19:00 23. FC Spodek Bohunice 5:1 Colgate Team 43'
26/05 19:30 22. Colgate Team 2:7 FC Fénix Brno "B" 20' 50'
18/05 19:00 21. Cordoba 06 "B" 3:1 Colgate Team
12/05 19:30 20. Colgate Team 4:1 Renfus Team
01/05 19:00 18. Colgate Team 4:1 Palermo 50'
14/04 20:00 16. Colgate Team 2:1 Dynamo Haná
06/04 11:30 15. Domino 2:4 Colgate Team
01/04 19:00 14. Knihovnicka.cz 0:3 Colgate Team 59'
28/11 19:00 13. S.B.S. Bástr 2:7 Colgate Team 47'
20/11 19:00 12. Colgate Team 6:5 EUROPLOTY "B" 24' 29'
05/11 18:30 10. Colgate Team 10:2 FC Spodek Bohunice 47'
03/11 18:00 8. Colgate Team 4:3 Cordoba 06 "B" 18' 40'
31/10 19:00 9. FC Fénix Brno "B" 2:2 Colgate Team 11'
04/10 19:00 6. Colgate Team 4:2 Rakol Brno 59'
29/09 19:00 5. Palermo 2:5 Colgate Team 53'
20/09 19:00 4. Colgate Team 0:1 Last Minute
18/09 18:45 3. Dynamo Haná 3:0 Colgate Team
10/09 18:30 2. Colgate Team 1:4 Domino
03/09 18:30 1. Colgate Team 2:7 Knihovnicka.cz

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 22 32 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 19:00 26. Colgate Team 4:3 FC Fénix Brno "B" 42' 60'
16/06 19:00 25. FC WC 0:8 Colgate Team 8' 39' 40'
27/05 18:45 19. Dynamo Haná 1:5 Colgate Team 3' 42' 49'
24/05 19:00 22. Colgate Team 7:4 Palermo 22'
19/05 15:00 21. Last Minute 2:1 Colgate Team 44'
26/04 19:00 18. Colgate Team 1:2 Domino
21/04 13:00 17. Corinto 1:4 Colgate Team 1' 45'
17/04 19:30 16. S.B.S. Bástr 1:3 Colgate Team 33'
11/04 19:00 15. Colgate Team 3:6 Beers United
03/04 18:45 14. EUROPLOTY 3:2 Colgate Team
26/11 19:10 13. FC Fénix Brno "B" 5:1 Colgate Team 57'
16/11 19:00 12. Colgate Team 7:1 FC WC 40' 56'
09/11 19:10 11. SSC Brno 1:6 Colgate Team 26'
28/10 17:00 9. Palermo 4:4 Colgate Team 7' 41' 60'
21/10 18:00 8. Colgate Team 1:0 Last Minute
13/10 15:00 7. FC Brkábl 1:2 Colgate Team 9' 10'
09/10 19:00 6. Colgate Team 3:5 Dynamo Haná 23' 41'
29/09 15:00 5. Domino 2:2 Colgate Team
21/09 19:00 4. Colgate Team 6:3 Corinto 4' 35'
18/09 18:30 3. Colgate Team 5:1 S.B.S. Bástr 2' 7' 42'
13/09 18:45 2. Beers United 6:2 Colgate Team
02/09 18:00 1. Colgate Team 4:1 EUROPLOTY 5' 16' 40'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team "B" 15 16 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:30 26. Dynamo Haná 2:1 Colgate Team "B" 24'
03/06 18:45 25. Colgate Team "B" 2:2 Domino 55'
29/05 19:00 23. Colgate Team "B" 1:6 Beers United
27/05 18:45 24. Corinto 1:2 Colgate Team "B" 28' 55'
18/05 17:00 22. FC Fénix Brno "B" 4:1 Colgate Team "B" 24'
13/05 18:30 21. Colgate Team "B" 1:17 The Reds 49'
06/05 18:45 20. FC WC 3:0 Colgate Team "B"
28/11 18:45 13. Colgate Team "B" 1:5 Dynamo Haná
19/11 14:30 12. Domino 5:3 Colgate Team "B" 27' 45'
09/11 17:15 10. Beers United 7:4 Colgate Team "B" 45'
31/10 18:00 9. Colgate Team "B" 3:4 FC Fénix Brno "B" 9' 35'
23/10 12:30 8. The Reds 6:3 Colgate Team "B" 56' 4'
14/10 18:30 7. Colgate Team "B" 6:3 FC WC 21' 44' 59'
04/10 18:45 5. Sandonorico 4:2 Colgate Team "B" 37'
24/09 17:00 4. Colgate Team "B" 2:4 Palermo

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team "B" 22 25 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 16:15 26. Cordoba 06 "B" 3:1 Colgate Team "B"
31/05 18:30 25. Colgate Team "B" 2:4 FC Spodek Bohunice 6'
30/05 21:00 21. Melchester Rovers 3:2 Colgate Team "B"
19/05 18:30 24. The Reds 2:3 Colgate Team "B"
23/04 15:00 20. Colgate Team "B" 0:6 Last Minute
13/04 18:00 12. FC Spodek Bohunice 3:2 Colgate Team "B" 43'
10/04 16:30 18. Colgate Team "B" 7:2 Tripoli Café Brno "B" 16'
03/04 19:00 17. MOP Brno 1:1 Colgate Team "B" 48' 30'
27/03 19:00 13. Colgate Team "B" 7:0 Cordoba 06 "B"
25/03 18:45 16. Colgate Team "B" 4:3 Palermo 26'
23/03 20:00 15. FC WC 1:15 Colgate Team "B" 20' 33' 48'
17/11 18:30 11. Colgate Team "B" 5:0 The Reds 43' 52' 59'
12/11 18:45 4. Colgate Team "B" 3:5 MOP Brno
06/11 16:45 10. Colgate Team "B" 2:3 Corinto 45'
31/10 10:00 9. Karlsberg C.F. "B" 5:1 Colgate Team "B"
23/10 16:30 8. Colgate Team "B" 3:6 Melchester Rovers 34'
17/10 15:30 7. Last Minute 0:3 Colgate Team "B" 1' 58'
08/10 18:45 6. Colgate Team "B" 4:2 Domino 25' 50'
02/10 15:15 5. Tripoli Café Brno "B" 0:7 Colgate Team "B" 28' 54'
18/09 16:30 3. Palermo 1:6 Colgate Team "B" 60'
10/09 18:45 2. Colgate Team "B" 11:1 FC WC 29' 46' 54'
03/09 20:30 1. FC Fénix Brno "B" 2:7 Colgate Team "B" 40' 57'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/10 20:30 8. Colgate Team 3:1 Dream Team Kuřim
12/10 20:45 6. Colgate Team 4:10 Pitaval
22/09 18:15 2. Renfus Team 2:1 Colgate Team

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FK Serpens 8 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/05 15:00 20. FK Serpens 6:3 Hearts of König "B" 11' 39'
06/05 18:45 19. Moravia Brno 1:5 FK Serpens
26/04 09:00 16. Atlantida FC 1:2 FK Serpens
18/04 13:15 16. FK Serpens 3:6 Galaxy Brno
28/03 18:00 13. FFC Rookies 2:0 FK Serpens
22/03 09:00 12. FC Rom Star 5:2 FK Serpens
09/09 18:00 2. FK Serpens 1:0 FFC Rookies
02/09 18:00 1. FK Serpens 6:3 FC Rom Star 17' 33'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bookmakers Brno 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/09 20:45 4. Cordoba 06 3:4 Bookmakers Brno
Bookmakers Brno "B" 9 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/03 15:00 16. Bookmakers Brno "B" 3:5 Atex Brno "B" 59'
09/12 09:00 8. Bookmakers Brno "B" 7:3 Hearts of König "B" 17' 39'
02/12 16:30 5. Atex Brno "B" 1:0 Bookmakers Brno "B"
21/10 16:15 7. Bookmakers Brno "B" 12:0 Imbalanced Brno 3' 9' 30'
14/10 14:00 6. Domino 0:2 Bookmakers Brno "B"
29/09 16:15 4. Bookmakers Brno "B" 5:4 Atlantida FC 10' 57'
23/09 16:00 3. Hála Team 2:2 Bookmakers Brno "B"
20/09 17:15 2. Bookmakers Brno "B" 9:3 Orel Bohunice
09/09 17:00 1. FFC Rookies 2:7 Bookmakers Brno "B" 38'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382