BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Trčka Miroslav ml.
Narozen dne: 24.11.1988

V soutěžích BSMK od: 01.08.2009
Mateřský klub: Beers United (Beers United)
Celkový počet startů BSMK: 170
Celkový počet vstřelených branek: 186
Celkový počet žlutých karet: 12
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/09 19:00 2. Cordoba 06 "B" 3:2 Beers United

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 15 18 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 19:30 18. Beers United 3:5 CZ Spieler Brno 33'
27/05 19:30 16. Beers United 4:1 Dynamo Haná 3' 40' 46'
22/05 20:15 15. The Reds 6:4 Beers United
15/05 19:30 14. Beers United 5:10 BKMK Topshoes.cz
07/05 20:15 13. Cordoba 06 6:2 Beers United
01/05 19:30 12. Beers United 4:6 KMK Dynamo Brno 51'
24/04 19:30 11. Beers United 6:3 RKM Tripoli Brno 14' 19' 59'
16/04 21:00 10. Sport Centrum Srbská 4:3 Beers United 8' 43'
01/11 18:45 8. Beers United 3:4 Vyšší princip 46' 38'
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds
02/10 20:30 5. BKMK Topshoes.cz 7:3 Beers United 37'
25/09 18:45 4. Beers United 2:4 Cordoba 06 26' 38' 59'
17/09 21:00 3. KMK Dynamo Brno 1:3 Beers United 33' 55'
10/09 19:30 2. RKM Tripoli Brno 8:3 Beers United 5' 51' 56'
06/09 18:45 1. Beers United 4:7 Sport Centrum Srbská

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 22 20 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:45 26. Beers United 1:3 The Reds 15'
19/06 19:00 25. Šenk okna Raiders 4:5 Beers United 10' 49'
14/06 18:45 24. Beers United 3:2 Rebešovice 5'
04/06 21:00 23. KMK Dynamo Brno 4:4 Beers United 37'
29/05 18:45 22. Beers United 2:1 FCC František Vláčil 39'
18/05 19:15 21. FC Poutník 1552 3:10 Beers United 3' 24' 30' 38' 41' 44' 57'
17/05 18:45 20. Beers United 2:2 FC Fénix Brno
24/04 20:30 17. Estudiantes C.F. 2:5 Beers United 3' 23' 34'
16/04 18:45 16. Beers United 1:2 Dynamo Haná
09/04 18:00 15. Cordoba 06 "B" 0:0 Beers United
28/11 19:00 13. The Reds 1:7 Beers United 41'
23/11 18:45 12. Beers United 4:4 Šenk okna Raiders 25'
16/11 19:00 11. Rebešovice 2:1 Beers United
09/11 18:45 10. Beers United 1:4 KMK Dynamo Brno 41' 26'
31/10 20:30 9. FCC František Vláčil 4:1 Beers United
30/10 18:45 2. Beers United 1:3 Cordoba 06 "B" 37'
26/10 18:45 8. Beers United 3:0 FC Poutník 1552
19/10 21:00 7. FC Fénix Brno 0:3 Beers United 57'
12/10 18:45 6. Beers United 3:2 FC Dvorska
05/10 18:45 5. F.C. Bohunice 3:2 Beers United
25/09 18:45 4. Beers United 5:0 Estudiantes C.F.
21/09 18:45 3. Dynamo Haná 6:1 Beers United

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 8 11 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 18:45 21. F.C. Bohunice 4:7 Beers United 28' 38' 48'
30/05 18:45 20. Beers United 1:3 FC Fénix Brno
22/05 17:15 19. Cordoba 06 "B" 3:0 Beers United
16/05 20:30 18. FCC František Vláčil 4:2 Beers United 58'
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds 58' 59'
01/05 19:00 16. KMK Dynamo Brno 2:2 Beers United 41'
18/04 21:00 14. Estudiantes C.F. 0:3 Beers United 15' 48' 59' 53'
11/04 18:45 13. Beers United 1:3 Dynamo Haná 24'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 10 17 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/11 20:30 10. KMK Dynamo Brno 7:1 Beers United
29/10 18:45 9. Beers United 3:4 The Reds 11' 17' 25'
20/10 18:45 8. Rebešovice 2:5 Beers United
13/10 18:45 7. Beers United 9:1 FC Habrůvka 30' 50' 53' 58'
07/10 19:30 6. Šenk okna Raiders 7:1 Beers United
29/09 18:45 5. Beers United 6:2 Cordoba 06 "B" 9' 20' 51' 45'
24/09 19:20 4. Vyšší princip 5:2 Beers United 50'
15/09 18:45 3. Beers United 1:6 Fischer Cafe
09/09 19:30 2. Corinto 3:9 Beers United 9' 32' 37' 55'
03/09 18:45 1. Beers United 4:1 FC Fénix Brno 24' 28'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 18 15 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:45 22. Beers United 4:4 Šenk okna Raiders 45' 51'
15/06 19:00 21. Rebešovice 1:3 Beers United
01/06 21:00 19. KMK Dynamo Brno 8:0 Beers United
28/05 18:45 18. Beers United 0:2 Fischer Cafe
14/05 18:45 16. Beers United 1:8 FC Fénix Brno "B" 60'
30/04 18:45 14. Beers United 3:6 Cordoba 06 "B" 54'
12/04 20:30 12. The Reds 8:3 Beers United
11/11 19:00 6. Beers United 1:5 FC Poutník 1552
06/11 18:45 10. Beers United 2:2 Rebešovice 48'
05/11 19:30 11. Šenk okna Raiders 4:1 Beers United
30/10 18:45 9. Moravia Brno 1:9 Beers United 41' 46' 57'
28/10 18:45 2. Beers United 5:0 C.F. Relax 18' 40'
21/10 18:45 8. Beers United 3:3 KMK Dynamo Brno 25'
16/10 18:45 7. Fischer Cafe 2:2 Beers United
02/10 20:30 5. FC Fénix Brno "B" 3:3 Beers United 60'
23/09 18:45 4. Beers United 3:2 Corinto 25' 50'
16/09 17:45 3. Cordoba 06 "B" 1:1 Beers United 5'
04/09 18:45 1. Beers United 8:1 The Reds 28' 58'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 18 15 1 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Beers United 5:11 EUROPLOTY 23' 28' 32' 34'
18/06 19:00 21. SK Retro Brno 3:1 Beers United
10/06 18:45 20. Beers United 0:0 Fischer Cafe
27/05 18:45 18. Beers United 7:0 C.F. Relax
22/05 18:30 17. Rebešovice 2:2 Beers United
15/05 18:45 16. Beers United 3:2 Natural 95 8' 38'
21/04 16:00 13. Corinto 1:3 Beers United 33' 56'
14/04 19:30 12. FC Poutník 1552 1:4 Beers United 39'
14/11 18:45 11. EUROPLOTY 7:2 Beers United 47'
07/11 18:45 10. Beers United 2:2 SK Retro Brno 55'
31/10 18:45 9. Fischer Cafe 2:4 Beers United 18'
24/10 18:45 8. Beers United 1:4 The Reds
14/10 19:30 7. C.F. Relax 2:0 Beers United
10/10 18:45 6. Beers United 6:1 Rebešovice 15'
24/09 18:45 4. Beers United 3:1 Moravia Brno
16/09 20:00 3. KMK Dynamo Brno 2:5 Beers United 40' 59'
12/09 18:45 2. Beers United 3:2 Corinto
02/09 18:45 1. Beers United 3:2 FC Poutník 1552 57'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
01.05.2014 0,- do 16. kola včetně dle Sazebníku bod „10.1 Nelegální hráč v utkání - trest pro kapitána provinivšího se týmu“

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 18 17 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 18:45 26. Beers United 11:0 EUROPLOTY 42' 53'
20/06 20:40 25. FC Fénix Brno "B" 2:3 Beers United 27'
06/06 18:45 24. Beers United 9:0 FC WC 3' 19'
28/05 18:45 22. Beers United 4:1 Sandonorico
17/05 19:00 21. Palermo 0:6 Beers United
14/05 18:45 20. Beers United 1:5 Last Minute
30/04 18:45 18. Beers United 3:4 Dynamo Haná 17'
23/04 18:00 17. Domino 0:2 Beers United
15/04 18:45 16. Beers United 6:0 Corinto 34'
11/04 19:00 15. Colgate Team 3:6 Beers United 27' 54'
04/04 20:40 14. S.B.S. Bástr 0:1 Beers United 49'
27/11 18:45 13. EUROPLOTY 7:2 Beers United
13/11 18:45 11. FC WC 2:4 Beers United 28'
25/10 18:45 8. Beers United 3:1 Palermo
18/10 18:45 7. Last Minute 0:3 Beers United
11/10 18:45 6. Beers United 6:1 FC Brkábl 30' 35' 46'
23/09 12:00 4. Beers United 1:3 Domino
13/09 18:45 2. Beers United 6:2 Colgate Team 23' 43' 49'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 23 27 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 18:45 26. Beers United 3:3 FC Fénix Brno "B" 13' 44'
07/06 18:45 25. The Reds 11:4 Beers United 50' 51'
31/05 18:45 24. Beers United 23:0 FC WC 5' 12' 18' 27' 43' 46' 57'
29/05 19:00 23. Colgate Team "B" 1:6 Beers United 3'
22/05 18:45 22. Beers United 1:0 Sandonorico 48'
12/05 20:45 21. Palermo 1:3 Beers United
09/05 18:45 20. Beers United 5:3 Melchester Rovers 25' 59'
01/05 19:00 19. Last Minute 2:3 Beers United
24/04 18:45 18. Beers United 8:2 Tripoli Café Brno "B"
18/04 18:15 17. Dynamo Haná 3:3 Beers United
12/04 18:45 16. Beers United 5:3 Domino 40' 45' 56'
05/04 18:45 15. Corinto 0:5 Beers United 49' 54'
25/11 18:00 13. FC Fénix Brno "B" 5:3 Beers United 43'
23/11 17:15 12. Beers United 2:4 The Reds
09/11 17:15 10. Beers United 7:4 Colgate Team "B" 18' 30'
04/11 18:45 9. Sandonorico 1:1 Beers United
27/10 18:30 8. Beers United 2:1 Palermo
20/10 18:30 7. Melchester Rovers 3:4 Beers United 37'
12/10 18:30 6. Beers United 4:3 Last Minute 5' 42'
04/10 18:45 5. Tripoli Café Brno "B" 3:2 Beers United 12'
27/09 18:45 4. Beers United 0:1 Dynamo Haná
21/09 20:45 3. Domino 5:3 Beers United 4'
10/09 13:00 2. Beers United 3:0 Corinto

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 17 17 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 14:30 26. Rebešovice "B" 2:5 Beers United 61'
31/05 18:30 25. Beers United 11:0 Dynamo Haná 17' 30' 36'
26/05 18:30 13. Beers United 1:1 Rebešovice "B" 50'
17/05 18:30 23. Beers United 9:0 FC Fénix Brno 38' 56'
10/05 19:00 22. Sandonorico 1:2 Beers United
03/05 18:30 21. Beers United 0:1 Renfus Team
19/04 18:30 19. Beers United 5:0 FC Brkábl
07/04 18:30 17. Beers United 3:2 Hearts of König 13'
29/03 20:15 16. Dream Team Kuřim 4:3 Beers United 7' 36'
23/03 20:00 15. FC Pivnice u Čápa 0:5 Beers United
24/11 18:15 12. Dynamo Haná 2:3 Beers United 56'
02/11 18:45 9. Beers United 1:4 Sandonorico
19/10 18:45 7. Beers United 4:6 Fair Play Team 57'
11/10 17:00 6. FC Brkábl 2:4 Beers United 15'
05/10 18:45 5. Beers United 3:0 C.F. Relax
14/09 18:45 2. Beers United 7:1 FC Pivnice u Čápa 2' 33' 58'
07/09 18:45 1. Moravia Brno 0:1 Beers United 1'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 20 29 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 19:00 26. Beers United 7:2 C.F. Relax 26' 32' 43'
22/05 16:15 24. Beers United 5:2 Melchester Rovers 11' 60'
17/05 18:45 23. Merdeux 2:9 Beers United 22' 41'
08/05 16:45 22. Beers United 9:4 Last Minute 10' 56'
26/04 18:45 20. Beers United 4:1 KMK Dynamo Brno 49'
20/04 20:40 19. Kašpaři VM 3:3 Beers United 53'
13/04 18:45 18. Beers United 8:3 Galaxy Brno 7' 36'
05/04 19:00 17. Tripoli Café Brno "B" 3:6 Beers United 10' 35'
23/03 19:00 15. Beers United 4:5 Fair Play Team 58'
28/11 14:30 13. C.F. Relax 4:2 Beers United 16'
21/11 11:30 12. Beers United 4:0 Palermo 21' 25'
14/11 18:45 11. Melchester Rovers 2:1 Beers United
10/11 19:00 10. Beers United 1:1 Merdeux
05/11 18:45 9. Last Minute 3:2 Beers United
24/10 17:00 8. Beers United 2:8 Karlsberg C.F. "B" 58'
16/10 17:15 7. KMK Dynamo Brno 7:4 Beers United 35'
15/10 18:45 6. Beers United 0:1 Kašpaři VM 3'
26/09 10:30 4. Beers United 13:3 Tripoli Café Brno "B" 19' 21' 22' 31' 38' 48' 51'
19/09 09:30 3. Beers United 4:4 INEX-SDA Srbská "B"
15/09 21:00 2. Fair Play Team 2:5 Beers United 19' 19'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382