BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Faistl Lukáš
Narozen dne: 27.01.1989

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: Colgate Team (Colgate Team)
Celkový počet startů BSMK: 79
Celkový počet vstřelených branek: 34
Celkový počet žlutých karet: 0
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 5 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 25. MK Slatina Brno 5:0 Colgate Team
30/05 19:00 23. FC Rebels 1:1 Colgate Team
22/05 19:00 22. Colgate Team 5:1 FC Pivnice u Čápa
07/05 19:00 20. Colgate Team 1:4 Estudiantes C.F.
02/05 18:45 19. Division-KH 1:8 Colgate Team 59'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 11 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/05 20:45 20. PROTECTION.CZ 3:6 Colgate Team
21/05 19:10 19. Colgate Team 9:1 Nedeka Brno 32'
14/05 20:45 18. Colgate Team 2:3 Natural 95
23/04 20:45 15. Gioia Brno 37:0 Colgate Team
15/04 20:30 14. Colgate Team 1:5 Cordoba 06
10/04 20:45 13. Karlsberg C.F. 15:2 Colgate Team
16/10 10:00 7. Natural 95 14:0 Colgate Team
02/10 20:45 5. RKM Royal Day Brno 14:0 Colgate Team
26/09 19:00 4. Colgate Team 2:11 Gioia Brno 30'
09/09 20:45 2. Colgate Team 0:10 Karlsberg C.F.
07/09 20:45 1. Kašpaři VM 4:3 Colgate Team 13'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 21 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:45 29. Colgate Team 0:9 Karlsberg C.F.
04/06 20:45 30. PROTECTION.CZ 13:2 Colgate Team
28/05 19:00 28. Cordoba 06 13:0 Colgate Team
25/05 20:00 26. Surfin Brno 5:4 Colgate Team
20/05 20:30 27. Colgate Team 3:0 Nedeka Brno
15/05 19:00 25. Colgate Team 3:6 Gioia Brno
04/05 18:30 23. Natural 95 4:2 Colgate Team
28/04 20:45 22. Colgate Team 1:4 Kašpaři VM
21/04 20:00 15. Colgate Team 2:10 PROTECTION.CZ
02/04 19:00 19. Rebešovice 15:4 Colgate Team 25'
28/03 19:00 18. Colgate Team 5:0 Pitaval
20/03 21:15 17. Bohunice 30 16:0 Colgate Team
13/03 20:45 16. Colgate Team 5:8 RKM Royal Day Brno
28/11 20:15 14. Karlsberg C.F. 16:5 Colgate Team
20/11 15:30 13. Colgate Team 3:4 Cordoba 06
06/11 18:45 11. Colgate Team 13:8 Surfin Brno 24'
01/11 19:30 10. Gioia Brno 4:0 Colgate Team
16/10 20:45 9. Rakol Brno 1:8 Colgate Team
14/10 20:30 7. Kašpaři VM 4:6 Colgate Team 50'
05/10 18:45 6. Colgate Team 4:18 Tripoli Brno
07/09 18:45 2. Colgate Team 0:15 Bohunice 30
Colgate Team "B" 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/05 18:30 24. The Reds 2:3 Colgate Team "B"
23/04 15:00 20. Colgate Team "B" 0:6 Last Minute

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 7 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:00 29. Orel Bohunice 3:5 Karlsberg C.F.
22/11 09:00 13. Orel Bohunice 5:2 INEX-SDA Srbská 50'
18/10 17:15 8. RKM Royal Day Brno 5:12 Orel Bohunice
27/09 10:00 5. Orel Bohunice 7:5 Gioia Brno
18/09 19:00 4. PROTECTION.CZ 7:8 Orel Bohunice 29'
07/09 18:30 2. Surfin Brno 3:4 Orel Bohunice
30/08 11:45 1. Nedeka Brno 1:2 Orel Bohunice

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 7 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/05 19:15 22. Orel Bohunice 6:3 Last Minute
15/05 10:00 20. Legia Bohunice 3:6 Orel Bohunice 29'
08/05 12:15 20. Corinto 3:3 Orel Bohunice
02/05 18:00 19. Orel Bohunice 3:1 FFC Rookies 38'
16/04 18:45 14. Moravia Brno 3:1 Orel Bohunice
11/04 16:15 15. Orel Bohunice 5:2 Hearts of König "B"
21/03 09:30 12. Atlantida FC 5:0 Orel Bohunice

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 10 15 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/04 19:00 15. Hearts of König "B" 4:8 Orel Bohunice 28' 34' 48'
30/01 11:00 11. Orel Bohunice 6:1 Sport Centrum Srbská "B" 50' 55'
04/11 16:30 9. Atex Brno "B" 2:7 Orel Bohunice 37' 38' 41'
21/10 15:00 7. Hála Team 4:5 Orel Bohunice
05/10 17:00 5. Orel Bohunice 1:0 FFC Rookies 6'
29/09 19:00 4. Imbalanced Brno 4:5 Orel Bohunice 9'
23/09 15:15 3. Orel Bohunice 3:1 Imbalanced Brno 55' 56'
22/09 09:00 3. Orel Bohunice 1:1 Domino 44'
20/09 17:15 2. Bookmakers Brno "B" 9:3 Orel Bohunice 10' 28'
08/09 10:30 1. Orel Bohunice 2:3 Atlantida FC

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 15 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/03 13:10 22. Fischer Cafe 10:0 Orel Bohunice
04/03 14:00 21. Orel Bohunice 1:4 Cosa Nostra 28'
24/02 15:45 20. DROM 4:4 Orel Bohunice 22'
13/01 11:30 19. Orel Bohunice 4:0 Brücknerovo Béčko 38'
23/12 13:00 17. Orel Bohunice 1:6 Hearts of König
17/12 14:30 16. Orel Bohunice 2:8 Karlsberg C.F. 58'
02/12 13:00 14. Orel Bohunice 0:9 Nedeka Brno
18/11 14:00 12. Orel Bohunice 0:3 KMK Dynamo Brno
11/11 14:00 11. Legia Bohunice Orel Bohunice
04/11 13:00 10. Orel Bohunice 2:13 Natural 95
14/10 14:30 7. Orel Bohunice 1:8 FC Rom Star 4'
11/10 17:00 18. Café 04 6:1 Orel Bohunice 22'
08/10 20:45 6. Bookmakers Brno 1:2 Orel Bohunice
24/09 19:30 4. CEG A 3:4 Orel Bohunice 13'
03/09 16:00 1. Orel Bohunice 0:10 DROM

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382