BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hledáme angažmá

* - povinná položka.

Vaše kontaktní informace budou automaticky skryty před SPAM roboty.

Tým hledá hráče

Jarda 18.5.2022 15:22 Zobrazit kontakt

Ahoj. Jsem Jarda původem z Prahy žiju v brně 5 rok a s partou kluků z práce a běžného života hledáme ještě tak 3 lidi do teamu na malou kopanou tady v Brně . Všichni jsme hrávali profesionální fotbal je nám kolem +- 30 let a lenivýme až moc. registroval jsem nás do další sezony a o víkendu v sobotu si chceme jít kopnout at zjistíme co jěště zvládneme nechtěl/a by ses přidat ? Napiš klidně sms nebo zavolej nebo na email určitě se ozvu ihned. Díky a zdar

Tým hledá hráče

Ondřej Nantl 4.5.2022 20:02 Zobrazit kontakt

Ahoj, jsme tým 6té ligy a hledáme hráče, kteří jsou zodpovědní, přátelští, umí trochu kopnout do balónu a nedělá jim problém zajít po zápase na jedno točené :) Jde nám především o dobrý kolektiv. Jsme rádi, když se podaří nějaký dobrý výsledek, ale nejedeme přes mrtvoly. Pokud tě inzerát zaujal neváhej a napiš na email nebo zavolej. Těšíme se :)

Hráč bez angažmá

Mladen 15.4.2022 17:09 Zobrazit kontakt

I'm looking for a lower league team where i can play. Sunday league is the best. Im 34 and i played football from my 6 year. Im from Serbia, speak Czech language. Looking forward to some good football. Mladen..

Hráč bez angažmá

Petr 15.4.2022 13:32 Zobrazit kontakt

Zdravím rád bych našel tým nejlépe 6.liga kde bych chytal. V bráně jsem strávil většinu svého života.

Hráč bez angažmá

Dominik 4.4.2022 17:03 Zobrazit kontakt

Ahoj, mám 23 let, fotbal hraju s pauzami od mala. Velký fotbal jsem hrál 7 let v 1.A třídě, záložník. Hledám klub, kde bych si mohl zatrénovat a zahrát malou kopanou.

Hráč bez angažmá

Flavio 23.2.2022 17:16 Zobrazit kontakt

Ahoj, hledám tým, se kterým bych mohl párkrát týdně nezávazně trénovat. Je mi 21, v Bolívii jsem hrál útočníka za Ačkový tým profesionálního klubu, ale je to pár let zpátky. Chci se znovu dostat do formy a vyplnit volné večery tím, co mě baví nejvíc :) Do Brna se stěhuju v březnu a neumím česky ani anglicky, ale budu se samozřejmě učit.

Hráč bez angažmá

Jakub 22.2.2022 23:30 Zobrazit kontakt

Ahoj, hledám si klub na malou kopanou. Je mi 23 let a hraji velký fotbal v divizním týmu. Momentálně kvůli škole nestíhám tréninky, tak bych si je rád nahradil takto + mne malá kopaná vždy bavila. Ve velkém fotbale hraji kraj zálohy, ale v malé kopané mohu hrát jakoukoliv pozici kromě brankáře :).

Hráč bez angažmá

Robert 17.2.2022 12:32 Zobrazit kontakt

Zdravím, hľadám si klub na malú kopanú, hrám velky futbal už cca 16rokov a hral som aj v Brne malú kopanú ale zrušil sa nám tým a kopaná mi chýba. V zime hrávam aj futsal takze skúsenosti dosť. Dokážem zahrať na každom poste vrátane brány ale preferujem zálohu/útok.

Hráč bez angažmá

Dušan 16.2.2022 14:58 Zobrazit kontakt

Zdravím, je mi 23 a rád bych si našel nějaké amatérské fotbalové angažmá v Brně. Fotbal jsem hrál 6 let, hrál jsem žákovskou krajskou soutěž, v dorostu jsem skončil, protože jsem přešel na hokej. Fotbal mi ale chybí a rád bych opět začal trénovat a hrát zápasy. Mezi mé přednosti patří rychlost, důraz, bojovnost a chuť do hry.

Hráč bez angažmá

Mohammad Yahya 12.2.2022 13:07 Zobrazit kontakt

Hello! I am an international student at Masaryk University. I have footballing experience of over 15 years and I am a left-footed Striker/Winger. I will be a good addition to your team because I am a natural goal scorer and have always been standing out from the rest of the players when I am playing. I would love to start playing and training with a proper team here in Brno. Kindly get in touch with me over phone or email if I can train with you guys. Kind Regards

‹‹ první ‹ předchozí strana 1 z 44 2 3 ... poslední ››

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382