BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Hoda Tomáš
Narozen dne: 11.02.1986

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: The Reds (The Reds)
Celkový počet startů BSMK: 204
Celkový počet vstřelených branek: 19
Celkový počet žlutých karet: 9
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/10 21:00 8. Cordoba 06 4:2 The Reds
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Šenk okna Raiders 14 4 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:00 26. Cordoba 06 "B" 7:7 Šenk okna Raiders 17'
19/06 19:00 25. Šenk okna Raiders 4:5 Beers United 60'
10/06 20:30 24. The Reds 2:9 Šenk okna Raiders 54' 56'
28/05 19:00 22. Šenk okna Raiders 6:4 Rebešovice
21/05 21:00 21. KMK Dynamo Brno 3:8 Šenk okna Raiders
16/05 20:30 20. Šenk okna Raiders 8:3 FCC František Vláčil
03/05 20:30 18. Šenk okna Raiders 4:3 FC Fénix Brno
09/04 19:30 15. Estudiantes C.F. 2:4 Šenk okna Raiders
09/10 19:30 6. Šenk okna Raiders 2:2 FC Poutník 1552 59'
05/10 21:00 5. FC Fénix Brno 1:7 Šenk okna Raiders
25/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 0:4 FC Dvorska
18/09 18:45 3. F.C. Bohunice 2:3 Šenk okna Raiders
14/09 21:00 2. Šenk okna Raiders 1:0 Estudiantes C.F.
04/09 18:45 1. Dynamo Haná 1:2 Šenk okna Raiders
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
12.10.2017 400,- do 11. kola včetně dle Sazebníku bod „3.3 Vulgární výrazy, hanlivé výroky“

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Šenk okna Raiders 11 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 19:00 16. Cordoba 06 "B" 8:7 Šenk okna Raiders 30' 48' 57'
12/06 19:00 22. Šenk okna Raiders 0:3 Estudiantes C.F.
30/05 20:30 18. Šenk okna Raiders 4:4 F.C. Bohunice
22/05 20:30 19. Rebešovice 3:5 Šenk okna Raiders
11/05 21:00 17. FC Fénix Brno 3:3 Šenk okna Raiders
17/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 3:2 The Reds
10/04 19:00 13. Šenk okna Raiders 1:1 KMK Dynamo Brno
04/04 19:00 12. FCC František Vláčil 2:3 Šenk okna Raiders
27/09 19:30 1. Šenk okna Raiders 3:2 FCC František Vláčil
12/09 20:40 3. The Reds 1:2 Šenk okna Raiders 5'
05/09 21:00 2. KMK Dynamo Brno 1:5 Šenk okna Raiders

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/09 20:45 2. Impérium 6:7 PROTECTION.CZ
Šenk okna Raiders 20 1 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. Šenk okna Raiders 8:0 Cordoba 06 "B"
06/06 19:20 21. Vyšší princip 1:5 Šenk okna Raiders
30/05 19:00 20. Šenk okna Raiders 6:2 Fischer Cafe 4'
23/05 19:00 19. Corinto Blues 1:6 Šenk okna Raiders
16/05 19:00 18. Šenk okna Raiders 2:0 FC Fénix Brno
28/04 20:40 15. The Reds 2:5 Šenk okna Raiders
18/04 19:00 14. Šenk okna Raiders 10:2 Rebešovice
13/04 18:30 13. FC Habrůvka 2:7 Šenk okna Raiders
04/04 20:30 12. Leram 2:7 Šenk okna Raiders
09/11 19:00 11. Cordoba 06 "B" 1:3 Šenk okna Raiders 1'
02/11 19:00 10. Šenk okna Raiders 6:2 Vyšší princip
26/10 19:00 9. Fischer Cafe 3:3 Šenk okna Raiders
19/10 19:00 8. Šenk okna Raiders 6:0 Corinto Blues
15/10 21:00 7. FC Fénix Brno 7:1 Šenk okna Raiders
07/10 19:30 6. Šenk okna Raiders 7:1 Beers United
28/09 20:45 5. KMK Dynamo Brno 5:2 Šenk okna Raiders
21/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 The Reds
14/09 18:45 3. Rebešovice 0:5 Šenk okna Raiders 56'
10/09 20:00 2. Šenk okna Raiders 7:0 FC Habrůvka
31/08 19:00 1. Šenk okna Raiders 1:4 Leram

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/10 20:30 6. Mediální mrchy 3:1 BSMK
Nedeka Brno 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/10 19:00 7. Nedeka Brno 3:3 EUROPLOTY
07/10 20:30 6. Karlsberg C.F. 2:2 Nedeka Brno
30/09 19:00 5. Nedeka Brno 1:0 FC Habrůvka
02/09 20:30 1. Nedeka Brno 1:6 FC Fénix Brno
PROTECTION.CZ 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:30 22. Tripoli Brno 8:4 PROTECTION.CZ
17/06 21:00 21. PROTECTION.CZ 3:7 Nedeka Brno
11/06 20:30 20. Karlsberg C.F. 6:6 PROTECTION.CZ
26/05 21:00 18. Sport Centrum Srbská 6:9 PROTECTION.CZ
27/04 20:30 14. Gioia Brno 3:0 PROTECTION.CZ
20/04 20:30 13. PROTECTION.CZ 10:5 EUROPLOTY
15/04 19:30 12. SK Retro Brno 4:6 PROTECTION.CZ
Šenk okna Raiders 18 5 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:45 22. Beers United 4:4 Šenk okna Raiders 38'
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 6:3 The Reds
08/06 19:00 20. Šenk okna Raiders 7:5 Rebešovice
01/06 18:45 19. Moravia Brno 1:3 Šenk okna Raiders 38'
25/05 21:00 18. Šenk okna Raiders 2:2 KMK Dynamo Brno
07/05 20:30 15. FC Fénix Brno "B" 0:4 Šenk okna Raiders
30/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 4:4 Corinto Blues
23/04 18:00 13. Cordoba 06 "B" 1:8 Šenk okna Raiders
16/04 20:30 12. Šenk okna Raiders 4:1 C.F. Relax
05/11 19:30 11. Šenk okna Raiders 4:1 Beers United
02/11 20:00 10. The Reds 3:7 Šenk okna Raiders
30/10 19:00 9. Šenk okna Raiders 2:1 Rebešovice 50'
20/10 19:00 8. Šenk okna Raiders 3:2 Moravia Brno 25'
13/10 18:00 7. KMK Dynamo Brno 4:7 Šenk okna Raiders 15' 19' 41'
06/10 19:00 6. Šenk okna Raiders 3:2 Fischer Cafe
29/09 19:00 5. FC Poutník 1552 1:0 Šenk okna Raiders
10/09 21:00 2. Šenk okna Raiders 1:5 Cordoba 06 "B"
03/09 19:30 1. C.F. Relax 0:1 Šenk okna Raiders

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Šenk okna Raiders 12 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 20:00 22. Cordoba 06 11:2 Šenk okna Raiders
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 2:3 J.F.A
05/05 21:00 15. PROTECTION.CZ 9:3 Šenk okna Raiders
24/04 20:30 13. Karlsberg C.F. 14:2 Šenk okna Raiders
14/04 21:00 12. Šenk okna Raiders 1:5 Gioia Brno
12/11 20:30 11. Šenk okna Raiders 2:4 Cordoba 06
07/11 18:45 10. J.F.A 3:9 Šenk okna Raiders
24/10 20:30 8. Šenk okna Raiders 10:1 FC Habrůvka
15/10 20:30 7. FC Fénix Brno 6:3 Šenk okna Raiders
01/10 20:30 5. RKM Royal Day Brno 6:2 Šenk okna Raiders
17/09 20:30 3. Nedeka Brno 1:3 Šenk okna Raiders
02/09 21:00 1. Gioia Brno 7:0 Šenk okna Raiders

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/04 18:00 10. ABB 3:5 BSMK
20/11 20:00 14. BSMK 1:2 Sport Centrum Srbská
25/09 20:00 7. Sport Centrum Srbská 0:3 BSMK
Café Bar Espaňa 18 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 22. Cordoba 06 7:2 Café Bar Espaňa
28/05 20:30 18. Café Bar Espaňa 2:9 RKM Royal Day Brno
22/05 21:00 17. PROTECTION.CZ 5:2 Café Bar Espaňa
13/05 20:30 16. Café Bar Espaňa 8:1 Nedeka Brno
05/05 10:30 15. Natural 95 1:14 Café Bar Espaňa
29/04 20:30 14. Café Bar Espaňa 4:0 KMK Dynamo Brno
15/04 20:30 12. Café Bar Espaňa 0:0 Gioia Brno
11/11 20:40 11. Café Bar Espaňa 4:3 Cordoba 06
05/11 20:40 10. Sport Centrum Srbská 2:9 Café Bar Espaňa
29/10 20:40 9. FC Fénix Brno 1:7 Café Bar Espaňa
22/10 20:40 8. Café Bar Espaňa 5:1 Tripoli Brno
17/10 20:40 7. RKM Royal Day Brno 5:1 Café Bar Espaňa
08/10 20:40 6. Café Bar Espaňa 5:2 PROTECTION.CZ
03/10 20:40 2. Café Bar Espaňa 7:4 Karlsberg C.F.
01/10 20:40 5. Nedeka Brno 1:7 Café Bar Espaňa
24/09 20:40 4. Café Bar Espaňa 7:2 Natural 95
16/09 20:40 3. KMK Dynamo Brno 1:6 Café Bar Espaňa
03/09 20:40 1. Gioia Brno 3:4 Café Bar Espaňa

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Café Bar Espaňa 16 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:10 22. PROTECTION.CZ 5:6 Café Bar Espaňa
14/05 20:00 18. Café Bar Espaňa 2:3 RKM Royal Day Brno
30/04 20:45 16. Café Bar Espaňa 7:1 Cordoba 06
23/04 20:45 15. Karlsberg C.F. 1:3 Café Bar Espaňa
16/04 21:00 14. Café Bar Espaňa 10:1 Kašpaři VM
09/04 20:45 13. Tripoli Brno 4:2 Café Bar Espaňa
02/04 19:30 12. Nedeka Brno 3:19 Café Bar Espaňa 40'
14/11 20:45 11. PROTECTION.CZ 4:6 Café Bar Espaňa
07/11 20:45 10. Colgate Team 4:9 Café Bar Espaňa
28/10 11:00 9. Natural 95 2:5 Café Bar Espaňa
16/10 20:30 7. RKM Royal Day Brno 2:1 Café Bar Espaňa
11/10 20:45 6. Café Bar Espaňa 2:7 Gioia Brno 54'
02/10 20:30 5. Cordoba 06 2:2 Café Bar Espaňa
26/09 20:45 4. Café Bar Espaňa 5:0 Karlsberg C.F.
19/09 19:00 3. Kašpaři VM 2:4 Café Bar Espaňa
05/09 19:00 1. Café Bar Espaňa 6:3 Nedeka Brno

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 27 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:45 30. Bohunice 30 4:2 Natural 95
05/06 20:45 29. Kašpaři VM 1:11 Bohunice 30
02/06 20:00 14. Bohunice 30 5:2 Kašpaři VM
31/05 20:45 28. Bohunice 30 3:8 Tripoli Brno
23/05 20:45 26. Bohunice 30 5:1 Rebešovice
11/05 19:00 15. Natural 95 2:3 Bohunice 30
09/05 20:45 24. Gioia Brno 8:7 Bohunice 30
01/05 20:45 23. Bohunice 30 0:7 RKM Royal Day Brno
25/04 20:45 22. PROTECTION.CZ 5:1 Bohunice 30
19/04 20:45 21. Bohunice 30 5:3 Karlsberg C.F. 31'
11/04 20:45 20. Cordoba 06 2:3 Bohunice 30
03/04 20:45 19. Bohunice 30 7:2 Nedeka Brno
28/03 20:45 18. Surfin Brno 2:7 Bohunice 30
20/03 21:15 17. Bohunice 30 16:0 Colgate Team
14/03 20:45 16. Rakol Brno 1:7 Bohunice 30
21/11 20:30 13. Tripoli Brno 5:2 Bohunice 30
14/11 20:45 12. Bohunice 30 20:2 Galaxy Brno
07/11 20:45 11. Rebešovice 2:5 Bohunice 30
01/11 20:45 10. Bohunice 30 2:0 Pitaval 13'
24/10 20:30 9. Bohunice 30 7:1 Gioia Brno
17/10 20:30 8. RKM Royal Day Brno 4:6 Bohunice 30
10/10 19:45 7. Bohunice 30 8:2 PROTECTION.CZ
03/10 20:30 6. Karlsberg C.F. 4:2 Bohunice 30
22/09 18:00 4. Nedeka Brno 0:4 Bohunice 30
13/09 20:45 3. Bohunice 30 2:0 Surfin Brno
07/09 18:45 2. Colgate Team 0:15 Bohunice 30
29/08 20:30 1. Bohunice 30 4:0 Rakol Brno

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 23 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 10:00 30. Bohunice 30 1:2 Rebešovice
03/06 20:40 22. Bohunice 30 3:3 Karlsberg C.F.
31/05 20:40 29. Rakol Brno 1:16 Bohunice 30
30/05 10:00 28. Bohunice 30 14:3 Gioia Brno 40'
16/05 20:40 25. Orel Bohunice 2:13 Bohunice 30
09/05 11:00 24. Bohunice 30 5:3 Nedeka Brno 53'
02/05 10:15 23. Natural 95 2:4 Bohunice 30
19/04 20:40 21. INEX-SDA Srbská 3:9 Bohunice 30
10/04 10:00 20. Bohunice 30 10:5 Tripoli Brno
04/04 20:40 19. Cordoba 06 3:1 Bohunice 30
29/03 20:40 18. Surfin Brno 3:9 Bohunice 30
21/03 10:00 17. Bohunice 30 10:1 Atex Brno
13/12 18:45 12. Bohunice 30 5:3 PROTECTION.CZ
06/12 14:15 15. Rebešovice 0:6 Bohunice 30
03/12 20:30 13. Gioia Brno 3:4 Bohunice 30
18/11 21:00 6. Bohunice 30 8:1 INEX-SDA Srbská 47'
08/11 10:30 11. Pískovna Černovice 1:6 Bohunice 30
24/10 09:30 9. Nedeka Brno 0:4 Bohunice 30
21/10 21:00 7. Karlsberg C.F. 4:4 Bohunice 30
18/10 10:00 8. Bohunice 30 6:1 Natural 95
27/09 10:00 5. Tripoli Brno 6:1 Bohunice 30
13/09 16:00 3. Bohunice 30 17:0 Surfin Brno
04/09 20:45 2. Atex Brno 1:5 Bohunice 30

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 24 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 20:00 25. Bohunice 30 4:4 United 07 25' 48'
08/06 13:30 30. RKM Brokers 4:4 Bohunice 30
07/06 10:30 29. Karlsberg C.F. 5:6 Bohunice 30
22/05 20:45 27. Star Trac 0:5 Bohunice 30
18/05 18:30 27. Bohunice 30 4:2 Natural 95
15/05 20:45 26. Noem Arch Brno 1:5 Bohunice 30
08/05 16:00 24. Bohunice 30 4:3 RKM Brokers
03/05 11:00 23. Bohunice 30 5:2 Nedeka Brno
26/04 16:45 21. Bohunice 30 2:1 Surfin Brno
19/04 20:45 20. Bookmakers Brno 1:4 Bohunice 30 50'
05/04 20:45 18. DROM 0:6 Bohunice 30
29/03 10:30 17. Bohunice 30 5:0 Cordoba 06
22/03 19:30 16. Atex Brno 3:6 Bohunice 30
04/12 10:30 19. Bohunice 30 8:0 Hearts of König
30/11 11:30 14. Bohunice 30 8:4 Karlsberg C.F.
23/11 15:30 13. Hála Team 2:9 Bohunice 30
02/11 18:00 10. United 07 3:3 Bohunice 30
28/10 13:30 6. Surfin Brno 3:8 Bohunice 30
24/10 21:00 9. Bookmakers Brno 0:5 Star Trac
19/10 11:00 8. Nedeka Brno 2:7 Bohunice 30
12/10 18:00 7. Bohunice 30 9:3 Fischer Cafe
29/09 12:30 5. Bohunice 30 1:3 Bookmakers Brno
21/09 20:45 4. Hearts of König 1:3 Bohunice 30
14/09 12:00 3. Bohunice 30 8:1 DROM

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/04 20:45 23. Fischer Cafe 2:1 Bohunice 30
23/03 09:00 19. Atex Brno 4:6 Bohunice 30

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382